Önceki Hikayemde anlattığım, Konya’da Doktorun beni zorla sikip kızlığımı bozması vakasından sonrasında, herşey bambaşka bir hal aldı. İnanın ki dışarıdan dünya yakışıklısı, oldukca anlayışlı ve düzgüsel gözüken, o ilk gördüğümde hayran kaldığım adamı tanıdıkça korkmaya başlamıştım. Yaşadıklarımızdan sonrasında, son günlerde hayatı ve Konyayı bana zehir etti. Psikopatın teki çıktı. Ve ben artık bunalmış bezmiştim. Ailemle konuşup İstanbul’daki ablamla kalmak istediğimi söyledim. Ablam da İstanbul’da Polis. Annemlerde zor bela kabul ettiler. Okul kaydımı dondurttum ve İstanbul’a gittim. Doktor ise bu duruma çıldırmıştı resmen, beni telefonda devamlı tehdit eder oldu, “Dönmezsen ailene herşeyi anlatırım!” diye. Halen de ediyor, ama anlatamayacağını bildiğim için rahatım. Şuan 3 aya yakındır İstanbul’da ablamın yanında kalıyorum ve evli bir insanla sikişiyorum! Evet buna kendim bile inanmıyorum, fakat bunu yapıyorum. Olayların nasıl geliştiğini size bahsetmek isterim:

İstanbul’a geldikten sonra bakireliğini kaybetmiş bir kız olarak çok kederli, bir okadar da azgındım. İstanbul’a geldim ablam beni Havaalanından aldı ve direk eve gittik. Apartmandan girdik, yukarı kata çıkarken ablamın alt dairesinin kapısı açıldı ve 1.80 boylarında, kumral, ela gözlü, hafifçe iri ve biraz da göbekli, hoş denilebilecek bir adam çıkıp, selam verdi ablama. Bana da ancak gülümsedi. Adam oldukca etkileyiciydi, bana gülümsemesi fazlaca hoşuma gitmiş, nedense birden ısınmıştım erkeğe. Neyse yukarı çıkıp ablamla özlem giderdik. Yemek yerken ablama, “Abla o erkek kimdi?” dedim. Ablam da, “Komşu işte kim olcak, ismi Rıdvan, 38 yaşlarında. Liseye giden bir kızı var. Karısı da oldukça Nemrut, çirkin, kimse sevmez. Adamı aldattığı söyleniyor, birliktelikleri sıfırlanmış ama her insana mutlu görevi oynuyorlar!” dedi. Çok şaşırmakla birlikte, asılsız yok, adamın haline de çok üzülmüştüm.

Aradan yedi gün geçti kızı Leyla ile tanıştık. Leyla kafa dengi bir kızdı, samimi olduk basit. Lise sona gidiyormuş. Ablam evde yokken Leyla’yı bizlere çağırıyordum, saatlerce muhabbet ediyorduk. Ben onlara gitmiyordum, şundan dolayı annesi gerçekten asık yüzlü, oldukca çirkin, Nemrut bir hanımdı. Leyla’yı bize çağırmaya gittiğimde kapıyı ara sıra babası (Rıdvan) açıyordu ve her seferinde bana fazlaca tatlı bakıyordu. Bu da benim içimi eritiyor, azdırıyordu beni. Açık açık belli etmese de, beni sikecek gibi bakıyordu. Adam beni fazlaca etkiliyordu, ben de onu kudurtmak için göğüs dekolteli şeyler ve şortlar ile gidiyordum. Bir taraftan da Doktor beni taa Konyadan rahatsız edip, “İstanbul’da bir halt karıştırsan seni öldürürüm!” diyordu. Sinir oluyordum bu duruma.

Birgün Leyla beni evlerine çağırdı, “Annem babam yok, gelsene.” dedi. İndim. Leyla’nın odasına girdik, yatağına oturduk. Sohbet, hoş beş derken, konu sekse geldi. Leyla, samimiyetime güvenerek, bana tüm sırrını anlatıyordu. Bugüne kadar birkaç kere arkadan sikişmiş ve birkaç defa de ağzına almış, “Halen Bakireyim, fakat yanıyorum!” dedi. Bana asla sikişip sikişmediğimi sorduğunda, anlatmak istemsem de anlattım birazcık, “Evet sikiştim, şu demek oluyor ki Bakire değilim!” dedim, fakat zorla sikildiğimi falan anlatmadım, üstü kapalı geçiştirdim. Leyla da, “Offf of! Ne kadar şanslısın! Bense kendi kendimi tatmin etmek zorundayım! Çok merak ediyorum, sen de kendini tatmin ediyormusun, nasıl tatmin oluyorsun, birşeyler sokuyormusun, iyi mi olsa bakire değilsin?” dedi. “Hayır birşey sokmuyorum, şuana kadar herzamanki şeklinde tatmin oldum, elimle okşayarak.” dedim. Leyla da, “Ben senin yerinde olsam, hoşuma giden her erkekle sikişirdim valla!” dedi. Fena olmuştum o bu şekilde söyleyince, amcığımın kıpır kıpır bulunduğunu hissettim. Utanmasam hemen o anda amımla oynayacaktım…

Leyla birden, “Off yaa, azdım tekrar!” diyerek, benim şaşkın bakışlarım eşliğinde, elini eşofmanından içeri soktu ve am deliğini kurcalamaya başladı! Kıza bak be, gözümün içine baka baka, karşımda amcığını okşuyordu! Beni de azdırdı, ben de dayanamadım, ben de elimi şortumdan içeri soktum, ben de amımı okşamaya başladım! Leyla bukadarla da kalmadı, eşofmanını ve külodunu bir çırpıda çıkardı ve am deliğini o şekilde okşamaya başladı. Bana, “Hadi sen altını soyunup öyleki yap!” dedi. Nedense oldukca heyecanlanmıştım, ikiletmeden ben de şortumu ve külodumu çıkardım ve amımı okşamaya başladım. Derken Leyla beni birkez daha şaşırttı, yanıma yaklaştı ve dudaklarımdan öpmeye başladı! Resmen şoka girmiştim ve hiç itiraz edemiyordum! İşin garibi, hoşuma da gitti hani. Çok farklı ve heyecanlı bir duyguydu. Üst kısımlarımızı da soyunduğumuz farkına bile varmadan, Leyla beni yatağa uzatarak, üzerime çıktı ve göğüslerimle oynamaya, onları yalayıp öpmeye başladı. Eliyle de am deliğimi okşuyordu. Ben gözlerimi kapamış, müthiş zevk alıyordum. İlk kere bir kızla böyle birşey yaşıyordum…

Tam Orgazm olup boşalacağım sırada, Leyla üstümde birden hareketsiz kaldı. Devam edecek diye bir iki saniye bekledim, daha yani devam etmesini umdum. Devam etmeyince gözlerimi açtım ve Leyla’nın sırıtan suratıyla karşılaştım, “Yok o şekilde hanımefendi! Sen de bana yapacaksın!” dedi ve üstümden inerek yanıma sırtüstü yattı. Sanki Hipnotizma altındaymışım gibi söylediğini yaptım. Kendime inanamıyordum ve ben de onun göğüslerini öpüp yalamaya, am deliğini okşamaya başladım. Kısa bir süre sonra da 69 olduk Leyla ile. İlk ilkin o benim amcığıma değdirdi dudaklarını ve dilini. O kaygan dili am deliğime girip çıktıkça zevkten uçacaktım nerdeyse. Leyla arasıra amcığımı yalamaya ara verip, “Sen de benimkini yala!” diyor, am deliğini suratıma bastırıyordu. Çok garip duygularla, çekine çekine, dilimi hafif değdirdim Leylanın amına. Aslında hiç yapmak istemiyordum, ama ben yalamayınca, o da benim amımı yalamaya ara veriyor, beni çıldırtıyor ve böylelikle beni yalamaya zorluyordu. Sonunda gözlerimi kapayıp, ben de onun amcığını yalamaya başladım!

Sonra Leyla yastığın altında gizlediği Dildo’yu çıkardı, ağzına yerleştirip ıslattıktan sonrasında, benim am deliğime soktu. Hem Dildo’yu bir yarak benzer biçimde yerleştirip çıkarıyordu am deliğime, hemde yalıyordu am deliğimi. Ve oldukça geçmeden ben bağıra bağıra Orgazm oldum, boşaldım. Leyla durmuyor, devam ediyordu Dildo’yu amcığıma sokup çıkarmaya ve beni zevkten çırpındırmaya. “Yeter! Yeteeerrr! Bittim!” diye bağırıyordum resmen. Kızın altından zor kurtuldum valla. Leyla beni Orgazm’a ulaştırdığı için kendisiyle gurur duyuyordu adeta. Ama suratını buruşturarak, “Ee, ben ne olacam?” dedi ve elindeki Dildo’yu salladı. Anlamıştım, benim de ona sokmamı istiyordu, “Kızım sen Bakire değilmiydin?” dedim. “Amıma sokmayacaksın ki!” diyerek çekmeceden Bebe yağını çıkardı verdi elime. Dildo’yu da ağzına yerleştirip yaladıktan sonrasında elime tutuşturdu ve dörtayak pozisyonuna geçti. Götüne sokmamı istiyordu! Meğer Dildo’yu o iş için temin etmiş, Bakire olduğu için hep götüne sokuyormuş! Dildo’yu ve götünün deliğini yağladıktan sonrasında, yerleştirip çıkarmaya başladım. Kısa süre sonrasında, “Daha süratli, daha hızlı!” diye inlemeye başladı. Ben de daha hızlı yerleştirip çıkarıyordum götüne. “Amımı da elle, amımla da oyna!” deyince bir elimi de amına attım. Amı sırılsıklamdı. 2 dakika sonra o da Orgazm olup boşaldı! Ama ne boşalım, işiyor sandım! Demek ki götten de böylesine zevk alınıyormuş!

Biraz soluklandıktan sonra üstümüzü giyindik. Leyla pencereyi açtı, çekmesecine sakladığı sigara paketini ve kültablasını çıkardı, pencereden sarkarak birer tane sigara içtik. Halen inanamıyordum, biz de Lezbiyen değildik, fakat birbirimizle sevişmiştik. Leyla’nın söylediğine nazaran, bu onun için de ilk defa oluyormuş, pek inanasım gelmedi ama, neyse. İkimiz de bayağı rahatlamıştık. Ordan burdan konuşurken, Leyla’ya anne ve babasının cinsellik hayatlarını sormuş oldum, özellikle babası ile alakalı malumat edinmek için. Leyla da, “Sana bir sır daha vereyim…” diyerek başladı ve “Ben eskiden annem ve babam sikiştikleri vakit gizlice izlerdim! Annem babamı hiç mutlu edemez sikişirken, babamın üstüne çıkıp bir iki zıplıyor, o kadar! Babam da sadece annemi amı olduğu için yerleştirip rahatlıyor. Bir de, babam annemi sikerken oldukca küfür eder, ‘Amına koduğum’ falan der! Dedi.

Anne ve babasının bu anlaşmazlığı geçmişten geliyormuş aslen. İkisinin de sevilmiş olduğu başkaymış, bu tarz şeyleri zorla evlendirilmişler. Kadın fazlaca çirkin aslına bakarsanız. Leyla devam etti, “Biliyormusun, babamın siki kalın ve uzun, annem buna karşın babamla sikişmekten neden zevk almıyor bilmiyorum. Ama annem olacak o orospu başkalarına da veriyor, sağdan soldan duyuyorum hep!” dedi. Leyla bu tarz şeyleri anlatırken ben doğal babasının o hafifçe çıkık göbeğinin altındaki kocaman yarağına oturmak için can atıyordum, “Babanın yarağı harbiden oldukça mu büyük kız?” diye ağzımdan kaçırmışım. Leyla da bir an durdu ve bana şöyleki bir baktı, “Ne o kız babama mı sulanıyorsun yoksa?” dedi. Nasıl utandım, “Yok valla, öylesine sordum…” dedim. Ama Leyla ne anasının gözü, yutmadı tabii, “Hadi hadi, sanki anlamadım, bal gibi de sulanıyorsun, çocuk avutma!” dedi. Ben konuyu kapatmaya çalıştıysam da, Leyla üstüme üstüme geldi, sıkıştırdı beni, “Kızım aynı durumda olsaydım, ben senin babanla sikişirdim valla! Babamla sikişmek istiyorsan yapabilirsin, benden sana müsade!” dedi. “Kızım saçmalama yaa!” dedim, ama istiyordum aslına bakarsak. “Valla sikişebilirsin, hatta ben babama söylerim!” dedi. “Yaa kızım saçmalama, annen ne olacak?” dedim. “Annemi takma, onun aklı fikri başkalarının yarağında!” dedi. “Neyse, sonra konuşuruz!” deyip, gitmek için kalktım. Tam o sırada kapı açıldı babası geldi. Yine o beni eriten bakışlarını fırlatarak, “Hoşgeldin Nihan.” dedi. Dikkatimi çeken şey bana hiç ‘Kızım, evladım v.S.’ demiyordu. Artık emindim ki, o da beni çılgın gibi istiyordu…

2 gün sonrasında yeniden indim Leyla’lara, Leyla ile anlaşmıştık, alışverişe gidecektik. Kapıyı babası açtı ve Leyla’ya sesleni. Leyla geldi, çıkarken, babası, “Nihan bana numaranı ver, Leyla’nın telefonu bende, o cezalı, birşey olursa senden ararım!” dedi, ben de verdim. O an numaramı verirken asla aklıma birşey gelmemişti. Biz Leyla ile çıktık, çarşı pazar gezdik. Leyla’ların bir akrabasının dükkanına da uğradık. Benim beğendiğim bir tişörtün bedeni yoktu, sipariş verdiler, akşama gelir dediler, fakat bizler beklemedik eve döndük. Gece geç saatte odama çekildim, yatağımda uzanıyorum, telefonum çalmaya başladı. Açtım arayan Leyla’nın babası Rıdvan’dı. “Evet buyrun?” dedim. Biraz önce gelirken dükkana uğradığını söylemiş oldu, “Beğendiğin tişört gelmiş, onu haber vermek istedim.” dedi. “Bu saatte bunun için mi aradınız?” dedim güldüm. Baktım ki alakalı ve yakın konuşuyor, başladım telefonda cilve oluşturmaya. Konu cinsellik değildi, fakat cilvemi sezmişti. Ben de onu iyice tahrike başladım. Derken bunun soluk alış verişleri, ve sesi değişti. Bir an biz de sessiz kalın, “Alo, telefondamısınız halen?” diye sormuş oldum. Birden damdan düşer benzer biçimde, pat diye, “Evet telefondayım, yarağımı çıkardım ve ovuyorum, kucağıma gelsene!” dedi.

Orospu Leyla, (babasının el koyduğu telefonunu geri alabilmek için) söylemiş, bakire olmadığımı ve onunla sikişmek istediğimi! Rıdvan, “Ben de seni arzuluyorum ilk günden beri!” dedi. Şok olmuştum, fakat bu benim de istediğim birşeydi ve başladık biz telefonda sex oluşturmaya. Tanrım fazlaca heyecanlıydı, 2 saate yakın telefonda sex yaptık. Ben bir kere boşaldım, o ise 2 kere boşaldı. Ama resmen telefonda böğürüyordu boşalırken. Bu sonraki günlerde de devam etti, geceleri geç saatlerde arıyordu hep ve telde sex yapıyorduk. Karşılaştığımızda hep yanımızda birileri oluyordu, ozaman da bakışlarıyla düdüklüyordu beni. Fırsat bulduğu zaman da sürtünüyordu. Sadece bir keresinde, onlardaydım, evde Leyla vardı, karısı yoktu, Leyla’yı Bakkala kola almaya gönderdiğinde ağzıma verdi. Onda da Leyla acele dönü. Bir türlü fırsat çıkıp ta o sikini yiyemiyordum…

Ablam evde olduğu birgün, akşam onları ailece bize çaya çağırdı, “Sen Leyla ile zaman geçir, ben de bir tanışmış olurum kadınla iyice.” dedi. Akşam geldiler. Benim gözüm Rıdvan’da, onunki de bende, beni gözüyle sikiyor resmen. Anlayacaklar diye korktum. Leyla benim odamda PC ile ilgilenirken, ablam da Nemrut hanımla sohbet ediyordu. Ben mutfakta çay dökerken birden Rıdvan geldi arkamdan ve götümü okşayıp, ensemi boynumu öpmeye başladı. “Yapma, görecekler!” dedim. O da, “Seni bugün sikecem!” diyerek içeri gitti. Kudurmuştum resmen! Neyse söyleşi geç saatlerde bitti, kalkıp evlerine gittiler.

Vakit epeyce geç olmuştu, ablam yatmaya gitti, ben de odama gittim, soyundum, yattım. Bir saat sonrasında Rıdvan’dan ileti geldi. Mesajda, “Karımın çayına 2 adet uyku ilacı attım, yarın geceye kadar uyanmaz, 10 dakika arasında sessizce eve al beni, yeter artık sikeyim seni!” diyordu. Kızdım ona, “Nasıl olacak o dediğin?” diye ileti attım. Ama bir baktım ki ablam çoktan sızmış yatakta. Ee, amcığım da yanıyor, “Gel hadi!” diye bildiri attım ve dışkapıyı aralayıp beklemeye başladım. Dediği benzer biçimde birkaç dakika sonrasında geldi, sükunet içinde odama aldım. Ablamın odasına giderek, ablamı uyandırdım, “Ağda yapacağım ve telefonda sevgilimle konuşacağım, beni rahatsızlık!” dedim. Ablam da, “Tamam ya, nezaman rahatsız ettim seni, bırak ta uyuyayım!” dedi ve kulağına müzikçalarını yeniden takıp yattı.

Odama girdiğimde Rıdvan çoktan pantolununu indirmiş, o devasa yarağını eline almıştı bile. Hemen odamın kapısını kilitleyip, yarağını emmeye başladım. 2-3 dakika içinde sessiz bir şekilde böğürerek ağzıma patladı, döllerini yutturdu. Fakat yarağı halen kazık şeklinde duruyordu. Beni yatağa yatırıp, “Yeter artık amına koyacam senin! 3 aydır amcık sikmiyorum, benim Orospu karı vermiyor!” dedi ve amımı yalamaya başladı. Sonra yarağını amıma öyle bir soktu ki, sükunet içinde derin bir, “Ohhhhhhh!” çektim. Bu başladı amcığıma pompalamaya. Sikerkende, “Ohh fazlaca darmış, sikimi koparacak, yıllardır sikmedim böylesini, amına koduğumun Fahişesi, Kahpe!” dedikçe nasıl tahrik oluyordum. Yüksek sesle bağırmak, inlemek istiyordum, ama ablamı uyanır korkusuyla ses çıkarmadığım için deliriyordum resmen. Rıdvan beni sikerken bir kez Orgazm oldum. Sonra o sırtüstü yattı ve “Hadi üstüme otur bebeğim!” dedi. Üstüne çıktım ve yarağını yavaş yavaş amıma yerleştirdim ve başladım zıplamaya. O yarağı yedikçe yiyesim geliyordu. Rıdvan ise altımda kendinden geçmişti, gözleri kapalı bir halde alttan pompalıyordu. Beni bir kez daha Orgazma ulaştırdıktan sonrasında, bir anda altımdan kalkıp beni domaltıp, arkadan am deliğime girdi, saçımı tutarak sikmeye başladı. Resmen köpekler benzer biçimde sikişiyorduk. Yarım saat beni sikti, sonrasında hafifçe bir iniltiyle içime patladı ve bir süre öylece kaldı arkamda. Sonra beni öptü ve “Yarın görüşürüz bebeğim!” diyerek giyinip, ablam duymadan gitti.

İnanılmazdı, evli bir adamla böylesine sikişmek, o yarağı yiyecek, ablam evdeyken, ablamdan gizli saklı bütün bunları yaşamak harikaydı! Şimdi haftada bir iki gün, bir şekilde fırsatını yaratıp sikişiyoruz Rıdvan’la. O görkemli siki yemeyen sürtük karısının hiçbirşeyden haberi yok. Haberi olsa da farketmez, aslına bakarsan kocasını sevmiyor. Ama kocası bana deli benzer biçimde aşık, kızına ne alırsa bana da alıyor, ne dersem yapıyor. Ben de mükafat olarak, kaşla göz içinde, ağzımla boşaltıyorum onu.

İşte bu şekilde arkadaşlar, asla yapmam, yapamam, başıma gelmez dememek gerekiyormuş. Şu son bir senede, aşkı da, acıyı da, zorla sikilmeyi de yaşadım, hayatımda ilk defa bir kızla Lezbiyen sevişmeyi de. Şimdi de, babam yaşında evli bir erkekle sikişiyorum, onun metresi gibi.