Merhaba arkadaşlar, ben emekli olana kadar ne karı kız olayı, ne de hovardalık gibi şeyler bilirdim. Mütevazi bir hayatım vardı. Kendi halimde, evden işe giden, işten eve gelen, karımın gönlü nezaman çekerse ozaman sikişen biriydim. Yani ot gibi bir yaşamım vardı. Emekli olmadan ilkin devlet dairesinde elektrikçi olarak çalışıyordum. Maaşlar bilinen. Bari emekli olayım, dükkan açıp tamir yapayım dedim. Birikimlerimle oturduğumuz binanın altındaki dükkanlardan birini aldım. Dükkanı açtım, bir de bir firmanın servisini aldım. İşler gayet iyi, arızalara ve kurulumlara gidiyorum. Karım da dükkanda duruyor, ben olmayınca telefonlara bakıyor, temizlik, yemek v.S işlerde destek oluyor.

Birgün komşumuz Aynur kadın telefon etti, “Fırın çalışmıyor, bakabilirmisin?” diye. Takım çantamı alıp çıktım yukarı. Mutfakta ben fırını yaptım, çantayı topladım, “Tamam Aynur hanım.” dedim. Aynur hanım yatak odasından bir çıktı, anadan üryan çıplak, üstünde yalnızca ince tülden gecelik şeklinde birşey var. Fakat heryeri açıkca görünüyor. “Tamam, şimdi de beni mutlu et!” dedi. Emin olun kanım çekildi, heyacandan kekelemye falan başladım. “Yapmayın etmeyin Aynur kadın.” dedim. Hakikaten ilk kere başıma bu şekilde bir olay geldi. Heyacandan her yerim zangır zangır titriyor. Ne kadar yalvardıysam da boş, yanıma iyice yanaştı, “Bak benimle sevişmezsen bağırırım binayı toplarım başına, seni rezil rüsva ederim, bırak binayı, sana mahalleyi dar ederim!” dedi ve koluma girdi, yatak odasına gittik.

Beni soymaya başladı, pantolonumu ve külotumu çıkarttı, “Oooo bay minik elektrikçi de hatırı sayılanlardanmış.” dedi. Sikime küçük küçük öpücük konduruyor, biryandan da sıvazlıyor. Fakat heyecandan benimkinden tık yok. Neyse kendisi de geceliği çıkarıp attı ve yatakta öpüşüp yiyişmeye başladık. Aynur kadını sırtüstü yatırdım ve heryerini yaladım, sıra amcığına geldi. Amcığı mantar şeklinde kabarmıştı. Bacaklarını ayırdım, başladım amcığını yalamaya. Peş-peşe orgazm oluyordu, kıvrım kıvrım kıvranıyor, iniltileri sanki adam boğazlar benzer biçimde çıkıyordu. O ara benim yarak kazık şeklinde oldu. Aynur hanım beni sırtüstü yatırdı ve kendisi de üstüme çıktı. Yavaş yavaş yarrağıma oturdu. “Ooooohhhh, ne müthiş bir varlık.” diyerek git-gele başladı. Yaklaşık beş dakika kadar sikiştikten sonra biz de aynı anda boşaldık. Ben derhal toparlanıp dükkana indim. Karım, “Nerde kaldın, arayanlar var.” dedi ve notu verdi, ben arızaya gittim. Ama aklım hep Aynur kadındaydı, fazlaca şaşırtıcı ve hayret verici zevk almıştım.

Ertesi günü Aynur kadın busefer balkondan benim karıma seslenmiş “Ütü bozuk, fırının da altı ısınmıyor.” diye. Karım hiç şüphelenmedi, bana, “10 numara yine çağırıyor.” dedi, derhal çıktım. Zili çaldığımda Aynur hanım soyunmuş hazır vaziyette açtı kapıyı. Hemen içeri girdim ve anında soyundum. Yine uzun bir sevişmeden sonrasında sikişmeye başladık. Bu sefer uçuruyorum Aynur hanımı. Yarrağımı amından hiç çıkarmadan 2 posta siktim, ama O da sonlanmış oldu, ben de bittim. Yine acele bir biçimde giyindim dükkana indim. Karım acaip acayip baktı suratıma ama birşey demedi. Acaba şüphelenmişmiydi? Ben de birşey demedim vaka öylece kapanmış oldu.

2 gün sonra Aynur hanım yeniden telefon etti dükkana. Karım telefonu kapattıktan sonra, bana, “Ya bunun da hergün hergün arızası çıkmaya başladı.” dedi. “Ben bakıp geleyim.” dedim çıktım. Aynur hanım yine soyunmuş bekliyordu. İçeri girmedim, kapıdan, “Bu sefer olmaz, karım şüpheleniyor galiba, sen saat 13:00’de köşeye gel, ordan telefon et.” dedim ve ütüyü alıp dükkana indim. Elimde ütüyü görünce karım inandı. Ondan sonrasında bir iki işe daha gittim geldim, saat geldi. Aynur kadın telefon açtı, telefona ben baktım, sanki uzaktan bir müşteriymiş şeklinde konuşup, “Geliyorum.” deyip çıktım. Aynur kadını köşeden arabaya aldım ve otele gittik. Otelci, “Evli değilseniz ikinize bir oda veremem.” diyince, başka bir otele gittik. Biraz tuzluydu, ama ne deneyelim, 2 saatliğine tuttuk odayı ve çıktık yukarıya.

Odada yine çılgınlar gibi sevişiyoruz. Amını bir güzel siktikten sonrasında, “Aynurcuğum, bu sefer benim söylediğim olacak, götten de sikecem!” deyip götüyle oynamaya başladım. “Götten olmaz, götten hiç yaptırmadım, yaptırmam da!” dedi. Fakat ben kararlıydım, Aynuru götten sikecektim. Benim için de ilk olacaktı, ben de daha önce kimseyi götten sikmemiştim. Aynuru köpek pozisyonuna getirip, götünü birazcık parmakladım, yarrağımı tükürükledim, dayadım göt deliğine ve yükleniyorum. Girmedi. Nekadar zorladıysamda girmedi, sokamadım götüne. Yarrağım kazık şeklinde duruyordu, sinirlenmiştim, birden amına kökleyiverdim. Tekrar amdan sikiştik. O gün buluşmalarımıza biraz ara vermeyi kararlaştırdık ve O eve gitti, ben dükkana döndüm.

Aynur hanımın kocası textilci, bazen pazarlama ve ihalelere masraf. Bir de, Lise 3’e giden, 18 yaşında, Melda isminde kızları var. Kızı da aynı anası benzer biçimde balıketli, uzun boylu, sütun benzer biçimde bir kız. Aynur hanımın kendisi de oldukça bakımlı, kaymak benzer biçimde bir hanım. Kocası olacak adam kendisinden 15 yaş büyük, sırf erkek zengin diye evlenmiş. Maddi durumları gayet iyi. Tek çocuk yapmışlar, ama adamın seks hayatı fazlaca zayıfmış. Aynur hanımın beni tercih etme nedeni ise, komşumuz olan kadınlar oturmalarda sözü sexse getirince, benim karım da, “Benim herifin oldukca büyük ve kalınca aleti var, beni ciyak ciyak öttürüyor. Onun için haftada bir, yada on günde bir veriyorum!” demiş. Aynur da bunları duyunca, gözünü bana dikmiş.

Neyse, birkaç gün sonra Aynur bana telefon açtı ve “Kocam Azerbaycana Fuara gitti, iki hafta gelmeyecek.” diye müjdeli haberi verdi. Ben hemen karıma, “Ben kuruluma gidiyorum.” dedim dükkandan ayrıldım. Arabaya bindim, iki sokak arkaya arabayı biraktım, bahçe kapısından binaya girdim ve Aynurun yanına çıktım. Artık ev iki haftalığına bize aitti. O beni, ben onu soydum, yiyişmeye başladık. Aynuru yeniden kulak memesinden ayak parmağına kadar yaladım. Bir posta amdan siktim. Sonra, geçen günden yarım kalan götten sikme mevzusunu açtım. Aynur da, “Hayatım bırak bok deliğini, hak deliği istediğin şeklinde emrinde, sikebildiğin kadar sik amcığımı.” dedi. Fakat aklım fikrim Aynurun götünü sikmekte, vazgeçmek mümkün mü?

Israrla götünü sikmek istiyor, ne diller döküyordum. Biraz nazdan sonra gönlü oldu, ama, “Bak bu sefer de tekrar geçiremezsen, birdaha ısrar etmek yok!” dedi. “Tamam.” dedim, domalttım Aynuru. Yatağın başucunda duran Nivea kremini aldım, hem parmakladım hem kremledim göt deliğini. Derken üç parmağımı birden soktum, götü bayağı açıldı. Yarrağımın kafasını da kremledim ve dayadım göt deliğine. Yalvarıyor, “Acıtma nolur, yavaş sok!” diye. Kafasını soktuğumda ufak ufak çığlıklar atıyor, “Acıyor, yavaş yap!” diyordu. Usul usul git-gel yaparak, yavaş yavaş tamamını yerleştirdim. Bir iki yerleştirip çıkardıktan sonra artık huzurlu rahat sikiyordum götünü. Aynur da götünü dairesel hareketlerle kıvırıyor, tempoya birlikte rol alıyordu. Bunca senelik evli biriyim, kendi karıma ne kadar yalvardıysam da, götten siktirmemişti. Hayatımda ilk kere göt sikiyordum, bununla beraber Aynurun kaymak gibi götünü! Aslında saatlerce sikmek istiyordum, ama fazla dayanamadım ve Aynurun götüne boşaldım. Banyoya gidip birbirimizi yıkadık, ertesi güne randevulaştık ve ayrıldım ordan.

Ertesi günü karıma yeniden bir yalan uydurdum, dükkandan ayrıldım ve Aynurun yanına çıktım. Hemen soyunduk sevişiyoruz. Aynuru altıma aldım, ayırdım bacaklarını, amcığını deli şeklinde sikiyorum. Amını epeyce bir siktikten sonrasında yarrağımı çektim, bacaklarını omzuma aldım ve götünü sikmeye başladım. Aynur, “Götten böyle rahat olmuyor, dur domalayım da sik!” dedi, bacaklarını omuzlarımdan indirdi ve pozisyon değiştirirken, birden büyük bir şaşkınlıkla, “Aaaaa Melda?!?” dedi ve öylece dondu kaldı. Meldanın okulda boş dersleri varmış ve eve gelmiş! Melda, bizler sikişirken nekadar seyretti bilmiyoruz, ama hemen kaçtı ve odasına gitti. Aynur üstünü giyindi Meldanın yanına gitti. Ben de apar topar giyinip kaçtım.

Dükkana geldiğimde düşünceliydim, acaba Melda annesiyle sikiştiğimi babasına yada apartmandan birilerine anlatırmıydı? Çok korkuyordum. Karım, “Hayırdır bey, birileriyle mi tartıştın, suratın bembeyaz?” dedi. “Yok birşey, teknik bir problem var, parça almam lazım…” dedim, otomobile binip gittim. Dükkandan birazcık uzaklaştım, Aynura telefon açtım, “Durumlar ne alemde?” gibisinden. O da, “Tamam ben Melda vakasını hallettim, bir sorun yok. Akşam bir yolunu bul gel bize, detaylı konuşuruz.” dedi. “Tamam, gelecem.” dedim kapattım telefonu.

Akşam saat 22:00 gibi, karıma, “Kahvehaneye gidiyorum.” diye söyleyip evden ayrıldım ve Aynurun daireye çıktım. Zile bastım ama içimde sebebini bilemediğim bir tehlike vardı. Aynur kapıyı açtığında utana sıkıla içeri girdim. Aynurla salona geçtik oturduk. Az sonra Melda da geldi salona ve benle tokalaşarak, “Hoşgeldin.” dedi. Meldanın yüzüne baktığımda öyleki beklediğim şeklinde depresyona girmiş bir hali yoktu. Aksine oldukça rahat idi. Meldanın o halini görmek beni fazlaca rahatlatmıştı. Biraz oturduk, çayımızı içtik, sonrasında Aynur konuyu açtı. “Biz Melda ile konuştuk, anlaştık. Meldanın bugün gördükleri üçümüzün içinde sır kalacak, söz verdi, öyleki değil mi kızım?” dedi. Melda da (Evet anlamında) kafasını sallayarak, “Evet söz verdim, aramızda kalacak, fakat sen de verdiğin sözde duracaksın anneciğim!” dedi.

Ben ne sözü verdiğini algılamak istercesine Aynurun suratına bakarken, Aynur bana, “Hayatım, sana sormadan Meldaya bir söz verdim, zorunlu yerine getireceğiz artık.” dedi ve “Sevişirken Meldayı da aramıza alacağız.” diye ekledi. Şok oldum, aptal aptal bir Meldanın suratına baktım, bir Aynurun suratına, ikisi de oldukça rahattılar. Şaştım kaldım olaya. Sonra Aynura, “Ya sen ne dediğinin farkındamısın?” diye sormuş oldum. “Evet farkındayım ve gayet ciddiyim bu söylediklerimde.” dediyse de inanamadım. “Yalnız kızım daha bakire, am deliğini elle, öp, okşa, yala… ama bekaretini bozmak yok! Götten sikebilirsin, bizim minik orospu götten vermeye alışık.” dedi. Meğerse okulda Meldaya götten kayıyorlarmış. Aynur da biliyormuş bunu. Melda okulda götten sikişirken yakalanmış, okul idaresi de Aynura bildirmiş bu vakası. Ana kız onun için rahat davranıyorlardı yanımda demek ki.

Kulaklarıma inanamıyordum, bu duyduklarımı rüyamda bile görmeye cesaret edemezdim. Uuuuffff be, o sülün gibi Meldanın tazecik şeftalisini yalayacaktım, dahası kaymak benzer biçimde götünü sikecektim. Hem luktan ağzım kulaklarıma varıyordu, hemde heyecandan titriyordum ve nefesim kesilecek gibiydi. Zorla yutkunabiliyordum. Ne diyeceğimi bilmiyordum, ağzımdan yutkuna yutkuna, “Tamam, o halde.” kelimeleri çıkabildi sadece. İşin en ilginci ise, Melda zafer kazanmış şeklinde, luktan havalara uçuyordu. Şeytanca gülümseyerek oturduğu koltuktan kalktı, yanıma geldi ve kucağıma oturdu. Bir çırpıda tişörtünü sıyırıp çıkarttı, sütyeni yoktu, süt gibi beyaz, dimdik memeleri burnumun ucundaydı. Benim yarrak anında kalktı tabii. Melda öne doğru yanaşarak memelerini ağzıma dayadı. Memelerini avuçlayıp okşamaya ve yalamaya başladım. Tadı bukadar mı güzel olurdu? Ve de taş gibi sertti memeleri. Yaladıkça uçları sertleşiyordu. Morartana kadar emdim yaladım.

Bu arada Aynur da soyunmuş ve yanımıza gelip oturmuştu, “Ben Fransız kaldım vakaya, hiç değilse destek olayım.” dedi ve gömleğimin düğmelerini çözmeye başladı. Pantolonumun kemerini de halletmek için uğraştı ama Melda kucağımda olduğu için çözemedi. “Hadi yatak odasına geçelim, orda daha rahat oluruz.” dedi. Melda kucağımdan indi, ben de kalktım, hep beraber yatak odasına gittik. Melda derhal şortunu ve tangasını çıkarıp yatağa uzandı. Aynur da benim soyunmama yardımcı oldu. Külotumu indirdiğimde Meldanın yarrağıma bakışını bir görmeliydiniz! Aynur derhal dudaklarıma yapıştı öpmeye başladı. Fakat benim aklım Meldanın amcığındaydı. Aynuru omuzlarından aşağıya doğru bastırarak, “Hayatım sen yarrağımla ilgilen, ben biraz Meldanın gönlünü hoş edeyim.” dedim ve Meldanın o tazecik amcığını yalamaya başladım. Dilimi içerisine sokup çıkardıkça, Melda hırıltılı inlemeli oldukça garip sesler çıkararak, kendini sağa sola atarak, ardı ardına orgazm oluyordu.

Melda boşalması bitince kafamı geriye iterek amcığından uzaklaştırdı ve “Yeter yalama, dayanamıyorum. Sikilmek istiyorum artık, götümden sik beni!” diye yalvarmaya başladı ve arkasını döndü. Aynur da Meldayı, “Kızım bak bu iş okuldaki ufaklıklara göt siktirmeye benzemez, dev gibi yarak bu, alamazsın bunu!” diye uyardı. Melda, “Olsun, istiyorum!” diye ısrar edince, Aynur da, “Peki, benden günah gitti, kendin kaşındın orospu!” dedi ve uzanıp çekmeceden kremi aldı. Meldanın göt deliğini iyice kremledikten sonrasında birazcık da benim yarrağıma sürdü ve Meldanın göt yanaklarını ayırarak, “Hadi buyur bakalım!” dedi. Ben iyice yanaştım Meldanın arkasına ve yarrağımı sıkıca tutarak kafasını göt deliğine dayayıp bastırmaya başladım. Yarrağımın kafası girdiğinde Melda nasıl bağırıyor, resmen yırtıyor ortalığı “Yapma, acıyor!” diye. Aynur kızının bu halini görünce, “Zırlama orospu, bunu sen istedin, kuzu kuzu alacaksın!” dedi. Ben dururmuyum artık, o anda değil Feriştahın oğlu, Cumhurbaşkanı kanun bile çıkarsa, Meldanın götünü sikmeden bırakmam.

Nitekim öyleki de yaptım, kasıklarından kuvvetlice tutup, yarrağımı sonuna kadar kökledim Meldanın götüne. Melda, iki gözü iki çeşme, çarşafları parçalıyor. Fırına soktum sanki yarrağımı, yanıyor Meldanın götü. Sabahlara kadar sikmek isterdim fakat olmadı. Heyecandan mıdır nedir, daha 3. çıkarıp sokmamda kendime hakim olamadım ve boşaldım. 20 – 30 saniye içinde tuttuktan sonra çıkardım yarrağımı. Yarrağımın çıkmasıyla beraber Meldanın götünden havayla komplike döllerim de çıktı ve amcığına, bacaklarına süzülmeye başladı. Ben hemen banyoya koşup arındım. Ardımdan Aynur da Meldayı getirdi banyoya, beraber yıkadık kızı. Sonra tekrar yatak odasına geçtik. Melda yatağın bir kenarına kıvrıldı, 5 – 10 dakika daha ağladı, sonra sesi kesildi, uyumuştu. Ben de kahvehanelerin kapanma saatine kadar, kısaca yaklaşık saat 01:00’e kadar, Aynurla sevişip sikiştikten sonrasında, evin yolunu tuttum.

Aynurun kocası Azerbaycandan gelene kadar, karıma hergün bir mazeret uydurup, Aynurun evine gittim. Melda bizimle birlikte yatmasına rağmen, 3 günde zor geldi kendine, dolayısıyla 3 gün ancak Aynurla sikiştim. Sonraki günlerde analı kızlı ikisini de siktim. Aynurun kocası geldiği için, yaşadığımız o iki hafta şeklinde rahat değiliz artık. Aynurla daha seyrek buluşuyoruz. Hem karımı da şüphelendirmek istemiyorum. Melda ise, götü nezaman yarak istese okulu asıyor, bana telefon açıyor, arabayla alıyorum, götürüp götünü sikiyorum, sonrasında da dolmuş durağına bırakıyorum…

Hoşçakalın.