Slm dostlar, benim adım Buket, 20 yaşındayım. Çok güzel ve alımlı, her adamın birlikte olmak isteyeceği bir kızım. Size başımdan geçen bir vakası bahsetmek isterim. Eniştemin kıyafet mağazası var, ben de onun yanında çalışıyorum. O zamanlar 16 yaşındaydım, eniştem de 32 yaşında, baya yakışıklı bir adam, oldukca hoş, karizmatik. Uzun zamandır eniştemin bana karşı farklı duygular beslediğini hissediyordum. Eniştemin beni sikmek istediğine 100 de 100 eminim desek daha doğru olur. Aslında ben de eniştemden hoşlanıyordum, ama arada ablam olduğundan çekiniyordum.

Eniştem yeni sürem için mal almaya İstanbula gitmişti. Ben de ablamın yanında kalıyordum, gece bir tek kalmasın diye. Ablamın birde küçük evladı var, 3 yaşında, beni de oldukca seviyor. Eniştem busefer İstanbulda fazla kalmadı, sadece bigün durdu. Önceleri daha fazlaca kalıyordu, 2 zaman zaman 3 gün kalıyordu. Eniştem, “Gece geç zaman gelecem, siz yatın, beni beklemeyin.” diye telefon etti ablama. Zaten ablamın başı ağrıyordu, gece 12 benzer biçimde odalarımıza çekildik ve yattık. Saat firar etti bilmem ama baya derin dalmıştım ki, bir elin bacaklarımda gezindiğini farkettim. Önce oldukça korktum, bu kim diye, bir baktım ki, eniştem! Ben ani tepki verince eniştem üzerimi örtüyor gibi yaptı. Ben uyku sersemi, “Enişte sen miydin, ne zaman geldin?” dedim. Eniştem de, “Benim, yeni geldim, üstün açılmış da örtüyordum.” dedi. Ev kaloriferli olduğu için ince şeyler giyimştim, üstümde sadece şort ve askılı badi vardı. “Enişte ev oldukca sıcak aslına bakarsanız, üstümü örtmüyorum.” dedim. Eniştem, “İyi madem, uyumana devam et, iyi geceler.” dedi ve gitti, ben de tekrar yattım.

Yattım fakat uykum da kaçmıştı. Eniştem bacaklarımı okşarken, uyuyormuş numarası yapmadığıma köpekler gibi pişmandım. Gözlerimi kapadım ve uyumaya çalıştım. Aradan otuz dakika geçmesine rağmen uyuyamadım. Keşke eniştem birazcık daha okşasaydı, acaba nekadar ileri gidedecekti diye düşünüyordum ki, kapım yavaşça açıldı. Karanlıkta seçebiliyordum, bu eniştem idi. Fırsat bu fırsat deyip, busefer uyuyor numarası yapacaktım. Eniştem, “Buket, Buket!” diye hafif seslendi. Ben yanıt vermedim. Aradan oldukça geçmedi, eniştemin eli yeniden bacaklarımda geziniyordu. Eniştem tarafınca vurdurmak ne kadar mükemmel olurdu, fakat korkuyordum da. Hayatımda hiçbir erkekle olmamıştım, ve daha bakireydim. Eniştemin beni ellemesinden acaip zevk alıyordum (daha ilkin dükkanda bir iki kez istemeden dokunmuştu bana).

Ben arkam enişteme dönük uyur numarasına devam ettim, tabi eniştem de ellemeye. Bacaklarımdan sonra az az yukarıya doğru çıkmaya başladığında, ben dahada heyacanlanmıştım. Nefes alışım değişmişti. Eniştemin oldukca güzel dokunuşları vardı ve beni fazlaca tahrik ediyordu. Eniştem sonra göğüslerimi ellemeye başladı. Göğüsuçlarımla oynayıp sertleştirdi. Sonra tekrar bacaklarımı ellemeye devam etti. Amımı ellemeye başlayınca ben derhal bir bacağımı karnıma çektim, am deliğimi huzurlu ellesin diye. Eniştem bu ani hareketimden korktu galiba, derhal yanımdan kalktı ve birkaç saniye bekledi. Benden ses seda çıkmayınca tekrar geldi yanıma. Bu sefer yatağa yanıma yattı ve göğüslerimi ellemeye devam etti. Kalçalarımın arasında bir şiddet vardı, eniştem sikini değdiriyordu bana. Eniştemin siki oldukca sertti, kazık gibi ve kocamandı, şortuna karşın hissedebiliyordum.

Eniştem bu aradada ufak ufak beni öpüyordu. Sonra göğüslerimi yalamaya başlayınca ben iyice azmıştım. Eniştem bir çırpıda soyununca, anladım ki bu işin sonu pek iyiyiye gitmiyordu. Eniştem beni sikecekti galiba. Ben artık herşeyi oluruna bırakmıştım, fakat halen uyur numarası yapıyordum. Eniştem ilk önce şortumu, sonra üstümdeki badiyi çıkarttı. Biranda ikimizde çırılçıplak kalmıştık. Yeni ağda yapmıştım, amım tertemizdi. Başladı sikini amcığıma sürtmeye. Ben delirmek üzereydim, zevkten feryat atmak istiyordum, ama ablam uyanacak diye sesimi çıkaramıyordum. Eniştem çılgın şeklinde yalıyordu göğüslerimi, boynumu ve kulaklarımı. Vücudumda yalamadığı tek bir nokta kalmamıştı, götümü bile yalamıştı. Dayanamadım boşaldım, ama eniştem halen yalıyordu beni.

Sonra eniştem birden durunca, boşaldı sandım. Meğer sikinin başını tükürüğü ile ıslatıyormuş. Sonra o koca sikini am deliğime dayadı, tam sokacakken elimi atıp yarağını yakaladım ve mani oldum. Buna karşın eniştem zorla amımı sikmeye çalıştı. Kısık bir sesle, “Enişte yapma! Bakireyim!” dedim. Eniştem de fısıldayarak, “Baldız, bu gece seni sikmeden bırakmam!” dedi. Ablamın uyanmasından ikimizde korkuyorduk. Ben çaresizce, “Enişte ne olursun yapma!” diyordum. Ama eniştem kararlıydı, beni zorla da olsa kesin sikecekti. “Enişte, istersen arkadan vereyim, ama lütfen bekaretimi alma!” dedim. Eniştem biraz düşündü ve arkadan sikmeyi kabul etti. Beni domaltıp götümü okşamaya başladı. Tükürüğü ile göt deliğimi iyice yumuşattıktan sonrasında yarağını götümün deliğine dayadı.

Eniştemin siki oldukça büyüktü, bir türlü girmiyordu götüme. Biraz uğraştı, zorla kafasını soktu. Gözlerim yerinden fırlayacacaktı sanki. Acıdan tam bağıracaktım ki eliyle ağzımı kapadı ve birden yarağını götüme kökledi. Hepsini birseferde içime sokmuştu, siki altına kadar girmişti. Canım çok yanıyor, acıdan gözlerimden yaşlar akıyordu. “Sus, şimdi alışacaksın, zevk alacaksın!” dedi kulağıma. Yavaş yavaş gidip gelmeye başlayınca benim götümde alışmıştı sanki. Eniştem oldukça güzel düdüklüyordu götümü. Götüm iyice yumuşamış, zevk almaya başlamıştım. Eniştemin yarağı fazlaca sertti ve götüme girip çıktıkça zevkten kuduruyordum. Beni yüzükoyun yatırıp üzerime abandı. Kalçalarımdan sıkıca tutup, götümü iki yana iyice açtı, derin derin soktu götüme. Eniştem çok fakat oldukça güzel düdüklüyordu götümü. Olanlara inanamıyordum, eniştem beni götümden sikerken amcığımı da boşaltıyordu. Eniştem götümü 15 dakika kadar falan sikti, sonra yarağını götümden çıkartıp kalçalarımın ve belimin üzerine fışkırarak kendisi de boşaldı.

O günden beri 4 sene geçti, halen bakireyim ve eniştem halen beni götümden sikiyor. Eniştemle sikişmekten hiç pişman değilim, evlenince amdan da siktirecem enişteme!