Merhabalar ben Almanyadan Emre. Alman karım Amanda ile bundan 3 sene ilkin evlendiğimde, kendisinin 13 yaşlarında Chantal adında bir kızı vardı. Chantal’ı sadece birgün görmüştüm Amanda’yla evlendiğimde, 3 sendedir de birdaha görmedim. Üvey kızım Chantal, geçen aya kadar, Aachen’da yaşayan babasıyla (Amanda’nın eski kocasıyla) kalıyordu. Geçen ay karım Amanda, Chantal’ın 16 yaşına girdiğini, buluğluk süreci yaşamış olduğu için de babasıyla anlaşamadığından söz etti ve Chantal’ın bizle kalıp kalamayacağını sordu. “Tabii ki kalabilir! Hemen atlasın gelsin!” dedim. O gece karım (herhalde kızının bizle kalmasına izin verdim diye) daha bir ateşli sikişti benle. 3 yıllık evliliğimizde hemen hemen her gece karımla sikişirdik, fakat böyle yakıcı sikişmesine oldukça ender şahit olmuştum.

Üç gün sonra, bir Pazar günüydü, Chantal’ı karşılamaya Bahnhof’a gittik. Chantal bir elinde çantası, bir elinde de çektiği tekerlekli valiziyle çıkıp geldiğinde şok olmuştum! O benim 3 sene ilkin hatırladığım cılız, kısa boylu, tahta gibi götü, minnacık memeleri olan, yüzü çilli kız evladı gitmiş, yerine 16 yaşında, 1.75 uzunluğunda, etine buduna dolgun, kocaman göğüsleri, iri yuvarlak götü olan, terim yerindeyse ‘Kısrak şeklinde’ bir erişkin kız gelmişti! Chantal’ın güzelliği karşısında ağzım aleni baka kalmıştım. Tanrım, bir kız 3 senede bukadar mı serpilir ve güzelleşebilirdi. Chantal ilkin annesine sarıldı ve kucaklaştı, sonra, “Hallo Emre!” diyerek geldi bana sarıldı. Boyu tam benim boyuma geliyordu. Sarıldığımız o birkaç saniye beni alıp götürmüştü. Chantal üvey kızım olmasaydı da, bir başakası olsaydı, ne bileyim sevgilim falan olsaydı, ona orda saatlerce sarılmak isterdim. Mis benzer biçimde kokuyordu, kokusu beni çıldırtmaya yetmişti bile! Chantal’a sarılmayı istemeye istemeye bıraktım ve valizini aldım, arabanın bagajına koydum. Amanda yanıma, Chantal arkaya bindiler ve hareket ettik.

Eve varana kadar Anne Kız arabada söyleşi ettiler. Bense pek konuşmuyor, belli etmeden sürekli aynadan Chantal’ın arkada kısa eteği ile rahat oturuşundan dolayı görünen Tanga küloduna ve külodundan bütün detaylarına kadar belli olan amcığına bakıyordum. Sikim kalkmıştı ve karım farkedecek diye çekiniyordum. Chantal (belki kasıtlı, bir ihtimal de farkında olmadan) bacaklarını hafif hafifçe açıp kapatıyor, sanki oturmuş olduğu yerde Orgazm olacakmış şeklinde, belli belirsiz hareket ediyordu. Evin önüne geldiğimizde nerdeyse pantolonuma boşalmak üzereydim. Karımla Chantal otomobilden indiklerinde, ben (sikim insin diye) birkaç saniye torpidoda birşeyler arıyormuş gibi yapmak zorunda kaldım. İnip bagajadan valizini alarak girdik Apartmana. Merdivenlerde onlar önümden çıkıyorlardı. Ben de elimde valizle arkalarından, Chantal’ın sütün şeklinde bacaklarına ve her basamağa adım attığında götünün arasına girip çıkan Tangasının ipine baka baka, gördüğüm mükemmel görünüm karşısında kudurarak, çıkıyordum.

Eve girdiğimizde salonda birazcık soluklandıktan sonra Chantal’a hazırlamış olduğumuz odasını gösterdik. Valizini yatağına koydum. Chantal hemen valizi açtı ve annesiyle beraber elbiselerini dolaba ve çekmecelere yerleştirmeye başladılar. Oda’da benim varlığımdan rahatsız olmadan, Chantal valizindeki külotlarını ve sütyenlerini annesine veriyor, anası de inceledikten sonrasında bana gösteriyor, “Çok sexy şeyler değilmi?” diyerek çekmecelere yerleştiriyordu. Benimse dilim damağım kurumuş, sadece, “Evet fazlaca sexy!” diyebiliyordum. Valizdeki eşyaları yerleştirme işleminin sonuna doğru, karım valizden bir Vibratör çıkınca, aldı eline ve Chantal’a, “Bu da ne? Ne yapıyorsun bununla?” diye sordu. Chantal sinirli bir halde, “Üfff anne! Neye benziyor? Vibratör doğal olarak ki! Masturbasyon yapıyorum onunla!” diyerek, Vibratörü annesinin elinden almış olduğu gibi çekmeceye koydu. Annesi şaşırmıştı, “Kızım gençsin güzelsin, seks yaptığın erkek arkadaşın yok mu da Masturbasyon yapıyorsun?” diye sordu. Chantal da, “Yok anne! Bu konuyu sonra konuşsak…” dedi, nedense bu konuda rahatsız olmuştu.

Odayı yerleştirme işi bittikten sonra karım, Chantal’a, “Ben akşam yemeğini pişirirken sen de gir bir duş al!” dedi. Karım mutfağa, Chantal banyoya gitti, ben de salona geçtim oturdum. Oyalanmak için TV’yi açtım, fakat kafamdan Chantal’ı atamıyordum birtürlü. Salonda biraz oyalandıktan sonra mutfağa gitmek niyetiyle kalktım. Koridordan geçerken banyo kapısının aralık bulunduğunu gördüm. İçeriye bir göz attığımda Chantal çırılçıplak duş yapıyordu. İçimden girip saldırmak istedim, fakat bunu yapamazdım. Chantal’ın duştan çıkacağını anladığım için hemen yeniden salona geçip koltuğa oturdum. Chantal 2 dakika sonra çıktı. Havluya sarılmış. O biçimde geldi yanıma oturdu. Bacakları kaymak şeklinde harikaydı, çok muntazam vücudu vardı. Beynimde şimşekler çakıyordu, sarılıp dudaklarına yapışmak istiyordum, ama yapamıyordum…

Karım Amanda elinde yemeklerle geldi ve Chantal’a, “Hadi giyinin de yemek yiyelim!” dedi. Chantal, “OK!” deyip giymeye gitti. Çok seksi görünüyordu, gözümü alamıyordum, arkasından baka kalmıştım. Bunu fark eden karım, “Harika bir kız değil mi, büyüdü dev gibi oldu!” dedi. Ben de, “Evet, oldukca tatlı!” dedim. Karım gülümsedi, dudağımı öperek, “Ona haiz olmayı istiyorsun değil mi?” dedi. Ben de, “Bunun mümkün olacağını bilsem, evet, aynı zamanda fazlaca arzu ederdim! Fakat Chantal senin kızın, benim de kızım sayılır!” dedim. Karım bunun üstüne, “Bak Emre, dürüst olduğun için teşekkür ederim. Evet Chantal kızım, ama anladığım kadarıyla erkek dost ve seks mevzusunda oldukca mutsuz. Kızımı böyle üzgün görmek istemem, sevinçli olmak ve güzel cinsellik onun da hakkı. Anladığım kadarıyla kızım da senden çok hoşlandı, bu konuda hislerime fazlaca güvenirim. Kızımla yatmanı isterim!” dedi. Duyduklarıma bir an inanamadım, “Beni deniyormusun yoksa!” dedim biraz sert bir ses tonuyla. Karım derhal, “Hayır! Asla! Bu mevzuda çok ciddiyim. Sen evet de, ben kızımla konuşurum!” dedi. “Evet ozaman!” dedim, oldukça sevinmiştim yakıcı alev ateş öpüyordum karımı.

Chantal giyinip vardığında üstünde bol bir mini etek ve Bady vardı, hepimiz halen öpüşüyorduk. Chantal, “Oh muhabbete bak be, sevişecekseniz odanıza gitsenize!” dedi. Hemen öpüşmeyi kestik ve “Yemeğimizi yiyelim!” dedim. Karım yemeğin yanına şarap getirdi. Bir kadeh te Chantal’a koydu. Chantal, “Ben içmem anneciğim.” dedi. Karım da, “Bu gece içelim kızım, bu gece bizim gecemiz olsun!” dedi ve Chantal’ın şerefine kaldırdık kadehlerimizi. Daha 2. Kadehte Chantal rahatlamış, kafası hafif iyi olmuştu. Yemekten sonrasında karım boşları alarak, “Sen de gel kızım mutfağa, hem bulaşıkları yıkarken Ana Kız konuşuruz birazcık!” dedi. Birlikte mutfağa gittiler. Ben salondan duyabildiğim kadarıyla konuşmalarını dinliyordum. Karım, “Sen artık kocaman kız oldun, herzaman öyle Vibratörle, Masturbasyonla olmaz! Gerçek Cinsellik, reel Seks senin de hakkın, bunu tat, yaşa!” dedi. Chantal da, “Anneciğim Erkek arkadaşım yok, daha bakireyim! Bilmiyorum niçin ama, erkekler benden yeterince hoşlanmıyor galiba!” dedi. Karım da sözü uzatmadan, “Bak kızım, Emre’yle konuştum, bu gece sana reel seksi yaşatacak!” dedi. Chantal da en az benim az evvelde şaşırdığım kadar şaşırmıştı, “Sen ciddimisin anne?” diye sordu. Karım da, “Evet, çok ciddiyim! Bak bir kez yapınca ve tadını alınca hep isteyeceksin yavrum! Bu gece yapalım, şayet hoşuna gitmezse, laf bırakacağız!” dedi. Ve Chantal kabul etti!

Ben luktan havalanabilirdim, sakin olmaya çalışıyordum. Derken ikisi de sevinçli bir halde salona geldiler. Karım bana, “Biz seni çağırınca yatak odamıza gel Emre!” diyerek, kol kola gittiler. O beklediğim 10 dakika bana sanki 10 sene gibi gelmişti. Sonunda karım, “Gel Emre!” diye seslendi. Heyecandan kalbim yerinden fırlayacakmış atıyordu. Yatak odasına girdiğimde, Ana Kız ayakta beni bekliyordu. İkisi de saydam geceliklerin içinde görkemli görünüyordu, ama Chantal tam bir içim suydu. Yanlarına vardığımda karım dudaklarımdan öperek beni soymaya başladı. Az sonrasında üzerimde ancak Boxer külodum kaldı, fakat heyecandan sikim kalkmamıştı! Karım külodumun üstünden sikimi biraz okşayınca, benimki çadırı kurdu! Sonra karım çekingen duran Chantal’ın kolundan tutarak iyice yanıma yaklaştırdı, “Bu senin gecen kızım!” diyerek. Chantal vücudunu benimkine yapıştırarak sarıldı bana. Mis benzer biçimde kokuyordu. Boynundan, kulaklarından başladım ve dudaklarından öpmeye devam ettim. Yavaş yavaş, ürkütmeden, dikkatlice fakat zevkini çıkara çıkara öpüyordum…

Karım omuzlarımızdan ittirerek, “Hadi yatağa geçelim!” dedi. Ben ortalarına olmak üzere yatağa uzandık. Bir karımı öpüyordum, bir üvey kızımı. Karım külodumu sıyırıp çıkardığında serbest kalan sikim göbeğime yapışmıştı. Sikimi biraz sıvazladıktan sonra yalamaya, emmeye başladı. Sonra Chantal’ın elini tutarak sikimin üzerine bıraktı. Chantal da anası ne yapıyorsa aynısını yapıyordu, biraz okşayıp ağzına aldı, yalayarak emmeye başladı. Bu arada karım da kendi geceliğini, sütyen ve külodunu çıkararak çırılçıplak soyundu.

Ben de Tangasının üstünden Chantal’ın amcığı ile oynamaya başladım. Sonra Tangasını ve sütyenini çıkardım, göğüslerini bir müddet yalayıp emdikten sonrasında, Chantal’ı üzerime alarak 69 olduk. Amcığını yalamıyor, adeta bir meme gibi emiyordum. Tüysüz, kaymak şeklinde daracık amcığı, ateş şeklinde yanıyordu. Chantal’ın amı sırılsıklam olmuş, hafiften inlemeye ve kasılmaya başlamıştı. Annesi, “Tamam, hazır benim bebeğim, hadi kadın olma vakti geldi!” diyerek, kızını üzerimden alarak sırt üstü yatırdı, bacaklarını araladı…

Ben de kalktım ve Chantal’ın bacakları arasında yerimi aldım. Sikimi son kere karımın ağzına verip yalattıktan sonra, sikimi yavaşça dayadım Chantal’ın bakire amcığına. Karım, “Hazırmısın birtanem?” dedi. Chantal başını sallayarak “Evet!” dedi. Sikimi yavaşça soktum. Amcığı oldukça dardı. Biraz ittirdim ve santim santim girmeye başladım. Sikimin yarısı girmiş kızlık zarına dayanmıştı. Son bir hamleyle patlattım zarını. Chantal annesinin ellerini sıkıyor, “Acıyor acıyor!” diye inliyordu. Karım da, “Geçti kızım, bırak kendini!” dedi. Ben artık az az Chantal’ın amcığına gidip gelmeye başlamıştım. Bir vakit sonrasında acısı geçip alışınca, Chantal zevkle inlemeye başladı. Ben de hızlanmaya başlamıştım, öyleki hızlı gidip geliyordum ki, 10 dakika sonrasında Chantal çığlıklarla boşaldı. Bu Chantal’ın sikilerek ilk Orgazm’ıydı ve durmak bilmiyordu. Annesi kızını öpüyor kutluyordu. Az sonrasında, “Ben de gelmek üzereyim!” dedim. Karım da, “Emre içerisine boşal da hissetsin!” dedi. Ve içerisine fışkırmaya başladım. Chantal, amının çeperlerine tazyikle fışkıran döllerimi hissetmeye başlayınca, hem şaşırmış, bununla beraber fazlaca mutlu olmuştu. Adeta uçuyordu, “Anneciğim mükemmel birşey bu! Sıcak sıcak içime akıyor!” dedi sevinçten yüzü gülerek. Annesi de bu kadar mutlu olduğunu görür görmez, “Sen herşeyin en iyisini hakediyorsun, güzel kızım benim!” diyerek öptü kızını…

Chantal’ın arasında bir süre bekledikten sonrasında çıktım. Nemli mendille temizlendikten sonrasında oturup karımla birer sigara yaktık. Chantal, “Anne ben de yakabilirmiyim bir tane?” dedi. Karım izin verince o da yaktı. Meğerse kendi babası sigara içmesine izin vermiyormuş, biraz da o yüzden atışıyorlarmış babasıyla. Sigaralarımız bitince karım Chantal’a sordu, “Nasıl, kadın olmak, reel sex yapmak güzelmiymiş?” diye. Chantal da, “Harika anneciğim, mükemmel!” dedi ve bana sarılarak kucağıma oturdu, “Seni oldukca seviyorum Emre!” dedi. “Ben de seni oldukça seviyorum bebeğim!” dedim öperek…

Gecenin ilerleyen saatlerinde, karım tekrar sikimi yalayıp kaldırdıktan sonrasında, “Hadi beni götümden sik de, kızım da görsün, öğrensin!” dedi. Herzaman yaptığım gibi karımı domaltıp götünden sikmeye başladım. Chantal garip bakıyordu, kıskanır gibi. Sonra beni çekti annesinin götünden ve “Beni de götten yap!” dedi. Chantal’ı da domalttım annesinin yanına, götünü yaladım, parmakladım ve soktum götüne. İkisine de sırasıyla götten sokuyordum artık, birinden çıkarıp ötekine. Yarım saat götlerini siktikten sonra Chantal’ın götüne boşaldım. Sikimi Chantal’ın götünden çıkardığımda, karım hemen ağzına aldı ve sikimden gelen son damla döllerimi de emerek yaladı…

Üvey kızım Chantal artık geceleri yanımızda yatıyor, artık yatakta iki karım var ve oldukça mutluyum. Son zamanlarda fantazilerimizi de iyice geliştirdik. Şimdilerde evli çiftler arıyoruz Grupseks için…