Slm adım Aylin, Ankarada yaşıyorum. 35 yaşında ve dulum, 6 yıl önce kocamdan boşandıktan sonrasında birdaha evlenmedim. 1,70 uzunluğunda, balık etli, ince belli ve dolgun kalçalıyım. Annemle birlikte yaz tatili için Aydın’a gitmiştik. Orada eski komşularımızla Güzelçamlıya deniz kenarına gittik, ben, annem, komşumuz Sibel teyze ve onun 16 yaşındaki cılız torunu Emre ile. Hem piknik yaparız, hemde birazcık yüzeriz diye.

Piknik yaptıktan sonra ben biraz yüzmek istedim. Annemler aslına bakarsanız pek denize girmezler, oturup söyleşi etmek istediler. “Kızım siz Emreyle gidin yüzün, eğlenenin…” dediler. Emre dünden razıydı, “Hadi gidelim Aylin abla!” dedi, kalktık girdik denize. Suda biraz oyalandıktan sonrasında ben Emreye sormuş oldum, “Emre sen bilirsin, buralarda sakin bir yer var mı, hani kimse rahatsız etmeden birazcık güneşlenebileceğim?” diye. “Var abla, şu kayaların peşinde minik bir kumsal var, tenhadır, hele bugün haftaiçi kimse gelmez.” dedi. Annemlere seslendik, “Biz kayalıkların oraya gidiyoruz.” diye ve yüzerek oraya gittik. Küçük bir sahildi ve kumu oldukça güzel, temizdi. Emrenin söylediği benzer biçimde bizlerden başka kimse de yoktu.

Kumlara uzandık yan yana, güneşlenmek için. Emreye sordum, “Bikinimin üstünü çıkarsam olur mu, göğüslerim biraz esmerleşsin?” dedim. Emre derhal, “Çıkar abla, kimse görmez! Arasıra turistler de üstsüz güneşlenirler burda!” dedi. “Bana bak, kimseye söylemezsin dimi?” dedim. “Yok valla söylemem, sen menfaat!” dedi. Ben etrafa birdaha bakındıktan sonrasında bikinimin üstünü çıkardım. Emre çıplak göğüslerimi görür görmez gözlerini alamadı tabi. Anladığım kadarıyla Emre buraya üstsüz güneşlenen turistleri dikizlemeye geliyordu. Fakat sanırım ilk defa bukadar yakından görüyordu çıplak göğüsleri. Ben gözlerimi yumdum ve vücudumu yakan sıcak güneşin tadını çıkarmaya başladım. Birkaç dakika sonrasında gözlerimi açtığımda, Emre mayosunun üstünden kalkık sikiyle oynuyordu. Kafamı kaldırınca utandı ve hemen elini çekti sikinden. Ama ben mayosunun önüne bakınca şaşırdım, 16 yaşında ve öylesine sıska bir oğlanın siki iyi mi oluyor da kadar büyük ve kalın oluyor diye takıldı kafama. Doğruldum ve hemen bikinimin üstünü giydim, “Gidelim artık…” dedim. Kalktık yüzerek tekrar annemlerin yanına gittik.

Annemlerle birazcık oturduk, birşeyler içtik. O sırada plajda turistlere Atlarla Safari meydana getiren biri geldi. 3 tane at, atın birisine binmiş, diğer iki atın da yularından tutmuştu. Emrenin tanımış olduğu bir arkadaşıymış, Emreye sordu, “Safari yapmak istermisiniz Emre?” diye. Emre de bizlere sordu. Ben, “Yapalım…” dedim, fakat annemler istemediler, “İstiyorsanız siz yapın.” dediler. Emre de, “Ozaman Safariye gerek yok, ben güzergahı biliyorum, ikimize bir at yeter.” diyerek, arkadaşından atın birini 2 saatliğine kiraladı. Emre ata bindi, ben de arkasına oturdum, normalde Safari yapılan Ormana doğru dolaşmaya çıktık. Atın üstünde Emreyle hem muhabbet ediyor hem de azar azar gidiyorduk. Biraz ilerledikten sonra ben Emreye iyice yaslanmışım farkında değilim. At sendeledikçe düşmemek için arkadan Emreye iyice sarılıyor, zayıf vücuduna daha da yaslanıyordum. Bu durum hoşuma gitmeye başladı. Emrede ancak şort vardı ve üzeri çıplaktı, bende de alt üst bikini ve ancak hasır şapkalar vardı başımızda.

Hava oldukça sıcak ve nemli olduğundan ve ben Emreye sıkıca sarıldığımdan dolayı ikimizin de vücutları terlemişti. Emreye, “Bikinimin üstünü çıkarabilirmiyim Emre? İnsanlar varmıdır buralarda?” dedim. Emre, “Rahat ol abla kimse olmaz, haftaiçi!” dedi. Bikinimin üstünü çıkardım sadece bikinimin altı kalmıştı. Göğüslerim Emrenin sırtına iyice yapıştı. Bir vakit daha gidince, aklıma Emrenin siki geldi, kaldırdı mı diye yoklayayım dedim. Atın sendelemesini fırsat bilerek, Emrenin göbeğine doladığım ellerimi aşağıya indirdim, kerata dikmiş yarağını, sem sert olmuştu. “Ne bu Emre? Ayıp değil mi?” dedim. “Abla valla elimde değil, kendiliğinden oldu!” dedi. Hem hoşuma gitmişti, hemde çocuğun durumuna üzülmüştüm, “Biraz da ben süreyim mi atı Emre?” diyince, dünden kabul etti. Hemen inip arkama oturdu. Bu sefer o benim vücudumu tutmuş vaziyette giderken, iyice arkama yaslandı. Aramızda asla boşluk kalmamış, büyük ve kalın sikinin sertliğini kalçalarımda hissediyordum.

Kasıtlı olarak, atın başını seviyormuş benzer biçimde yapmış olup biraz öne eğildim ve kalçalarımı biraz havaya kaldırdım. Emre de bunu fırsat bilip iyice sokuldu altıma. Artık Emrenin sert yarağı amıma sürtünüyordu, daha da hoşuma gitmişti bu vaziyet. “Biraz mola verelim mi Emre?” dedim. “Tamam abla verelim.” dedi. Attan indik aşağıya. “Bak Emre burada yapacaklarımız sır kalacaksa sana bir sürprizim var.” dedim. Emre sanki ne yapacağımızı sezinler gibiydi, “Tamam abla, sır kalacak!” dedi. Atı yularından bir çalıya bağladık. Emrenin elinden tutarak bir ağacın dibine geçtik. Emreyi ağaca yaslayıp, önüne çömeldim ve mayosunu indirdim. Cılız oğlanın devasa ve kalınca siki dimdik önümde duruyordu, elime alıp okşamaya başladım. Emre hiç konuşmasa da, oldukca hoşuna gittiğini anlayabiliyordum. Biraz yarağını okşadıktan sonra, busefer ağzıma aldım tazecik sikini ve az az emmeye başladım. Zevkten dört köşe olmuştu çocuk. Emmeyi bıraktım ve kalktım, birazcık daha emmeye devam etsem kati ağzıma boşalacaktı.

“Emre beni sikmek istermisin?” diyince, “Zaten hep hayaline dalıyordum!” demez mi. “Tamam o vakit gel!” dedim. Ağacın gövdesine iki elimle tutunarak domaldım, kalçalarımı biraz yukarı kaldırıp, belimi de aşağıya indirdim, “Hadi sok!” dedim. Emre belimi tutup yarağını amcığıma sokmaya çalıştı, ben de biraz yardım edince soktu ve gidip gelmeye başladı. Ama ben daha zevkimi alamadan derhal boşaldı. “Emre naptın?” dedim. Utanarak, “Dayanamadım abla…” dedi. Emrenin sikini yeniden ağzıma alıp yalamaya başladım. Siki yeniden kalkınca derhal sikmek istedi tekrar. “Dur bakalım, şimdi sen yala bakalım!” dedim ve ağaca sırtımı yaslayarak bacaklarımı araladım. Emre amımı yalamaya başladığında ben de artık iyice kudurmuştum. Tekrar önünde domaldım. Bu sefer kendisi soktu ve 20 dakikaya yakın gidip geldi amımın arasında. “Hızlı, yavaş…” diye komutlarla ritmi ben ayarladım ve nihayetinde biz de aynı anda boşaldık…

Emreye, “Kimseye söylemezsen, tatilim bitene kadar kendimi sana hergün siktireceğim!” dedim. Anlaştık, Emreden sözü aldım. Ata bindik ve annemlerin yanına döndük. Çok güzel bigün olmuştu benim için.

Siklerinizden öpüyor ve hepinize güzel sikişmeler diliyorum. Hoşçakalın.