Merhabalar. 6 yıldır Mersin’de oturuyorum, anlatacağım vaka Almanya’da yaşadığım yıllarda yaşandı. Abimin Sevim isminde bir sevgilisi var ve Abim bana Sevim’in oldukça alev ateş bir hanım bulunduğunu ve sexin her türlüsünü yaşadıklarını anlatırdı. (Abimle cinsellik mevzusunda oldukca açık konuşuruz). Sevim ile ilgili okadar fazlaca şey anlattı ki, iyiden iyiye merak etmeye başlamıştım Sevim’in seks yaşamını. O kadar ki, arada bir Sevim’in hayalini kurup 31 çekmeye başlamıştım.

Bir gün Abim aradı işe çıkmadığını, evde bulunduğunu söyledi, “Gel hem biraz demlenir, hemde Fotoğraf falan çekeriz.” dedi. (Fotğraf çekmek ve karanlık oda müşterek hobimiz). Kendi işyerim olduğu için benim için sorun olmazdı, derhal atladım Abimin evine gittim. Evde içki hiç eksik olmazdı, bana da bir içki doldurdu ve başladık Fotoğraf çekmeye. Yarım saat kadar geçmişti ki kapı çaldı. Abim açtı, Sevim gelmişti. Sevim’le oldukça eski arkadaşız, uzun süreden beri tanışıyoruz. Merhabalaştık, öpüştük, sohbete başladık. Sevim genelde içki kullanmaz, o gün bize eşlik etmek için bir tane içebileceğini söyledi. Abim ona da bir içki dolduru. Biz yine Fotoğraf çekmeye başladık, çektiklerimiz hep Vazo, Meyve tabağı vs. şeklinde cansız şeyler.

Sevim birden, “Ya niye bu şekilde cansız şeylerle zaman kaybediyorsunuz, canlı modeliniz yok mu?” dedi. Abim bir an durdu, “Var doğal olarak!” dedi ve Sevim’i elinden tutup oturmuş olduğu yerden kaldırdı, “İşte karşınızda güzeller güzeli modelimiz, Sexy Sevim!” dedi. Ben olanları yorum yapmadan şaşkınlıkla izliyorum. Abim, “Hadi Bruder (Birader), başla fotoğraf çekmeye!” dedi. Fotoğraf makinesini aldım ve başladım Sevim’in muhtelif pozlarda resimlerini çekmeye. Sevim’i Abim yönlendiriyor, “Saçını savur, şuh bir bakış at!” vs. Benzer biçimde. Bir ara Abim, “Soyunsana Sevim!” dedi. Ben şok olmuştum, fakat tek şok olan bendim herhalde. Sevim, “Dur aşkım, bir nefes alıp dinleneyim, hem terledim bir duş alayım önce!” dedi ve peşinden duş almak için odadan çıktı. Abime, “Neler oluyor?” dedim. Abim, “Ohooo, daha yeni başlıyoruz, daha neler olacak bak!” dedi.

Bir vakit sonrasında Sevim göründü kapıda, banyo havlusuna sarınmış, şuh bir sesle, “Hadi ben hazırım!” dedi. Abim yanıma geldi, elimden Fotoğraf makinesini aldı, “Artık Kameraman benim, Rejisör sensin!” dedi ve çapkınca bir göz kırptı. Artık kendimi olayların akışına bıraktım, ne olacaksa olsun artık diye düşünüyordum. Abim, “Kanepeyi döşek haline getir, burası bir masaj salonu ve sen Masörsün!” dedi. Hiç şaşırmıyordum artık. “Tamam!” dedim, açılır kanepeyi döşek haline getirdim, beyaz bir çarşaf serdim ve Sevim’e, “Buyurun Hanımefendi, uzanın!” dedim. Sevim banyo havlusunun ön tarafını açarak yüzüstü uzandı. Abime baktım, ‘Hadi!’ işareti yaptı. Ben de başladım Sevim’e masaj yapmaya. Omuzları, boynu derken sırtına geldim, fakat sırtında banyo havlusu vardı. Kendi kendime, ‘Oğlum Rejisör sensin, devam et!’ dedim ve havluyu sırtından kalçalarına kadar sıyırdım.

Ben de artık iyice tahrik olmuştum, önümdeki şişlik iyiden iyiye görünür olmuştu. Sevim birden döndü ve “Aaa, yeter artık bu kadar oyun aslanım, hadi artık, sırılsıklam ıslandım, aramızda adam yok mu acaba?” dedi ve benim pantolonun önüne el attı. “Oooo varmış be, baksana aşkım, böyle alet her vakit bulunmaz!” dedi Abime. Abim de, “Ne duruyorsun o vakit, hayrını gör :-))” dedi. Sevim beni yakamdan tutarak kendine çekti ve dudaklarını dudaklarıma yapıştırarak emmeye başladı. Ben de boş durmuyordum, küçücük göğüslerini sıkıp, arada dudaklarından ağzımı kurtarıp göğüslerini emiyordum. Sevim birden oturduğu yerden doğruldu, ben ayakta olduğum için yüzü tam sikimin hizasına geliyordu. Aceleyle kemerimi çözüp, aniden pantolonumu külodumla beraber aşağıya indirdi ve derin bir “Oooooh!” çekerek başladı yarrağımın kafasını yalamaya. (Benimki o şekilde 20’lik falan değil, atmanın bir anlamı yok, 14 veya 15 santimlik, orta kalınlıkta bir Yarak işte).

Abimin söylediği kadar varmış, karı tam bir Orospu! Yaptığı herşeyi o kadar güzel yapıyor ki, hem yaşıyor hem yaşatıyor, sikimi o şekilde bir emiyor ki, sanki ağzında diş yok! Zevkten ikimiz de inliyoruz. Sevim Abime, “Aşkım sen nezaman katılacaksın bizlere, hadi aşkım bekletme beni, iki adam tarafınca sikilmek için sabırsızlanıyorum!” dedi ve önümde domaldı, bana da, “Hadi sevgilim, sok artık dayanamıyorum! Hadiiii neoluuur!” diye inliyordu. Benim de dayanacak halim kalmamıştı, vıcık vıcık olmuş amcığına arkadan kökledim! Yine derin bir “Ooohhhh!” çekti. Bu arada Abim de soyunmuş, Sevimin ağzına vermişti. Hepimiz inliyorduk. Sevimin ağzı dolu olduğu için onun inlemeleri boğuk boğuk çıkyordu, birden kasıldı ve çılgınlar gibi inlemeye, bağırmaya başladı, belli ki Orgazm oluyordu. Ne bende, nede Abimde can kalmıştı, Abim ağzına, ben amına, böğürerek boşaldık. Bir vakit öylece hareketsiz kaldık…

İlk kendine gelen Sevim oldu, Abime bakarak sinsice güldü ve “Planımızı eksiksiz olarak uyguladık aşkım!” dedi. Ben o vakit anladım ki, tüm bu olanlar Abim ve Sevim tarafınca planlanmıştı. Tabii ki bana sonradan iyi mi olduğunu anlattılar. Sevim Abime, “Aşkım sende farkındasındır bana bir adam yetmiyor, sana da ihanet etmek istemiyorum, gel güvenilir birini bul, birlikte öbek falan takılırız. Sen bulmazsan ben bulacağım, senin de bundan haberin bile olmaz!” demiş ve böylelikle düşünüp taşınıp bu planı kurmuşlar. Çok ta güzel olmuş, değil mi arkadaşlar? O günden sonrasında Sevim ve Abimle birlikte sikişmelerimiz devam etti. Hele Sevimle tek iken de oldukca güzel şeyler yaşadım…

Bol sikişli günler siz değerli ziyaretçilerimizin olsun.