Herkese slm. İsmim Mükü, 29 yaşındayım, sarışınım, 1.75 boyundayım ve hemşireyim. Sizlerle paylaşmak istediğim vaka ortalama 1 sene önce, çalıştığım hastanenin yoğun bakımına işe başlamam ile beraber başımdan geçti (Ama ne geçti, harika idi!) İşe başladığım ilk gün kapıdan içeriye girdiğimde gördüğüm Doktor, ilerde beni evire çevire, inlete inlete sikecek olan şahıs idi. Doktorla tanıştık, oturup bir çay içtikten sonra nöbet çıkışı olduğundan gitti. Ama ben o günden sonrasında Doktoru asla aklımdan çıkaramadım. Daha sonraları orda çalışan en kıdemli Doktorlardan birisi olduğu için, ben de o hastanede çaylak olduğum için beni o Doktorun yanına vermeye başladılar, bana işi öğretmesi için. Doktor oldukca karizmatik, asi, hırçın, herkese her istediğini yaptıran birisi idi. Hiç kimse ona bir şey söyleyemiyor, söylemeye çekiniyordu. Bu halinden benim de umutlarım kırılmaya başlamıştı.

Uzun geçen gece nöbetlerinde Doktorla sohbetlerimiz artmaya, samimiyetimiz ilerlemeye, birbirimize iyice yakınlaşmaya başladık. Hatta iş çıkışlarında beraber gezmeye, eğlenmeye gidiyorduk. Daha sonraları ona kocamdan memnun olmadığımı, benimle ilgilenmediğini falan söylemeye başladım. Doktor durumu anlamış olacak ki, bana karşı olan bakışları bile değişmeye başladı. Daha sonraları Doktorla akşamları netten yazışmaya, kaynaşmaya başladık. Artık izin günlerimizi de Doktorla birlikte geçirmeye başlamıştık. Ama artık benim dayanacak gücüm kalmamıştı, Doktorla deliler gibi sevişmek istiyordum.

Nöbetçi olduğumuz bir Cumartesi günü kendimi hazırladım. Bir gün evvelinde kuaföre gidip ağdamı yaptırdım, bütün bakımlarım ile birlikte. İşe geldiğimizde Doktor derhal bendeki değişikliği ayrım etti. Biraz konuştuktan sonra işlerimizi yapmaya başlatık. O gün çalıştığımız birimde ancak 2 hasta olması işimizi kolaylaştırdı. Herkes paydos edince, nihayet Doktorla başbaşa kalmıştık. İçerideki dinlenme odamıza geçtik. Doktor başını masaya koydu, bitap bulunduğunu, dinleneceğini söylüyordu. Ben de fırsattan istifade Doktor uyuyordur diye bütün cesaretimi toplayıp elini tuttum. Başta hiç bir şey yokmuş gibi elime sarılan ve uyumaya geçindiren Doktor, ondan sonra elimi öpmeye yalamaya başladı. Şaşırmıştım. O da bunu bekliyormuş benzer biçimde kalkıp üzerime geldi ve dudaklarıma yapıştı. Karşı koyacak halim yoktu, günlerdir Doktorun beni sikmesini düşünüp hayal kuruyordum. Ben de ona ateşli bir şekilde karşılık veriyordum…

Doktor daha sonra süratli bir halde üzerimdekileri çıkardı. Beni yatırdı ve bütün vücudumu süratli bir şekilde yaladı, giymiş olduğum tangayı hiç çıkartmadan, amcığımı götümü yalamaya devam etti. Eriyip bitiyordum. İçime girmesi, beni sikmesi için yalvarmama rağmen, Doktor, “Dur acele etme, zevkine varalım, zaten dün karım huysuzlandı, 3. Postadan sonra vermedi!” deyince aslına bakarsak başıma gelecekleri tahmin etmiştim. Doktor daha kendi üzerindekileri çıkartmadağından, onu yavaşça soydum. Ama soydukça içimdeki heycan artıyordu. Doktorun külodunu indirdiğimde gözlerime inanamadım, o kocaman yarağı iyi mi alacağımı düşünmeye başladım. Çünkü kocam benden 7 yaş büyüktü ve Doktorun sikine nazaran fazlaca küçük bir yarağı vardı ve 15 günde bir kere anca benim zorlamamla beraber oluyorduk. Dahası, kocamla evlenmemizin üzerinden 2 sene geçmesine karşın, benim kızlık zarım elastiki olduğundan daha yırtılmamış, amım tam açılmamıştı. Bunu Doktora anlattığımda, “Yat bakalım şu şekilde, bana Delikçi Doktor derler, hallederiz…” dedi.

Doktor am deliğimi tekrar yalamaya başladı. Zevkten uçuyordum. Doktor kocamın bana asla yapmadığı şeyleri yapıyor, dilini am deliğime sokuyor, götümü okşuyor ve götümü hoyratça parmaklıyordu. Boyum uzun bulunmasına karşın hassas bir yapım olduğu için, parmakları bile götüme müthiş bir acı veriyordu. Yalamayı bırakıp yavaşça üzerime uzandığı anda, o dev gibi yarağın kıpkırmızı olan kafası amıma dayandı. Tedirdin olduğumu anlayan Doktor daha yavaş bastırmaya başladı. Ama ne olursa olsun onu içime almak istiyordum. Böyle bir zevki daha ilkin yaşamamıştım. Doktor ittirdikçe benim inlemelerim artıyordu. O da bundan faydalanarak daha çok ittiriyordu. Bir anda kollarıyla beni yukarıya kaldırıp, beliyle de sikini bastırarak, fazla sikilmemiş amcığıma girmişti. O sik sanki ta beynime kadar ulaşmış, beynimi sikiyor benzer biçimde hissediyordum. Acıdan sesim kesildi, nefes almakta bile zorluk çekiyordum. Ama Doktor mükemmel düdüklüyordu beni. Tam bir adam benzer biçimde, sert ve haşin vuruşlarla amcığımın derinliklerine ulaşıyor, aklımı başımdan alıyordu.

Bu git-gel’ler ortalama 30 dakika aralıksız sürdü. Ben bu arada kaç defa boşaldığımı hatırlamıyorum, fakat Doktor hiç boşalmadı. Sonunda “Daha ne kadar sikeceksin Doktor, yeter bayılacam.” dedidiğim anda, “Siz hanımefendiler hep böylesiniz, önce yarak diye kudurursunuz, sonra sağlam bir sikici buldunuz mu, yeter diye yalvarırsınız!” diye bana sitem ediyor, fakat asla durmadan daha sert darbelerle amcığıma girip çıkmaya devam ediyordu. Yaklaşık 15 dakika sonrasında kasılıp inlemeleri arttı ve tüm menilerini son damlasına kadar içime boşalttı. Ben altında kıvranıp kalkmaya çalıştıkça, “Dur tüm bunlar amına boşalsın, öyle kalk!” dedi. Ama bilmediği birşey vardı, korunmuyordum. Bunu ona söylediğimde çılgın oldu, “Hem kendini siktiriyorsun, hemde korunmuyorsun!” derken üzerimden kalktı ve koltuğa akan kanları gördü. “Bak birşey olmaz, kızlığın yeni gitti daha, kanla birlikte hamile kalmazsın.” dedi.

Nöbet bitimi olduğu için temizlenip üzerimizi değiştirdik. Beni kocam almaya geleceği için, o günlük sikişmemiz okadarla kaldı. Daha sonraki bir gece nöbetinde Doktor beni tam 5 posta sikti. İlerleyen haftalarda ise arka kapımı dağıttı…

Öptüm by…