Herkese selamlar. Anlatacağım vakası yaşadığımda 22 yaşındaydım. O zamanlar Üniversitede öğrenci olduğumdan halen ailemle İstanbul’da yaşıyordum. Dayım bundan birkaç sene önce yengemden ayrılmış, 3 çocuğuyla beraber yaşamaya başlamıştı. Dayım bir şirketin personel müdürü olduğu için ekonomik durumu bayağı iyi idi, sadece bir oldukça metresi olduğundan, çocukları daha çok Amcalarında, yada Halalarında, doğrusu bizlerde kalıyordu. Dayımın iki kızı ve birde oğlu vardı. Oğlu benden bir yaş minik, kızlarından Arzu 16 yaşlarında, öteki kızı ise daha çok küçüktü.

Çocuklar yazın kalmak için bizlere gelmişlerdi. Hep beraber gayet güzel zaman geçiriyor eğleniyorduk. Ancak bazen da olsa, Arzu’nun gelişen vücudu dikkatimi çekiyor, talep eder istemez tahrik oluyordum. Ama sonradan kendime kızıyordum, Dayımın kızı hakkındaki öyle düşüncelere kapıldığım için. Çocuklar bizde kalmaya başladıktan ortalama 15-20 gün sonrasında, Hollanda’dan Teyzemler Türkiye’ye tatile gelmişlerdi. Birkaç gün Eniştemin akrabalarında Bursa’da kaldıktan sonra, bizlere geldiler. Teyzemlerin bizlere geldiğini duyan diğer akrabaların da bize gelmesiyle ev bayağı kalabalıklaştı. Saatler ilerledikçe muhabbet, birazcık da içilen Rakıların etkisiyle koyulaştı ve bitmek bilmedi. Gecenin nihayetinde gelen misafirlerin çoğu bizde kaldı.

Bu kadar kalabalıkta naturel olarak yatacak yer sıkıntısı oluştu. Tüm evlatları ve gençleri (ben dahil) bir odaya verdiler. Dayımın iki kızı yatağa, dayımın oğlu, kardeşim, öteki teyzemin oğlu ve ben de, meydana getirilen yer yataklarında yatmak zorunda kaldık. Çoğu yol yorgunu olduğundan ve zaman te geceyarısını geçtiğinden, herkes uyuduk. Uykumun ortasında, sanki birisi beni uyandırmış şeklinde ansızın uyandım. Rüyamda Dayımın kızı Arzu’yla tekrar olmadık şeyler yapıyordum ve sikim kalkmıştı. Kafamı kaldırdım etrafa baktım, her insanın götünde pireler uçuşuyordu. Arzu derhal yanıbaşımdaki yatakta uyuyordu. Bir vakit öylece seyrettikten sonra, iyice arzulamaya başladım Arzu’yu.

Bu arada, Arzu 16 yaşında, kalçaları mükemmel, hafifçe balık etli ve güzel göğüsleri olan bir kızdı. Kendime hakim olamayarak, elimi pikenin üstünden Arzu’nun bacaklarına hafif değdirmeye başladım. Uyanmadığını görünce biraz daha cesaretlenip, üzerindeki örtüyü yavaşça açmaya başladım. Kalçaları ve bacakları açılıncaya kadar çektim üstündeki pikeyi. Heyecandan ve yakalanma korkusundan ölmek üzereydim, kalbim küt küt atıyordu. Hemen yanımda abisi yatmasına rağmen, içimdeki karşı konulmaz istekten ötürü ve biraz da Arzu’nun uyanmamasının verdiği cesaretle, belli belgisiz bacaklarına dokunmaya başladım Arzu’nun. Uyanırsa üzerinin açıldığını söyleyecek ve örtüp uyuyacaktım…

Ama Arzu tekrar uyanmadı ve ben de yavaşça elimi yukarı doğru kaydırmaya başladım. Kalçalarının üstüne geldiğimde, heyecandan kalbim yerinden fırlayacaktı hemen hemen. Yusyuvarlak kalçaları sıcacıktı ve avucumun içindeydi. Arzu’nun halen uyanmamasının verdiği cesaretle, kalçalarına biraz daha baskılı bir şekilde dokunmaya, elimi azar azar bacaklarının arasına doğru kaydırmaya başladım. Amının sıcaklığını ve kıvrımlarını hissettiğim an zevkten kudurmaya başlamıştım bile. Ancak entresan bir şekilde Arzu uyanmıyordu. Ya uykusu çok derindi, veya uyanıktı ve o da istiyordu, veya uyanıktı ama korktuğundan sesini çıkaramıyor diye düşünmeye başladım. Her üç durumda da sesi çıkmayacaktı doğrusu.

Böyle düşünerek elimi bacaklarının içinde amının üzerinde daha bir alev ateş gezdirmeye başladım. Arzu yan yatıyorken birden hafif hareketlenerek yüzüstü yatmaya başladı. Heyecanlanmama rağmen, uyumadığı hissi daha bir ağır basmaya başladı. Yavaşça kalçalarında gezdirmeye başladım yine elimi. Arzu’yu pijamasının üstünden okşarken, diğer taraftan da Şortumu ve Boxerimi indirmiş 31 çekmeye başlamıştım. Arzu asla ses çıkarmayınca, elimi yavaşça pijamasının içerisine sokmaya başladım. Külodunun üzerinden kalçalarını sıkıyor, elimi amına doğru kaydırıyor ve am deliğini okşuyordum. Sonra yavaşça elimi külodunun içine soktum. Amı alev alev yanıyordu ve Arzu halen sesini çıkarmamıştı.

Ben götünün deliğini parmağımla okşarken, Arzu hiç kıpırdamıyor, bu da bana müthiş zevk ve cesaret veriyordu. Külodunun içinden amına ilk ulaştığımda dünyalar benim olmuştu. Sıcacık amı ıslanmış, Arzu da terlemişti. Artık ne olacaksa olsun diye düşünerek, Arzu’nun pijamasını yavaşça küloduyla beraber aşağı indirmeye başladım. Dizlerine kadar indirdiğimde manzara müthişti. Cesaretimi iyice toplayıp Arzu ve kardeşinin yatmış olduğu yatağa çıktım. Kardeşi daha oldukca minik olduğu için, uyansa bile birşey anlamazdı. Arzu’nun yanına uzanarak boynuna bir öpücük kondurdum. Arzunun nefes alış verişi hızlanmış, sadece gözlerini açmamıştı. Dizlerine kadar inmiş pijamasını ve külodunu birazcık daha aşağı indirerek, Arzu’nun o minnacık göt deliğini okşamaya başladım. Oradan amcığını, sonra yine götünü… Müthiş bir zevkti bu, tehlike ve heyecanla komplike!

Sonra birazcık aşağı doğru inerek Arzu’nun kalçalarının arasından küçük küçük am deliğini yalamaya başladım. Dilim amına değdikçe Arzu’yu sikme isteğim iyice artıyordu. Amından sonra kalçalarını, giydirilmiş olduğu Tişörtü birazcık yukarı sıyırarak sırtını öpüp yalamaya başladım. Oradan tekrar göt deliğine doğru inerken artık mutlaka Arzunun götünü sikmeye karar vermiştim. Küçücük göt deliğini yumuşatmak için iyice yalamaya, dilimi minik minik o minik deliğine sokmaya başladım. Biraz yumuşattıktan sonrasında orta parmağımı yavaşça Arzu’nun götüne sokmaya başladım. Ama parmağım bile minnacık götüne zor giriyordu. Bir müddet sonra parmağım artık iyice girmeye başlamıştı. Artık dayanacak halim kalmamıştı, Dayımın kızının o minnacık göt deliğini biran ilkin sikmek istiyordum. Yavaşça yukarı doğru çıkıp üstüne uzandım. Kulağına fısıltıyla “Seni çok seviyorum Arzu’m. Bütün bunlar aramızda duracak, tamam mı?” deyip sikimi Arzu’nun götüne dayadım. Ancak ne kadar zorlarsam zorlayayım, sikim götüne girmiyordu.

Nasıl sokarım diye düşünürken aklıma mutfaktan Zeytinyağı almak geldi. Arzu’nun üstünden kalkıp şortumu çektim, Arzu’nun sadece üzerini örtüp mutfağa gittim. Mutfakta önce sikimi Zeytinyağı ile birazcık yağladım ve çaybardağının içine, bardağın çeyreğini dolduracak kadar Zeytinyağı koyup odaya yeniden geri döndüm. Arzu’nun üzerini açınca pijamasının ve külodunun tekrar giyilmiş olduğunu gördüm. O anda Arzu’nun uyumadığına artık yüzde yüz emin olmuştum. Uyanıktı ve muhtemelen sesini çıkarmaya korkuyordu. O da istiyor olsaydı sanırım giymezdi külodunu ve pijamasını. Uyanık olduğunu ve sesini çıkaramayacağını anlar anlamaz, oldukça hoyrat bir biçimde Arzu’nun pijamasını ve külodunu yeniden dizlerine kadar indirdim. Sonra götünün deliğine bardaktan birazcık Zeytinyağı dökerek Arzu’nun götünü iyice yağlamaya, bir taraftan da parmağımı sokmaya başladım. Zeytinyağını götüne iyice yedirdikten sonrasında, artık parmaklarım ikişer bile rahatça giriyordu götüne.

Tekrar şortumu indirip Arzu’nun üzerine uzandım. Kazık gibi olmuş sikimi Arzu’nun götüne bastırmaya başladım ve aniden başı içeri girdi. O anda Arzu’dan belli belgisiz bir inilti geldi ve çarşafı sıkıp yastığı ısırmaya başladı. Biraz o şekilde bekledikten sonrasında yavaşça sikimin hepsini içerisine sokmaya başladım. O anda Arzu sessizce ağlamaya başladı. Üzerine iyice uzanıp, sikimin tamamı arasında bir müddet bekleyip, kulağına fısıltıyla, “Geçti canım, şimdi alışacaksın, bunların tamamı aramızda kalacak!” deyip Arzu’yu sakinleştirmeye çalıştım. Yavaş yavaş götünde gidip gelmeye başladım. Kalçalarını kasıklarımın altında eziyor, Arzu’nun sessizce ağlamasına aldırış etmeden sikiyordum götünü. 10-15 dakika bu biçimde Arzu’nun götünü siktikten sonra, hayatımda hiç olmadığı kadar şiddetli bir halde Arzu’nun götünün içerisine bütün spermlerimi akıttım. Biraz öylece bekledikten sonra sikimi götünden çıkardım, külodunu ve pijamasını giydirdim. Yağlı bardağı alarak mutfağa gittim, bulaşık makinasına koydum geldim ve kendi yatağıma girdim. Gözlerimi kapatmış uyumaya çalışırken, Arzu’nun yataktan kalktığını farkettim. Odadan çıkıp banyoya gitti. Muhtemelen temizlendi ve tekrar gelip yattı.

Ertesi sabah uyanınca Arzu da, ben de hiçbirşey olmamış benzer biçimde davrandık. Diğer misafirler gidince ev rahatlamıştı ve Arzu yine kendi odasında minik kardeşiyle yatmaya başlamıştı. Bizde kaldıkları müddetçe (yaklaşık bir Ay daha bizde kaldılar), her gece, hepimiz uyuduktan sonrasında, Arzu’nun odasına gidip, minik kardeşi uyurken, Arzu’nun götünü siktim. Arzu ilk birkaç seferde hep sessizce ağladı, sadece daha sonraları hiç sesini çıkarmadan uyuyor numarası meydana getirmeye devam etti.

Bizde her kaldığında Arzunun götünü hep siktim ve Arzu asla sesini çıkarmadı. Bu, Arzu 20 yaşında evlenene kadar devam etti. Evlendikten bir yıl sonra kocasından ayrıldı ve asla beklemediğim bir zamanda beni arayarak, benimle buluşmak istediğini söyledi. Buluştuk ve direk bir Otele gittik. Sabaha kadar durmadan sikiştik. Bu sefer Arzuyu amından da bol miktarda siktim. Bana, ilk zamanlar (Yaklaşık yedi sekiz Ay boyunca) hep benden kurtulmak istediğini, ancak korkusundan sesini çıkaramadığını, fakat zaman içinde götünü sikmemden zevk almaya başladığını, ondan sonra da zevkten sesini çıkarmadığını söyledi. Oteldeki gecemizden birkaç hafta sonra minik bir apartman dairesi kiraladım, dayadım döşedim. Şimdi nerdeyse hergün Dayımın kızıyla sikişiyoruz.

Herkese bol sikişli ve zevkli günler diliyorum!