Herşey birkaç ay önce başladı. Sıkılmış ve nete dalmıştım. Oradan buradan derken cinsellik hikayeleri içeren bir site geldi önüme. Okuduklarıma inanamadım. Anasını, bacısını sikenden, komşusunu, halasını sikene kadar herkes beni etkilemişti. Ben hayatımda hiç sex deneyimi olmayan biri olarak bu tarz şeyleri okudukça sikim asla inmek bilmiyordu. Bir yandan masturbasyon yapıyor, bir taraftan da onların aldıkları zevkleri hissediyordum. Bir süre okuduktan sonrasında orgazm oldum, döllerim göğsüme, çeneme kadar fışkırdı, ilk kere masturbasyondan bu şekilde zevk almıştım.

Dışarı çıktım. Okuduklarımın etkisiyle yoldaki tüm kadınları sikişirken düşünüp hayal kuruyordum. Kadınların kocalarının altında inlemeleri sanki gözümün önündeydi, yaşlısı, genci, şişmanı zayıfı hangi hanıma baksam sex makinesi gibi düşünüyordum.

Akşam eve döndüm, Teyzem bizlere gelmişti. Yemek yerken, 42 yaşındaki teyzeme bakmaya utanıyordum. Teyzemi de devamlı kocasının altında zevkten uçarken hayal ediyordum. Teyzemin memeleri, bacakları, saçları beni çıldırtıyordu. Teyzem 1,65 boylarında, 70 kilogram civarında, 2 çocuğu da lisede okuyan, muntazam tende bir hanımdı. Teyzemi sikilebilecek biri olarak düşünmek beni çıldırtıyordu. Odama geçtim. Google’a “Teyzemi Siktim” diye yazdım aradım. Teyzesini sikenlerin hikayelerini okumaya başladım. Okudukça kudurdum. Banyoya gittim teyzemi düşünerek 31 çektim, kendimi rahatlattım.

Odama döndüğümde teyzem odamdaydı, oldukça korktum bilgisayarı açık bırakmıştım. Sanırım teyzem okuduklarımı görmüştü. Hemen açık pencereleri kapattım. Teyzem “Ne o? Bakıyorum büyümüşsün, seni yaramaz, sen bunları okuyacak yaşa geldin demek?” dedi. Teyzemden özür diledim. “Önemli değil canım.” dedi bana sarıldı. “Olağan şeyler bunlar, herşeyin bir çağı var, anlayışla karşılıyorum.” diyince, teyzemden anneme söylememesini istedim. Teyzem bana sarılınca sikim sertleşmeye başlamıştı. Teyzem bunu hissedince, “En iyisi harbiden bir şey olmadan ben gideyim…” dedi ve salona gitti. Biraz sonrasında bende salona geçtim. Salonda teyzem bana bakıp gülümseyince ben mahçup oluyor, utanıyordum.

Gece teyzemi hayal ederek tekrar 31 çektim. Sabah uyandığımda annem kahvaltı hazırlıyordu. Teyzem yardıma başlayınca, annem “Ben bir duş alıp geleyim, sen sofrayı hazırla.” dedi teyzeme. Ben de gelip muftağa oturdum. Teyzem eğildikçe kalçaları beni yakıyordu. Penye tişortünün üzerinden meme uçları sivrilmişti. İçim geçiyordu. Cesaretimi topladım teyzemin arkasına yaklaştım, arkadan beline sarıldım, önümü kalçalarına dayadım, bir süre bekledim. Teyzem, “Yapma, yaramaz çocuk seni!” dedi. “Teyze çıldırıyorum.” dedim. “Sen yeğenimsin benim, azıcık oynaşmana kızmak istemem, ama akşamki okudukların hiç olması imkansız!” dedi. Korktum. Teyzem reaksiyon göstermişti fakat kalçasını da çekmemişti.

Göğsümü sırtına dayadım, memelerini avuçladım, “Teyze, ben daha hiçbir hanıma ellemedim, biliyor musun?” dedim. Teyzem, “Oğlum sen ciddi ciddi beni sikmek mi istiyorsun?” dedi. Kızardım, bir şey diyemedim. Teyzemin memelerini avucuma doldurmak beni uçurdu, sert sikim iyice kalçalarının arasına yerleşti. Arkadan teyzemin ensesini öptüm. Teyzemden hiç hareket yoktu, sanırım bu onunda hoşuna gitti. 2-3 dakika geçmemişti ki hızla pantolonumun içine boşaldım, gözlerimin önü kararmış oldu, dizlerim tutmuyordu. Teyzem döndü, “İsmet sen çıldırmışsın!” dedi. “Beni sen çıldırtıyorsun teyze!” dedim. Teyzem önüme, pantolonumun ıslanan yerine baktı, “Bak şimdi üzüldüm işte, boşa gitti…” dedi, elini uzattı fermuarımı açtı, sikimi tutup dışarı aldı. Sikimden daha spermler damlıyordu, eğildi sikimi öpmeye, döllerimi yalamaya, yutmaya başladı. Teyzemin bu hareketine oldukça şaşırdım. Teyzem sikimi öpmeye devam edince bu seferde ağzına boşaldım, bu sefer daha kötü olmuştum. Tüm bedenim sarsıldı. Tanrım bu böyleyse, sikmek nasıl bir zevkti acaba…

Teyzem “Annene yakalanacağız şimdi, hadi kaybol git şimdi!” dedi. Hemen fermuarımı çektim, içeri geçtim. Yaşadıklarıma inanamıyordum. Öz teyzemin ağzına boşalmıştım!

Akşam hepimiz odasına çekildi. Ben kuduruyordum, teyzeme cepten mesaj gönderdim, (Teyzeciğim seni diliyorum, odana geleyim mi, ne dersin?) diye. Teyzemin de (Tamam, gel!) diye mesaj çekmesi bir oldu. Meğersem teyzem dünden hazırmış. Eğer umduğum olursa hayatımda bir ilki daha tadacaktım, teyzemi sikecektim. Sesizce süzüldüm teyzemin odaya. Yatağına girdim. Teyzem pijamasının altını ve külotunu çıkarmış olarak yorganının altındaydı. Hayatımda ilk kez bir amı bu şekilde yakından görüyordum. Teyzem, “Öpsene şaşkın!” dedi. Amının dışını yalamaya başladım. Sonra kıllarının arasından dilimi içeri sokmaya başladım. Teyzemin amı mis şeklinde kokuyordu. Bir süre yaladım, dilim amının taa derinliklerindeydi. Seks benim düşündüğümden daha mükemmel bir şeymiş. 5-6 dakika sonrasında teyzem, “Yeter, gir içime!” dedi. Teyzemin üzerine uzandım. Memeleri göğsümün altında yam-yassı oluyordu. Sikimi amının dudaklarının arasına yerleştirdim. Az sonra içine gireceğine inanamıyordum. Hafif hafifçe abandıkça sikim teyzemin amının arasında kayboluyordu, o denli rahat giriyordu ki şaşırmıştım. Sikimin başlangıcında sanki bir ateş yanıyordu.

Teyzem beni kalçamdan tutup kendine çekti ve birden inlemeye başladı. Teyzemin tırnakları kalçama batıyordu. Trans modundaydı. Teyzem orgazm oluyordu. Ben durmadan pompalıyordum. Sıra bendeydi, sikimi girebildiği kadar derine bastırdım. Uçuyordum. Hayatımda tadılmadık bir zevk yaşıyordum. Döllerim fışkırıyor fışkırıyor bitmiyordu. Döllerim çıkarken sikimin yandığını hissediyordum. Teyzemin üstüne yığıldım, bir müddet öyle kaldım. Sohbete başladık “Amcan 50’yi buldu, çoktandır bu şekilde sikilmeye hasrettim.” dedi teyzem. “Merak etme teyze, sen istersen herzaman gelir sikerim seni.” dedim. O gece sabaha kadar güzelce siktim teyzemi ve sabah olmadan kendi odama çekildim.

Birkaç ay oldu, halen teyzemle fırsat buldukça sikişiyoruz. Yaşıtlarımın hayal bile edemediği zevkleri oturuyorum. Teyzem de oldukça sevinçli, ben de fazlaca mutluyum…