Merhaba, sizlere Çorumdan yazıyorum. Burası küçük bir yer olduğundan derdimi kimseyle paylaşamıyorum, umarım sizler dert ortağım olmuş olursunuz. Adım Bahtiyar, kendi halinde sade yaşayan, memurluk yapan, mutahasıp bir ailenin ferdiyim. Eşim Canan benden 10 yaş minik. O da işgören bir bayandır. 1 senelik evliyiz. Ben hatayı fazlaca geç yaşta evlenmekle yaptım, eşimle aynı yerde çalıştığım için flört ederek evlendik. Ama esasen geçkin yaşım gereği oldukca seçme şansım yoktu. Sonuçta Canan da genç kız değildi, birkaç kere evliliğin eşiğinden dönmüş. Yani dürüst olmak gerekirse, sikilip sikilip bırakılmış, fakat oldukça bakımlı hoş bir bayandı. Bana da, “Bak Bahtiyar, normalde tipim değilsin, fakat Çorumda yaşıyoruz, adım çıkacak, beni hep evlenme vaadiyle fazlasıyla siktiler. Bunları yalayıp yutup kabulleneceksen birlikte olalım, evlenelim. Yakışıklı değilsin, işyerinde senin için (Kim bakar bu tipsize?) diyorlar. Evlenirsek hem sikin am görür, bununla birlikte itibarın artar!” dedi. Çaresizce kabul ettim. Aynı dairede çalıştığımız arkadaşlarımdan bazıları, “Ya Bahtiyar kusura bakma, içimizden karını sikenler oldu, ama artık yengemiz!” diyerek moral vermeye çalıştılar.

Gel zaman git vakit, sıkıntılarımız ortaya çıkmaya başladı. Karım Canan benden önce oldukca sağlam sikişmiş, her türlü yarrağı almış, amı götü hep yanan bir hanımdı. Oysa ben karımın cinsel gereksinimlerini karşılayamıyordum. Aferdersiniz ereksiyon olamıyorum, sikim pek kalkmıyor. Ayda yılda bir kalksada, karımı iyi sikemiyorum, çok erken boşalıyorum. Çok erken derken, daha karımın amına sokar sokmaz boşalıyorum! Yani 1 dakika bile dayanamıyorum. Ve boşaldıktan sonrasında sikim birdaha haftalarca kalkmıyor. Bir de karım götünden siktirmek istiyor, onu asla beceremiyorum. Sikim daha karımın götüne söylediği an boşalıyorum. Daha karımın götüne asla sokmamadım bile. Üstüne üstlük, spermlerim de çok az ve çocuk yapmak için ehil değil. Canan bu durumdan rahatsız olduğunu ve evliliğimizin biteceğini anlatmaya başlayınca ürkü oldum. Canım karım Canancığım beni terkederse biterdim. Karım bana, “Bahtiyar, erkek gibi sikilmek istiyorum, çocuk isterim! Ama daireden biriyle sikişmek istemiyorum, adın menfaat, aslına bakarsan sana boynuzlu diyorlar! Mutlaka sikilmem lazım, ya bana sen birini bul, yada sonuçlarına katlan! Yan masamdaki Kemal bey, ‘Gel Cananım, en az 4 postan güvence, zevkten ağlatacam seni!’ diyor. Az kalsın geçenlerde veriyordum, zor tuttum kendimi!” diyince, işin ciddiyetini anlamıştım. Göt Kemal bana da, “Çok güzel karın var, bütün gözler üstünde! Daire orospu çoçuklarıyla dolu, dikkat et sikmesinler! Ama bana güvenebilirsin!” demişti geçenlerde.

Çorum göt kadar yer. Ne yapsam, kimsenin diline düşmeden bu işi iyi mi halletsem derken, aklıma yan kasabadaki Askeri Birlik geldi. Haftasonları çarşı iznine çıkan Askerler için, Orospu karıların oturmadan sikişe gittiklerini duymuştum. Canana, “Karıcığım orda bizi tanımazlar, birileri görsede Asker ziyaretine geldik deriz. Ben senin Pezevenginmiş şeklinde davranırım, sen de canının çektiği şeklinde sikişirsin. Sonra birdaha kim kimi nerde görecek?” diyerek planımı anlattım. Canan boynuma atlayarak, “Canım kocam, ben de senden boşanmaycam! Hatta aklına yanlış birşey gelmesin, beni sikecek talihli askere Pezom hep yanımda kalacak diyeyim, sende izlersin. Amacım sadece her tarafımdan iyice vurdurmak, yoksa seni aldatmak değil, bunu kanıtlama etmiş olacağım sana!” dedi.

Heyecanla haftasonunu bekledik. Karım ogün oldukca seksi bir kıyafet, kırmızı topuklu pabuç ve görkemli makyajıyla; ben de yinede ne olur olmaz deyip güneş gözlüğü ve bir Fötr şapka takarak yola koyulduk. Kasabaya erişince Askeri Birliğin yakınına arabayı çektim. Dolmuş duraklarının önünde Askerlerin çarşı iznine çıkışlarını bekliyorduk. Birlikten çıkan Askerler dolmuşlara binip gidecekleri için en iyi yerde tezgahı kurmuştum. Zaten bütün günübirlik Orospular da ordaydı. Orospular karımı görünce, “Ooo yeni mi düştün? Pezon bu mu? Çok ta güzelmişsin! Biz 50 kağıttan aşşağı almıyoruz, piyasayı kırma!” şeklinde takılmalara maruz kaldık. Askerler grup grup geliyorlar, Orospuları süzüp, “Muamele var mı? Kaç postası kaça? Grup uyar mı?” benzer biçimde sorular soruyorlardı. Bazıları da, “Bıktık parasızlıktan Elizabet yapmaya, bedava yokmu Orospular? Benimki 21 santimetre, hanginiz alıyor? Arkadan alan var mı? Hastayım göt sikmeye!” diye nağralar atıyorlardı. O sırada Orospular Askerlere, “Bir sigaran var mı? Bir dakka bakarmısın? Kocacım gelsene, sakso saatim geldi!” diyerek, müşteri avlamaya çalışıyorlardı.

Askerler sikecekleri Orospuları alıp alıp götürürlerken, Cananı bulan Askerler, “Çok havalı orospu! Buna paramız yetmez! Çok süslü, muamele çekmez!” diye bizi pas geçiyorlardı. Tam ümidimiz kesilmişken, kısa boylu, birazda tipsiz bir Asker yanımıza gelip, “Abi, bu Orospunun Pezosu sen misin? Kaça olur?” dedi. Karımla göz göze geldik, “50 kağıt!” dedik. Asker, “Kaç posta abi?” dedi. Ben de, “Sana kalmış, sik sikebildiğin kadar! Ama ben başlangıcında duracam sermayemin!” dedim. Anlaşmıştık. Canancığımın yüzü gülüyordu. Ben Askerle söyleşi etmeye başladım. Adı Halilmiş, Askerliğinin bitmesine azca kalmış. Çok mahçup bir çocuktu. “Nerde sikeceksin?” diye sormuş oldum. “Ağbi ilerde baraj yolu var, orda boş bir baraka var, devriye gezerken görmüştüm, orda sikişiriz. Hem sen de sigaranı yakar, sermayeni seyredersin!” dedi. Arabaya bindik, 25 dakika sonrasında dediği yerdeydik. Fakat oraya varınca Halil, “Ağbi param yok, kaç aydır memleketten param gelmiyor, fazlaca abazayım, yap bir kıyak, beni burdan amsız yollama!” dedi.

Hemen lafa Canan atıldı, “Bana bak çulsuz, benim şeklinde karıyı beleşe mi sikeceksin? Ayı git 31 çek! Sikin çatlasa da, bende indiremezsin! Hem senin küçük sikin bana yetmez!” dedi. Çok şaşırmıştım, canım karım tam bir Orospu şeklinde konuşuyor, fakat Halili tahrik etmek, kızdırmak, kudurtmak istiyordu, anlamıştım. Halil bağırarak, “Ne lan, bir delikanlı adamı aşşalıyon? Orospu al da sik gör!” diyerek sikini çıkardı. Gerçekten kocaman, kapkalın, kıllı mı kıllı, nerdeyse patlıyacak şeklinde koca başı olan yarağını görünce, karım adına fazlaca sevindim. Ben de rolümü iyi oynamalıydım, güzel karıma, “Sus orospu! Aslan gibi delikanlıyı niye bozuyorsun? Bu seferlik parasız vereceksin, her tür muameleyi de çekeceksin, o denli!” dedim. Halile de, “Tamam koçum, sen bu orospunun dediklerine bakma, madem paran gelmemiş, buseferlik beleş olsun, al tepe tepe sik orospuyu, harca bitir!” dedim. Halil, “Sağol Pezo ağbicim benim!” diyerek hemen soyunmaya başladı. Çok heyecanlıydım. Halil cırılçıplak kalmıştı, karıma da, “Soyun Orospu!” diye emretti. Canan da, “Peki Komandom!” diyerek birkaç dakikada Halilin emrine girmişti bile.

Abaza Halilin damarları şişmiş yarağını tutan karım, “Off ateş gibi yanıyor, dur ilk boşalmanı ağzımla yapayım!” diyerek, koca yarağı ağzıyla yuttu. Halil, “Ohhh, ilkkez bi karıya emdiriyoom, ölüyoom!” diye hırıltılı sesler çıkarıyordu. Canan, tam Halil gelecekken, yarağını ağzından çıkarıp, taşaklara doğru iniyor, sonra kıllı kasıklarını yalıyordu. Halilin yarağının koca başını küçük ısırıklarla kıpkırmızı yapan karıcığımın dudaklarının etrafı da taşak kıllarıyla dolmuştu. O sırada Halil bütün döllerini boşalttı karımın ağzına. Her ikisinin de gözleri kaymıştı. Cananım kıllarla birlikte bütün spermleri yuttu. 1 yıldır ilk kez dolu dolu Spermin tadına bakıyor, Halilin yarağını emdikçe emiyor, hiç bırakmak istemiyordu. Dakikalarca daha emdi. Emerken de, “Ohhh! Hasret kaldım yarağa, Sperme! Ohhh canım, ver siki, bağışlama, sok ağzıma, daha da yuttur!” diye inliyordu. Halil, “Numara yapma lan Kaltak!” diye mukabil verdi. Ben de Halile, “Yok yiğidim numara değil, iyi sikemeyen kocası var, o yüzden sermaye oldu!” dedim. Halil de, “Vayy Gavat! Kimmiş bu Godoş? Böyle karı sikilmez mi? İyi olmuş yavşağa! Dur şimdi daha da kızdım, oldukça kötü sikecem!” diyerek karımı kucağına oturttu.

Canan tam istediği benzer biçimde, doya doya sikiliyordu. Askerin abaza sikinde zıpladıkça, uzun saçları sağa sola dağılıyordu. Az sonra Halil, “Gelecem galiba, evliymişsin, içerisine akıtmayım istersen?” dedi. Canan zevkten kaymış gözleriyle bana yalvarırcasına baktı. İsteği belliydi. Karımı harbiden fazlaca seviyor ve kaybetmek istemiyordum, başımı ‘Tamam’ anlamında salladım. Bunun üzerine Cananım Halile, “İçime boşal Halilim! Amım sayende yarak görmüş oldu! Kocam yapamıyor, sen bari dölle beni! Döllerini akıt içime! Orospu oldum diye hakir görme beni, ver döllerini!” diye haykırdı. Abaza asker, nara ata ata, “Al! Ohh, All hepsini! Götoş kocana ders olsun!” diyerek gözümün önünde canım karımın amına tohumlarını ekti. İkisi de yığılmıştı. Halil dinlenirken bir sigara yaktı. 10 dakika sonrasında Canan, “Hadi Komandom, götümü boş bırakma, götten de sik beni!” diye yalvardı. Bir kadının götü bu kadar mı güzel sikilir dostlar? Valla helal olsun Halile, inlete inlete karıcığımın götünün hakkını fazlasıyla verdi. 1 yıldır yarak yüzü görmemiş karımın götü, Halilin yarağıyla parçalanırcasına yağmalandı.

Tam sonlandı derken, Halil, “Dur bakalım işimizi sağlama alalım, madem Gavat kocan seni buraya kadar düşürmüş, şu amcığını bi da dölleyim ki, boş geldin yüklü git!” diyerek, karımı bacak omuza yaparak, amına sağlam bir dölleme daha yapmış oldu. Karım diye söylemiyorum, Cananım da onun daha iyi boşalması için taşaklarına masaja kadar her şeyi yaptı. Dönüş yolunda Halil karıma arka koltukta sikini emdire emdire doyurdu. Ellemeye kıyamadığım karıma bir asker neler neler yapmıştı. İşimiz sonlanmış olan, eve dönmüştük. Canan boynuma sarılıyor, “Sağol canım kocacığım, seni çok seviyorum, bak amacımı gördün, seni aldatmayı düşünmediğimi anladın, dimi?” dedi. Canan siki yiyince morali düzelmişti.

Derken 2-3 ay sonra ekilen döl tohumları filizlenmiş, canım karımın karnı şişmeye başlamıştı. Dairedekiler bana, “Ooo Bahtiyar efendi, hiç beklemezdik senden, ne sikici çıktın! Canan şeklinde bir karıyı hamile bıraktın ya, helal olsun sana!” diyerek itibarımı iade ettiler. Bunları okuyan arkadaşlar, lütfen bana kızmayın, evliliğimin devam etmesi ve karımın mutluluğu için ne gerekirse yaparım…