Bundan 10 sene önce bekar fakat duldum. Ankaraya tayinim çıkmıştı. Arabam ile bir kaza yapınca mahkemelik oldum. Beni mahkemeye çağıran ve bildiri eden kağıdı getiren memurla göz göze geldik, iş ortamında olduğum için çok fazla konuşamadık, ama kendisinden oldukça hoşlanmıştım. Gözleriyle adeta beni soyuyor, sevişmek için çok istiyordu. Erkek arkadaşımla yeni ayrılmıştık, bunalımdaydım ve onu unutmak istiyordum. Bu memurla daha sonra yeniden Adliye’de karşılaştık ve bana mahkemede eşlik ederek, mahkeme sonrası beni işime bırakmak istedi. Bense işe değil, eve gitmem icap ettiğini söyledim. Arabasında onun evli bulunduğunu öğrendim, fakat benden hoşlandığını da biliyordum. Bana numarasını vererek, “Bir ihtiyacın olduğu zaman arayabilirsin.” dedi ve ayrıldık.

Benden en küçük bir yaklaşım bekliyordu, eminim benle birlikte olmak için çok istiyordu. Benimse amımdan sular akıyordu. Ertesi gün bir bahane uydurarak onu aradım, eve çağırdım ve geldi. Ben o daha gelmeden sevişme fantazileri ile yanıp tutuşuyordum. İtiraf etmem gerekirse, sekse çok düşkünüm. Kırmızı dantelli sütyenimi, tangamı giyindim, üzerime göğsüme kadar aleni fermuarlı buluzumu geçirdim ve beklemeye başladım. Acaba onunla sikişebilecekmiyim diye düşündüm. Onu baştan çıkarmaya, zorda olsa onu beni sikip gitmesi için ikna etmeye karar verdim. Ve nihayet geldi. Kısa bir söyleşi ve çayımızın arkasından baktım hala ondan tepki yok, yavaşça üzerine doğru eğildim ve buluzum önündeki fermuarı yavaşça aşağı çekerek sütyenimin içinden fırlayacak gibi duran iri göğüslerimi ortaya çıkardım…

Yavaşca dudaklarına yapıştım, “Korkma, ben dulum…” diyerek, boynunu yalayıp, onu soymaya başladım. Kendimi okadar azmış hissediyordum ki, o ise “Yapma, dur…” diye altımda inliyor, karşı çıkıyor, “Daha oldukça erken…” diyordu. Fakat fazla karşı koyamadı, üzerimdeki sütyeni kopartır şeklinde çekti çıkardı ve göğüslerimi yalamaya başladı. Yavaşça kalçalarımın arasına giren tangamı çıkardı ki, birden çırıl çıplak oldum. Yavaş yavaş dudaklarımı kulaklarımı emiyor, elleri ile amcığımı, göğüslerimi okşuyordu. Altında inleme sırası bende idi. Göğüslerimi emmeye, sıkmaya ve ısırmaya başladı. Sonra am deliğime eğildi, “Amın sulanmış, yarak istiyor!” diyerek, am deliğimi yalamaya başladı. Amımda dilini okadar güzel çeviriyordu ki, tamamen kendimi kaybettim, “Beni sik, ne olur, hadi…” diye yalvarmaya başladım. Çığlıklar atıyordum, inliyordum.

O arada yarağı okadar muhteşem ve iriydi ki, o ana kadar o şekilde bir şey görmemiştim. Yavaşça yarağının başını dilimle yalamaya başladım, nefisti. Köküne kadar ağzıma soktum çıkardım, soktum çıkardım. O ise göğüslerimi sıkmaya, zedelemeye devam ediyordu. Dayanamadım, “Sik, yeter…” diye haykırdım. Yavaş yavaş ayaklarımı omuzlarına aldı ve o devasa yarağının başını amımın dudaklarıma sürttü. Amımın suyu seviştiğimiz minderi yıkamıştı. Amıma kayıp giden yarrak bir geliyor bir gidiyordu, taşakları şak şak amımım dudaklarına çarpıyordu, ben çok muhteşem orgazmlar yaşıyordum. O bu arada “Sen benimsin, bundan sonra seni ben kullanacağım!” diyerek üzerimde hem sikiyor, hem elleri göğüslerimde süratli süratli gelip gidiyordu. Daha sonrasında beni bir hamlede ters çevirdi ve arkamdan amcığıma girmeye devam etti. Birden ikimizde boşaldık.

Ogün birçok kere sikiştik. Ertesi gün vücudumun, boynumun ve göğüslerimin morardığını gördüm ve ah keşke her gün sikse beni diye düşündüm. Daha sonralarıda hep buluştuk ve sikişmeye devam ettik, öyle benim tayinim çıktı ve uzaklaştım, ama hiç ondan ayrılmadım. Bana hep karısı şeklinde davrandı ve cinsellikte farklı deneyimlerle buluştuk. Hala görüşüyoruz ve telefonda ve sanal dünyada birbirimizi tahrik ederek sikişiyoruz. Bana her vakit seksi olduğumu ve azgın olduğumu söylerdi, şimdi evli biriyim ve hala eşim bana yetmiyor. Eşimin dışında ona ihtiyaç duyuyorum ve her fırsatta beni sikmesi için kendimi ona teslim ediyorum. Teşekkürler sana Aşk Meleğim…