Selam seks hikaye okurları. Adım Kezban. Berlinde yaşayan, 42 yaşlarında, evli, 2 çocuk annesi, cinsellik düşkünü bir kadınım. 16 yaşlarında Selim adında bir oğlum, 24 yaşında evli bir kızım, birde oldukça anlayışlı bir kocam var. Ablam da Berlinde yaşıyor. O da evli ve onun da 16 yaşında, Osman adında bir oğlu var. Bu anlatacağım olay son yaz oldu, kısaca oldukca taze.

Berlinde okullar yaz tatiline girince, ben, oğlum Selim, ablam ve oğlu Osman, dördümüz Türkiyeye izine gittik. Kocam ve eniştem gelemedi, onların ortak bir inşaat şirketi var, “İşler fazlaca yoğun, siz gidin tatilinizi yapın, biz de kışın gideriz.” dediler. Biz de ilkin İstanbula, ordan da Silivri yakınındaki yazlığımıza gittik. Yazlıkta ilk günler yağmurlu geçti, evden dışarı çıkamadık, ama sonra hava açınca, doğru denize. Nerdeyse tüm gün denizde yüzüyor, eğleniyorduk. Kaldığımız yer sıradan muhafazakar olduğundan, o şekilde barlar falan yoktur, ancak sahil kenarında gazinolar var, şu demek oluyor ki biraz bunaltıcı.

İzinimizin üçüncü günü idi, tekrar denizde yüzüyor şakalaşıyorduk. Bir ara ablamın oğlu Osman göğsüme elledi. Ben kaza ile olmuştur diye önemsemedim. Fakat sesimi çıkarmadım diye cesaret almış olacak ki, yeniden elledi ve birazcık da sıkıp bıraktı. Ne yapayım diye düşünürken, arkamdan suya dalıp, bacaklarıma tutunuyormuş benzer biçimde yaparak, amcığıma elledi. Çok şaşırmıştım, bu sebeple ondan böyle bir şeyi asla beklemiyordum. Daha yaşı 16, o ne biliyor ki diye düşünüp sudan çıktım. Ablamın yanına, kumların üzerine oturup güneşlenmeye başladım. Bir ara ablama, “Abla senin oğlun benim amıma elledi!” dedim. Ablam yüzüme baktı ve bir kahkaha patlattı, “Senin oğlan da benim am deliğime elledi! Bana bak, sakın bunlar bizlere sulanmasın?” dedi. Ben de, “Herhalde nereye kadar gideceklerini test ediyorlar. Daha bunlar çocuk yahu, ne anlarlar kadından?” dedim. Ablam da, “Sikmekten demek istedin galiba?” dedi. “Ya abla, ne sikmesi? Bunların yarakları daha nekadar ki!” dedim. Ablam atıldı, “16 yaşındalar, tahminimce 18-20 cm. Vardır herhalde?” dedi. “Ne bileyim valla Abla, Selimin sikini son olarak gördüğümde daha 9 yaşlarında idi, sonrasında görmedim!” diye yanıt verdim.

Ablam, “Hadi kız, varmısın, madem bunlar bu işi başlattı, benim oğlum seni, senim oğlun da beni siksin! Hem erkeksiz kalmayız, hemde onlara bayanlar konusunda merak ettikleri her şeyi öğretiriz!” dedi. “Abla sen ciddimisin?” dedim. Ablam, “Valla çok ciddiyim! Tam azdıkları bir çağdalar, ya değilse gidip Orospulara dadanacaklar, rahatsızlık falan kapacaklar. Yada sapıtıp, birbirlerini sikecekler!” dedi. Biraz düşündüm de, ablam söylediklerinde okadar da haksız değildi. “Tamam abla, ben varım!” dedim. Ablamla oturup biraz daha bu mevzuyu konuştuk, iyi mi yapacağımızı falan planladık. Sonra yazlığa gitmek için kalktık. Giderken oğullarımıza, “Biz eve gidiyoruz, sizde fazla kalmayın gelin, öğlen güneşinde dışarıda kalmayın!” diye seslendik.

Eve varınca duş alıp, üzerimize uzun birer tişört giydik, altımıza külot giymedik. Yaklaşık otuz dakika sonra Selim ile Osman geldiler. Bunlara, “Hertarafınız kum olmuş, evi batırmayın, derhal duşa girin!” dedik. Ev Dublex olduğundan iki ayrı duş var, birine Selim birine Osman girdi. Biz de salona oturduk, onları bekliyor, iyi mi söze girelim diye düşünüyorduk. Önce Osman geldi, dik karşıma, annesinin yanına oturdu, gözleri bacak arama dikilmişti. Ama bir şey göremiyordu, öyleki hemen işaret etmek istemiyordum. Sonra oğlum Selim gelip yanıma oturdu. O da tam karşımızda oturan ablamın bacaklarına bakıyordu. Söze ablam başladı, oğluma, “Ya Selim, sen denizde benim amıma bilerek mi elledin, yoksa kaza ile mi?” dedi. Selim direkt, “Madem öyleki açık sordun Teyze, evet bilerek elledim!” dedi. Ablam, “Peki, niye yaptın?” diye sorunca, Selim, “Senin oğlun da anneme bilerek elledi!” dedi. Ablam busefer kendi oğluna sordu, “Peki sen niye elledin Teyzene çocuğum!” dedi.

Oğlu da, “Anne, bu lanet yerde o şekilde kız tavlayıp, bir şeyler yapma şansımız olmadığından yaptık herhalde! Ama düşünce Selimden çıktı, karşılıklı birbirmizin annesine elleyelim mi diye.” dedi. Ablam o meşhur kahkahasını yine patlattı ve oğluma, “Bak sen Orospunun çocuğuna! Lan sen nezaman büyüdün, adam oldun da sikin kalkar hale geldi ha?” dedi. Oğlum bozuldu, “Teyze yaa, anneme Orospu deme, bak sonrasında…” diye çıkıştı. Ablam, “Eee, sonra? Ne yaparsın sonrasında?” dedi. “Ne yapacağımı biliyorum da, burda söyleyemem!” dedi. Ablam oturduğu yerden kalktı, yanımıza geldi, oğlumu kolundan tutup kaldırdı, “Gel bakiim sen benle yukarıya!” dedi, ve önüne kattı, merdivenlerde oğlumun götünü avuçlaya avuçlaya yukardaki yatak odasına doğru gittiler.

Ablamla oğlum gözden kaybolunca, Osman sapşallaşmış bir biçimde suratıma bakıp, “Nereye gittiler, ne yapacaklar?” diye salak salak sormaya başladı. “Nereye gittiklerini sanıyorsun? Tabiki yatakodasına gittiler, sikişecekler!” dedim. Bu sefer Osman bozulmuştu, “Ozaman biz de sikişecekmiyiz Teyze?” diye yalvarırcasına sordu. Ben yanıt olarak, gülümseyerek bacaklarımı araladım. Osmanın amıma bakışını görmeliydiniz! Siki anında kalkmış, şortunda direk benzer biçimde dikilmişti. “Gel buraya azgın şey!” dediğimde hemen kalktı geldi ve ne yapacağını bilmez bir biçimde önümde dikildi. Şortunu tek hareketle aşağı sıyırarak çıkardım. Siki huzurlu 20 cm vardı ve sikinin başı göbeğine değiyordu! Önce taşaklarını avuçlayıp okşayarak yarağını sıvazladım biraz. Sonra usulca sikini yalamaya başladım. Sikini ağzıma alıp emmeye başladığımda, Osman heyecandan nefesini tutmuş, zevkten ölecekti nerdeyse. Daha 2 dakika olmamıştı ki, saçlarımdan asılarak, yarağını ta gırtlağıma kadar sokup, sarsıla sarsıla, inleye inleye boşaldı ağzıma! O kadar oldukca döl fışkırıyordu ki, hepsini yutamadım, birazı ağzımdan taştı!

Osmanın sikini ve döllerini yalayarak temizledim. Sonra bunu önüme çöktürüp, amımın dudaklarını ayırdım, “Göster bakalım marifetini! Amcığımı yala!” dedim. Osman yumuldu am deliğime, ellerini götümün dibine koyarak amımı birazcık yükseltti, iyi mi yalıyor fakat! Amımı yaladığı 15-20 dakikalık müddette, ben iki sefer orgazm olmuş boşalmıştım. Tişörtümü çıkardım, göğüslerimi verdim ağzına. Sırayla birini emiyor bırakıyor, ötekini alıyordu ağzına. Bir süre de göğüslerimi yalayıp emdikten sonrasında, elimi yarağına attım. Siki yine sertleşmiş, yeniden göbeğine yapışmıştı. Osmanı üzerime doğru çekerek sikinin başını ağzıma alıp ıslattım ve yarağını, ellerimle birleştirdiğim göğüslerimin arasına yerleştirdim. Osman sikiyle göğüslerimin arasında biraz gidip gelmeye başladı. 4-5 dakika göğüslerimi siktikten sonra, yine yarağını ağzıma alıp emdim biraz. Saatlerce emebilirdim, oldukca tatlı yarağı vardı. Fakat kısa kestim, bu sebeple biliyordum ki, Osman amcığımı sikmek için sabırsızlanıyordu.

Koltuklar rahatsız olduğundan kalktık ve alt kattaki yatak odasına geçtik. Ben daha yatağa sırtüstü uzanır uzanmaz, Osman bacak aramda yerini alarak üstüme uzandı. Zaten sırılsıklam sulanmış amıma bir seferde soktu sikini ve çılgın şeklinde gidip gelmeye başladı. Ben, “Yavaş!” dedikçe, dinlemedi 2 dakikada boşaldı, yığıldı kaldı üstüme! “Napıyım Teyze, oldukca heyecanlıyım, evde giydiğin külotların hepsini ezberledim, nezamandır o külotların içindekini sikmeyi hayal ediyordum!” dedi. Gülerek, “Vay fırlama vaayy!” dedim, bunu üstümden indirip sırtüstü yatırdım. Sikine bulaşmış olan dölleri yaladıktan sonrasında, taşaklarını ağzıma aldım emmeye başladım. Sonra götünün deliğini yalayıp dilimi sokunca, Osmanın yarağı yeniden sertleşmeye başladı. Biraz da yarağını yalayıp, ata biner benzer biçimde üzerine bindim. Ve inip çıkmaya başladım. Bu sefer tempoyu ben ayarlıyordum. Ve Osmanı boşaltmadan, o pozisyonda beni 15-20 dakika sikmesini sağladım.

Sonra üstünden inip pozisyon değiştirdim, yatağa domaldım, Osmanı da arkama çektim. Sikini tutup arkadan amıma soktum, “Bu sefer acele etme hayatım, azar azar sik!” dedim. Osman amcığıma az az gidip gelmeye, tadını çıkara çıkara sikmeye başladı. Ben, bu siktiği 15 dakikada birkez daha orgazm oldum. Osman niçin sonra götümün deliğini fark etti ve büzüğümle oynamaya başladı. “Ordan da istiyormusun hayatım?” diye sorunca, yutkunarak sadece “Hı, hı!” dedi. Elimi arkaya attım ve sikini amımdan çıkararak, götümün deliğine yerleştirdim, “Hadi sok hayatım! Ama, yavaş ol!” dedim. Osman götümün yanaklarını elleriyle ayırıp, yüklenmeye başladı. Ben de kıçımı iyice arkaya vererek, belimi çukurlaştırıp, başımı yastığa gömdüm. Kocamla da götten sikiştiğimiz için, götüm sikilmeye alışkındır ve götten de çok zevk alırım. Osmanın sikini de zorluk çekmeden köküne kadar götüme aldım. Osman az az götümü sikmeye başladı. 10 dakika kadar yavaş tempoda siktikten sonrasında, “Şimdi hızlan hayatım!” dedim. Götüm kıvama gelmişti iyice. Osman hızlanmaya başladı.

Götümü süratli düdüklüyordu, fakat benim götümden zevk alabilmem için oldukca daha süratli ve çok sert sikilmem lazımdı. “Daha süratli sik! Daha sert sik götümü!” diyordum, ama Osman yeterince sert pompalayamıyordu. Osmana gaz vermek için, “Şu anda yukarıda Selim senin o Orospu anneni nebiçim sikiyordur! İnletiyordur valla! Annenin am deliğini götünü paramparça ediyordur, dağıtıyordur! Hadi sen de benim götümü dağıt! Annenin öcünü al hayatım!” deyince, iyi mi dolduruşa geldi fakat! “Sus amına koduğumun Orospusu, annemi karıştırma!” diyerek, nasıl pompalamaya başladı götüme! Resmen çıldırmış, kudurmuş şeklinde düdüklüyordu götümü. Siki, son hızla dikiş makinesi şeklinde götüme girip çıkarken, “Şlap! Şlap! Pat! Pat!” sesleri eminim taa yukarıdan duyulmuştur. Hatta bir ara yatak kırılacak diye düşündüm. Saçımı asılarak, götümü öyleki bir hırsla sikti ki, götümden de amımdan da orgazm oldum! Çok geçmeden, Osman da döllerini götüme fışkırttı ve üzerime yığıldı. Üzerimizi giyinip salona geçtik, oturduk. 20 dakika sonra da, ablamla oğlum perişan bir halde indiler aşağıya…

Yaz tatili süresince bunu hep tekrarladık. Ben ablamın oğluyla, ablam da benim oğlumla, hergün sikiştik. Odalarda, duşta, balkonda, ne zaman nerde canımız çektiyse durmadan sikiştik. Şimdi Almanyadayız, evimize geldik, fakat sikişlerimiz devam ediyor. Kocalarımız işe gitti mi, ben oğlumu ablama gönderiyorum, ablam da oğlunu bana…

Herkese bol sikişli günler!