Selam, ben Volkan 25 yaşındayım. Seksi sayılabilecek atletik vücutlu, 1.78 boy ve 74 kiloda, sarışın ve ela gözlü bir erkeğim. Genelde ne zaman aklıma seksle alakalı birşeyler gelse, nerede olursa olsun farketmez, 31 çekmeden duramam. 31 çekmeye, 5 yıl önce gittiğim askerde de devam ettim tabi. Askerlik dönemi bittiğinde duracak bir yerim ve çalışacak bir işim yoktu. Arkadaşım Kerem kendisiyle birlikte onlarda kalabilceğimi ve iş arayabileceğimi söylemiş oldu.

Arkadaşımın evine gittiğimizde ailesinin bayağı kalabalık bir aile olduğunu gördüm. Apartman kendilerine aitti ve her insanın bir dairesi vardı. 3 erkek 2 de kız kardeşi vardı. Erkek kardeşleri evliydi, şu demek oluyor ki 3 adet de yengesi vardı. En büyük yengesi Nalan, ortanca yengesi Yeşim, minik gelin ise Tülin. Bana gayet iyi davranıyorlardı. Ben genelde en büyük yengesi Nalanla muhattap oluyordum ve aklımdan seksle ilgili hiç birşey geçmiyordu. Aradan bir ay kadar zaman geçtikten sonra Nalanla aramızda şakalaşmalar başladı. Birbirimize el şakaları falan yapıyorduk, fakat kocası evde olduğu vakit bunlar olmuyordu heralde. Nalan o kadar güzel de bir hatun değildi, bilgisiz, köylü kısmından bir hanım. Fakat nedendir bilmem, şakalaştığımız zamanlar kendisini seksi bulmaya başladım. Aslında ben ortanca gelinden kısaca Yeşimden çok hoşlanıyordum. Yeşimin o güzel götünü ne vakit görsem, soluğu hemen tuvalette alıyor ve 31 çekiyordum.

Daha kendime çalışabileceğim bir iş bulamamıştım. Benim dışımda, adamların tüm bunlar çalışmaya gidiyordu. Ben de Sabahtan akşama tüm gün evde gelinlerle beraberdim. Nalanla samimiyetimiz devam ediyordu ve içimden bir his onun canının yarrak istediğini söylüyordu. Yine bir sabah alt katta tüm aile hep beraber kahvaltı yaptık ve erkekler çalışmaya gitti. Kocası gittikten sonra Nalan tekrar bana laf atmaya falan başladı. Kafaya koymuştum Nalanı sikecektim. Ama nasıl olacaktı bu iş? Saat sabahın sekizi, hepimiz aşağıda. Hep birlikte keyif çayı içiyoruz, ama ben am sikmek, Nalanı sikmek istiyordum. Nalan apartmanın üstündeki dairede oturuyordu. Bir bahane uydurmam gerekiyordu, “Yukarıda gömleğimi ütülemek isterim.” dedim, Nalandan anahtarı aldım ve onların daireye çıktım. Biliyordum ki birazcık sonrasında Nalan da gelecekti. Dediğim gibi de oldu, 5 dakika kadar sonrasında geldi.

Nalan “Ver ben ütüleyim.” deyip gömleğimi elimden aldı ve yeniden şakalaşmaya başladık. El şakakları falan derken vücutlarımız birbirine değiyordu. Ben şakayla karışık göğüslerini elliyordum. Sütyen yoktu ve göğüsleri yumuşaktı, avuçlarımı dolduruyorlardı. Bilerek ellediğimi fark etmişti ama çaktırmıyordu. Derken ellerim götüne kaydı, sanki güreş yapıyorduk. Bir öpücük kondurdum yanağına, imalai imali baktı bana. Sıkıca sarıldım Nalana ve öpmeye başladım. “Dur, yapma.” falan dediyse de artık benim duracak halim yoktu. İkimizin de de altında eşofman vardı. Heyecandan titriyordum ve Nalanı sikmeyi fazlaca istiyordum. Hemen çabuk yatak odasına sürükledim Nalanı. Eşofmanının altını ve külodunu dizlerine kadar indirdim, sadece yarrağımı amına sokmak ve boşalmak istiyordum. Bir yandan da korkuyordum, kapı çalacak, birisi gelecek diye. Nalan da fazla karşı koymadı, sanki bir an önce işimi bitireyim de gideyim istiyordu.

Yarrağımı çıkardım fakat heyecandan fazla kalkmamıştı, birazcık amına bakarak yarrağımı ovalayınca kalınlaştı. Nalanı yatağa sırtüstü uzatıp bacaklarını kaldırdım. Eşofmanı hala dizlerindeydi. Amını görüyordum. Yarrağımın başını tükürükledim ve amına birden soktum. Amı o denli dar değildi ama sıcaktı. Bir kaç kez gidip geldikten sonra yarrağımı amından çıkartıp kendi avucuma boşaldım. Nalan derhal üstünü başını topladı ve aşağı indi. Giderken de “Bu benim için yeni bir hayatın başlangıcı.” dedi. O anda pek anlamamıştım ne demek istediğini, ama kısa bir süre sonra anladım. Nalanla artık neresi olursa olsun, her fırsatta sikişiyorduk. Arabada, evde, ormanda… Nereye beraber gitsek kesinlikle Nalanı sikiyordum. Amını, ağzını, göğüslerinin arasını ve tane olduğu vakit götünden sikiyordum.

Nalanla artık karı koca gibi olmuştuk, her fırsatta en az iki kere sikiyordum. Fakat tekrar de aklım Yeşimdeydi, Yeşimin o güzel götündeydi, kurutmak için balkona asmış olduğu o seksi tanga külotlarındaydı. Hatta Nalanı sikerken bile Yeşimi hayal ediyordum. Son zamanlar yiyecek vakitlerinde genel anlamda Yeşimlerde takılmaya başlamıştım. Nalan bu durumu kıskanıyordu ve Yeşimle araları da pek iyi değildi aslına bakarsanız.

Yine bir akşam Keremle birlikte Yeşimlere çıkmıştık. TV’de vehamet filmi izliyorduk. Yeşimin kocası yatmıştı. Ben uyuma bahanesiyle uzandım, benim koltuğun baş tarafı boştu. Yeşim geldi benim uzandığım koltuktaki boş kısma oturdu. Önümdeki masadan Keremin görmesinin imkani yoktu, hem aslına bakarsanız beni uyuyor sanıyordu ve de kendini filime iyice kaptırmıştı. Bu benim için ele geçmez bir fırsattı. Aradan 5 dakika geçti, ben uyuyormuş şeklinde yapmaya devam ederek Yeşimin bacaklarına yaklaşmaya başladım. Başımı Yeşimin bacaklarına dayadığımda bir reaksiyon vermedi, uykuda yaptığımı zannetti herhalde. Yeşimin üzerinde kısa bir şort vardı ve ben o bembeyaz bacaklarını yastık olarak kulanıyordum.

Biraz sonrasında başımı döndürdüğümde yüzüm amıyla burun buruna gelmişti. Amının o güzel kokusu ve sıcaklığı benim yarrağı kaldırmaya yetmişti. Kerem görmediği için rahat davranıyordum ve Yeşim de asla reaksiyon vermiyordu. Elimi başımın altına, tam amının üstüne koydum. Parmaklarımı yavaşca oynatmaya, şortunun üzerinden amcığını okşamaya başladım. Yeşimden tekrar ters bir reaksiyon gelmeyince elimi şorttan içeri soktum. Amı hafifçe kıllı idi ve sıcacıktı. Tanga külodunu kenara çekip amının kıllarıyla ve bızırı ile oynadım. Parmağımı amına yerleştirip çıkarmaya başladığımda Yeşim azar azar geriliyordu. Amı iyice sulanmıştı ve az sonrasında minik titreşimlerle boşaldı. Parmaklarımı ağzıma götürüp amının sularını yaladım, acaip tatlıydı. Sonra başımı Yeşimin kucağından çekip yine koltuğun minderine koydum.

Derken film bitmek üzereyken Yeşim kalktı masayı toparladı, ben uyuyormuşum numarasına devam ettim. Filim bitince Kerem beni uyandırmaya çalıştı, “Hadi Volkan kalk, eve gidelim.” dedi. Yeşim ise “Bırak çocuk uyuyor, uyandırma, burada yatsın.” dedi ve üstüme birşeyler getirdi örttü. Kerem de “Yenge ozaman ben kaçtım, gidip yatacam, uykum var.” dedi ve gitti. Ben şaşırtıcı ve hayret verici heyacanlıydım ve uyuma numarasına devam ettim. Yeşimin kocası içeride yatıyordu. Yeşimin ne yapmak istediğini anlamamıştım. O zamana kadar Yeşime birkaç kez sürtünmüştüm ve bana sert sert bakmıştı. Bana yaklaşmaya pek cesaret edemiyordu. Kendi kendime “Bu gece bu iş olacak, sonunda sikecem Yeşimi.” dedim içimden. Fakat öyle olmadı. Yeşim döşek odasına gitti. Sanki bana garez yapar benzer biçimde kocasını uyandırdı ve kocasıyla 2 saat sikişti orospu. Salonun kapısını tamamen açık, yatak odasının kapısını da aralık bırakmıştı, kocasıyla sikiştiğini benim duymamı istiyordu adeta.

Onlar içerde sikişirlerken ben de salonda yattığım koltukta yarağımı çıkardım, 31 çektim ve Yeşimin o güzel götünü hayal ederek çaresizce uykuya daldım. O halde sabah oldu. Yeşimin kocası her sabah 07:00 de işe gidiyordu. Kocası gittikten 15 dakika sonra sessizce döşek odasına geçtim. Yerde serili dev gibi bir döşek vardı ve yatakta Yeşim yan dönmüş bir şekilde yatıyordu. Sıcaktan yorganı ayakucuna ittirmişti. Üstünde ince bir gecelik, altında ise ipi götünün arasına girmiş bir tanga vardı. Aman tanrım o ne güzel bir göt o şekilde. Yavaşca geçtim arkasına uzandım. Elimle omuzunu bir yokladım, “Uyanıkmısın?” dedim, bir yanıt vermedi, sadece yastığa sarılıp sol bacağını karnına doğru çekti iyicene. Yeşimin o hasta olduğum, hayalini kurarak 31 çektiğim götü kabak şeklinde ortadaydı.

Geceliğini yavaş hareketlerle yukarı kaldırdım, tangasından götünün deliği belli oluyordu. Elimi atıp götünün etli yanaklarını okşamaya başlayınca, Yeşim birazcık kıpırdadı. Tekrar uyanık olup olmadığını sordum, yine bir cevap vermedi. Galiba bu sefer Yeşim uyuma numarası yapıyordu, geçen gece benim yaptığım şeklinde. Yavaşca götünün yanaklarını yalamaya başladım. Dilimi göt deliğine değdirince Yeşim birazcık irkildi, fakat hiç sesini çıkarmadan uyuyormuş benzer biçimde yapmaya devam etti. Ben biraz durakladıysam da daha çok dayanacak halim yoktu, yarrağım kazık benzer biçimde olmuştu. Eşofmanımın altını, külodumla birlikte indirdim. Yarrağımın kafasını tükürükledim ve Yeşimin o etli götünün arasına sürtmeye başladım. Dünyada böylesine bir heyecan daha olamazdı herhalde. Boşalmamak için kendimi zor tutuyordum.

Biraz daha sürttükten sonra artık dayanamayıp Yeşimin götünün arasına boşaldım. Döllerimle ne kadar da güzel görünüyordu Yeşimin o beyaz götü. Yarrağımdan gelen son damla dölleri de parmağımla göt deliğine sürüyordum ki, Yeşim birden sırtüstü döndü ve uykudan yeni uyanmış gibi yaparak gözlerini açtı. Sanki beni gördüğüne çok şaşırmış benzer biçimde, “Sen ne yapıyorsun burda?” diye sordu. Ben de “Dün geceden yarım kalan o işi tamamlamak için geldim.” dedim. Yeşim elini götüne uzatıp parmaklarıyla döllerimi sıyırdı ve bana döllerimi göstererek “Vaziyete göre sen o işi tamamlamışsın bile.” dedi. Ben de “Dur bakalım hele, daha yeni başladık.” diyerek elimi amına attığım gibi tangasını yana çektim ve amcığını yalamaya başladım. Artık 31 çekmelerimi süsleyen kadını sikmeme az kalmıştı.

Tangasını çıkardım ve amını deliler şeklinde yalıyordum, Yeşim de dilimi amına sokmam için eliyle başımı amının üstüne bastırıyordu. Dilmi amının arasında oynattıkça Yeşimin amı daha da sulanmaya başladı. Tam sikilecek kıvama gelmişti. Benim yarrak yine kazık şeklinde oldu. Daha fazla sabredemedim, biran ilkin o sulu am deliğini sikmek istiyordum. Yeşimi yan çevirdim, demin uyuyormuş gibi yapmış olduğu pozisyona getirdim. Yarrağımı arkadan o sıcacık amına soktuğumda Yeşim bir ‘Ohh’ çekti. Ben pek birşey yapmıyordum, Yeşim ileri geri gidip geliyordu. Yaklaşık on dakika kadar sonrasında Yeşim boşaldı ve bana “Ben bittim. Boşalacağın vakit sakın içime boşalma!” dedi. Oysa benim daha boşalmaya niyetim yoktu, Yeşimi daha o güzel beyaz götünden sikmek istiyordum. Yarağımı amından çıkardım, bir elimle göt yanaklarını ayırıp öteki elimin parmaklarını amının sularına bandırıp amsuyunu göt deliğine sürdüm. Yeşim götünü sikeceğimi anlamış olacak ki kaçmaya çalıştı, ama nafile, sikmeden bırakmaya hiç niyetim yoktu.

Yeşimin götünü yan vaziyette sikecektim fakat Yeşim rahat durmuyor, götünü siktirmemek için devamlı debeleniyordu. “Sakin ol, kıpırdama, canını yakmıyacam.” diyerek zorla da olsa sakinleştirdim ve tükürükleyerek kayganlaştırdığım yarrağımı Yeşimin göt deliğine dayadım. Artık hayallerimdeki göt yarrağımın ucundaydı. Yarrağımın başını götüne soktuğumda pek acı hissetmemişti, asla ses falan da çıkarmadı. Yeşim oldukça sakin bir biçimde duruyordu öylece, ben ise azgın itler gibiydim. Yavaşca ilerlemeye başladım. Yarrağımın tamamını soktuğumda Yeşimin acıdan bağıracağını beklerken, ancak hafifçe bir ıhılama sesi geldi. Ben yavaşca gidip gelmeye başladım, Yeşimde halen ses yoktu. Demek ki götten sikilmeye alışıktı, kocasına da götten veriyordu, ama bana ulaşınca naz yapıyordu orospu. Hızlanmaya başladım. Yeşimi domaltıp olanca hızımla sikmeye başladım götünü. Tam olarak kaç dakika siktim götünü bilmiyorum ama Yeşim “Götümün deliği uyuştu, yeter artık bu kadar, bitir artık!” demeye başlamıştı. Yarrağımı götünden çıkarıp amına soktum ve birkaç kere amına gidip ulaştıktan sonra sırtına boşaldım ve yatağa yığıldım kaldım.

O günden sonra Yeşim bana birdaha hiç vermedi, yanıma bile yanaşmadı orospu. Ama Nalanla sikişmelerimiz devam etti. 4 ay sonrasında Nalan da, “Artık ancak kocamla sevinçli olacam Volkan, tekrar ne olur isteme!” dedi. Ben de, “Eyvallah!” dedim, bana bu dünyada sikecek am çoookkk!

Yani anlayacağınız, arkadaşımın 2 yengesini de siktim. Üçüncü yengesi pek hoşuma gitmediğinden dolayı sikmek için asla uğraşmadım bile.