Slm. Adım Hakan. Almanya’da Nürnberg’te kalıyoruz. Oldukça uygar bir aileyiz. Karım 38 yaşında, güzel ve çok seksi bir kadın. (Bazılarından benim haberimin olmadığını sandığı) birtakım cinsellik fantezileri var. Almanyada çalıştığı işyerindeki adam arkadaşlarıyla, aynı binada oturan komşuyla, Türk marketin çırağıyla falan az sikişmedi. Benim yanımda sikişmese bile, onlarla nasıl, nezaman ve nerde sikiştiğini bana aleni aleni anlatır. Diyeceksiniz ki, “Götoş madem bunlardan haberin var, niye sesini çıkarmıyorsun?”. Sesimi çıkarmıyorum, zira karımı fazlaca seviyorum. Şunu da burda itiraf etmek isterim ki, ben karımı iyi sikebilen biri değilim. Karım da, (ancak sex amaçlı olmak şartıyla), bulmuş olduğu abaza adamlarla sikişip, o halde sevinçli oluyor. Fakat karımın bana olan sevgisine ve bağlılığına en ufacık bir süphem yok! Ben karım için herşeyi feda ederim, karım da benim için!

Kızıma gelecek olursak, Onu da oldukca serbest yetiştirdik. Dedim ya, biz oldukça modern bir aileyiz. Kızım cinsellik mevzusundaki tüm bilgilerini karımdan aldı. Kızımın karımdan gizlisi saklısı yoktur. Geçen yıl okuldan sınıf arkadaşına kızlığını verdiği günü bile karımla paylaştı (Karım da benimle tabi!). Kızım, sevgilisiyle sex konusunda sorunu olduğunda da karımdan öğüt alır. Karım da, kızımın sevgilisini yatakta nasıl memnun edeceğini, nasıl oral cinsellik yapması icap ettiğini, nasıl sperm yutması gerektiğini, iyi mi anal sex yapması gerektiğini, nasıl korunulması gerektiğini, nasıl prezervatif kullanılacağını falan ayrıntılı bir şekilde anlatır kızımıza. Hatta kızımın adam arkadaşı bizde kalın, Prezervatifleri karım kendi eliyle kızımın odasına bırakır.

Şimdi size yaşadığımız bir olayımızı bahsetmek isterim. 2 sene ilkin ailesiyle birlikte (karım ve kızımla) otomobille Türkiyeye gittik. İstanbulda yedi gün eş arkadaş ve akrabaları ziyaret ettikten sonrasında, kalan 3 haftayı da tatille dercetmek üzere Antalya’ya indik. Beş yıldızlı güzel bir otele yerleştik. Antalya’ya vardığımızın 2. Günü Oteldeki kalabalıktan sıkıldığımız için ve çevreyi şu şekilde bir gezip tanımak amaçlı, Toros dağlarına arabayla günübirlik geziye çıktık. Rafting meydana getirilen Beşkonak taraflarında aracımın bozulmasıyla vakalar başladı. Tabi ogün bizim gibi uygar bir aile dağın başında yolda kalın, etrafta da tarlada çalışan mevsimlik işçiler olunca, Eyvah! Dedim. Arabadan inip motorkaputunu açtım, arızayı bulabilirmiyim diye bakıyorum, bulamadım. Tarlada çalışan işçilerden biri (sonradan isminin Haydar olduğunu öğrendim), yanıma gelerek, “Ben motordan anlarım…” dedi. Motorun sağını solunu kurcaladı, sonrasında, “Bu iflah olmaz, cazibeli çağırmanız lazım.” dedi. O sırada yol servisini arayıp arızayı tarif ettim, onlar da arabanın çekilmesi gerektiğini ve 2 saatten ilkin gelemiyeceklerini söylediler. Onlardan gelirlerken bir tane de kiralık araba getirmelerini rica ettim, kapadım telefonu. Haydar, “Sıcakta beklemeyin, gelin size işçi Barakasında soğuk Ayran ikram edeyim.” dedi.

Haydar, kaba saba, 44-45 yaşında, üzeri başı toz içinde bir adamdı. Hep birlikte Barakaya girdiğimizde, içerde (Cafer adında) bir işçi, bir dergideki çıplak kadın resimlerine bakarak 31 çekiyordu! Bizi görür görmez derhal toparlandı ve elindeki dergiyi kapatarak kaldırdı. Hepimiz şaşkın şakın birbirimize bakakaldık. Cafer 30’lu yaşlarda, cılız, bakımsız bir işçiydi. Barakanın her tarafında üstüne bol bol sperm attırılmış hanım resimleriyle dolu Gazeteler vardı ve içersi leş benzer biçimde Sik Taşşak kokuyordu. Haydar, Caferin bu hareketinden dolayı özür diledi. Biz de “Önemli değil, olağan şeyler bunlar, hem Delikanlının kabahati yok, bizler habersiz geldik, O kusura bakmasın.” dedik. Oturduk, Ayranları içerken Caferin bakışları karımın mini eteğine kenetlenmişti. Haydar ayaktaydı ve Baraka içindeki eşyalara biraz da olsa seviye vermek için, bir o köşeye bir bu köşeye gidiyor, birşeylerle uğraşıyordu. Fakat dikkatimden kaçmadı, Haydarın gözü de devamlı kızımın arkasında, düşük belli kotundan gözüken Tanga külotuna takılıyordu. Gördükleri bu manzaralar her ikisinin de siklerini çatlarcasına kaldırmıştı…

Kızım Ayranını bitirince, “Bunaldım, ben dışarıya çıkıyorum, etrafa şöyle bir bakacam…” dedi. “İyi çık, fakat fazla uzaklaşma…” diye izin verdik ve çıktı. İki dakika geçmeden Haydar da, “Ben de çıkayım da Kıza gözkulak olayım, nehre inerse kaybolur…” diyerek çıktı. Barakada Cafer, karım ve ben kaldık. Karımın bir huyu vardır, aklından ne geçiyorsa, asla esirgemeden pat diye söyler. Cafere, “Niye 31 çekiyorsun? Köyde birlikte olacağın kadın falan yok mu?” diye sordu. Bu oldukça aleni soru karşısında şaşıran Cafer karıma cevap vermek yerine bana baktı. Sanki konuşmak ve yanıt vermek için benden izin talep eder benzer biçimde hali vardı. Cevap verebilirsin anlamında kafamla işaret verdim. Cafer de karıma, “Yok abla ne gezer! 3 aydır kadına hasretiz burda, kadınsızlıktan kırıldık, hele sizin şeklinde bayanların sadece resmini görebiliyoruz burda, 31 çekmeyip ne yapalım?” diye cevap verdi ve yetim bir çocuk edasıyla boynunu önüne eğdi.

Bu yanıt karşısında karımla göz göze geldik. Karımın bana bakışlarından Caferin durumuna üzüldüğünü anladım. Karım bana kafa göz işaretiyle birşey sordu, tam anlamasam da galiba Cafere bu konuda destek olmak istiyordu. Bende kafa işaretiyle karıma, “Tamam, ne yapmayı düşünüyorsan yap!” mesajını verdim. Karım bacaklarını iyice ayırarak, külotu Cafer tarafınca açık seçik görünecek halde oturdu. Bu tabi Caferin dikkatini hemen çekti, bakışları karımın bacak arasına kenetlendi. Karım, “Memleketinde sex yaptığın birisi var mı? En son nezaman sex yaptın? Sevgilin var mı? Sevgilin ağzına alıyor mu? Arkadan yapıyormusunuz? Hiç Eşek siktin mi?” şeklinde sorular sormaya başladı. Cafer utana sıkıla, birazcık da benden çekindiği için, kendini kapana sıkışmış gibi hissediyor, sandalyede bile huzurla oturamıyordu. Buna karşın karıma kısa kısa da olsa cevaplar veriyordu. Ben bile Caferin yarağının patlayacak duruma geldiğini görebiliyordum. Karım bana bakarak, “Ay Hakan, dayanamayacağım, Cafere en azından Manuel (Elle) yapacam!” dedi. Cafer karımın niçin bahsettiğini anlamadı bile, aval aval bakıyor sadece.

“Olur hayatım…” demek zorunda kaldım. Karım kalktı Caferin yanına geçti, Cafere sarılarak, “Kocacığım bizi Videoyaya çeksene!” dedi. “Olur…” dedim, Camerayı kabından çıkardım ve Karımla Caferi kaydetmeye başladım. Ben kaydederken karım da “Beşkonakta otomobilimiz bozuldu, burdaki insanoğlu oldukca misafirperverler, bize Ayran ikram ettiler, buralar fazlaca güzel, Cafer oldukça yakışıklı bir genç, fakat malesef burda birlikte olup seks yapacağı kimse yok…” gibisinden, Cameraya poz veriyor ve Röpörtaj yapar benzer biçimde konuşuyordu. Az sonrasında karım anlatmayı bıraktı ve elini Caferin pantolonunun önüne attı. Caferin sikini dıştan birazcık okşadıktan sonra, Caferin kemerini çözdü ve yarağını dışarıya çıkardı. Önüne çökerek, eliyle biraz 31 çektirir benzer biçimde sıvazladıktan sonrasında, Caferin sidik kokan donunu koklaya koklaya, eğri büğrü, ama uzun yarağını yalamaya başladı. Cafer daha karım ağzına alır almaz boşaldı karımın ağzına! Boşalırken de kurbanlık koyun gibi çırpınıyordu garibim. Karım Caferin tüm spermlerini yaladı yuttu ve yarağını yalamaya devam etti. Sanki karım Caferin yarağının inmesini istemiyormuş şeklinde bir hali vardı. Ben de sesimi çıkarmadan Cameraya çekmeye devam ediyordum…

Karım ayağa kalktı, külodunu dizlerine kadar sıyırarak masaya domaldı ve Cafere, “Hadi gel sik beni!” dedi. Cafer garibim neye uğradığını şaşırmış, bu yaşananlardan iyicene salaklaşmış, (Ne yapayım?) gibisinden yüzüme bakıyor. Kafamı sallayarak, “Devam!” dedim. Cafere müsade verdiğim biçimde tekrar de ürkek ürkek kalktı sandalyeden ve domalmış karımın arkasına geçti. Halen bana sanki (Gerçekten karını sikmeme izin veriyormusun?) gibi bakıyordu. “Devam! Devam!” dedim. Cafer sikini arkadan karımın amına sokarak gidip gelmeye başladı. Karım oldukça geçmeden zevkten inlemeye başladı ve Caferi iyice azdırmak için neler neler söylüyordu. “Sik beni aslanım! Geçir koca yarrağını! Dağıt amımı! Köyündeki Eşşekleri siker gibi sik beni! Daha süratli sok! Daha sert sik beni!” benzer biçimde sözler söyleyerek, aslına bakarsan abaza olan Caferi iyice körüklüyordu. Birkaç dakika geçtikten sonrasında Caferde utangaçlık namına birşey kalmamış, karımın amcığını hızlı hızlı sikiyor, siki karımın amına piston gibi girip çıkıyordu. Karım masaya yapışmış, artık zevkten gıkı çıkmıyordu (karım orgazm olup boşaldığı vakit sesi çıkmaz). Karım orgazm olmuş, ama Caferin boşalacağı yok henüz. Karım elini arkaya atarak Caferin sikini kavradı, amından çıkarıp götüne yerleştirdi…

Cafer, şaşkınlığı bir kat daha artsa da, asla (olmaz, istemem falan) demeden karımın götünü sikmeye başladı. Karım götten sikilmekten de oldukça zevk alır ve saatlerce sikseler götünü bıkmaz. Caferin yarağı götüne iyi girsin diye, karım iki eli arkada kalçalarını ayrık tutuyordu. Fakat Cafer daha 5 dakika geçmeden karımın üstüne abanarak yığıldı, hareketsiz kaldı. Evet Cafer karımın götüne boşalmıştı, ben de karımın sikilişini seyrederken küloduma boşaldım bu arada doğal olarak. Karım Caferin altında nerdeyse ezildiğinden kalkmak istedi. Cafer yarağını karımın götünden çektiğinde, karımın götünden akan spermler yerlere kadar döküldü. Cafer külodunu çekip pantolonunu bağlarken, karım da benden kağıt mendil istedi. Mendili verdim. Karım amcığını götünü silip temizlerken, bana, “Kaydettin mi hepsini?” diye soruyordu. “Kaydettim, kaydettim…” dedim.

Karım da üstüne başına çeki düzen verdikten sonrasında barakadan çıktık. Sağa sola bakındık, ama ne Haydar var ortalıkta, nede bizim kız! Cafer, “Belki aşağı ırmak kenarına indilerse burdan görünmez, siz durun ben bakıp geleyim.” dedi. Cafer gitti, ben karımla birlikte barakanın önünde hem kızımızı, hemde yol yardımını bekliyoruz. Yarım saat sonrasında yol yardımı kurtarıcı ile geldi. Sağolsunlar, benim sipariş verdiğim kiralık arabayı da getirmişler. Bir sürü kağıt kürek imzaladıktan sonra, kiralık arabayı teslim ettiler ve bizim bozulan arabayı çekiciye takıp Antalyadaki Servisin yolunu tuttular. Cafer bakmaya gittikten bir saat sonra, çalıların arasından çıkıp geldiler, kızım, Haydar ve Cafer. Kızımın suratı kıpkırmızı, üzeri başı balçık biçimde. “Kızım ne oldu?” diye soruyorum, “Birşey yok babacığım! Irmak kenarına inerken ayağım kaydı düştüm. Araba meselesi çözümlendiyse Otele gidelim artık!” dedi.

Suçlu benzer biçimde duran Cafer ve Haydara misafirperverlikleri için teşekkür edip, kiralık otomobile bindik, Otele döndük. Otelde hepimiz kendi odamıza çekildik duş almak için, kızımız da kendi odasına. Duştan sonra akşam yemeğine indik hep beraber. Yemekten sonrasında ben barda otururken kızımla karım yukarı Odaya çıktılar. Kızmın karıma anlatacakları özel şeyler varmış. Bir saat sonrasında yeniden aşağı Lobiye indiler. Ben karımla başbaşa bir iki kadeh içip, sonrasında da plaja yürüyüşe çıkmaya karar verdik. Kızım da Otelin Discosuna gideceğini söyleyerek yanımızdan ayrıldı…

Kızım gittikten sonra karıma sormuş oldum, “Neymiş kızımızın anlatacağı hususi konu?” diye. Karımın anlattıkları ise tam ‘Yuhh Be!’ dedirtecek şeylerdi. Kızımız Barakadan çıktıktan sonra ırmak kenarına gitmişti ya, Haydar da peşinden. Haydar ırmak kenarında bizim kızın orasını burasını ellemeye başlamış, bizim kız da korkusundan sesini çıkaramamış. Sonra Hayadar kızımızı yatırmış bir güzel amından zorla sikmiş o kocaman kart yarağı ile. Kızımızın götünü de sikmek istemiş, ama siki çok kalın olduğundan sokamamış kızımızın götüne. Daha sonra Cafer bunlara bakmaya gittiğinde, bunları sikişirken görünce, o da katılmış kızımı siken Haydara. Haydar kızımı amından sikerken, Cafer de aynı anda götünden sikmiş kızımızı. Gerçekten Yuhh kısaca! Ulan kıyamadan iyi mi ikiniz birden zorla siktiniz 17 yaşındaki körpecik kızımızı! Yazık, tazecik kızımızın amını götünü dağıtmışlar, Ayı herifler ne olacak!

Tatilimiz bitene kadar All İnclusiv Otelimizden ayrılmadık. Hep Otelde vakit geçirdik. Yüzme havuzunda, Discosunda, Barında, Lobisinde ve Saunasında. Almanyaya döndüğümüzde karımla birlikte, kucak kucak Caferin karımı siktiği videoyu seyrediyoruz ve o macerayı anıyoruz. Kızımız o yaşadığı zorla sikilme vakasını unuttu bile. Karım da, “Oldu bir defa, yapılacak birşey yok!” diyor. Ama ben kızımızın iki kaba herif tarafınca zorla sikilmesini ne unutabiliyorum, ne de kabullenebiliyorum! Ne deneyelim, elden birşey gelmiyor arkadaşlar!