Merhaba arkadaşlar. Karımla oldukca zevkli sikişmelerimiz olmuştur. Karımla yatakta her türlü fantaziyi yaşar, çılgınca cinsellik yaparız. Anal cinsellik hariç. Bir kez denedik canı yandı. Karım da fazlaca istiyor ama ‘Göt kaslarım gevşer, tuvaletimi tutamam’ diye korkuyordu hep. Bu anlatacağım olay tam 20 yıl ilkin yaşandı. Karım bir bankada yönetici olarak çalışmaktaydı, arada yanına uğrardım. Bir keresinde gittiğimde alt katta WC’ye gitmiştim. Labirent şeklinde bir yer. Özel kasaların bulunduğu koridordan geçiliyor, mutfak falan var, en sonda da duş ve WC’ler var. Alt katı ilk kere görmüştüm.

Yine birgün bankaya karımın yanına uğramıştım, yerinde yoktu. Müşteri koltuğuna oturdum, beklerken mesai arkadaşlarından biri geldi, “Birazdan gelir, hususi kasalara indi.” dedi. Özel kasa sahiplerine bir görevlinin refakat ettiğini biliyordum. Biraz bekledim karım gelmedi. “Ben bir WC’ye gideyim…” dedim ve aşağı indim. Kasaların orda kimse yoktu. Karım heralde WC’de diye düşündüm. Labirentten geçip WC tarafına giderken ne göreyim, mutfakta sandalyede karım birinin kucağında sikiliyordu! Dikkatli kapının aralığına sessiz bir şekilde yaklaştım, karım kucakta ağzı ve elleri arkadan 2 kravatla bağlanmış, ikinci adamda karşıda onları seyrediyordu. Karımın gömlek düğmeleri açılmış, yarım südyeni boğazında. Karımın külot giymediğini esasen biliyordum, teşhirciliği sevdiği için. Çok da güzelliğine güvenen biridir. Mini eteği de belinde, erkek karımı kucakta zıplatıyordu. Karım inlemeli sesler çıkararak sikiliyor, saçlarını sağa sola savuruyordu, “Hayır!” der gibiydi. Fantazilerimizde Tecavüz de vardı, içeri girmedim…

Karım erkeğin kucağında zıplarken birden yığılıp kaldı, o an boşaldığını anladım. Ama adam sikmeye devam ediyordu. Adam iyice hızlandı, sert sert sikmeye başladı ve karımın içerisine patladı. Sonra karım kucağında iken ayağa kalktı, karımı mutfaktaki masaya yatırdı. Diğer erkek derhal karımın am deliğini götünü yalamaya başladı. Karımın beli ininip inip kalkıyordu. Karım zevk almaya başlayınca ellerini çözdüler, ağzını da. Adam karımın bacaklarını ayak bileklerinden tutup havaya kaldırdı ve iyice açtı, tek hamlede koca yarrağını karımın amına gömdü ve sikmeye başladı. Biryandan da, “Oruspu her geldiğimde amına kadar gösterip vermezdin, 1 yıldır hergün sana 31 çektim, al sana yarak!” diyerek sert sert köklüyordu karımın amına. Karım da kendinden geçmiş, bankada olduğunu bile unutmuş, karşılık veriyordu, “Sik canım, sik beni, dağıt amcığımı!” diye fısıldıyordu. Diğer adamın da yarrağı kalkınca karımın ağzına vermeye başladı. Karım iştahla onun da sikini somuruyordu. Karımı siken adam içine patladı ve biraz bekledikten sonrasında yarağını çıkardı…

Hemen yer değiştiler. Diğeri karımın amını seyredip, amından akan sıvıları alıp karımın götüne sürüyordu. Karım başına gelecekleri anlayınca, “Ordan olmaz!” demişti. Ama adam parmağını çoktan karımın götüne sokmuş, ileri geri yapıyordu. 1 parmak, 2 oldu, derken 3 oldu. Sevgili karıcığım masada sırt üstü yatarken, tek hamlede ters döndü ve domaldı, “Yeter artık, sikecesen sik götümü!” diyordu. Adam da masaya çıkıp, domalan karımın götüne sikini az az sokmaya başladı. Diğeri de bir eliyle karımın ağzını kapatıp, bir eliyle de ensesinden sıkıca kafasını tutuyordu. Adam karımın götüne kökleyince, karımın gözlerinden yaş geldi. Adam bir süre bekleyip, azar azar git gel oluşturmaya başladı. Karım da ötekinin yarrağını ağzına almıştı. 10-15 dakika sonra erkek karımın götüne boşaldı ve çekildi. “Her geldiğimde senin amını götünü dağıtacam, gösteripte vermeyen oruspu! Daha seni kocanın önünde de sikeceğiz, hemde kendi yatağında! Tadını alman yeter, bundan sonrasında kendi ayağınla geleceksin ve siktireceksin!” gibi sözler ediyor, bir taraftan da giyiniyorlardı.

Ben ne yapacağımı şaşırmıştım, hemen sessiz bir şekilde ordan uzaklaştım ve saklandım. Adamlar çıkıp gittiler. Karım da WC’ye gitti, üstünü başını düzeltmeye. Ben de fırsat bilip yukarı çıktım. Karımın satın alan koltuğuna oturdum, beklemeye başladım. Karım geldi, “Hoş geldin aşkım.” dedi, ama konuşacak hali dahi yoktu. Hemen çantasını açıp rujunu sürdü, “Lavobaya gitmiştim de…” dedi. Karım yönetici olduğundan erken çıkmak için müdürden izin aldı. Beraber çıktık eve gittik.

Kapıdan girer girmez karım, “Çok yorgunum…” diye duşa girdi, saatlerce çıkmadı. Adamlar karımı sike sike perişan etmişlerdi, ben de görmüştüm fakat tek kelime konuşamıyordum, tutulmuştum. O akşam karımla sikişirken Tecavüz Fantazisi kurup sikiştik. Karım ilk defa o gece, “Bağla beni, götten zorla sik beni!” demişti. Öyle de yaptım. Nihayet karımın güzel götünün tadına ben de bakmıştım. Karımın götünü sikerken, biryandan da erkeklerin söylediklerini düşünerek daha bir iştahla sikiyordum. Sikişmemiz bittikten sonra karım derhal uyudu. Ama benim gözüme uyku girmedi, adamların birdahaki sefere karımı benim yanımda sikecekleri fantazisi, beni acayip heyecanlandırdı, sabaha kadar uyutmadı…

Busefer karımı yanımda, gözümün önünde siktiler!

Yaşadığım bu olaydan tam 2 hafta sonra karım ‘Akşam müşteri yemeğine dışarı çıkacağımızı’ söylemişti. Doğal olarak ben alışıktım sık sık dışarda akşam yemeklerine. O akşam da karımı bankadan almaya gittim. Ben otomobilden inmedim, tam mesai bitimine ayarlamıştım. Karım çıktı ve arabaya bindi. Bir iki dakika otomobilde konuştuk ‘Nereye gideceğiz’ diye. Kale’de (meşhur) bir Konakta yer ayırtmış. Oraya vardık, yukarı çıktık. Görevli bizi karşıladı, karımın rezerve ettiği masamıza oturduk. Siparişler için misafirlerimizin bulunduğunu, birazcık bekleyeceğimizi söyledik. Bu arada karım Şarap hastası, kendine hususi Şarap, ben de Rakı sipariş ettim.

Hafif bir meze ile içkilerimiz geldi, tam servis yapılırken misafirlerde geldi. Karım misafirleri benimle tanıştırdı, “Bankanın iyi müşterilerinden falan filan bey.” diye. İki kişilerdi ama eşleri yoktu, halbuki ben eşleriyle gelirler sanmıştım. Gelen adamlar Bankada karımı siken adamlardı, derhal tanıdım, çok bozulmuştum. Karımda bozulduğumun farkındaydı ve tedirgin olmuştu. Gelenlerin duyamıyacağı bir halde, “Hayatım naıyım, görev icabı, müşterilerle diyaloğumuz iyi olmalı, müdür kent haricinde ben ilgilenmek zorunda kaldım.” dedi. “Sorun değil…” desemde benim için sıkıntı olmuştu. Tanışma faslından sonra, yiyecek, içki, söyleşi derken ortam yumuşamıştı. Senli benli konuşmalar, derken samimi olmuştuk. Yemekten sonrasında bir fasıl restoranta gittik. Biz onların misafiriydik artık, vakalar bizim kotrolümüzden çıkmış, onların elindeydi. Altlarında lüx araçlar, 3 vasıta peşi sıra, “Buranın keyfi yok, şuraya gidelim…” gibi, 3 mekan değiştirdik. Sabaha karşı son çıktığımız mekandan ayrılırken kafalarımız iyi olmuştu. Biri ‘Araba kullanıp kullanmamda sıkıntı olup olmadığını’ sordu. Ben de, “Sorun yok.” deyince, bizi kahve içmeye Gölbaşındaki evine çayır etti. “OK!” deyip peşlerine düştük gittik. Haftasonu olduğu için rahattık.

Muhteşem bir Villanın bahçesine araçları park edip içeri girdik. Villanın sahibi derhal şömineyi yaktı. Biz Kahve beklerken, karıma Şarap, bizede Viski servisi yaptı. Bir iki kadeh derken, şöminenin önünde mayışmaya başladık. Zaten kafalarımız iyi. Kadeh kaldırırken yer minderlerinin üzerinde kapaklanıyorlar, karımın üstüne yıkılıyorlar. Karım yine mini etekli, arada bır beyaz Tanga kilotu görünüyor, hatta kenarından taşan kısa am kılları bile görüküyor. Ben çaprazdan gördüm kaç kez, adamlar tam karşısında, onlar nasıl gördüler Tanrı hatırlar. Adamlar bana sürekli ‘Çok şanslı olduğumu, böyle bir eşimin olmasıyla gurur duymam gerektiği’ şeklinde iltifatlarda bulunuyorlardı. Adamlardan biri kadeh kaldırdı karıma ve üstüne kapaklandı, bir müddet o şekilde kaldılar, hepimiz güldük, fakat karımın amı götü meydana çıkmıştı. O kafayla dikkatlice baktığımda, adamın öteki eli karımın kilotunun arasında karımın am deliğini okşuyordu. Derken birden karımın dudaklarına yapıştı, bırakmıyordu. Diğeri ise karımın kilotunu syırıp aldı, koklayıp kenara attı, bir yandanda yarağını sıvazlayıp duruyor bana bakıyordu. Ben tekrar şoktaydım, fakat onlar değildi. Karım esasen sarhoş, ne yaptığını bilmiyor, zevkten inliyordu…

Benim kafa 1500 olmuş, olanları çaresizce seyretmekten başka meydana getirecek birşeyim yoktu. Adamlar Şöminenin önünde, yer minderleri üstünde, sabaha kadar amından götünden onlarca kere siktiler karımı. “Tatlı oruspum, kocanın önünde seni sikecem demiştim sana!” diyerek sert sert vura vura siktiler karımı. Bu vakadan sonraki haftalarda, 5-6 kez daha karımla bu Villaya gittik, ve karımı gözlerimin önünde siktiler. Birinde Buse isminde Transsexüel birini getirmişler, karımı ona siktirdiler. Buseyi de ben siktim, karım izledi.

Ama artık tüm bunlar mazide kaldı, bu sebeple ondan sonra karımla boşandık. Keşke o günlere geri dönebilsekte, o yaşadıklarımızı yeniden yaşasak diyorum!