Herkese merhaba. Sizlerle bir ay ilkin başımdan geçen mükemmel vakası paylaşmak isterim. İnanın en yakın sırdaşlarımla bile konuşamıyorum, zira tanıdığım insanlar duyunca ya benle ilişkisini kesecek veya… her neyse okuyunca anlarsınız. Sadece bu sitede benim yaşadıklarımı yaşamış, aynı dünya görüşüne haiz arkadaşlar olması, itirafta bulunmamı cesaretlendiriyor.

Adım Ufuk. 35 yaşında, Finans işleriyle uğraşan, çok yakışıklı, mali durumu da fazlaca iyi olan biriyim. Bir senelik evliyim. Karım Nazlı 28 yaşında, Reklam Ajansı sahibi, uzun boylu, kızıl saçlı, taş mı taş benzer biçimde vücuduyla benim diyen erkeğe ‘Ooff Off!’ dedirtecek, şahane bir hanımdır. Girdiğimiz ortamlarda bayanlar bana, erkekler de karıma asılır. Doğrusu ben sağlam sikiciyimdir, am buldum mu affetmem, oturmadan sikerim. Karım nazlı ise gösterip vermeyen cinstedir, her ortama girdiğimizde herifleri azdırır, sonrada yanıma gelip hepsini piç şeklinde bırakır. Benim karı kız indirmeme de bozulmaz, “Kocacım sikin sağolsun, bu kadar istenen adamın eşim olması bana gurur veriyor!” der. Ben de, “Hayatım etrafın erkek dolu, senin canın hiçmi kaçamak yapmak istemiyor?” diye sorunca, bana, “Ufukçuğum evlenmeden ilkin neler yaşadığımı biliyorsun, en azından birkaç yıl seni aldatmayı düşünmüyorum, sonrasını bilemem. Tabii ki boynuzlanacaksın, fakat şu an değil!” der. İnsanın Nazlı benzer biçimde emin karısı olması ek olarak saadet kaynağı. Fakaaat, bu güzel Tabloyu ben mahfettim…

Birgün Nazlının en yakın arkadaşı Serpili eve attım ve siktim. Sonra Serpili uğurlarken son birdefa da salonda sakso çaldırırken, ansızın karım Nazlı eve geldi. İşin kötüsü, tam basıldığımız anda Serpilin ağzına boşaldım. Nazlı ne yaptımsa beni affetmedi, 1 hafta hiç konuşmadı benle. Sonra bigün evdeyken, “Bak Ufuk, Serpille barıştım, sonuçta en iyi arkadaşım, fakat benle acayip kafa buluyor, ‘Sen bizi bastın fakat kocan çıkamadı ağzımdan, birde asla istifini bozmadan boşaldı! Ha ha ha!’ deyip sinir ediyor, bunu ödeyeceksin!” dedi. “Ne yapacaksın karıcığım? Kendini siktirip intikam mı alacaksın?” dedim. “Evet hayatım, biliyorsun etrafım beni düzmek isteyen erkeklerle dolu, ne tekliflerle geliyorlar, son vaka herşeye bakış açımı değiştirdi, artık aldatma işini öne aldım, bu güzelliğimi başkalarına da tattıracağım!” dedi. O an yaptığım hatayı anladım, fakat geriye dönüşü yoktu arkadaşlar.

Nazlıya, “Karıcığım şu an boynuzlanmaya hazır değilim, ne olur birazcık ertele!” diye yalvardım. Saatler devam eden pazarlık kararı, Nazlı çatır çatır sikilmesini bir ay erteledi. Ayrıca dünyasına, etrafından kendi seçeceği ve benim de tanışacağım üç kişiden fazlasını sokmayacaktı, ama Serpil olayını birkaç gün içinde bana ödetecekti. 2 gün sonra gündüz beni telefonla arayıp, “Ufukçuğum sana boynuz takacak adamları bu akşam çayır ettim, birbirlerinden habersiz evimize gelecekler, hem tanışır kaynaşırsınız, hemde şu Serpil olayını bu gece halletmek istiyorum!” dedi. Ben de, “Umarım bu gece sikişmeyeceksin, bana ruhsal olarak 1 ay süre verdin, ama Serpilden dolayı hırsını almak istiyorsan, planım şu: ….” diyerek anlattım. Karım dinleyip, gülerek kabul etti.

Akşam müstakil evimize 15 dakika arayla birbirinden habersiz, fazlaca kaliteli, değişik yaşlarda üç erkek geldi. Hepsi hayret içindeydi. Birer kadeh Viski ikram edip, “Beyler vaziyet böyleyken böyle, karım beni boynuzlamaya karar verdi, önümüzdeki ay itibariyle sizler Nazlıyı evire çevire sikeceksiniz, ama bu gece mutlaka amına yada götüne yarrak sokmayacaksınız, ağzına vermeyeceksiniz!” dedim. Adamlar şaşırdılar, “Bu iş nasıl olacak peki?” diye. Hatta birtanesi, “Ufuk bey, Nazlı kadını kötü aldatmışsınız, bırakın hanımı bu geceden sikişsin, hem hep beraber burdayken grup sikeriz, sizde seyreder 31 çekersiniz, toplu performansımızı görürüz, zira bundan sonrasında ayrı ayrı çarpışacağız, aslına bakarsan kusura da bakmayın, şahsen ben bundan sonra Nazlıyı sikip sikip kullanırken, size de izleme izni vermem, bu fırsatı kaçırmayın!” dedi. “Olmaaz! İşinize gelirse!” dedim.

Hemen Nazlı devreye girip, “Hadi sikicilerim, size muhteşem bir başlangıç yaşatacağım!” diyerek, büyük üçlü koltuğa adamları donlarına kadar soyarak yanyana oturttu. Büyük bir heyecanla elimdeki kadehten Viskimi yudumlayarak karşılarına oturdum. Canım karım muhteşem vücuduyla erotik dansına başladı. En son tanga külodu kaldığında, heriflerin sikleri taş şeklinde olmuş, kudurmak üzereydiler. Tangasını çıkaran Nazlım, adamlara bir bir koklatıp, “Amıma doyuracam sizi! Söyleyin beni kaç defa düşünüp 31 çektiniz?” dedi. Hep bir ağızdan, ‘25, 30, 100’ şeklinde sesler yükseldi. Hemen ilk sıradaki adamın önüne diz çöken karım, cop şeklinde olmuş siki tutarak, “Şimdi 31’leriniz benden!” diyerek, 35 yaştaki adamın sikinin başındaki zevk suyunu alarak bütün yarağına yaydı. Güzel karımın ne yapacağını anlamıştım, herifi parmaklarıyla bitirecekti. Daha ilkin bana da defalarca yapmıştı, o zevke, o masaja dayanmak imkansızdı.

Adam adeta yalvarıyor, “Canıımm Nazlım, ne olur ağzına al, ne olur hayatım benim!” diyerek inliyor. Nazlı da, “Söz seks yasağım bitsin, en az 1 hafta cinsellik kölen olacağım, sikicim benim. Güzel sikin tam sağılmalık kıvama geldi, ver attır döllerini aşkım!” diye adamı iyice azdırıyordu. Bir taraftan da yüzünü bana dönerek, “Bak Ufukçuğum, ne sikler benim için inliyor, görüyormusun?” deyip beni kızdırıyordu. İbne herif te hırıldıyarak, “Göt! İbne! Böyle kadın aldatılır mı Puşt? Bak iyi mi sikecem karını Götoş, Yavşak!” diyerek bana laf sokuyordu. Karım bana, “Kocacığım boş Viski bardağı hazır mı?” dedi. Karımın mutluluğu için ben de üstüme düşeni yapmalıydım arkadaşlar. Hemen, “Tabi karıcığım, hem buz kovası da yanımda!” diyerek bardağı uzattım. İlk erkek, “Ouhhh Nazlımm all sana döl, al tamamı senin!” diye zevkten geberircesine bardağa patlattı. Son damlasına kadar karım adamı sağmıştı. Ben de derhal kovadan birkaç buz atıp, Spermlerin hem taze, hemde daha lezzetli kalmasını sağladım.

Karım doğal ki sıradaki iki adamı da, “Ne olur Nazlım al ağzına, en azından öp başını!” inletmeleriyle sağdı. Bir kristal Viski bardağı dolusu buzlu Sperm kokteylini canım karım büyük bir keyifle gözlerini kısarak dudaklarını yalayarak içti. Karımla gurur duyuyordum. Adamlar sikseler bu kadar doyum olmazlardı. İçlerinden en genç olanı, 25 yaşlarındaki, en oldukca dölü fışkırtandı. Siki hiç inmemişti, “Afiyet olsun Nazlıcım, daha neler patlatacam ağzına yüzüne aşkım!” dedi. Karım da, “Sen bu şekilde fışkırt, her gün alacam, emecem sikini, kocamın yanında boşaltacam ağzıma, erkeğim!” diye adamı çılgın etti. Üç numaralı ortağım da, ellili yaşlarda, fazlaca olgundu. Sitemkar bir halde, “Nazlıcım, birinin cinsellik kölesi oluyorsun, birinin genç diye musluk gibi akan Spermlerini hergün yutuyorsun, bana ne kaldı yahu?” dedi. Karım gülerek, “Canıımm alındın mı? Sen hep, ‘Boşa kocanı gel çocuk doğur bana!’ demiyormuydun? Gerçi nasıl sikişken olduğumu gördün, artık evlenmezsin, ama içlerinde en zengin sensin, hepimizi kaç kere satın alırsın, istersen senin döllerinle şişiririm karnımı!” dedi.

Bana da, “Ne diyorsun hayatım?” diye sordu. Karım fazlaca açık sözlüydü, ona fazlaca güveniyordum, en azından beni kandırmayacak, gebe kaldığı adamı bilecektim. “Tabi canım karıcım, zaten bir arkadaş Otomotivçi, genç arkadaş sanırım Manken, eee beyfendi de Fabrikatör, onun döllemesi daha müsait, en azından coçuğumuzun geleceği kurtulur!” dedim. Adam da, “Siz hiç merak etmeyin, karınızı hamile bırakmak benim için şereftir!” diyerek laflarını bitirdi. Nazlım, “Ufukçuğum, seneye çocuk istiyorduk, o zamana kadar kucak kucak siktireyim kendimi, seneye de hamile kalırım!” dedi.

Sohbet güzeldi, ama erkeklerin sikleri tekrar taş benzer biçimde olmuştu. Nazlımla gözgöze geldik. Hemen, “Hadi beyler…” diye domaldı ve “Şimdi ikinci postaları istiyorum!” diyerek, her erkeği çıldırtacak güzellikteki götünü eliyle araladı. Götü amı, herşeyi tabak gibi ortada duruyordu. İlk Otomotivçi geldi, önündeki domalmış, ‘Sik beni!’ diyen göte, am’a bakıp, kendi haline 31 çekiyordu. Tabi yine yalvararak, “Nazlım bari ucu değsin, götüne bir sürttüreyim, amının ballı ıslaklığına değdireyim!” diyerek karımın götüne yanardağ patlaması yapmış oldu. Sıradaki iki erkek te, sperm üzerine sperm fışkırtarak karımın götüne, göt deliğine, hatta süzdürüp amına döllerle imzalarını attılar. Ben de derhal tatlı kaşığıyla karımın götünden spermleri alıp, kaşık kaşık yedirdim karıma.

Herifler, “Ufuk ne olur izin ver sikelim karını, laf fazlaca iyi sikeceğiz, gel gebertme bizi, karını sike sike, soka soka bitireceğiz!” diye izin istediler. Ben de, “Olmaz beyler, geldiniz tanıştık, karımı esasen nerdeyse sokmadan siktiniz, bu kadar yeter, aslına bakarsan 1 ay sonra sizindir Nazlı, hırsınızı o zaman alın!” dedim. Gerçi adamlara da fazlaca üzüldüm, fakat meydana getirecek bir şeyim yoktu. Arkalarına baka baka, elleri siklerinde gittiler. Nazlımla, Serpil mevzusunda ödeşmiştik.

Tabi aradan 1 ay geçtiii ve sıra benden intikamına geldi… Bu aralar karım o şekilde sikişiyor ki, anlatamam. Geçen gece manken çocuk gelip, “Tüm gün siktim, doymadım!” diye, gece de bizim yatağımızda sikti. İşte bu şekilde arkadaşlar, beni en iyi sizler anlarsınız. Ama insanın karısını sikiştirmesi kadar zevkli birşey yok, bol miktarda 31’lik araç-gereç çıkıyor bana. Sizlere selam, karımı sikenlere de, Siklerine qüç! Diyorum. Üçünün de dölleri bolca olsun…