Merhaba. Ben Adana’dan Ahmet. 39 yaşındayım ve Büfe işleticisiyim. Kendi halinde yaşayan, evli, 2 çocuklu, klasik bir aile Reisi’yim. Eşimle iyi anlaşırız, evlendiğimiz günden bu yana mükemmel bir cinsellik yaşantımız var. Evlendiğimizde eşim bakireydi ve benden önce eşimin eline adam eli değmemişti. Bundan yüzde yüz emindim. Eşim şu an 35 yaşında ve 75 kilogram civarında.

Anlatacağım olay geçen yıl Haziran ayında başıma geldi. Cumayı Cumartesiye bağlayan gece, Kayınvalidem ve Baldız bize konuk gelmişti. Ben ‘Bacanak nasıl olsa burada değil diye’ işyerine bir göz atıp gelmek için evden çıktım. Arasıra gider Büfede çalışan gececi elemanları test ederim. Hem de Kayınvalidem, Baldız ve Hanım rahat rahat oturup TV izlesinler, kadın hanıma sohbet etsinler dedim. Saat 01:30 şeklinde eve döndüm. Dışardan bakınca evde tüm ışıklar sönüktü, hepimiz uyumuş olmalıydı. Misafirleri uyandırmamak için evin dışkapısını yavaşça açtım ve sessiz adımlarla yatakodamıza geçtim. Eşim uyuyordu, uyandırmamak için yatakodasının lambasını açmadan soyundum. Hava sıcak olduğu zamanlar genel anlamda şort ve atlet giymeden yatarım hep, yeniden çıplak yatmaya karar verdim.

Eşim herzamanki şeklinde sırtını bana doğru verip yatmıştı. Onun bu haline bayılır, kalçalarına kasığımı dayayıp yatmayı çok severdim. Karanlıkta el yordamıyla yorganı hafif kaldırdım ve yatağa uzanıp, arkadan sarıldım karıma. Karımı uyandırmaya kıyamadım, ama gönlüm de karımı bir posta sikmek istiyordu. Elimi karımın eşofmanından içeri daldırdım. Amını hafifçe okşadım. Derin uykuya dalmıştı. Karım uykuda ‘Yok Mok’ der, ama beni de pek kırmaz, buna güvendiğimdem hafifçe hafif amcığını kurcalamaya devam ettim. Karım amcığını traş etmişti, amı kaymak gibiydi. Ve bugün değişik bir külot giymişti, dantelli tanga türü bir külot, sanırım yeni almıştı. Karımın amcığını birazcık okşadıktan sonra eşofmanını külotuyla beraber dengeli bir vaziyette önce dizine kadar sıyırdım, sonrasında da tamamen çıkardım. Karımın o doyumsuz kalçalarının arasına taş kesilmiş sikimi yerleştirdim. Bir yandanda amcığını okşamaya devam ediyordum. Havanın sıcaklığına rağmen, bugün sanki karımın kalçaları daha diri, daha dolgundu ve herzamankinden pürüzsüzdü.

Çok uzatmadan, kalçalarının arasından arkadan amına bir iki parmak darbesinden sonra, hem sikim rahat girsin diye, bununla beraber karım uyanmasın diye, hafif tükrükleyip sikimin başını o sikmeye doymadığım amına dayadım. İki elimle kasıklarından kavradım, bir taraftan karımı kendime çekerken, diğer yandan adeta yanan sikimi karımın amına ittirdim. Karım herzamankinden daha derin uyumuştu anlaşılan, hiç tepki vermiyordu. Hafif hafifçe pomapalamaya, ileri geri hareketlere başladım. Bugün karımın amı bir başka güzeldi, o doyulmaz daracık amın dibine dibine vurmaya başladım. Boşalmam yaklaştıkça karımın memelerini avuçladım. Sanırım karım oldukca yorgundu, bugün sütyenini çıkarmadan uyumuştu. Sütyenden olsa gerek, memeleri daha diriydi bugün. Ben pompalamya devam ederken, boşalmaya da adım adım yaklaşıyordum. Karım hafif hafif kıpırdanmaya başladı…

Ben karımın uyanıp ta kızgın anına gelmeden, biran ilkin o sıcacık amına spermlerimi boşaltmak istiyordum. Kasıklarının her iki yanından kavradım ve iyice kökledim. Zevkten uçuyordum. Spermler o güzel yolculuğa tam başlıyordu ki, karım uyandı. O güzel anı sonuna kadar yaşamak için kendimi artık koyvermiştim. Karım hafif hareketlerle kımıldarken, ben bulutların üstüne çıkmıştım. Sıcak bir Salep’i çağrıştıran döllerim, karımın amına adeta volkan gibi fışkırıyordu. O güzel anlamış olur devam ediyordu ki, karım, “Aliiiii… Niye içime boşaldın aşkım?” diye mırıldandı. Şok olmuştum, ne Alisi? Karım yoksa beni Ali diye biriyle mi aldatıyordu? Tam boşalmam tamamlanmıştı ki, sikimi dışarı çıkardım, “Ne Alisi karıcığım?” derken, “Enişte! Ne yapıyorsun?” diyen Baldızımın sesi beni iliklerime kadar diriltti. “Baldız? Sen ne arıyorsun ablanın yatağında?” diye kekeledim. İnanılmaz bir olay olmuş, karımı sikiyorum diye yanlışlıkla baldızımı sikmiştim.

Baldızım eşimden 2 yaş daha genç, fakat tam karımın tipinde bir kadındı. Baldız ağlıyor, “Enişte bana bunu iyi mi yaptın?” diyordu. Sessiz olmasını istedim, olayın tamamen yanlışlıkla olduğunu izah ettim, “Ablan duyarsa biz de mahvoluruz!” dedim. Ay ışığında baktım, spermlerim baldızımın amından dışarı doğru sızıyordu. Olayın şaşkınlığı birkaç dakika sürdü. Baldızla fısıldaşarak konuşmaya başladık. Ona tekrar, “Sen bizim yatağımızda ne geziyorsun?” dedim. “Erken uykum ulaşınca buraya uzanmıştım, sanırım uyudum diye ablam beni rahatsız etmemiş.” dedi. Yapacak bir şey yoktu, bir kaza sonucu Baldızımı sikmiştim. Amı spermlerimle dolmuştu. “Bunu bir sır olarak saklayalım!” dedim ve baldızdan oldukca özür dileyerek odadan çıktım. Gittim diğer odada uyuyan eşimin yanına uzandım. Sabaha kadar baldızımı iyi mi siktiğimi düşünüp durdum. Ama baldız gerçekten baldan tatlıymış.

Bu olayın üzerinden tam 3 ay geçtikten sonrasında baldızla aramızda bu konu yine açıldı. Baldıza, “İtiraf edeyim ki ablandan çok diriydin, amın daha dar. Ali seni pek yıpratmamış…” dedim. “Enişte sen de Aliden daha iyi siktin beni. Hem sikin de sıradan büyükmüş…” dedi. “Olan oldu birkere, meydana getirecek bişey yok, fakat hazzı damağımda kaldı.” diye baldızımı ikna ettim, ilerleyen günlerde onu defalarca siktim. Zaten normalde de beni çok seven baldız, artık sikime doymuyor, gerçek seksi bende bulduğunu söylüyor. Bu ilişki ortaya çıkar diye çokta korkuyorum, zira onu yitirmek istemiyorum. Karımı da fazlaca seviyorum, ama baldızımı sikmeden de duramıyorum…

Hoşçakalın.