Merhaba. Adım Bülent, Trabzonda oturuyorum, 36 yaşındayım. Evli ve iki çocuk babasıyım. Boyum 1.70, kumral tenliyim. Etrafımdaki kadınlar bana sürekli takılır, arkadaş olmak isterler. Bu yüzden karımla bu mevzuda devamlı tartışsak da, karım kendisini oldukca sevdiğimi ve ondan hiç ayrılmayacağımı anımsar ve çapkınlıklarıma göz yumar, hatta o mevzuda yardımcı bile olur. Oturduğumuz apartmanda bu biçimde üç dört komşumuzu karımın yardımıyla sikmiştim. Benim bir de Teyzem var, kendisi 40 yaşında ve 10 yıldır de dul. Teyzemle ayrı ilçelerde yaşamaktayız, fakat sık sık bizi ziyarete gelir. Karım da (Teyzemden için) bana devamlı, “Bunun canı yarrak istiyor, bunu başkasına siktirme!” diyerek takılırdı. Ben de bir keresinde, “Ağzını yokla bakalım!” dedim. Karım Teyzemin ağzını yoklamış, Teyzem de merhum kocasından sonrasında hiç kimseye siktirmediği yönünde yeminler etmiş. Teyzem 1.70 boylarında, tam sarışın bir hanımdır, öyle çakma sarışınlardan değil. İri memeleri, ince beli, orta dolgunlukta kalçaları ve dipdiri vücudu ile, her insanın fanatik olduğu ve sikmek istediği bir kadındı.

Bayram tatilinde karımla evlatları köye göndermiştim. Benim mesaim vardı. Bayramın 1. Günü Teyzem aradı ve merhum kocasının mezarına gitmek istediğini, vasıta bulamadığını, yardım etmemi istedi. Ben de bize gelmesini söyledim. 1. Günü akşam benim mesainin bitmesine yakın telefon açtı, bizim eve gelmiş ve kapıda kalmış, “Evde kimse yok.” dedi. Ben de, “Köydeler, ben derhal geliyorum, bekle!” dedim. Hemen eve gittim. Teyzemin üzerinde miniye yakın eteği olan, siyah renkte ince bir elbise vardı. İçindeki kırmızı sütyen ile külodu belli oluyordu. Birlikte yiyecek yedikten sonra, Teyzem kahve yaptı getirdi. Teyzemle çok samimiyizdir, Amdan Sikten konuşmaktan çekinmeyiz. Kahvelerimizi içerken havadan sudan, alttan üstten, adam ve kadının ihtiyaçlarından konuşmaya başladık. Teyzem dul olmanın zorluklarından, erkeklerin sürekli sikme eğilimlerinden bahsederek, kimseyi yardıma çağıramadığını, kendisine söz edilmesini istemediğini anlatıyordu. Ben de, “Bu Sexylikle bu zamana kadar iyi rahat bırakmışlar seni be Teyzoş! Harbi şu ana kadar hiç kimseye siktirmedin mi asla?” dedim. Teyzem elini amına koyup, “Buraya merhum Eniştenden başkası girmedi, girdirmem de!” dedi.

Biz sohbete devam ederken kapı çaldı, gittim açtım. Gelen Teyzemin görümcesi Emine idi. Emine 25 yaşında, 1.55-1.60 boylarında, 45-50 kilo civarında, esmer, evli ve iki çocuk annesi birisiydi. Emine Teyzemden daha seksi giyimli idi. Altına kısa ekose etek, üste de askılı bir Body giymiş, taş benzer biçimde memeleri Body’nin içinde iki ayrı Dağ şeklinde, ayakkabılarını çıkarmak için eğilince memelerinin arası Vadi şeklinde duruyordu. Selamlaşıp içeriye girdikten sonra karşıma geçerek bacak bacak üzerine attı. Dikkatimi çeken ilk şey ise bembeyaz külodu idi, eliyle kapatıyor görünüyor, bacağını indiriyor görünüyordu. Teyzem görümcesine kahve meydana getirmeye mutfağa gitti ve azca sonrasında bana seslenerek Nescafenin yerini göstermemi istedi. Mutfağa gittim ve Nescafenin yerini göstereceğim sırada Teyzemin Nescafe yaptığını gördüm, “Hayırdır Teyze?” dedim. Teyzem de, “Orospu görümcemi görüyormusun, karının köyde olduğunu bilmiş olduğu için nasılda geldi derhal! Fırsatı asla kaçırmıyor! Oruspu ne zamandır sana sulanıyor, ama ben izin vermiyordum! Görüyorsun değil mi, sana amcığını imlemek için nasıl çıldırıyor, iyice azmış Oruspu! Bu gün bu kancığı sik yeğenim, benden sana müsade! Karın evde yokken bunu sabaha kadar sik, iki bayram yap!” dedi. Ben luktan havalara zıplayacaktım, “Valla mı Teyze?” dedim. Teyzem de, “Valla! Ne istersen yapacağım, yeter ki bu kancığı sik, kaşınıyor orospu!” dedi.

“Tamam ozaman!” dedim ve tekrar içeri girdiğimde, Emine bacaklarını aralamış oturuyordu, bununla beraber hiç çeki düzen vermeden! Benim kendisini sikecek şeklinde bakmam hoşuna gitmiş olacak ki, arada eğilip memelerini gösteriyordu. Teyzem Nescafeleri getirdi. Birlikite içerken, Teyzem Emineye, “Kız, orusupu benzer biçimde davranmasana, misafirliktesin, aramızda adam var, azca kendine çeki seviye ver!” dedi. Emine de Teyzeme, “Ne olacak kız, olsa olsa en çok siker! Hem ona am mı yok, benim amcığıma mı kalmış? Üstelik benim sikicim var, sen düşün kız, valla hiç kaçırma bu şekilde yarma gibi herifi! Sikerse amcığını götüne getirir, dene istersen!” dedi. Teyzem de bunun üzerine, “Sen madem biliyorsun nasıl yapıldığını, o zaman göster bakalım, am göte nasıl geliyormuş! Yeğenim benim amımı götüme getirirse, senin amcığını götüne dünden getirir! Sen aslına bakarsan dünden razısın, oruspu, kaltak!” diye takıldı.

Emine de, yarısı aslına bakarsanız gözüken memelerini elleriyle tutarak tam çıkardı, bana göstererek, “Bunları iki çocuk emdi, sen de emmek istermisin?” dedi. Teyzem de, “Ne soruyorsun orospu? Kendini yeğenime sikilmek için çıldırdığını bilmiyormuyum? Soracağına git kucağına oturda ağzına ver bakalım, emmezse ve sikmezse o vakit sor!” dedi. Bunun üzerine Emine elindeki Nescafe fincanını sehpaya bırakarak yanıma geldi, eliyle pantolonumun önüne dokunarak, “Sikin de kalkmış, beni sikermisin aşkım?” diyerek eteğini yukarı kaldırdı. Amının bütün ihtişamını gösteren külodunun arasında, amının dudakları açılmış ve kıpkırmızıydı. Fermuarımı açarken Teyzeme, “Yenge kız izleyecen mi, katılacan mı?” dedi. Teyzem de, “Sen ne yaparsan yap, beni işine ve sikişine karıştırma kaşar oruspu!” dedi. Emine de kahkaha atarak, “Bu yarrak sabaha kadar benim, aslına bakarsan istesen de sana bırakmam!” dedi ve sikimi yerinden çıkartıp, “Ooofffff be, yarrağa bak! Ne kadar büyük ve kalın!” dedi. Teyzem de, “Merhum kocamınki de kocamandı!” dedi.

Emine de, “Burda canlısı var!” diyerek, eliyle ağzından tükürük alıp sikimi sıvazlamaya başladı. Sonra elini amına götürüp amınından almış olduğu sıvılarla sikimi yağlamaya başladı. Sonra da sikime yumularak emmeye başladı. Sikimi o şekilde süratli emiyordu ki, içimdeki ve iliklerimdeki her şeyi çekiyormuş şeklinde, 10 dakika kadar sikimin tamamını ağzının derinliklerine alarak emdi. Ben patlamak üzereydim ve boşalmamak için kendimi zor tutuyordum artık. Emine, “Bayağı dayanıklı çıktın, şu ana kadar kimse benim emmeme bukar uzun dayanamadı, iyi sikici olduğun belli!” diyerek, taşşaklarımı sıvazlamasıyla, Eminenin ağzına boşalmam bir oldu. Emine sikimi emmeye devam ederek tüm döllerimi yuttu ve sikimi yalayarak temizledi ve Teyzeme, “Yenge yarrağa bak, gördün mü az önceki devasa yarrak ne hale geldi, istersen gel beraber takılalım!” diyerek Teyzemi yanımıza çağırdı. Teyzem de ilgilenmediğini söyleyerek kalktı, hızla kapıyı çekip salondan çıktı…

Emine Teyzemin peşinden, “Keyfin hatırlar!” diye seslendikten sonrasında sikime yine yapışarak emmeye başladı. Sikimi bir süre daha emdikten sonra ayağa kalktı ve üst kısmını soyunarak, “Şimdi emme sırası sende! Şu memelerimi em bakalım, emmede ustamısın? Emmede usta olan iyi siker!” dedi ve göğüslerini ağzıma dayadı. Ben hızla, morartırcasına memelerini emmeye başlayınca, “Hoyrat davranma lan, bırak!” diyerek memelerini ağzımdan çekti, kalktı ve yine sikime eğildi. Eminenin taş gibi memelerini emince kendime gelmiştim, sikim yeniden kalkmıştı aslına bakarsan, bir de Emine sikimi iyice emince, sikim kazık gibi oldu. Sonra beni koltuğun üstüne geriye doğru yatırdı, külodunu çıkarıp koltuğun iki tarafına basarak sikimin üzerine geldi. Amından sıvıları damlıyordu, eliyle amından akan sıvılarını alıp ağzına götürdü ve elini yaladı. Sonra amının içine elini sokarak biraz daha kurcaladı ve külodunu alarak am deliğini iyice sildi ve “Şimdi bu amı dağıt bakalım!” diyerek sikimin üzerine oturmak istedi. Ben de, prezarvatif takmak istediğimi, başıma iş almak istemediğimi söyleyince, “Böyle sikilmek isteyen benim, sen sik, am deliğimin derinliklerine kadar gir sonuna kadar, sonra neresine istersen oraya fışırt döllerini!” dedi ve sikimi eliyle tutarak amına dayadı…

Amı daracıktı, iki çocuk doğuran kadın amı yoktu. Üstelik amının ıslaklığını küloduyla silerek tamamen gidermişti. Kupkuru olan amına sikimin başı yana yana giriyordu ve sikim fazlaca acıyordu. Ben Emineyi üstümden kaldırmak istedikçe, o halen üstten oturmaya devam ediyordu. Sonunda köküne kadar oturdu ve birkaç Git-Gel’den sonra amı yine ıslandı. Sonra süratli hızlı girip çıkmaya başladı. Beş dakika kadar üzerimde ata biner şeklinde zıpladıktan sonrasında, üstümden kalktı ve koltuğa iki elini dayadı, belini aşağıya indirip, kalçasını yukarı doğru verdi, domaldı, “Arkama geç! Arkadan sik amcığımı!” dedi. Arkasına geçtiğimde amı kabak çiçeği gibi açılmıştı. Hemen arkadan amına kaygan olan yarrağımı sonuna kadar soktum, bir daha am deliğini kurular diye korkuyordum. Böyle gidip gelirken birden tamamen yere yattı, kalçalarını iyice sıkıştırdı. Sikim artık amında zorla hareket ediyordu. Böylece on dakika kadar sikiştikten sonrasında, tüm hışmımla amının derinliklerine boşaldım. Ama sikim çok ağrıyordu. Kalçalarını gevşettiğinde sikimi amından anca kurtarıp, sikimi yıkamak amacıyla banyoya gitmek için kalktım. Salondan çıkarken arkamdan, “Çabuk yıka gel, senle işim daha bitmedi!” diyordu.

Koridora çıkınca, Teyzemin yere çökmüş bir halde am deliğini ellediğini ve amının tamamen yarılmış olduğunu görür görmez oldukça şaşırdım. Teyzem sus işareti yapınca hemen salonun kapısını kapadım. Teyzem birden sikimi tutarak beni kendisine çekti ve sikimi ağzına alarak hızla emmeye başladı. Teyzem beş dakikaya yakın sikimi yalarken salondan Emine seslendi, ama yanıt vermedim. Az sonrasında salonun kapısı birden açılıp Emine de koridora vardığında, teyzemin sikimi emdiğini görmüş oldu tabii. Teyzeme, “Biliyordum senin de canının yarak istediğini!” dedikten sonra, bana da, “Hadi yeniden iyisin, bu gece iki am bir yarrak sabahı et bakalım!” diyerek, Teyzemin ağzındaki sikimi sıvazlamaya, taşaklarımı okşamaya başladı. Sonra memelerini sıkıştırıp süt getirip beni iyice tahrik etti. Elimi atıp Eminenin memelerini okşarken, ayrıca Teyzemin ağzında sikim de gittikçe büyüyordu. Emine, “Bizi hep bu şekilde yerlerde mi sikecen? Senin yatağın yok mu? Yoksa oldukça mu dar?” dedi. “Merak etme, üçümüz de sığarız! Haydin yatağa gidelim!” diyerek Emineyi kucağıma aldım, bundan dolayı Emine Teyzeme bakılırsa küçük ve hafifti. Emine kucağımda, iki parmağım amında, bir parmağım da göt deliğinde, Teyzem de sikimi sıvazlayarak döşek odasına gittik…

Emine, “Bu iyi mi döşek be, burada iki karı değil üç karı da sikilir, hususi mi yaptırdın?” dedi. “Evet!” dedim. Üçümüz de yatağın üstüne oturduk. Teyzemin elbisesi üzerindeydi, beline kadar toplamıştı. Emine Teyzemin elbisesini üstten çekerek çıkardıktan sonrasında, Teyzemin sütyenini de sırtından kopçasını açarak çıkardı, Teyzemin memelerini özgür bıraktı. Teyzem sadece külotla kalmıştı. Sonra ikisi birden sikime hücum etti. Böylece sikimi bir Emine emiyor, bir teyzem emiyordu. Sikim yine kazık şeklinde olmuştu, sadece dişlenmeden müthiş canım yanıyordu. Emine sonrasında Teyzemi yatırıp, Teyzemin külodunu da çekip çıkardı ve başladı Teyzemin am deliğini yalamaya. Sonra da (Teyzemi siker şeklinde) Teyzemin üstüne uzanarak, bana, “Şimdi talep eder önce alttakini sik, talep eder üsttekini! Ancak iki Git-Gel’den sonra çıkacak diğerine sokacaksın!” dedi. (Yapmayı en oldukca istediğim pozisyon buydu, sadece şu ana kadar iki karı birden bulup bunu deneyememiştim!). Teyzem de, “Ben böyle birşeye hazır değilim, ben on seneder ilk defa sikişeceğim, siz sikişin, sonra ben ayrı yaparım yeğenimle!” dedi.

Emine, “Ben de yengem devamlı sikişir diyordum, baksana amı daralmış, nerdeyse örümcek tutmuş, ben sıramı yengeme veriyorum!” diyerek Teyzemin üstünden kalktı ve bana, “Hadi koçum, hadi sikicim, ilkin yengemi bir güzel sik, am deliğini yarrağa alıştır, genişlet amını! Sabaha kadar vaktimiz var, yengemi kız siker gibi, tadını çıkararak sik!” dedi. Teyzeme baktım, ses seda yoktu, sikimi ellemeye devam ediyordu. Ben bunu Teyzemin vurdurmak istediğine yorumladım ve sikmeden çnce Teyzemin amını dillemek için eğildiğimde, Teyzem saçımdan tutarak, “Yeğenim bırak, am yalama sırası değil şimdi, sikişme sırası şimdi, yarağa doyur beni, erkeğim ol, kocam ol!” diyerek beni üzerine çekti. Sikimi elimle Teyzemin amına yerleştirmeye başladım. Teyzemin amı sırılsıklam olmuştu, azar azar girdim. Amı resmen yanıyordu, sikim girer girmez Teyzemin amı sikimi o şekilde bir içerisine çekmeye başladı ki anlatamam. Teyzemin yarrağı özlediği, hem de oldukca özlediği belli idi, bacaklarını bana sıkıca sardı. Ben daha iki üç Git-Gel yapmıştım ki, Teyzem Orgazm olup boşalmaya başladı. Teyzemin titremesi ve kasılması geçip, kendisini bıraktıktan sonrasında, azar azar gidip gelmeye başladım. Benim de artık dayanacak halim kalmamıştı, hemen boşalmamak için sikimi Teyzemin amından çıkarıp, birazcık bekleyip tekrar sokuyordum. Ben birkaç defa öyle yapınca, Emine, “Böyle sikiş mi olur ya, şu karıyı ara vermeden çıkarmadan adam benzer biçimde siksene!” diyerek belime bastırdı…

Boşalmamak için başka şeylere konsantre olarak, Teyzemin amına hızlı hızlı gidip geliyordum. Teyzem tekrar Orgazm olup kasılmaya başlayınca, artık ben de fazla dayanamadım ve “Geliyorum!” diye bağırdım. Teyzem eliyle göğsümden iterek, “Korunumuyorum, içime boşalma sakın!” diye amından çıkmamı istedi. Ben de tam çıkacağım sırada kendimi kaybettim, bir kısmını Teyzemin amının içine boşalarak çıkardım sikimi. Emine hemen sikime sarılarak ağzına aldı. Parça parça boşalıyordum Eminenin ağzına. Spermlerim tamamen bitene kadar emdi sikimi. Sikim iyiden iyiye sönünce, Emine emerek yeniden kaldırmak için biraz uğraştı, fakat sikimin kalkmaya niyeti yoktu. Emineye, ilk defa iki kadınla sikiştiğimi ve ara biraz vermemiz icap ettiğini söyledim. Bu arada Teyzem doğruldu, am deliğini eliyle aralayarak baktı ve amından döllerimin aktığını görür görmez, “İçime oldukca mu boşaldın lan?” dedi. “Valla bilemiyorum Teyze!” dedim. Teyzem, “Bir de senden gebe kalmayayım!” diyerek, amını yıkamaya banyoya gitti. Duşun fıskiyesini çıkartıp amının içerisine sokarak amını iyice yıkamış geldi yanımıza ve “Benden bu kadar! Artık siz iyi mi sikişirseniz sikişin!” diyerek salona gitti. Emine de, “İyi ozaman şimdi sikilme sırası bana geldi!” diyerek hemen sikime sarılıp yalamak isteyince, ben, “Gerçekten ara verelim biraz!” dedim ve ikimiz de salona gittik.

Bayramda 3 gün süresince evden asla çıkmadan, bir Teyzemle, bir Emineyle defalarca şikiştik. Böyle Çifte Bayrama can feda değil mi? İkisini hem götten hem amdan onlarca kere siktim. Am üzerinde am sikmeyi, göt üstünde göt sikmeyi, am üstünde göt sikmeyi, göt üstünde am sikmeyi, defalarca yaptık. Sikimdeki diş izleri on günde anca kayboldu, diş izleri geçene kadar, karımla sikişirken sürekli sikimi göstermeden sikişiyordum. Şimdi Teyzem bir süreliğine bizde kalıyor, ben de gece mesaisinden çıkınca Teyzemi bir posta sikip o şekilde karımın koynuna giriyorum. Teyzemin görümcesi ile daha görüşmedik, Teyzeme soruyorum, ama Teyzem (Emineyi kıskandığından) bir şey söylemiyor!