Merhabalar. Ben Seymen. 40 yaşlarında, evli bir erkeğim. Bu olay baldızımın kızı Elif ile aramızda geçti. Elif 16 yaşlarında, kumral tende, 1.65 boylarında, tombul kalçaları ve iri memeleri olan bir kızdı. Elifin ablası evlendi ve kent dışına taşındı. Elif anası ve babası ile birlikte yaşıyor. O gün baldızım ve bacanağım, bir haftalığına, kent dışındaki evli kızlarını ziyarete gideceklerdi. Elif evde yalnız kalmasın diye bizde kalmasını müsait gördüler. Annesi ve babasını yolcu ettikten sonrasında, Elif çantasını alıp bizim eve yerleşti.

Elif ile aramız çok iyi ve samimi bir yakınlığımız vardı. Sürekli şakalaşır ve birbirimize takılırdık. Elif’le zaman zaman el şakası da yapardık. Birbirimizi elleyerek, vurarak ve sarılarak şakalaşırdık. Akşam yemekte ve sonrası tekrar şakalaşıp gülüşerek televizyon seyrettik. Gece ilerlemiş, benim uykum gelmişti, iyi geceler diyerek yatmaya gittim. Hemen ardımdan karım da yatmaya geldi. Karım sabah erkenden işe gidecekti. Ben izinliydim.

Karım ertesi sabah işine gittiğinde ben daha uyuyordum. Rüyamda Elif’i görüyordum, o tombul kalçalarını ve iri memelerini görüyordum. Etli dudaklarını ve memelerini öpüyor, kalçalarını, bacaklarını okşuyordum. Bu arada sikimin sertleştiğini, irileştiğini hissediyordum. Yaz olduğundan ancak şort giymiştim. Sanki rüyada değil de gerçekte sikimi birisi okşuyor, öpüyor şeklinde hissetmeye başlamıştım. Rüyamda yakıcı bir şekilde Elif’le sevişiyorduk.

Bir ara uyandım ve gözlerimi araladım, Elif şortumun üzerinden sikimle oynuyor, sikimi okşuyor ve şortumun arasında sertleşmiş olan sikime baygın gözlerle bakıyordu. Ben olumsuz bir reaksiyon göstermeden uyuyor numarası meydana getirmeye başladım. Elif ise devam ediyordu okşamaya. Demek ki gördüğüm rüya değil gerçekmiş.

Bir zaman sonra uyuma numarasını bırakıp gözlerimi açtım. Elif şortumun üstünden eğilip eğilip sikimi öpüyordu. Rahat edebilmesi için bacaklarımı açtım ve o an göz göze geldik. Elif biran duraksadı ve mahçup bir şekilde yüzü kızarır gibi oldu. Benden ters reaksiyon gelmeyince hafifçe bir tebessüm ile sikimi okşamaya devam etti. Sonra elini şortumun içine soktu ve sımsıcak ve sertleşmiş sikimi okşamaya başladı.

Ben daha çok dayanamadım doğruldum ve onu kendime çektim. Dudaklarından öpmeye, dolgun memelerini okşamaya başladım. Elim geceliğinin üzerinden bütün vücudunu dolaşıyordu. Elif daha da isteklenmiş, daha da ateşlenmişti. Elif’in o el değmemiş taze vücudu, isterik ve arzulu bakışları beni çıldırtmıştı, iyice azmıştım.

Üzerindeki geceliğini çıkarttım. Sütyen takmamıştı, sadece beyaz bir külotu vardı. Memeleri şişmiş, dimdik havada titriyordu. Dudaklarımı memelerinin uçlarında gezdirip, dilimle uçlarını yalamaya, ağzıma alıp emmeye başladım. Elimle de kalçalarını, bacaklarını ve külotunun üzerinden amını okşuyordum. Okşayarak elimi külotunun içerisine soktum. Harika bir yumuşaklık, ısı avucumun içini dolduruyordu. Tertemizdi, pırıl pırıl bir amı vardı.

Bu arada ben de şortumu çıkarttım. Sikim, damarları çıkmış, kafası şişmiş bir şekilde dimdik duruyordu. Sikim öyleki aşırı büyük ve iri değil, avucumu dolduracak büyüklükte. Elif’i de ayağa kaldırıp usulca külotunu aşağıya indirdim. Aman tanrım, mükemmel bir amı vardı. Karımın amı da güzeldir ama bu bambaşka bir görünümdeydi, harika çizgileri vardı ve asla sikilmemişti. Elif ise dimdik duran sikime hayranlıkla, yemek gibi bakıyordu.

Elife sarıldım onun sıcaklığını, kokusunu, sikimin onun karnına dayandığını hissettim. Öperek, yalayarak, memelerini emerek aşağıya doğru indim. Göbeğinin etrafını dilimle yaladım. Amını okşuyordum. Öperek aşağıya indim, tam karşımda Elifin nefis amı duruyordu. İncitmekten korkar şeklinde üstüne öpücükler kondurdum, dilimle üzerinde gezindim. Elif dilimi daha iyi hissedebilmek için bacaklarını araladı. Başımı okşuyordu.

Dilimi amının üzerinde gezdirdikçe Elif’in gerildiğini hissediyordum. Dilim amının arasına kaymaya başladığında Elif inliyordu. Dilim, içi pembemsi renkli tertemiz amının içini yalamaya, içerisine girip çıkmaya başladı. Elimle de kalçalarını okşuyor, sıkıyordum. Sonra amının dudaklarını araladım, amının dudaklarını dilimle dolaştım, dilimi içeriye doğru gönderip çektim. Bu hareketim Elif’i mest etmiş, inlemeleri sıklaşmıştı.

Elif’i sürükleyip yatağa uzattım. 69 pozisyonunda üstüne çıktım, sikimi ağzına doğru verdim ve onun o muhteşem amcığını yalamaya devam ettim. Elif de dimdik duran sikimi okşamaya ve başına öpücükler kondurmaya başladı. Biraz acemi idi ama en azından isteyerek bir şeyler meydana getirmeye çalışıyordu, bu da bana ayrı bir zevk veriyordu. Sikimi ağzına sokuyor, eliyle sıvazlıyor, emiyor, yalıyor ve okşuyordu.

Elif’in amı tam sikilecek kıvama gelmişti, sadece mühim bir sıkıntı vardı: Elif bakireydi, doğrusu amını sikemeyecektim. Elif’in am deliğini yalarken kalçalarını da okşuyor, arada bir de götünün deliğine parmağımla dokunuyordum. Sımsıkı, daracık göt deliği vardı, ben dokundukça açılıp yumuluyor sanki dokunuşlarıma cevap veriyordu. Parmağımı amının suyu ve tükürükle ıslatarak göt deliğine bastırmaya başladım. Önceleri biraz kasılır gibi oldu ama sonradan gevşemeye başladı, belli ki o da zevk alıyordu.

Parmağımı yarıya kadar göt deliğine soktuğumda Elif hafiften bağırdı. “Acıdı mı?” dedim, “Önemli değil.” dedi. Ben devam ettim, parmağımın tamamını soktum ve sokup çıkartmaya başladım. Parmağım götüne, dilim amına girip çıkıyordu. Elif de iyice azmıştı ve sikimi hızlı hızlı yalıyor, emiyor, ağzına alıyordu. Elif’e, “Sikimi sokmamı istermisin?” dedim, “Evet isterim, ama nasıl olacak?” dedi. “Götüne sokayım mı?” dedim, “Acır mı?” dedi. “Kremleriz, girmezse yapmayız.” dedim. “Çok acımaz dimi?” dedi. “Biraz acır, fakat alışırsın aşkım.” dedim. “Tamam, sok.” dedi.

Parmağımı göt deliğinin arasında birazcık oynattıktan sonrasında kalktım. Elif’i de kaldırdım, yataktan indirdim, yere diz çöktürdüm ve yatağa yüzünü yapıştırdım. Bacaklarını aralayıp arkasına geçtim. Harika tombul kalçaları, amı ve götü, iki harika delik tam karşımdaydı. Şeytan, bir amına sok bir götüne diyordu fakat kontrollü olmak zorundaydım, kendimi toparladım. Eğildim, amını tekrar yaladım, parmağımı götüne soktum. Parmağım bu defa daha basit giriyordu. Sikim dimdik, çatlayacak gibi olmuş, damarları çıkmış, kafası dev gibi olmuştu.

Sikimi güzelce kremledim. Elif’in göt deliğini de bol miktarda kremledim ve yine test ettim, parmağım içine kaydı, zamanı gelmişti. Arkasında ben de diz çöktüm, sikimi önce amına, sonrasında götünün deliğine sürttüm. Sonra sikimin başını götünün daracık deliğine dayadım ve bir elim sikimde bir elimle de Elif’in belinden tutarak bastırmaya başladım. Gerçekten oldukça dardı göt deliği. Biraz daha yüklendim. Daracık deliğin açıldığını ve sikimin şişmiş başının uc kısmının götüne girmeye başladığını hissediyordum.

Ben bastırdıkça Elif ileri kaçmaya çalıştı ama gidemedi. Acıyla inlemeye başladı “Acıyor aşkım yaa.” diyordu. Biraz o halde bekledim, kalçalarını ve am deliğini okşadım. “Hazırmısın?” dedim. “Acıyor, yavaş ol aşkım.” dedi. Ben tekrar kaldığım yerden yüklendim ve birden sanki ‘Cup!’ diye bir ses çıkartarak başı geçti. Elif’in o anki hoplamasını ve acıyla kıvranmasını tarif edemem. Başı içerde olarak bekledim, okşayarak rahatlamasını sağlamaya çalışıyordum.

Elife “Aşkım istersen bırakalım.” dedim. “Hayır, buraya kadar gelmişken ne olacaksa olsun, nasıl olsa eninde sonucunda bu iş olacak.” dedi. Ben de, “Tamam aşkım, nasıl istersen. Senin acı çekmeni istemem.” dedim. Bu arada da yavaş yavaş, kımıldatarak bastırıyordum. Sikim kaskatı olmuş, sanki kırılacak gibiydi. Hafif hafifçe Elif’in o daracık göt deliğinden sımsıcak içine doğru sokuyordum. Tanrım, ne harika bir duyguydu bu. Elif’in inlemeleri, sızlamaları ve süratli soluk alışlarımız eşliğinde, nihayetinde sikim köküne kadar götüne girdi ve kalçalarına yaslandım.

Belinden sarılıp öylece beklerken elimle de alttan am deliğini okşuyor, o güzel pürüzsüz sırtını öpüyordum. Kısa bir müddet sonra yavaşca sikimi geri çekmeye başladım. Sanki vakumla çekiyormuş gibi Elif’in götü sikimi bırakmak istemiyordu, hiç boşluk kalmamıştı. Sikimi, başı içerde kalacak kadar çektim, birkaç saniye bekledim ve yeniden bastırdım. Bu sefer daha huzurlu girmişti. Elif ise dudaklarını ısırmış, hırıltılı sesler çıkarıyor, elleri ile yatağı sıkıyordu. Belli ki oldukca acıyordu. Yavaş yavaş sokup çıkarmaya devam ettim. Gittikçe alışıyordu. Sikim de rahatlamıştı, Elif’in daracık götü de Elif de.

Elif’in hırıltılı sesleri kesildi, inlemeleri zevk çığlıklarına dönüştü. Ben de gittikçe hızlanmaya başlamıştım. Elif’in de kalçaları kıvrılıyor, arada kalçalarını geri itiyor, sanki daha ilerilere sokmamı istiyordu. Artık gelmek üzereydim, kendimi tutamıyordum. Aslında bu sikişmenin hiç bitmesini istemiyordum, fakat hızla yerleştirip çıkartırken kasılmaya ve Elif’in götünün içine fışkırmaya başladım. Ben kasıla kasıla boşalırken, Elif de “Aşkım, sevgilim, erkeğim.” sözleri ile beni azdırıyordu. Sonunda tamamen boşaldım ve Elif’in üstüne yığıldım.

İkimiz de ter arasında kalmıştık, bir müddet o biçimde yattık. Sikim inmeye başlamıştı, sikimi götünden çıkardım ve yanına sırtüstü uzandım. Elif başını kaldırdı, gözlerimin içine sevinçli ve masum bir şekilde baktı. Yan dönerek yaklaştı, dudaklarımdan ve boynumdan öptü. Ben de karşılık verdim. Birbirimizi öperek, okşayarak, birbirimize sarılarak yattık. Ben yorulmuştum ve gözlerim kapanmaya başlamıştı.

Elif’in eli tekrar sikime doğru gitti ve okşamaya başladı. Gözlerimi açtım, “Yine mi istiyorsun?” dedim, birşey demedi, fakat tatlı gülümsedi ve dudaklarımdan öptü. Sikim de bu arada kıpırdamaya başlamıştı, Elif bunu görür görmez daha da keyiflendi. Ben doğruldum, “Banyo yapmalıyım.” dedim ve kalktım. O da benimle beraber kalktı ve peşimden banyoya geldi. Beraber yıkanmaya, birbirimizi okşamaya, öpmeye ve yine yiyişmeye başladık.

Elif bu kere daha bir tecrübeli ve hevesli olarak sevişiyordu. Kendimi ona bırakmıştım. Beni öpüyor, sikimi ağzına alıyor, emiyor yalıyor ve okşuyordu. Sonunda sikimi yine kaldırmayı becerdi ve sevinçli bir biçimde yüzüme baktı. Sikimi güzelce şampuanladıktan sonrasında götüne de şampuan yaptı ve önümde ayakta domaldı. “Hadi aşkım götüme sok sikini, onu içimde istiyorum.” dedi. Sikimi tuttum, götünün deliğine dayadım ve bastırdım. Hepsini bir seferde soktum. Bu sefer çok huzurlu girmişti. Sokup çıkartmaya başladım. Elif öncekinde acı ve ızdırapla kıvranırken şimdi zevk ve şehvet sesleri çıkartıyordu.

Sikimi götünden çektim, yere oturdum ve “Gel aşkım, üstüne otur.” dedim. Geldi, yüzü bana dönük bir şekilde bacaklarını açtı, eğildi, sikimi götüne ayarladı ve birden oturdu. Sikimin üstüne zevkle oturup kalkıyor, resmen üstünde hopluyordu. Ben de parmağımla amıyla oynuyor, bir elimle de memelerini sıkıp okşuyordum. Doğruldum memelerini ağzıma aldım, emdim, uçlarını ısırdım. Biraz sonrasında “Kalk, ters dönüp otur.” dedim. Sikimin üzerinden kalktı, ters döndü, sırtı bana dönük olarak sikimi götüne soktu ve tekrar oturdu. Bu şekilde sikimin üstünde hoplamaya devam etti.

Sert ve damarlı sikimin Elif’in daracık götüne girip çıkmasını seyretmek oldukça hoş bir duyguydu. Elif kalçalarını, sikimin başı içeride duracak kadar kaldırıyor sonrasında birden oturuyordu. Elif azgın bir şekilde devam ederken, ben, “Boşalacağım, geliyorum.” dedim. “Boşal aşkım.” diyerek daha zevkle oturup kalkmaya başladı, sanki erkeğini boşaltmanın mutluluğunu ve zevkini çıkartıyordu. Ben büyük bir kasılmayla ve titreyerek götüne boşaldım, fakat o hala oturup kalkmaya devam ediyordu.

En sonucunda dayanamadım ve “Beni mahvettin, bitirdin!” dedim. Bu Elif’in daha da hoşuna gitmişti ve daha süratli bir halde devam ediyordu. Sikim çatlayacak gibiydi. Bir müddet sonrasında Elif de titreyerek boşaldı ve sırtüstü üzerime yattı. Nefes nefese kalmış, sırılsıklam terlemişti, aynen benim şeklinde. Birbirimize öpücükler kondurduk. İkimiz de bu sevişmeden fazlaca zevk almış ve mutlu olmuştuk. Duşumuza aldık ve giyindik.

Bir hafta boyunca her fırsatta, baldızımın kızı Elifi götten siktim. Annesi babası döndükten sonra, istemeye istemeye bizden ayrıldı. Tabiki ailesiyle beraber ziyarete gidip geliyoruz. Bu ziyaretlerde karşılaştığımız an sanki beni sikecekmiş benzer biçimde bakıyor, yanımdan geçerken sürtünüyor, çaktırmadan sikimi elliyor, şakalaşmalar devam ediyor. Tabii ben de bu arada boş durmuyorum, çaktırmadan amını götünü elliyorum, parmaklıyorum. Ve haftada bir, iki haftada bir, fırsat yaratıp gizlice buluşuyoruz ve götünü sikiyorum.

Elif yakında birini bulup evlenmeyi düşünüyor, sırf benimle daha huzurlu buluşabilmek ve bana amını da siktirebilmek için…