Karımla tatilde, başka yerleşim yerlerinde, yani tanınmadığımız yerlerde çılgınlık oluşturmaya bayılıyoruz. Mesela karım benim yanımda bacaklarını teşhir ediyor, ara sıra daha da ileri giderek külotunu ve apış arasını gösteriyor; bunları yaparken farkında değilmiş şeklinde davranıyor tabi. Daha sonra bu tarz şeyleri anımsayıp, süper azmış bir şekilde karımla seks yapıyoruz. Bu arada sizlere birazcık karımdan bahsedeyim: Karım 44 yaşında ama vücudu diri, 59 kiloda, 1.65 uzunluğunda, 85 göğüs ölçüsüne sahip, yani cazibeli bir hatun. Karımla gurur duyuyorum, istediği erkeği kendine baktırabilen biri.

Son tatilde Antalyaya gitmiştik, yat limanında bir banka oturduk, karımın eteği dizlerindeydi. Karşımızda, birkaç metre ilerimizde bir seyahat teknesi, içinde de genç bir delikanlı vardı. Karım bacaklarını hafifçe açarak delikanlının dikkatini çekmeyi başardı. Delikanlı önceleri kaçamaklı bakıyordu karımın bacak arasına. Karım gazete okur benzer biçimde yapıyordu. Ben karımın yanından kalktım, birazcık uzaklaştım, az ileride suyla oynar şeklinde yapıyordum. Sabah erken bir vakitte olduğundan etrafta başkaları yoktu. Çaktırmadan tekneye bakıyordum. Delikanlı teknenin camlı kaptan yerinde hareketlenmeye başladı. Bakışlarını karımın bacak arasına dikmiş ve otuzbir çekiyordu. Karım ona asla bakmıyor, gazete okuyormuş şeklinde oluşturmaya devam ediyordu. Karımı cepten aradım, “Çaktırma, delikanlı sana 31 çekiyor.” dedim. Karım telefonda heyecanlandı, bacaklarını daha da açtı. Delikanlı boşalmış olacak ki, az sonrasında hareketleri sakinleşti.

Delikanlı teknede üstünü başını düzelttikten sonrasında, merdivenden kıyıya geçerek karımın yanına gitti ve karımla konuşmaya başladı. Ben de yanlarına doğru yürümeye başladım. Delikanlının adı Halis imiş, ve 18 yaşlarında imiş. Karıma (Yakında güzel bir koy olduğunu, istersek ücretsiz bir şekilde tekneyle bizleri gezdirebileceğini) öneri etmiş. Yanlarına vardığımda bana sordular, ben de, “Olur.” dedim. Delikanlıya birkaç şişe bira alması için para verdim. “Abi tek başıma tekneyi yönetim etmem zor olur, bir dostum var Murat, O da gelsin bana yardım etsin.” dedi. “Gelsin, bence bir mahsuru yok.” dedim. Az sonra Murat da geldi ve denize açıldık. Limandan uzaklaşırken karıma bir şişe bira, kendime de bir şişe açıp yudumlamaya başladım. Birer şişe de gençlere ikram ettim, onlar da bize eşlik ettiler.

Biramı bitirdikten sonrasında tuvalete gittim. Karım Muratın karşısında bacaklarını o şekilde bir açmıştı ki, tuvaletten gelirken biraz bekledim ve çaktırmadan seyrettim. Karım bilgili olarak amının tek dudağını tangasından sıyırmış halde, başını yana çevirmiş denizi seyrediyordu. Murat ise karımın bilincinde olmadan frikik verdiğini düşünerek, sürekli karımın amına bakıyor. Murat benden rahatsız olmasın diye, teknenin en ön tarafına geçtim. Tekne bayağı uzun, Halis dümende, karımla Murat en arkada kaldılar. Karım bir ara bana cepten mesaj attı, “Murat beni yiyecek benzer biçimde süzüyor, gözü am deliğimde, ne yapayım?” diyor, ben de, “Sen bilirsin.” diye bildiri yazdım yolladım, herşeyi karıma bıraktım. Ben teknenin ön tarafında yüzükoyun yattım, siyah güneş gözlüğümü taktım, hem güneşleniyorum, hemde uyuyormuş gibi yapıyordum. Fakat çaktırmadan teknenin arka kısmını gözetliyordum.

Biraz sonrasında karım kalktı, altta bulunan kamaraya lavaboya gitti. Muratın karımın ardından gittiğini ayrım ettim. Kendime bira almak bahanesi ile kalktım arkaya gittim. Bira aldıktan sonrasında sükunet içinde kamaranın yandaki camına yanaştım ve gizlice izlemeye başladım. Murat karıma yumulmuş, karım, “Olmaz, yapma.” diye reaksiyon veriyordu. Birkaç kez, “Yapma.” dedikten sonra karım reaksiyon vermeyi bıraktı. Murat Karımın eteğini sıyırdı, diz çöktü ve karımın am deliğini yalamaya başladı. Karım zevkten kafasını geriye attı ve kendini tamamen serbest bıraktı. Murat şortundan sikini çıkardı ve karımın tek bacağını beline doladı, yüklendi karımın amına. Muratın yarrağını göremiyordum, fakat büyük bir yarrak olmalıydı ki, karım sıradan zorlanıyor, bağırmamak için dudağını ısırırıyordu. İkiside boşalıp, Murat karımın üstüne yığılınca ben oradan uzaklaştım, yine teknenin ön tarafına gittim.

Muratla karım azca sonrasında ellerinde bir olta ile yanıma geldiler, bana, “Nasıl gidiyor, iyi güneşleniyormusun?” diye sordular. “İyidir, siz ne yapıyorsunuz?” dedim. Karım, “Murat arkada bana balık tutmayı öğretiyordu, maalesef birşey yakalayamadım.” dedi. Murat Halisin yanına gidince karım kulağıma, “Bol bolca gösterdim.” dedi. Fakat pantolon balığı yakaladığını anlatmadı. Karım sikildiğini seyrettiğimi bilmiyordu. Proğramımızda sikişmek yoktu, tekrar de birşey demedim, ancak, “İyi, iyi.” dedim, gülüştük… Yarım saat sonra bahsettikleri koya vardık. Açığa demir atıp, hep beraber sandalla kıyıya çıktık. Koyda birazcık yürüyüş yaptıktan sonra gençler birazcık yukarıda tepede bir mağarayı gezdirmek istediler. Karım, “Ben yoruldum, teknede biraz uzanacam.” dedi. Ben Muratla mağarayı gezmeye gittim, karım da Halisle birlikte tekneye döndü. Teknede Halis ile de bir güzel sikişmiş.

Akşam motele döndük. Karım altımda benimle sikişirken, teknede amını bol bol teşhir ettiğinden bahsediyordu, bu esnada onlarla sikiştiğini de itiraf etti. Karım bunları anlatırken sikişmek muazzam oldu. Daha sonraki günlerde o delikanlılarla bir defa daha tekne gezintisi yaptık, karımı evire çevire siktiler, götünün üstüne 2 gün oturamadı…