Selamlar, ben Metin. 21 yaşındayım ve Üniversite öğrencisiyim. Size başımdan geçen, kim bilir hayatımın en güzel olayını anlatacağım. Üniversitede ilk yıl sınıfımdan bir kızla çıkmaya başladım. Oldukça tutucu önde gelen kız dostum hiç bir şekilde temasa bile müsade etmeyen birisi idi. Ondan hoşlanıyordum, onunla sikişmek istiyordum fakat o herşeye kapalıydı. Aslına bakarsanız onu sevdiğim için sabrediyordum, nasıl isterse öyle davranıyordum. Birlikte bu biçimde bir yılı geçirdik. Yavaş yavaş el tutmalar da başlamıştı artık.

İkinci sınıfta ben iki adam arkadaşımla birlikte ev kiralayıp eve çıktım. Kız arkadaşıma karşı içimdeki hisler de iyice artmıştı. Arada sırada bize geliyor, beraber yiyip içiyor, sohbet ediyorduk. Bu arada ben hala onun tav olmasını bekliyordum. Onunla sikişmek istediğimi muhtelif şekillerde ona belli edip ondan tepki bekliyordum. Başlarda oldukça fazla utanıyor, ben bu mevzuyu açtığımda hemen değiştiriyor, kalkıp gitmek istiyor. Konu sekse gelince benden düpedüz kaçıyordu. Bu şekilde iki – üç ay daha geçti. Emindim ki, artık O da sikişmek istiyor fakat belli etmiyordu.

Yine birgün kız arkadaşımla evde oturuyorduk, dostlarım okuldaydı ve bizler yalnızdık. Konuyu yeniden sekse getirdiğimde bana, “Çok merak ediyorum, delik oldukca minik, penis vajinaya nasıl giriyor?” diye sordu. Biraz anlattım, utandı ve yeniden mevzuyu kapattı. Kız arkadaşım istediğim tencere nihayet geliyordu. Onu sikmeyi okadar oldukca istiyordum ki, anlatamam. Derken vizelerimiz başlamıştı ve evde ders çalışıyorduk. Salonda, soba yandığı için ev arkadaşlarımda vardı. Malum talebe evi olduğu için tek bir soba yakıyorduk. Kız dostum vize olacağımız dersten bişey anlamadığını söyledi, ben de söylemeye başlamıştım. Ben anlatıyordum fakat kız dostum dinlemiyordu, devamlı elimle oynuyor, elimi ısırıyor, canımı yakmaya çalışıyordu. Baktığımda gözlerinden anlamıştım, hazırdı bu kez…

Diğer odaya gelmesini işaret edip, çıktım odadan. Biraz sonrasında geldi. Hiç birşey konuşmadan yiyişmeye başladık. Deliler gibi öpüşüyorduk. Dilimi adeta yerinden çıkarmak istercesine emiyordu. Öpüşme faslından sonra birazcık konuşmaya başladık. Başını kucağıma koymuş, fanatik hayran bana bakıyordu. İpler benim elimdeydi artık, Onu deli edecektim. Kazağının yukarı sıyrılıp göbeğinin açıldığını farkettim. Vakti gelmişti, icraata başlamalıydım. Önce göbeğine minik öpücükler kondurmakla başladım, derken göbeğini yalıyordum artık. Kız arkadaşım kıvranıyor, hafiften inliyordu. Ben yalamayı hızlandırdım, ama sadece göbeğini yalıyordum, ileri gitmiyordum. Biliyordum devamının geleceğini, acelem yoktu, Onun iyice tahrik olmasını bekliyordum.

Ben göbeğini yalamaya devam ederken, elini pantolonumun üstünden sikime attı, sıkmaya ovalamaya başladı. Sonra doğruldu ve uzanıp bacaklarını açtı üstünde pantolon vardı. Gözlerime (Hadi artık!) dercesine bakıyordu. İkimiz de giyinik bir şekilde bacak arasına yerleştim ve yarrağımı amına dayadım. Aslına bakarsanız Onu bir seferde soymayı okadar çok istiyordum ki, fakat kararlıydım, Onu çıldırtacaktım. Pantolon üstünden amına sürtmeye başlamıştım. İnanın o hali hiç gözümün önünden gitmiyor. Kız dostum sürtünmeden bile aşırı zevk alıyordu. İstediklerim, beklentilerim az az gerçekleşiyordu işte.

Sürtmeye devam ederken, kız arkadaşım, “Pantolonunu çıkartırmısın? Bu şekilde acıyor.” dedi. Pantolonumu çıkardım, boxer kalmıştı üstümde. Tekrar dayayıp sürtmeye başladım. Bisüre sonrasında kız dostum da kendi pantolonunu çıkardı. Ben boxerla o külotla, asla birşey olmamış gibi yine dayandım ve sürtmeye devam ettim. Bana boxerımı çıkarmamı söyledi. Çıkardım. Kızarkadaşım yarrağımı eline aldı ovmaya başladı. Ne yapacağını bilmez bir haldeydi, ağzına almasını söyledim, iğrendi, “Olmaz, yapamam!” dedi. Tekrar üstüne çıktım sürtünmeye devam ettim.

Kız arkadaşım kendi külodunu çıkarmaya çalıştı. Ben ellerini tuttum ve mani oldum, çıkarttırmadım. Aslında amını çıplak görmek için deli oluyordum, ama biraz daha azdırmak için bekliyordum. Yalvarmaya başladı, “Dayanamıyorum artık, nolur… Hiç eğer olmazsa bir kerecik değdir, ancak bir defa!” dedi. Kız dostum işte kıvamını bulmuştu. “Pekiyi.” deyip çıkardım külodunu. Nezamandır hayalini kurduğum am çırılçıplak karşımdaydı artık. Amı zevkten sulanmıştı, amının çevresi bile sırılsıklamdı. Amını elimle ovmaya başladığımda kızarkadaşım uzanmış, resmen kıvranıyordu. Az sonra, “Hadi artık değdir, nolur…” dedi. Yarrağımı önce bacaklarında gezdirdikten sonra amına değdirdim. Öyle bir Ohh’ladı ki, halen kulaklarımda, sanki aleve buz değdirmiştim.

Yarrağımı bastırmıyordum, ancak amının ağzına sürtüyordum. Kız dostum iyice delirmişti, “Az birşey sok içerisine!” diyordu, ben yapmıyordum. Sonra çekildim ve ani bir hareketle am deliğini yalamaya başladım. İlk başta yalamama karşı çıktı, ama zevkini alınca kafamı sanki amına sokmak istercesine bastırmaya başladı. Ben am deliğini yalarken O titremeye ve kasılmaya başladı, boşalacağını anlamıştım. Amını yalamayı dahada hızlandırdığımda sarsılarak boşaldı, inleyerek orgazm oldu. Adeta kendini yitirmiş gibiydi, inlemeleri salondaki arkadaşlarım duyacak diye oldukça korkmuştum. Daha önce asla boşalmadığı ama çok da hoşuna gittiği belliydi.

Selpak’la O amını sildi, ben de ağzımı. Sonra yarrağımla oynamaya başladı. Ardından beni üzerine çekti ve yarrağımı tutarak amına götürdü. Bu sefer kendisi sürtüyordu yarrağımı amına. Birkaç defa bastırarak yarrağımın kafasını amına sokmayı denedi, ama kurpkuru yarrağın daracık amcığa o şekilde girmeyeceğini bilmiyordu. “Bir saniye…” deyip yarrağımın kafasını tükürükledim, biraz da sevgilimin amına tükürük sürüp, “Şimdi dene!” dedim. Tekrar denediğinde yarrağımın kafası girmişti. Eliyle yarrağımı sıkıca kavramış, gerisini yerleştirip sokmamakta kararsızdı. Devam etmesi halinde kızlığı gidecekti. İkimiz de heyecandan ve korkudan hareketsiz kalmıştık.

Gözlerime derin derin baktıktan sonra, yarrağımı tutmayı bıraktı ve “Senin olmak isterim, hadi yap!” dedi ve gözlerini kapattı, nefesini tutarak beklemeye başladı. Yarrağımı biraz bastırdım. Başta çok zorlandım, amı oldukca dardı. Ve işin kötüsü kız arkadaşım bağırmaya başlamıştı, ağzını kapadım. Amına o şekilde bir yüklendim ki, yarrağım dibine kadar girdi. Sanki amının içinde biryerler yırtılmıştı, korktum açıkçası, bişey olacak diye. Artık içindeydim, bir buçuk sene hayalini kurduğum amcığın içindeydim! Amı okadar dar ve sıcaktı ki anlatamam. Kız arkadaşım bağırması durmuştu, elimi ağzından çektim ve yavaş yavaş amına sokup çıkarmaya başladım. Kız arkadaşım zevkten inliyordu artık. O inledikçe ben de hızlanıyordum. Bu şekilde epeyce sikiştikten sonrasında, kız arkadaşımın sesi tamamen kesildi ve boşaldı. Ben de gelmek üzereydim, kanlanmış yarrağımı amından çıkardım ve göbeğine boşaldım.

Ogün kız arkadaşımın daracık amını üç kez daha siktim. Tabi ki amına boşalmıyordum, son saniye yarrağımı amından çıkarıp o şekilde boşalıyordum. Sonrasında bizi oldukça güzel günler bekliyormuş. Kız dostum arasıra bizde yatılı kalmaya başladı. Sabahlara kadar sikişiyorduk, fakat ilk günkü benzer biçimde hazırlıksız değildim doğal olarak ki, prezervatifleri kutuyla alıyordum artık.

Evet arkadaşlar benim itirafım da bu işte. Bakire kız sikmek fazlaca zevkli oluyor valla. Hem bakirelerin amcıkları taze ve daracık oluyor, hemde fazlaca azgın oluyorlar 🙂