Selam, sex öykü ben Melisa. İstanbulda Üniversite öğrencisiyim. 90-60-90 ölçülere ve sexy bir vücuda haiz, fazlaca güzel bir kızım. Ama bir sorunum var, sorunum belki de oldukca güzel olmamdan kaynaklanıyor. Hiç erkek arkadaşım yada sevgilim yok, ve hiçbir erkekle de birlikte olmadım. Erkekler bana hep laf atarlar (Üfff yavruya bak, ne sikilir fakat!) gibilerinden, ben gülümserim, fakat hep lafta bırakılırlar, kimse gelip te ciddi ciddi asılmaz. Dedim ya belki de oldukca güzel olmamdan çekiniyorlar, bilemiyorum. Okuduğum Üniversitede fazlaca ama çok yakışıklı bir çocuk var, adı Kerem. Hemen derhal okuldaki hepimiz ona hayran. Tabii ben de. Ama gereğinden fazla çapkın biri, okuldaki bütün kızlara asılır (Kızlar da bundan fazlaca hoşlanırlar).

Birgün ders arasında, bahçede bankta tekbaşıma oturuyordum, yanıma geldi ve “Selam!” dedi. Ben de ona, “Selam!” dedim. Ve daha ‘Naber, ne var ne yok?’ diye sormadan, bana direkt, “Benimle sikişirmisin canım?” dedi. Ben tabii şaşkınlığımı gizleyemedim. Kem küm ettim, “Olmaz!” dedim. O da, “Paşa gönlün bilir! Fikrini değiştirirsen ev adresimi vereyim, gelirsin!” dedi. Ben de onun tatlılığına dayanamadım ve “Tamam!” dedim. Adresini bir kağıda yazdı verdi ve “Hadi Byee!” diyerek ıslık çalarak yanımdan ayrıldı. O gün dersler bittikten sonra evime gittim. Üstümü değiştirip annemlere bir arkadaşımla ders çalışmaya gideceğimi söyledim, evden çıktım…

Çok korkuyordum. İlk kez biriyle beraber olacaktım, iyi mi birşey bulunduğunu oldukça merak ediyordum. Sonunda Keremin evine geldim. Kapıyı açtı ve selamlaştık. Beni hemen odasına çıkarttı ve ben daha ne işe yaradığını anlayamadan, beni yatağa fırlattı. Üstünü ve üstümü çabucak soydu ve ben daha ağzımı açamadan üzerime uzandı. Hiç konuşmadan ve öpüşmeden direk yarrağını am deliğime müthiş bir halde soktu ve bir “Ohh!” çekti. O anda öldüm sandım, canım oldukca yanmıştı. Onun için kızlığımı bozması falan önemli değildi, müthiş bir hızla am deliğimde gidip geliyordu. “Lütfen yavaşla ne olur, canım oldukca yanıyor!” diye yalvarmaya başladım. Bana, “Çok zevkli, yavaşlarsam zevk alamam!” dedi. Müthiş bir ağrıydı, dayanamadım ağlamaya başladım. Bacaklarımı omzuna alıp iyice kökleyince ben o şekilde bir çığlık attım ki, sesim bütün mahalleye yayılmıştır tabiki. Ama ben bağırdıkça o daha da hızlanıyordu. Üstelik yarrağı da kocamandı.

Ağlayarak yalvardım, ama beni dinlemedi, hızına devam etti. Bu hızla ortalama yarım saat boyunca beni ağlatarak sikti. Sonunda ben de zevk almaya başlıyordum, artık zevkten inliyordum resmen. Süper bir duyguydu. Fakat am deliğimin ağrısı halen geçmemişti. Birden durdu ve bana, “Götten de istiyorum, hadi dön!” dedi. Çok korktum, “Ne olur yapma Kerem, yalvarırım sana, götten sokarsan ben ölürüm!” dedim. Ama umrunda değildi, zorla döndürdü beni ve domalttı. Arkama geçip birden bire kanlı yarrağının tümünü götüme soktu ve pompalamaya başladı. Götüm yırtılmışçasına ağrıyordu. İnanın bacağımı kesseler belki bu kadar ağrımazdı. Bu amımı sikmesinden daha da fazla ağrıyordu. Üstelik götten sikilmek zevk vermiyordu, amdan siktiğinde yine acıyla komplike zevk de alıyordum. Götümü sikerken sadece ağrı hissediyordum, hemde ne ağrı!

Sonunda götüme boşaldı. Dalga dalga fışkıran döllerini götümün içinde hissedebiliyordum. Boşalması bittikten sonrasında sikini götümden çıkarıp, bana zorla yalattı. Yalamak istemiyordum, ama, “Yala Orospu!” diyerek, ensemden tutup yarağını ağzıma zorla sokuyordu. Ağzıma halen dölleri geliyordu. Midem bulanmıştı. Yarağı ağzımı doldurmuş olduğu için tüküremiyordum da, maalesef yutmak zorunda kalıyordum. İğrenç birşeydi. Yarağını bana yalatıp temizlettirdikten sonrasında, “Şimdi seni ödüllendireyim birazcık!” dedi. Ne demek istediğini pek anlamamıştım…

Bacaklarımın arasına gömülüp am deliğimi yalamaya başladı. Bu çok zevk veriyordu. O yaladıkça ben zevkten çığlıklar atıyordum. Islanmıştım, ağzına boşaldım, yalayıp yuttu resmen, hemde büyük bir zevkle. Müthişti. Sonra üstüme çıkıp dudaklarımı, boynumu, boğazımı ve göğüslerimi öpüp yalamaya başladı. Deliler gibi sevişiyorduk. Sevişirken yarağı yine sertleşmiş ve amcığımın dudakları arasında geziniyordu ki, bu sefer amıma iyi mi girdiğini anlamadım bile. Bu sefer am deliğimi azar azar sikerken müthiş zevk veriyordu. Resmen zevkten çığlıklar aıyordum. Bu zevk asla bitmesin istiyordum. Ama malesef erken sevinmişim, birden amcığımdan çıkarıp beni tekrar ters çevirip domalttı ve tekrar götten sikmeye başladı…

O kadar hızlı sikiyordu ki götümü, tekrar acıdan mahvolmuştum. Oysa azca önce am deliğimi yavaş yavaş sikerken ne güzel de zevk yaşıyordum. Zevk çığlıklarım birden acı çığlıklarına dönüştü. O ise her halükarda zevk alıyordu, bu da beni çılgın ediyordu. Mahfetmişti beni. Sonunda bana acıyıp, götüme boşalarak, götümü sikmeye son vermişti. Acıdan götümü hissedemiyordum. Bana, “Nasıldı tatlım? Beğendiysen birdaha yaparız, hemde bu sefer daha eğlencelisini.” dedi. Ben ağzımı açamıyordum. Aslında derhal giyinip eve gitmek istiyordum, ama ne ayağa kalkacak halim, ne de yürüyecek halim vardı. Yarım saat dinlenip kendime geldikten sonra annemi aradım ve bugün arkadaşımda kalacağımı söyledim. O halimle eve gidemezdim, gece mecburen Keremde kaldım. Gece boyunca sikişmeden ancak seviştik. O bile acı veriyordu, bundan dolayı halsiz halimle beni yoruyordu.

Ertesi gün eve uğramadan, direkt okula gittim. Öğlen ders içinde Keremi gördüm, başka bir kızla el ele tutuşuyordu. Sinirden çıldırdım resmen, yanına gittim ve ona hesap sormuş oldum. Bana ne dese beğenirsiniz? “Bu akşam gelirsen üçlü yaparız güzelim!” dedi hayvan. Bu sözünün üzerine daha da çıldırdım, yüzüne tükürüp, ağlayarak yanlarından ayrıldım. Birdaha onunla konuşmuyorum. Arada sırada yanıma geldiği oluyor, “Sikişelim mi?” diye, ama yüz vermiyorum artık, dersimi aldım!