Birçok cinsellik ilişkimden birini bahsetmek isterim sizlere. 29 yaşında, 1.86 boyunda, bilgisayar işiyle uğraşan biriyim. Çalıştığım şirketin merkezi İstanbulda fakat Türkiyenin değişik illerinde de ofislerimiz var. Geçen yıl, genel kontrol ve güncelleme yapmak için Anadolunun bir ilindeki ofisimize gittim. Ofiste en fazlaca dikkatimi çeken satış elemanlarından Seda, iyi giyimli, göze çarpan, 1.75 boylarında, süper kalçaları olan bir bayandı. Onu ilk gördüğüm andan itibaren (Bununla kesinlikle sikişmem gerekiyor!) dedim kendi kendime, fakat hiç bir şey belli etmedim.

Ofiste 5 adet bilgisayar vardı ve hepsini de tek tek güncellemem gerekiyordu. Seda’nın bilgisayarına oturduğumda, O da sandalye alarak yanıma oturdu. “Şimdi ne yapacaksın? Yoksa özel dosyalarımı mı karıştıracaksın?” dedi gülerek. Ben de, “Hayır, Update yapacam…” dedim. “O nedir?” falan derken mevzu tekrar hususi dosyalara geldi. Ben de, “Ne var ki özel dosyalarında?” dedim, yeniden güldü. Ben bilgisayarı karıştırmaya başladım ve bir yerde Seda_özel klasörünü buldum, içinde porno resimler ve videolar vardı. “Bunlarımıydı sakladığın?” dediğimde, “Evet bunlar, ama lütfen silme!” dedi. Bu arada saat 6 olmuş ve ofisin kapanma tarihi gelmişti. Ben aslına bakarsanız gurbet elde olduğum için emek harcama saatim yoktu. Elemanlara, “Ben daha çalışacağım, siz çıkın.” dedim. Seda’da “Efe bey’i işi bitince ben bırakırım.” dedi ve ofiste sadece ikimiz kaldık. Ben bir taraftan işlerimi yapıyor, bir yanda da bir bahane ile o resimlere bir şekilde nasıl göz atarım diye fırsat bekliyordum.

Seda “Kahve içer misin?” diye sorunca, “Evet, lütfen!” dedim. O kahve meydana getirmeye mutfağa gittiğinde ben de hususi klasöründeki resimlere ve videolara baktım. Vay be! (Yoksa bu kız sex manyağı falan mı?) diye düşünürken kendimi kaptırmıştım ve Seda’nın geldiğini görmemiştim. “Oo hayırlı işler…” dedi. “Pardon ya…” dedim ve hemen kapattım. “Bakıyorum da videoyu izleyince seninki derhal kalkmış?” dedi. Çok utanmıştım, ama ağzımdan şu laf çıkıverdi “Nasıl kalkmasın senin gibi güzel bir bayan ve bu videolar varken.” dedim. “Sen şimdi benimle sikişmek te istiyorsundur.” dedi. Şaşkınlıktan ağzımı açamadım, aptallamıştım. Cevap vermekte gecikince, “Beni şöyle güzel bir siksen kötü mü olur?” dedi. Bende filim koptu ve “Hemde süper olur!” dedim. “Tamam, işlerini bitir bana gideriz.” dedi, kabul ettim.

Yolda giderken birşeyler yedik. Arabayı o kullanıyordu, ben de bir yandan bacaklarını okşuyordum. Eve gittiğimizde kapıyı anası açtı ve ben kıpkırmızı oldum. Nedense evde bir tek olacağımızı düşünmüştüm. Annesi “Buyurun, hoş geldiniz.” dedi. “Rahatsızlık vermeyim Seda hanım, ben otelde yer ayırtırım.” diye bir şeyler saçmaladım, ama annesi ve Seda, “Olur mu o şekilde şey? Bu akşam burada kalacaksın!” dediler. Neyse içeriye girdim, fakat bende sikecek hal kalmadı. Annesi 45 yaşında, zımba benzer biçimde hanımdı. Çay kahve, söyleşi falan derken, annesi “Ben uzanacağım, size iyi akşamlar.” dedi ve odasına gitti. O anda Seda üstüme zıpladı ve beni deliler benzer biçimde öpmeye başladı. “Ne yapıyorsun? Annen içerde!” dedim. “Merak etme, annem biraz dinlensin, o da gelir!” dedi. “Nasıl?” dedim “Boşver, sonrasında öğrenirsin!” dedi. Fermuarımı açıp sikimi çıkardı ve ağzına aldı, çılgın benzer biçimde yalamaya, emmeye başladı. Ben kendimden geçmiştim, 3 dakika bile dayanamım ve “Geliyorum!” diyerek ağzına boşaldım. Birazını bile dışarı bırakmadı, hepsini yuttu.

“Sıra sende, amcığımı yalamanı isterim!” dedi. Benim de hasta olduğum şeydir amcık yalamak. Seda’nın tertemiz, kaymak gibi amını yalarken, birden götümün yalandığını hissettim. İrkilerek arkamı döndüğümde, götümü annesinin yaladığını gördüm. Seda gülmeye başladı, “Anne, Efe süper yalıyor, birazdan sen de yalat!” dedi. Ben, “İkinizin de am deliğini hem yalarım, hem sikerim!” dedim ve Seda’nın am deliğini yalamaya devam ettim. Annesi de götümü, sikimi yalamaya devam etti. Deli keyif alıyordum. Annesi kızına, “Kalk Seda! Efe birazcık da benim amcığımı yalasın!” dedi. Yer değiştirdiler. Annesinin de tertemiz ve mis kokulu bir amcığı vardı. Keyifle yalıyordum. Annesi, “Yala! Deli şeklinde yala! Sabaha kadar sik bizi!” diye inliyordu. Seda, “Annemi yalarken beni de sik!” diyerek yere altıma uzandı. Ben de üstüne. Annesi koltuktaydı. Annesinin amcığını yalarken Sedayı da sikiyordum. Analı kızlı deli şeklinde inliyorlardı. Annesinin amcığını yalamayı bıraktım ve Sedayı sikmeye konsantre oldum. Seda ardı ardına orgazm oluyor, “Anne bu adam süper, diğerlerine benzemiyor!” diyordu. Demek ki bu ilk olmuyordu, fakat umurumda da değildi, bulunduğum ortamın tadını çıkartıyordum.

Seda, (sanırım dördüncü kez) boşaldıktan sonra, “Ben bittim, mahvoldum, annemle de ilgilen!” dedi. Sedanın üzerinden kalktım, “Anneni de götünden sikecem!” dedim. Annesi dünden razıydı götten vermeye, “Sik götümü, dağıt beni erkeğim!” diyerek derhal koltuğa domaldı. Ben de tükürükle ıslattığım yarağımı yavaş yavaş annesinin götüne yerleştirip, sikmeye başladım annesini götten. Yarağım götüne köküne kadar girip çıktıkça, annesi, “Kızım cidden bu erkek süper sikiyor!” diyordu. Götünü 15-20 dakika kadar siktikten sonra iyice hızlanmaya başlamıştım. Bukadar anca dayanabilmiştim, “Ben geliyorum!” dedim. Annesi de, “Götüme boşal!” dedi. Ve deli benzer biçimde annesinin götüne boşaldım. Sikimi asla çıkarmadan annesinin götünü sikmeye devam ettiğimi ve sikimin inmediğini gören Seda, “Beni de götümden sik!” diye inlemeye başladı. Annesinin o güzel götünden çıkmak istemedim, her taraf döllerim ile dolmuştu, fakat halen sikiyordum. Sedanın yalvarmasına dayanamadım, “İyi hadi domal annenin yanına!” dedim.

Seda, “Hayır, üzerine çıkacağım, ata biner pozisyonunda isterim!” dedi. Ben de, “Okey!” dedim, annesinin götünden çıktım, yere uzandım. Seda annesinin götünden akan döllerimden iki parmağıyla alarak kendi götünün deliğine sürdü ve götüyle yavaşça yarağıma oturdu. Üzerimde zıplarken, “Amcığımı okşa!” diye inliyordu. Yarağımı köküne kadar götüne alırken, ben de amcığını okşamaya başlayınca deliler gibi bağırıyor, sarsıla sarsıla boşalıyordu. Boşalması bitince, “Halim kalmadı!” diyerek kendini üzerimden zor attı. Yarağımı bir saniye bile boş bırakmak istemiyorlardı sanki. Bu defa anası sarıldı yarağıma derhal, yalamaya başladı. “Daha beni de amcığımdan sikeceksin!” diyordu. Ama ben bitmiştim artık. Annesi dinlemedi beni, zorla amcığından siktirdi kendini. “Geliyorum!” dedim. Annesi, “İçime boşal!” deyince böğüre böğüre amına boşaldım. Üçümüz de mahfolmuştuk, bir saat kadar dinlendik. Sonra anası, “Ben duş alıp yatacağım…” dedi, banyoya gitti. Annesinden sonra biz de duş aldık ve yatmaya gittik. Hemen uyumuşuz.

Sabaha karşı, sabah sertliği ile bir parti daha götünden siktim Sedayı. Kahvaltı yapıp işe gittiğimizde, benim konuşacak halim yoktu. İşlerimi bitirip, yine İstanbula dönerken, Seda, “Bundan sonrasında her ulaştığında bu halde sikişmek istiyoruz! Hiç kurtuluşun yok!” dedi. “Mutlaka, ben de isterim!” deyip ayrıldım. Şimdi 2 ayda bir o ile gittiğimde, kızını da annesini de sikiyorum. Eee, naparsın? Körün istediği bir göz, Tanrı vermiş iki göz…