Slm her insana. Adım Ebru. Konyada Üniversitede okuyan, 18 yaşında, 1.65 uzunluğunda, ince yapılı, her adamın birlikte olmak istediği, güzel vücudu olan, mavi gözlü, sarışın bir kızım. Masum bir görünüşüm, pürüzsüz bir cildim ve dolgun dudaklarım var. Ayrıca her erkeğin zevkle okşayıp hoşlanabileceği dolgun ve dik memelere sahibim. Şimdi sizinle, eniştemin o devasa yarağı ile beni iyi mi inlete inlete siktiğini paylaşmak istiyorum.

Ablam benden bir yaş büyük, kendisi bir şirkette çalışıyor. Eniştem ise bir kamu kuruluşunda çalışıyor. Ablamın boyu ile benimki aşağı yukarı aynı, fizik olarak benim benzer biçimde, birbirimize oldukca benzeriz, oldukca güzel bir kadın. Ablamla eniştem evleneli dört ay oldu. Bende Konya’yı kazandığım için ablamla durmak zorunda kaldım, aksi taktirde akrabalarım beni okutmayacaktı. Eniştem oldukca iyi bir insan, üstelik çokta yakışıklı ve çekici biri, ama aslına bakarsak ablama bakılırsa biraz iri yarı birisi. Enişteminkini hep merak ederdim, 46 numara pabuç giyerdi. Ayağı büyük olanların yarağının da oldukça büyük olduğunu duymuşumdur hep. Ablamla geçen ilk günleri nasıldı bilemem, ama şimdi ablamlarda kaldığım ve döşek odalarımız yan yana olduğundan, her gece eniştem ablamı inlete inlete iyi mi sikiyor, ablam iyi mi inliyor, sürekli duyuyorum. Tabi yan odada ablam inlerken, bende kendi kendime amımla oynuyor ve mastürbasyon yapıyorum, ama kız olduğum için am deliğime birşeyler yerleştirip o zevki yaşayamıyorum.

Yine bir gece, zaman epeyce ilerlemişti, beni uyuyor sanıp sikişmeye başladılar. Ablam yeniden inliyordu ve enişteme devamlı birşeyler söylüyordu. Neler dediğini sezmek için odamdan sessiz bir şekilde çıktım ve onların döşek odasının kapısına yaklaştım. Ablam enişteme “Nolur tamamını sokma! Çok acıtıyorsun! Ayyy alamıyorum! Nolur çek! Çek nolur azca! Çek yaa alamıyorum! Çok kalın…” diye yalvarıp inilerken, ben aslına bakarsanız bitmiş ve boşalmıştım. Amım vıcık vıcık olmuş, am suyum bacaklarıma aşağı akmaya başlamıştı. Ya eniştemin yarağı fazlaca büyüktü, ya ablamın amı fazlaca dar, veya eniştem ablamı götten sikiyordu! Mutlaka bunlardan biri olmalıydı. Bu düşünceler beni müthiş tahrik etmişti ve kendimi tutamıyordum. İşte o anda kararımı verdim. Bana neye mal olursa olsun, ablamın alamadığı eniştemin o sikini ben almak istiyordum, hemde ablam şeklinde nazlanarak değil. Dibine kadar almak ve ablamdan alamadığı zevki enişteme ben tattırmak istiyordum. Hemen odama gidip yatağa yattım, eniştemin beni sikmesi için nasıl teslim olabileceğimi, amıma yarağını sokarken neler diyebileceğimi, eniştemi iyi mi azdıracağımı falan düşündüm. Gözlerimi kaptıp, eniştemin devasa sikini bakire amıma köklediğini hayal ederek, bir elimle amcığımın dudaklarını bir elimlede memelerimi okşuyordum. Bir ara heyecandan kalbim duracak sandım. Sabahı nasıl ettiğimi bilemedim…

Bir kaç gün sonrasında ablam sevinçle eve geldi, ‘bir ay izin aldığını, İzmire annemin yanına gideceğini’ söyledi. Eniştemde “Tamam git karıcığım.” dedi. O akşam ablamı uçakla yolladık. Eniştemle eve dönerken benim kalp atışlarım öyle sıklaştı ki, birazdan devasa yaraklı eniştemle, ablamı bağırta bağırta siken eniştemle evde baş başa kalacaktım. Bana ne işe yaradığını ben bile anlayamıyordum, nerede ise takside enişteme yapışıp, yarağına oturmak için can atıyordum. Eve varana kadar zor tuttum kendimi. Evde eniştem, “Baldızım ben üstümü değişeyim, sende yiyecekleri hazırla.” dedi. “Tamam enişteciğim, ben şimdi ne istersen hazırlarım.” dedim. Çabucak mutfağa gidip ablamın pişirdiği yiyecekleri getirip masaya yerleştirdim. Ardından bende odama gidip, eniştemin iştahını açacak halde giyindim. Sütyen ve külot giymeden, kısa bir etek, üzerine de aleni yakalı, göğüslerimi ortaya çıkartacak, vücudumu saran incecik bir blüz giydim. Eniştemin yanına geldiğimde bana o şekilde bir baktı ki, kati içerisinden (Vay orospu vay! Baldızım olmasaydın şayet, seni şimdi şuracıkta nebiçim sikerdim!) diye geçirmiştir. Tabi bende içimden (Ah ne güçlü bir erkek, kimbilir beni inlete inlete nasılda siker!) diye düşündüm.

Mutlaka bir bahaneyle eniştemi kendime çekmeliydim. Yemekte “Enişte, ablamla aranızdaki sıkıntı ne?” dedim. Eniştem ilkin “Ablanla aramızda sorun falan yok…” dedi. Fakat ben ısrar edince, “Hiç sorma baldız…, fakat sana anlatamam.” dedi. “Hadi enşte, ben senin baldızın değilmyim, bana anlatmayacan da kime ablatacan, hadi anlat nolur!” dedim. Eniştem “Ablanla sorunumuz cinsellikle ilgili, sana anlatmam doğru olmaz!” dedi. Ben şiddetle ısrara devam edince, “Ama anlatırsam bana kızmayacan.” dedi. “Yok enişte kızarmıyım.” dedim. Eniştem başladı anlatmaya. O anlatırken ben ona iyice yaklaştım. “Evlendik evleneli, ablanı bir kere istediğim benzer biçimde götten sikemedim, hep yarım kaldı. Yarağım çok iri ve kalınca, bu benim suçum değilki, ancak başını alıyor içerisine, hemen tamam yeter çek diyor!” dedi. Ben birden “Enişte ablamın alamadığını ben alır seni rahatlatırım!” deyiverdim. Bunu iyi mi dediğimi bende anlamadım, ama demiştim bir kere. Eniştem duydukları karşısında biran şok geçirdi, sonra gözleri ışıldadı. Hemen enişteme sarıldım ve dudaklarımı ağzına verdim. Eniştem harika emiyordu dudaklarımı. Ara sıra eniştemin sıcak nefesini içimde hissediyor, neredeyse aldığım zevkten bayılacak şeklinde oluyordum. Eniştem saçlarımdan tuttuğu benzer biçimde, başımı geri çekerek boynumu ve kulaklarımı yalamaya başladı…

Eniştem sonra üstümde ne var ise parçaladı attı. Bende elimi pijamasının içine sokarak eniştemin yarağını sıvazlamaya başladım. Dudaklarımı ağzına yine verdim. Öperek yavaş yavaş aşağılara inmeye başladı. Memelerimi adeta bir bebek şeklinde emiyordu. Bir erkeğin memelerimi yalamasını hep hayal etmişimdir, tahminimden daha çok zevkli oluyormuş. Bütün vücudumu santim santim yalayarak taa aşağıya, amcığıma indi. Amımın dudaklarını ağzına alıp, diliyle am deliğimin yarığının tamamını yalıyor, sonrada bacaklarımı yalıyor, diliyle yalamadık yerimi bırakmıyordu. Aldığım zevkten baygınlık geçiriyorum sandım. Eniştem beni bulutların üzerinde uçuruyordu. Bir ara eniştemde soyundu ve beni koltuğa oturtup bacaklarımı kaldırdı. Bacaklarım iki yana ayrılmış, amım kabak gibi açılmıştı. Eniştem amcığımı biraz daha yaladıktan sonrasında, ben kendimi tutamamış, eniştemin ağzına boşalmıştım. Eniştem am deliğimin sularını, yalaktan su içen köpekler şeklinde yalıyordu. Sonra bacaklarımı biraz daha yukarı kaldırıp, götümün deliğini yalamaya başladı. “Ben senin götünün deliğine kurban olurum Baldızzzzzzz…” diyerek, dilini sokuyordu götüme.

Eniştem birazcık da götümü parmakladıktan sonrasında, bacaklarımı indirdi ve “Al, götüne girecek yarağı ilkin bir yala bakalım, orospu baldızım!” diyerek ağzıma verdi. Eniştemin sikini bukadar yakından görür görmez, büyüklüğünden harbiden korktum birazcık, fakat kararlıydım, vazgeçmeyecektim. Eniştemin yarağını ağzıma alıp yalamaya başladım. Emiyordum iyice, iliğini kurutmak istercesine. Eniştem yarağını zorla kurtardı ağzımdam, “Bu kadar yeter, dön bakalım arkanı baldız!” diyerek beni koltuğa domalttı. Götümün yanaklarını elleriyle ayırarak, ağzını amıma dayadı. Sırılsıklam olmuş amcığımın sularını emerek ağzına aldı ve tükürüğü ile karışık götümün deliğine bıraktı. Sonra “Ölürüm bu göte, ölürüm!” diyerek, sikini götümün deliğine dayadı ve zorlamaya başladı. Yarrağının kafası götüme girdiğinde, ben acıdan bağırmamak için koltuğun minderini ısırıyordum. Eniştem bir an durakladı ve “Hah işte, ablan bu kadarını alınca dünyayı başıma yıkıyor, yeter çek diye bağırıyor, daha fazla sokturmuyor!” dedi. Eniştemi mutlu etmek istiyordum, “Ben alırım enişte, sok hepsini, kökle!” diye inledim…

Eniştem götümün yanaklarını biraz daha ayırarak, yarağını götüme o şekilde bir geçirdi ki, acıdan “Enişte yırttın götümüüüüüüü…” diye bağırdım. Eniştem de “Dayan baldızım, seni oldukca seviyorum!” diyerek, o kalınca yarağının tamamını kanırta kanırta, taa taşaklarına kadar götüme soktu. Üstüme abanarak ensemi, omuzlarımı ve sırtımı öpmeye ve ısırmaya başladı. İki eliyle belimden tutarak, o koca sikini götümün içinde hafifçe hafif oynatmaya başladı. Acı bir yana, ama adamın götünde kımıldayan bir yarağın verdiği zevk hiçbir şeyde yoktur sanırım. Eniştem acı vermemek için hareket etmeye korkuyordu, yarağını azar azar oynatıyordu götümde. Oysa acıya rağmen ben daha sert sikilmek istiyordum, başladım götümü ileri geri hareket ettirmeye. Biraz öne çekilip, sonrasında götümü yine eniştemin kasıklarına vuruyordum. Eniştem de hareketlerini yavaş yavaş hızlandırmaya başladı. Hala acı duyuyordum, ama aldığım zevk daha çoktu, “Sik orospu baldızının götünü enişte! Kökle! Daha sert, daha hızlı sik götümü enişte!” diye bağrıyordum.

Eniştem artık kendini yitirmiş benzer biçimde düdüklüyordu götümü, çılgın şeklinde gidip geliyordu. Ben ‘Ahhh Uhhhh’ diye inlerken, eniştem de ‘Ohhhh Ohhhh’ diye inliyordu. Birden iyice hızlandı ve titremeye başladı, sonrasında da durakladı. O sırada götümün içerisine sıcak sıcak akan eniştemin döllerini hissedebiliyordum. Eniştemin boşalması bir iki dakika kadar sürdü, yarağını götümden çıkarmadan üzerime yattı. Eniştemin siki götümde küçülüp kendiliğinden çıkana kadar öyle kaldık bir müddet. Bu arada benim kalp atışlarım normale dönmüş, fakat hala burnumdan solumaya devam ediyordum. Eniştem mutluluktan beni çevirip, ağzımı, dudaklarımı, boynumu ve kulaklarımı öpüp yalarken, bende eniştemin arzusunu yerine getirmenin ve ablamın alamadığı yarağı almanın mutluluğuyla mest oluyordum. O gün eniştem beni sabaha kadar uyutmadı, götümü sikti.

Ablamın İzmirde kaldığı bu bir ay zarfında, enişteme hergün götten verdim, sevinçli ettim eniştemi. Bu sürede eniştemin karısı benzer biçimde olmuştum. Eniştem ben bakireyim diye amcığıma ellemiyordu, fakat götümü mükemmel düdüklüyordu. Şimdi ablamın gelmesini bekliyoruz, geldiğinde tepkisi ne olur bilmiyoruz ama, sikiştiğimizi ablama anlatmayı düşünüyoruz. Aslında fazla da seçenek yok. Ya ablam eniştemi boşayacak (eniştem bana kalacak), yada vakası kabullenecek ve ablam eniştem ben, üçümüz de aynı yatakta, her gece beraber yatıp, birlikte sikişeceğiz… Ama birşey var, eniştem götümü sikmekten asla vazgeçmeyecek…