Önceleri değil böyle şeyler yapmak, ne olduğunu bile bilmiyordum. Üniversite 1. Sınıftayken bir adam dostum oldu. Onunla buluşuyorduk. Ben hem çalışıp hem okuduğum için bir işe girdim. Bu iş, bir taşımacılık ve teslimat benzer biçimde bir şeydi. Yaşlı bayanlar yiyecek yapıyor ben götürüyordum. Bana bir motor verdiler, sadece ben kullanamayacağımdan korkuyordum, bundan dolayı sevgilim kullanıyordu. Bana yardım amaçlı.

Sonra bir gün sipariş oldukca uzaktan geldi. Atladık motora gittik. Merkezden oldukca uzaktaydık. Bağ bahçe falan vardı gittiğimiz yerde. Korkuyordum, fırtına ve yağmur başlamıştı ve dinecek gibi değildi, üşümeye başladık. Yakınımızda iki tane Bağ evi vardı. Birisinin ışıkları yanıyordu, oraya gittik, kapıyı çaldık. Yaşlı bir amca açtı kapıyı. Adama durumu anlattık. Adam sadece yaşıyormuş zaten. Bize öteki evi gösterdi. Orası da o amcanınmış. Bizim evli olup olmadığımızı sordu. Sevgilim evli olduğumuzu söylemiş oldu. Amca bizi oraya yerleştirdi, geceyi orda geçirebileceğimizi söylemiş oldu. Ev dağınıktı. Bir tane tek kişilik yatak vardı. Mecburen sıkışacaktık.

Bağ evi çok soğuktu. Ben titriyordum. Yatağa girdik, yüzlerimiz birbirimize dönüktü. Ben titredikçe sevgilim acı çekiyor gibiydi. Boynuma sarılarak beni öpmeye başladı. Beni yutacaktı adeta. Hemde daha ilk öpüşmemizdi. Ben de kendimi oldukca ilginç hissediyordum. Hayatımda ilk kere bu tarz bir olay oluyordu. Dayanamayıp sevgilimin pantolunun düğmesini açtım ve pantolonunu çıkardım. Sevgilim Boxer’i ile kalmıştı. O da benim buluzumu çıkardıktan sonrasında, pantolonumu da çıkarmak için asılıyordu. Sevgilim oldukça hızlıydı ve elleri titriyordu.

Az sonra benim üzerimde sadece sütyenim ve külotum kalmıştı. Sevgilim kendi buluzunu da çıkardı. Ben oldukca utanıyordum fakat sevgilim çok huzurlu bir biçimde öpüyordu her yerimi. Sevgilimin Boxer’ının içindekini görmek istiyordum, daha önce asla yarak görmemiştim, asıldım ve çıkardım. Sevgilimin yarağını görünce utandım, kendimi orospu gibi hissettim. Sonraki hamleyi yapmayacaktım. Kendimi fena hissetmeme niçin oluyordu. Sevgilim sikini bana uzatarak, “Yalayabilirsin.” dedi. Kendimi tutmak istiyordum, fakat sadece 2 saniye tutabildim. 2 saniye sonrasında sevgilimin sikini ağzıma aldım ve yalıyordum.

Sonra sevgilim beni yine yutacak benzer biçimde öptü ve beni çırılçıplak kalacak biçimde soydu. Hala öpüyordu. Yaklaşık 10 dakika öpüştük. Bu arada ben sırtüstü uzanmıştım ve sevgilim bacaklarımı ayırarak üzerime gelmişti. Sevgilimin yarağı amımın dudakları arasında aşagı yukarı hareket ediyordu. En sonunda ben dayanamadım ve sevgilimin sikini elimle tutarak amıma sokmaya çalıştım. Sevgilim bana, “Dur!” dedi. Ben uzandım bekliyordum. Yatak esasen oldukça dardı. Sevgilim ayaklarımın ucuna oturdu ve bacaklarımı açmamı söyledi. Utancımdan titriyordum. Sevgilim müdahale edip süratle açtı. Vajinamın ıslandığını hissettim. Sevgilim amcığımın dudaklarını aralayıp amcığımın deliğine bakarak bekliyordu. Dayanamıyordum, “Hadi, hadi, hadi…” diyerek ses tonumu yükseltiyordum. Kafamı kaldırdım, sevgilim bana oldukca tatlı bakıyordu. Bana “Hazırmısın?” deyince, “Eveeeeeeeeet!” diye inledim.

Vajinamın tekrar ıslandığını hissettim, ama bu sefer soğuktu. Meğer sevgilim amımı tükürüklemiş (diğerinde ben boşalmıştım). Sevgilim ilk hamleyi yapmış oldu, sikini amıma dayadı ve süratle girdi. Artık sikini içimde hissediyordum. Bekaretim gitmiş, kızlığım bozulmuştu. Hayatımdaki en oldukça acı veren şeylerden bile daha fazla acıttı. Sonradan birazcık alıştım gerçi, fakat her yerleştirip çıkardığında, acının şiddetine nazaran inliyordum. Tamamen alıştıktan sonra ise ben de oldukca zevk alıyordum. Sevgilim ortalama yarım saat kadar sikti am deliğimi ve titreyerek göbeğime boşaldı. Kanlı yarağını, amımı ve göbeğimi atleti ile sildikten sonrasında, birbirimize sarılıp sabaha kadar seviştik…

Bu benim hayatımda bir ilk’ti, ama son olmadı!