Selamlar sex hikaye sitesinin okurları. 3 senedir yaşadığım vakaları sizler ile paylaşmak istiyorum. Benim bir işarkadaşım, var adı Faik. 1,95 uzunlukta, kendini herkesten üstün bulan, ukelanın birisi. Anlatmaya başladı mı, en güzel karıyı o siker, en iyi o siker, en çok o hatırlar, sanki küçük dağları o yaratmış. Karısı Kadriye, kendisi şeklinde uzun boylu, yani bildiğimiz standartlardan farklı. 1,85 boyunda fazla kilosu yok, her gün spor meydana getiren birisi, fakat her santiminden cinsellik fışkırıyor. Açık ve Frapan giyinmesini de seven bir hanım. Onu bulan herkes, ‘Bunu iyi mi sikerim?’ diye düşünür muhakkak. Bunların Hilal isminde bir (Dul) kızları var, tam yarak hastası, tam sikilecek bir Orospu! Bir de Kadriye’nin Köln’de yaşayan Selim adında bir kardeşi var, bazen bir iki haftalığına bunlara kalmaya gelir.

Bundan 4 yıl ilkin işyerine yakın olsun diye Faikin de yardımıyla onların kaldığı apartmandan bir daire kiraladık. Faik ile işarkadaşı olduğumuz yetmiyormuş gibi, bir de komşu olduk kısaca. Karısı Kadriye ile benim karım Bahar çok acele kaynaşıp dost oldular. Hatta evlerimizin anahtarlarının yedeklerini birbirimize vermiştik, tatile falan giden olunca, kalan aile ötekinin evine baksın, çiçeklerini sulasın falan diye. Arkadaşlıklarına ve komşuluklarına diyecek yoktu, sürekli hep beraber oturup sohbetler ediyorduk. Ama Faik her seferinde kendini ön plana çıkartıp bizi sinir ediyordu. Hangi mevzuyu konuşsak, o mevzuda Faik hep daha geniş bilgiye sahip olduğunu iddia eder ve kendi fikirlerini bize kabul ettirmeye çalışırdı.

Yaz gelmiş, Türkiye’ye tatile gitme programları oluşturmaya başlamıştık. Fakat işyerimiz, ‘Ekonomik Krizden ötürü bu yıl işlerin durgun gittiğini, onun için birtakım arkadaşların işlerine son verileceğini, kalanların da yaz sezonunda izine gitmek istemelerine hoş bakılmayacağını’ bildirince, izine gitmekten vaz geçtim. Ama karım, uzun zamandır ailesinden uzak kaldığını, kendisini çocuklarla memlekte yollamamı isteyince, yolladım. Türkiye’de 6 hafta kalacaklardı. Karım Türkiye’ye gidince, ben de artık temelli Faiklere takılmaya başladım. Hatta birtakım geceler onlarda yatıyordum.

Bir haftasonu Faik, “Gel bu akşam kafaları çekelim!” dedi. Aslında ben fazla içmeyi sevmem, fakat onun gönlü olsun diye kabul ettim. Çilingir sofrasını kurduk, Rakı şişesini açtık, yavaştan yavaştan içmeye başladık. Kadriye bize katılmıyordu. Aslında ben, o da içer, birazcık frikik verir diye umutlanmıştım. Ama Kadriye, “Ben Berlin’deki arkadaşlarla buluşup eğleneceğim, sabaha karşı gelirim, siz kefinize bakın!” deyip vedalaştı, gitti. Faik Rakıyı fazlaca süratli içiyordu, ben bir kadeh içene kadar, o 3-4 kadeh götürüyordu. Zaten gerisi bilinen, daha gece başlamadan Faik kafayı bulup sızdı kaldı. Ben de, ‘Oğlum Ahmet sarhoş başında nöbet tutmanın alemi yok, git Kurfürstendamm’a, bul bir Orospu sik!’ diye düşündüm ve Faiki kanepeye yatırdım, üstüne bir battaniye örttüm ve üzerimi değiştirmek için kendi daireme gittim…

İçeri girdim ve pak gömlek almak için yatakodama gittim. Yatağımda Kadriye’yi çırılçıplak yatıyor görür görmez nekadar şaşırdığımı, ve aynı zanada ne kadar sevindiğimi anlatamam! Bu, dünyada son olarak aklıma gelecek bir şeydi. Donup kalmıştım adeta. Kadriye benim şaşkın halime bakıp, hınzırca gülümsüyordu. Ben kekeleyerek, “Hayırdır, bu ne hal, ne arıyorsun yatağımda?” diye birşeyler saçmaladım. Kadriye de, “Gerzek gerzek konuşma be! Anlamadın mı? Sana kedimi siktirmeye geldim! Senin erken kalkacağını biliyordum, Faik salağı sanki önünden alacaklarmış şeklinde çabuk içer, sonrasında da sızar kalır. Senin karı Türkiye’de, ihtiyacın vardır, benim salak ta beni kaç haftadır sikemiyor. Bakma onun sağda solda oldukca sikiciyim diye konuştuğuna, ayda ya bir, veya iki siker, o şekilde onun anlattığı kadar yok. Hadi sallanma, soyun da gel yatağa, bir saattir amcığımla oynuyorum, sıkıldım, canım yarak istiyor! Eğer beni memnun edersen, sana götten de veririm!” dedi. Kadriye lafını tamamlayana kadar soyunup yatağa atladım. Anında dudaklarımız birbirine kenetlendi. Kulağına, “Orospu götten sikmeyi sevdiğimi nereden biliyorsun?” dediğimde, “Karın söyledi, senin her şeyini biliyorum! Hadi erkeğim çıldırt beni, öyleki sik ki yukarıdaki Faik Pezevenginin boynuzları büyüsün!” dedi. O gece Kadriyeyi sabaha kadar amından, götünden, her yerinden siktim!

İleriki günlerde Kadriye ile fırsat yaratıyor, Berlin’de buluşup hep sikişiyorduk. Artık Kadriye ile her mevzuda açık açık konuşuyorduk. Bir ara ona kızı Hilal’den fazlaca hoşlandığımı söyledim. Kadriye de gülerek, “Kızımı da sikmek istermisin?” diye sordu. “Hemde iyi mi!” dedim. “Tamam, sana kızımı siktireceğim, fakat bir şartla!” dedi. “Nedir o?” dediğimde, “Kardeşim de senin karını sikecek! Herif iki haftadır yanımızda karısızlıktan öldü, hergün banyoda 31 çekiyor. Hem kardeşim amsızlıktan kurtulur, hem senin karın da farklı bir yarak yer. Kadıncağız zaten daha senin yarağından başkasını yememiş, merak ediyor!” dedi. Bu duyduklarıma şaşırmadım desem gerçek dışı olur. Ama Kadriyenin kızını sikebilmek için karımın sikilmesine razıydım, “Peki iyi mi yapacağız? Ben karıma gidip, ‘Git Kadriyenin kardeşine ver!’ mi diyeceğim?” diye sormuş oldum. “Orasını merak etme, aslına bakarsan karın kardeşimden fazlaca hoşlanıyor, bizler her şeyi konuşuyoruz! Sen benim kızla sikişirken, ben de kardeşimle karını sikiştiririm. Kimsenin ruhu bile duymaz. Sen de bilmezden gelirsin, karına fazla soru sormazsın, olur biter!” dedi.

Ve söylediği gibi, kızı ile benim aramı yaptıktan sonra, bana, “Hadi al Hilali git! Faik zaten zamparalık oluşturmaya gitti, senin çocuklar evde oyalanırken, kardeşimle de karın benim yatakodamda sikişirler! İşlem bitince ben seni ararım!” dedi. Ben Hilal’i alıp yakın bir köydeki bir Pansiyona götürdüm, onu orada saatlerce siktim. Akşamüstü Kadriye aradı, “Artık gelebilirsin!” dedi. Eve gittiğimde Kadriye çaktırmadan bana bir SD Flash Card verdi, “Yalnız kalın seyredersin!” dedi. (Kardeşi ile karımın sikişini, yatakodasına yerleştirdiği gizli kamera ile çekmiş!).

Artık ne zaman istesem, hem Kadriye’yi, hem Hilal’i sikiyorum. Faik salağı da sağda solda kendisinin iyi mi sikci bulunduğunu konu alıyor. Haa, unutmadan söyleyeyim, bu arada karım vakaları öğrendi (Orospu Kadriye anlatmış karıma herşeyi!). Şimdi karım da arada sırada başka erkeklere sikişiyor, Orospu başka yarakların tadına vardı. Karıma kızmıyorum, hakkıdır, sikişecek tabii. Ama en güzeli ne biliyormusunuz? Karım Faik salağına gösteriyor, gösteriyor vermiyor! Faik te benim karıyı iyi mi tavlarım da sikerim diye çıldırıyor!

Hepinize Almanyadan selamlar ve bol sikiş dolu günler!