Slm arkadaşlar, ben Ankaradan Buket. 18 yaşında, uzun boylu, kumral ve oldukça seksi, Bakire bir kızım. Bundan iki sene önce (16 yaşımdayken) Amcamla yaşadığım olayı sizlerle paylaşmak isterim. Tüm çocukluğum süresince Amcamı kendime hep yakın bulmuşumdur. Kendi evimizde yada onun evinde hep yan yana oturur, birbirimize dokunur şakalaşırız. Ancak ben bunların değişik anlamlar taşıyacağını hiçbir zaman anlayamadım, taa ki o geceye kadar.

O gece Amcamda kalacaktım. Amcam bekar ve fazlaca yakışıklı biridir. Ailem, Bira ve Sigara içmeme izin vermese de, Amcamın yanındayken Amcam göz yumardı. Yemek yedikten sonra, üzerimize rahat şortlarımızı ve tişörtlerimizi giydik, bir yandan meyve yiyor ve Bira içiyorduk. İşten, akrabalardan, ordan burdan bir sürü şeyler konuşuyor, bir taraftan da TV seyrediyorduk. Kanalları dolaşırken kırmızı noktalı bir film ekrana geldi ve Amcam kanalı değiştirmedi. Evde tam bir sessizlik oldu ve biz de filmi izlemeye başladık. Kanepede yan yana oturduğumuz için soluk alışımızdaki değişen tempoyu çok rahat anlayabiliyordum. Bir taraftan da önceleri ancak belli belgisiz birbirine dokunan bacaklarımız, daha sıkı dokunmaya başlamıştı. Amcam sanki herşey çok doğalmış gibi, ilkin kolunu omuzuma attı, sonrasında da bana daha oldukça sokuldu.

Ben de Amcama yanaştım iyice. Kafamı Amcamın göğsüne yasladım ve göğüslerimi vücuduna bastırıyordum iyice. Öyle ki, Amcam göğüsuçlarımın sertleştiğini hissedebiliyordu. Derken Amcam ilkin tişörtümün kolundan parmaklarını sokarak koltukaltımı, sonrasında da belli belgisiz göğüslerimin ulaşabildiği yönlerini okşamaya başladı. O andan itibaren okun yaydan çıktığını anladım. Ben de elimi Amcamın bacağına attım, dizini bacağını okşamaya başladım. Amcamın önü kabarmaya başladı. Amcam elini göğüslerime doğru biraz daha sokup, göğüsüçlarımla oynamaya başladığında, artık birbirimizin hızlanan kalp atışlarını duyuyorduk. Birden Amcam benim elimi tuttu ve sertleşmiş sikinin üstüne koydu. Ben ne yapacağımı şaşırmıştım. Amcamın sert yarağına dokunmak beni bir tuhaf yapmıştı. Artık kendime dahi hükmedemiyor ve Amcamın sikini okşuyordum. Amcam da elini göğsümden çekmiş, benim sırılsıklam olmuş amımı okşuyordu. Biraz sonra sonrasında sakince tişörtümü çıkartıp göğüslerimi emmeye başladı. Hiç karşı koymuyordum, bundan dolayı Amcamla yaptıklarımız oldukça heyecanlıydı ve oldukca hoşuma gidiyordu.

Amcamla aramızda sessiz fakat oldukca yoğun bir iletişim vardı artık. Kendimi amcama bırakmıştım. Amcam şortunu sıyırıp, sikini emmem için başımı sikine doğru çekti. Amcamın sertleşmiş yarağını yalamaya, emmeye başladım. Sonra Amcam yavaşça benim de şortumu ve külodumu çıkardı ve beni kanepeye yüzüstü yatırdı. Önce bacaklarımı okşayarak, omuzlarımı, sırtımı ve belimi öpüp yaladı. Daha sonrasında da götümü ve amımı yalamaya, emmeye başladı. Kendimi iyice salmıştım ve o anlatılmaz heyecanın ve zevkin tadını çıkarıyordum. Amımın akan sularına bile hakim olamıyordum. O andan itibaren Amcam bana dilediğini yapabilirdi, ne yaparsa asla itiraz etmeyecektim. Sonra üzerime uzanır gibi arkama geçti ve yarağını arkamdan amcığıma ve götüme sürtmeye başladı. Zevkten çıldırmak üzereydim, hayatımda tattığım heyecanların asla birine benzemiyordu bu coşku.

Amcam sonrasında, artık iyice kayganlaşmış götüme azar azar yarağını sokmaya başladı. Bir yandan canım yanıyor bir yandan inanılmaz zevk alıyordum. Sikini yavaş yavaş ama tamamını götüme sokmuştu. Götüme gidip gelirken aynı anda da am deliğimi okşamaya devam ediyordu. Bir zaman sonra, önce ben Orgazm oldum, sonrasında da Amcam götüme boşaldı. Herşey inanılmaz güzeldi. İki senedir halen fırsat buldukça Amcamla sevişiyoruz. Amımdan da sikmesini okadar oldukca istememe karşın, Amcam iki senedir kızlığıma dokunmadan hep götten sikiyor beni. Şunu da biliyorum ki, akrabalarım Aile içi evliliğe ters bakmış olduğu için esasen Amcamla evlenmemi hayatta kabullenmezler. O yüzden, tarihi erişince mecburen başka birini bulup evleneceğim. Fakat zoruma giden ne biliyormusunuz? Amcamı çok seviyorum ve kızlığımı da Amcama vermeyi nekadar çok arzu ederdim. Gidip asla sevmediğim birisiyle evleneceğim ve Amcama vermeyi çok istediğim o kızlığımı istemeyerek başkasına vereceğime üzülüyorum!