Merhaba. Adım Aslı, Ankarada bir kurumda çalışıyorum. 22 yaşında, 1.70 uzunluğunda, 58 kilogram, ince yapılı, genç bir kadınım. Daha doğrusunu söylemek gerekirse, kadın olalı üç ay oldu. Bir gece netten Chat yaparken Arap kökenli bir Zenciyle tanıştım. O da Ankarada kalıyormuş. Kendisi Mısırlı, ülkesinde büyük bir şirketin Türkiye temsilcisiymiş. Onunla birkaç kez MSNde Chat yaptık, daha sonrada birbirimize alıştık, her gece MSNden birbirimizle görüşüyorduk. Artık webcamları açarak karşılıklı canlı konuşmaya başladık, İngilizcem iyi olduğundan iyi anlaşıyorduk.

Zencinin ismi Hassan idi. İri yarı, 1.90 uzunluğunda, yüz kilonun üzerinde, dev gibi biriydi. Kalın dudakları, bembeyaz dişleri, iri vucudu beni oldukça etkiliyordu. Her gece yattıktan sonrasında onu düşünüyor, kendimi onun altında hissedip, iri etli dudaklarıyla dudaklarımı ağzına alıp emerken, memelerimi avuçlaması, boynumu, kulaklarımın memelerini, yalayıp emerken, çıplak vücutlarımızın birbirine temasında tüm ağırlığını vücudumun üstünde hissederek, onun benden alacağı zevki düşleyerek, kendimi tatmin ediyordum.

Bir gün işi gereği benim çalıştığım kuruma geldi, hesabına basit yüksek oranda para yatırdı. İşlemini ben yaptım, fakat beni tanımadı. Çok şaşırdım ve ona kendimi tanıttım. Birden gözlerimin içerisine baktı, fakat asla birşey demedi. Ama benden gözlerini ayıramıyordu, açık ki oda oldukca şaşırmıştı. Boş dekont istiyordu. Dekontu verdim, imza attı. Bana bir not uzattı, benim kendi hesabıma yüklü bir miktar aktarmamı istiyordu. Olmaz diye ısrar ettimse de, kimse anlamasın diye söylediğini yaptım. Gitmek için ayağa kalktığında istemeyerek de olsa önüne baktım. Ya altında kilotu yoktu, veya kilotu oldukca boldu, bu sebeple siki belli oluyordu. Nasıl heyecanlandım fakat, hemde iyi mi titremeye başladım. Sanki arkamda büyük bir güç beni o yarağın altına yatmam için zorluyordu. Ne pahasına olursa olsun, bu akşam onunla olacaktım, kararımı verdim. Hemde hiç çekinmeden, korkmadan, tüm dişiliğimi ona sunarak, taptaze vücudumu kullanarak, onun istediği zevki almasını sağlamaya karar verdim. Kendi alacağım zevkten ziyade, onun beni dilediği gibi kullanarak alacağı zevki yaşamak istiyordum.

Akşam olduğunda çalıştığım kurumdan iki gün izin aldım, iki günde Cumartesi Pazardı, dört gün onunla beraber olmanın hayalini yaşıyordum. Eve gittiğimde bütün talih benden tarafaydı, zira annemle babam akşam Samsuna, anneannemin yanına gidiyorlardı. Ben de evde 10 gün bir tek kalacaktım. Onları yolcu edince hemen telefona sarıldım, Hassana adresi verdim. O gelene kadar hazırlık yaptım. Bacaklarımın arası dahil parfüm sürerek, bana daha da vahşice sarılmasını istiyordum. Aradan kısa bir vakit geçişine rağmen kapının zili çaldı. Kalbim duracak gibiydi. Acaba başkası mı diye düşünerek kapıyı açtım. Hayallerimin erkeği karşımdaydı. İçeri girince bana o şekilde bir sarıldı ki, kemiklerimi kıracak sandım. Ama olsun dedim, kırsın fakat beni bırakmasın da… Dudaklarıma öyleki bir yapıştı ki, zor bela, “Bir saniye erkeğim, kapı…” diyebildim. Kapıyı kilitledim ve orta salona geçtik. Loş ışıkları yaktık ve üçlü koltuğa oturduk. Adam beni nasıl öpüyordu öyleki, dudaklarımı kopartıyordu neredeyse. Başımı geriye iterek, boynumu ve kulak memelerimi dev gibi diliyle yalıyordu. Memelerimi devasa ellerinin arasına aldı ve avuçlayıp avuçlayıp bırakıyordu, hamur yoğuruyordu sanki.

Sonra hızla soydu beni, birkaç saniye içinde tamamen çıplaktım, sütyenimi ve kilodumu da çıkartmıştı. Büyük bir merakla amıma baktı, inceledi. Sanki hiç yeni traş edilmiş am görmemiş gibiydi. Biraz utanır şeklinde oldum, “Hadi sen de soyun!” dedim. O da bir çırpıda soyundu. Sarkan büyük yarrağını görür görmez korktum, ne korkması, korkudan bayılıyordum nerdeyse. Demek ki Zenci yarrakları hakkındaki anlatılanlar gerçekmiş. Yarağı abartısız 27-28 santim vardı. Ürkek hareketlerle yarağını iki elimle tuttum ve okşamaya başladım. Kafamı eliyle yarrağına ittiriyor, yarrağını yalamamı istiyordu. Eğilip yarrağını yalamaya başladım. Ben yaladıkca yarrak keser sapı benzer biçimde oldu. Sonra o benim kalçalarımı ve amcığımı okşarken, parmağını sokmaya çalışıyordu deliğime. “Çok da darmış…” diyince, “Sen genişletirsin…” dedim, hoşuna gitti. O da eğilerek amımı yalamaya başladı. Sonra beni bacaklarımdan tutarak yere o şekilde bir yatırdı ki, amım kabak çiçeği gibi açıldı. Hemen amcığıma yapışıp, devasa diliyle yalamaya başladı. Vücudumda yalamadık yer bırakmadı. Ben de onun bütün vücudunu yaladım, her tarafını. Hele kol şeklinde yarağı havaya dikilmiş bir erkeği yalamak mükemmel birşeydi. Taşşaklarını yalamak bile ayrı bir zevkti.

Beni sırt üstü yatırdı, üzerime doğru uzanarak çıplak vücutlarımız birleşti. Dayanamıyordum, kulağına fısıldayarak “Sik beni! Hadi, yarağını dibine kadar sok, yerleştir içime! Hadi erkeğim yırt beni, Al kızlığımı! Boz beni, hadi!” dedim. “Tamam canım şimdi seni sikecem, hemde o şekilde bir sikecem ki…” deyip, yarağın başını am deliğimin dudaklarının arasına yerleştirdi. “Dur o şekilde değil, bacaklarımı omuzlarına kaldırmanı istiyorum, iyice yüklen bana, belimden sıkıca tut, kendine süratle çekerken bir kerede sok, köküne kadar oturt içime!” dedim. “Tamam.” dedi ve beni öyle bir kavradı ki, vücudunun ağırlığı altında eziliyordum. “Hazırmısın?” dedi. Başımı sallayarak “Evet!” dedim. Sikilmeye hazırdım, ama elimde olmadan kendimi kasıyordum. “Serbest bırak kendini, vücudunu sıkma!” dedi. Ben kendimi birazcık salınca, tam o anda bana o şekilde bir geçirdi ki, acıdan “Yandım anam!” diye bağırdım. Elini ağzıma kapatıp, kulağıma “Tamam, oldu bak, geçti, yarağım arasında! Helal olsun, iyi mi da aldın hepsini!” deyip dudaklarıma yapıştı, emiyordu. Sonra hafifçe hafifçe git-gel’e başladı, amımdan akan kanlara karşın. Yarrağını am deliğimden çıkarmadan tüm menisini içime akıttı ve bu zevki bana yaşattı. Onunla tam 4 gün sikiştik.

Şimdi birbirimizden hiç ayrılamaz olduk. Üç aydır, nerdeyse hergün, iş çıkışında onun evine (yarım saatliğine) uğruyorum ve sikişiyoruz. Eve geç kalmamak için ve vaktimizin her saniyesini değerlendirmek için, o çırıl çıplak ve yarrağı kalkık bir biçimde beni bekliyor, ben de içeri girer girmez derhal soyunuyorum ve yarrağına saldırıyorum. Çok tatlı birisi, onunla evlenmek istiyorum ve yakında annemlerle tanıştıracam…

Hepinize Selamlar