Merhabalar, adım Behzat. İşyerimin talimati ile Çek Cumhuriyetine gitmek zorundaydık, orda kurulu olan fabrikaları denetleme amacı ile. Alman iş arkadaşım Joachim ile beraber otomobil ile gümrük kapısına yaklaştık. Kapıya geldiğimizde, gümrük memuru bir bayan, bizden, önce passportlarımızı istedi, hemen sonra arabadan inmemizi ve bagajı görmek istediğini söylemiş oldu. Aynen uyguladık. Bu arada şunu belirteyim: iş seyahati birkaç gün süreceği için, tedarikli gidiyorduk, şu demek oluyor ki ekip elbiseler ve çamaşırlarımız çoktu.

Gümrük memuru bayan bu yoğun bagajı görünce doğal olarak, “Bu kadar eşya sizin mi?” diye sordu. Ben olayı olduğu şeklinde anlattım. Nereleri denetleyeceğimizi sordu. Ben de biraz ürkerek’te olsa, planladığımız şekli anlattım. Gümrük memuru hanımefendi da okadar güzelki, sanırsın manken. Size söylemeye çalışayım. Kumral saçlı, tahminen 1.75 uzunluğunda, ince belli, o üniformasında bile seksi gözüken, tatlı bir hanım. Üniformanın altında dekoltesi sıradan açık bir bluz giymiş, dudaklarda fazla olmasada biraz ruj, tırnaklarında French, fazla yüksek olmayan topuklu bir pabuç giymiş. Gerçekten o duruşuyla beni etkilemedi desem, asılsız olur.

Bizim tam olarak ne iş yaptığımızı öğrenmek istedi. Arkadaşım Joachim girdi lafa ve onun sorularını cevaplamaya başladı. Joachim de 1,80 uzunluğunda, iri yapili, iyi görünebilmek için kendine fazlaca özen yayınlayan bir kişidir. Aynı zamanda benim görüşümle yakışıklı bir arkadaşımdır. Bunu gümrük memuru hanımefendi da ayrım etmiş olmalı ki, onların muhabbeti gittikçe başka konulara kaymaya başladı. Lafa ben de girdim, “Acaba yakınlarda WC varmı?” diyerekten. Hem oldukça sıkışmıştım, hemde o kadar yoldan sonrasında kendime çeki seviye vermek istedim. Gümrükcü hanımefendi kolumdan tutup beni 5 metre ileri götürerek WC’nin yerini tarif etmeye başladı. Bana yakınlaşınca o güzel kokusundan derin bir nefes aldım. Bunu o da fark etti ve gülümsedi. Kadının bakışları ‘Seks isterim, sikişmek istiyorum!’ diye bağırıyordu sanki. Neyse işimi görüp tekrar arabanın yanına geldiğimde, gümrükcü bayanla arkadaşım Joachim samimiyeti artırmış, birlikte gülüşüyorlardı.

‘Hayırdır, neler oluyor?’ benzer biçimde arkadaşıma bir göz hareketi çektim. O da bana omuzlarını kaldırarak ‘Bilmiyorum.’ gibisine yanıt verdi. Daha sonrasında anladığımıza bakılırsa gümrük memuru kadın bize takmış meğer. “Lütfen benimle gelin!” dedi, eline benim eşya çantalarından birini aldı yürüdü. Gümrük binasına girdik ve merdivenlerden aşağıya inerken, başka bir gümrük memuru hanımefendi karşıdan bizimkine herhalde, “Ne oldu?” benzer biçimde Çek’ce bir soru sordu. Bizimki de ona artık ne dediyse, kalktı ve gitti. Tahminimce ‘nöbet değiştirelim’ der şeklinde bir vaka oldu. Bir odaya girdik, bizden sandalyelere oturmamızı istedi. Daha sonra kapıya doğru gidip, kapıyı kilitledi.

Ben sanki kadının ne istediğini tam o zaman anladım, fakat güvenilir olmak için biraz daha bekledim. Arkadaşım Joachim şaşkınlık içinde bir sual soracaktı, kadın Joachim’in dudaklarına uzun bir öpücük kondurdu. İkimiz de şok olduk. İşe bak! Gümrük binasına kilitlendik ve gümrük memuru bizimle seks yapmak istiyordu. Kaçışımız yok şeklinde gözüküyordu. Kadın soyunmaya başladı ve bizimde aynen soyunmamızı istedi. Biz tabiki ne kadar tereddütlüde olsak okadar da hevesli idik. Dediğini yaptık soyunduk, ayaklarımızda sadece çoraplarımız kaldı.

Kendisi de tamamen soyununca, vücudunun o güzelliğinden kendimizi alamıyorduk. Memeleri büyükçe ve dimdik duruyordu, beli oldukça ince ve kalçaları bir erkeği baştan çıkaracak cinstendi. Amını tamamen traş etmişti, küçük amcık dili pembe pembe görünüyordu. Yanımıza gelip, bizim kalkmak üzere olan siklerimizi sıvazldı. Bir benimle öpüşüyor, bir arkadaşımla. Arkadaşımın yarağı, kendisi Alman olduğu için sünnetli değildi. Bunu farkeden gümrükcü hanım bana sordu, “Senin sikin niçin bu şekilde?” dedi. Sünnetli yarak görmemişti o vakte kadar. Ben de durumu kısa yoldan anlattım heralde, şundan dolayı daha önemli işimiz vardı.

Kadın dizlerinin üstüne çömelip arkadaşımın yarağını ağzına almaya başladı. Öteki eli ile benim sikimi okşamaya devam ediyordu. Arada bir banada saksofon çekmeyi ihmal etmiyordu. Arkadaşım herhalde fazla dayanamadı ve kadının ağzına boşaldı. Birden oldukca döl gelince ürken gümrükcü hanım, hemen gidip ağzını yüzünü temizleyip geldi. Benim sikim halen kalkık vaziyette bekliyordu. Arkadaşım yarağını yeniden kaldırmaya uğraşırken, hanım benim yarakla ilgilenmeye başladı. Ben de bu arada boş durmuyordum, kadının iri göğüslerini kabaca sıkıyordum. O anda Kadının adını sormayı unutuğumuz aklıma geldi ve derhal sordum. İsmi Mita imiş. “Mita masanın üstüne uzan!” dedim. Masanın üstüne oturdu ve kendini geriye bıraktı. Bacaklarını ayırıp, o mis kokan am deliğini yalamaya başladım. Amına dilimi sokup sokup çıkarıyordum.

Zevkten dörtköşe olan Mita inlemeye başladı. Joachim bizlere yaklaşıp, yarı kalkmış yarağını yeniden Mita’nın ağzına vermeye çalışıyordu. Mita Joachim’e sakso çekiyor, ben de Mita’nın amcığını (kedi süt içer benzer biçimde) yalıyordum. Bir müddet sonrasında dayanamayıp sikimi Mita’nın kaygan amına dayadım, “Mita sikişe hazırmısın?” dedim. Kafa sallayıp ‘Evet’ demeye getirdi. Var gücümle sikimi köküne kadar birden soktum. Mita’nin gözleri birden açıldı ve artık inlemeyi bırakıp bağırmaya başladı. “Dur! Yavaş!” diye yalvarıyordu. Ben dururmuyum, öyleki bir pompalıyordum ki, Mita’nin söylediklerini o hızla zevk sesleri zannediyordum. Oysa Mita canı yandığından bağırıyormuş. Sikimi götüne sokmuşum. Ben de ne kadar güzel daracık bir amcık diye kendi kendime seviniyordum.

Joachim Mita’yi biraz rahatlattı, bununla beraber Mita’nın am deliğini parmaklıyordu. Tekrar zevke gelen Mita kendini masanın üzerinde iyice bırakmıştı. Arkadaşım Joachim de benim gibi götçüymüş, Mita’ya, “Götünü ben de sikmek isterim.” deyince, Mita ürküp, “Hayır! Arkadaşın mahvetti götümü, üstelik daha önce götten hiç yaptırmamıştım.” dedi. İkna etmeye çalıştık onu, “Krem var mı?” diye sorduk. “Sadece nemlendirici el kremi var.” dedi, çantasından çıkardı. Kremi aldım ve azca ilkin siktiğim götünü kremledim. Arada bir parmağımı götüne sokup alıştırmaya bakıyordum. Joachim ise Mita’yı ikna etme çalışmalarına devam ediyor, kendisini bırakırsa ne kadar zevkli olabileceğini anlatıyordu.

Ben kremi bolca sürdükten sonra, Joachim gelip Mita’nın göt deliğine dayadı sünnetsiz yarağını. Ağır ağır sokuyordu yarağını. Bana dönerek “İşte göt böyle sikilir.” dercesine bakıyordu. Hafif formundan düşmüş olan sikimi Mita’nın ağzına verdim. Temizlememiştim, olduğu gibi yalayarak temizledi sikimi. Aynı anda çıldırmış şeklinde emiyordu sikimi. “Amımı da sikin, artık dayanamıyorum.” diye inliyordu. Masadan ikisinin de inmesini istedim. Kendim yattım masaya, Mita’yı üzerime bindirdim. Sikim amına kendiliğinden giriyordu. Joachim’e işaret ederek, götünü sikmeye devam etmesini istedim. Sandviç halinde pompalıyorduk Mitanın am deliğini ve götünü. Zevkten çığlıklar atıyordu. Ben bir elimle memelerini sıkıyor, bir elimle ağzını kapatmaya çalışıyordum bağırmasın diye. O anda kapı çalındı, hepimiz birden durduk. Az ilkin gördüğümüz gümrükcü bayan arkadaşı, bir sorun olup olmadığını soruyormuş.

Mita kalktı, o çıplak haliyle kapıyı açtı, kadın arkadaşı da içeriye girdi. Arkadaşı da hani şöyle alıcı gözüyle bakınca, gerçekten güzel bir bayandı. Biz tekrar derhal çaktık davayı, Mita arkadaşına daha ilkin nöbet degişmesi ile alakalı değil de, az sonrasında sende gel komutu vermiş aslına bakarsak. Kadın bizi öyleki kalkık siklerimizle görünce, gözleri açıldı. Mita ona saati gösterip, ‘artık git’ gibi Çek’ce bir şeyler emrettiyse de, o dinlemeden derhal süratli bir halde soyunmaya başladı. Kadının adını sormuş oldum ve soyunmasına destek oldum. “Adım Katja, ya sen?” dedi, “Ben Behzat, bu da Joachim.” dedim.

Sütyenini çıkarınca iki tane küçücük meme fırladı karşıma. Memeleri okadar küçüktü ki, elma kadar bile yoktu. Külotunu da sıyırıp çıkarınca, traşlı fakat çok az kıllı olan amcığı da ortadaydı. Amcığına sadece bakmak bile acayip zevk veriyordu. Ben tamamen kendimi Katja’ya verdim, dostum Mita ile ilgileniyordu. Katja’yı koltuğa oturttum, bacaklarını ayırdım ve direk amcığını yalamaya başladım. Katja’da buna özlem kalmış benzer biçimde oh çekiyordu. Başımı elleriyle amına doğru bastırıyordu. Katja’yı koltuğa uzatıp ben de ters döndüm üstüne çıktım ve sikimi ağzına yönelttim, 69 olduk. Sikimi tüm bunlar ile yuttu Katja. Ben de dilimi amına girdiğince sokuyordum. Öylesine güzel tamamlıyorduk birbirimizi ki, anlatamam.

Amını yalamaktan dilimin uyuştuğunu farkedince, koltuğa oturup, Katja’yı da üzerime oturttum. Yavaşca kaydı sikim amının içine. Ben fazla uğraşmıyordum, Katja sikimin üzerimde kalçalarını delicesine oynatıyordu. Amı sikimi öylesine bir emiyordu ki çıldırtıyordu beni. “Götünü de sikebilirmiyim?” diye sormuş oldum Katja’ya. “Evet! Her deliğimi sikmeni isterim aslına bakarsan!” diye zevkle inliyordu. Amını sikerken parmaklarımı tükürükleyip bir yandan göt deliğini hazırlıyordum. Katja fazla dayanamadı boşaldı. Bu arada çığlıklar inlemeler alabildiğince… Yavaşca sikimi amından çıkardim, göt deliğine dayadım. Katja’nın götü de küçüktü, acıtırım diye korktum ve “Katja istersen sen kendin rahatlıkla yerleştir ve sok!” dedim. “Olur.” dedi ve birden sikimi köküne kadar soktu götüne.

Joachim bile şaştı kaldı bu işe. Mita ile sikişirken bizi izliyorlarmış daha fazla tahrik olmak için. Joachime, “Bak! Göt böyle sikilir işte!” dedim ve durmadan alttan vuruyordum hem sikimi hemde taşaklarımı Katja’nın götüne. Mita Joachimin yanından kalkıp bizim yanımıza geldi. Katja ile sikişirken, önce taşaklarımı okşamaya başladı, sonrasında da yalıyordu. Ne zevkti o o şekilde. Bir taraftan göt sikmek, bir taraftan başka bir hanım taşaklarını yalıyor. Joachim de arkamdan sandalye üzerine çıkmış, yarağını Katja’nın ağzına vermeye çalışıyormuş. Katja Joachim’in benimkinden daha minik sikini ağzında kaybedince, Joachim bir kere daha şaşırdı kaldı.

Dördümüz ortalama bir saat kadar farklı pozisyonlarda sikiştik. Boşalıp, tekrar küçük bir moladan sonra yine sikişmeye devam ediyorduk. Ben o zamana kadar bütün arzuladığım fantazilerimi yaşıyordum. Kadınları üstüste yatırıp, sikimi Mita’nın amından çıkarıp Katja’nın götüne sokuyordum. Ardından yine Mita’ya yalatıyordum. Daha sonra ikisini 69 haline getirip, birinin götünü sikerken diğerine arada bir sikimi yalattırıyordum. Boş kalan amı veya götü de hep Joachim düdüklüyordu. Çıldırıyorduk herkes zevkten. Saatin ilerlemesini unuttuk heralde, bayanların mesaisi bitmişti. Bizi evlerine çayır ettiler, orda devam ederiz dercesine. Bir taraftan akşama doğru ilk fabrikada olmamız lazım iken, öte taraftan kadınlarin evli olup olmadıklarını düşünüyordum.

“Evlimisiniz?” diye sormuş oldum ortaya. Mita, “Ben ayrıldım, şu an yalnızım ve kendime ilişik bir dairede kalıyorum.” diye cevapladı. Katja da, “Ben bekarım, ailemle oturuyorum.” diye arkasından ekledi. “Kızlar, biz işimizi halletsek, zaten birkaç gün sonra geri dönerken tekrar burdan geçeceğiz.” dediysek te, bizi ısrarları ile zorluyorlardı. Yapacak bir şey yoktu, fabrikada buluşacağımız şahısa telefon açıp bir gerçek dışı uydurmalıydık. Joachime, “Sen çöz bu vakası artık!” dedim. Joachim telefon edip, gümrükte alıkoyulduğumuzu söyledi, artık işlerimiz nezaman biterse tekrar fabrikayı arayacağımızı söyledi.

Koyulduk yola, bayanlar kendi otomobilleri ile önde, ikimiz de arkalarında, ortalama on dakikalık yoldan sonrasında geldik Mita’nın evine. Havanın da sıcak olması nedeni ile, kapıdan içeri giren soyundu. Mita bize içecek hazırlamaya mutfağa girdi. Ben Katja’yı minik öpücüklerimle başladım azdırmaya. Katja, “Bir dakika.” dedi ve Mita’nın yanına gitti. Joachim bana bakıp gülüyor, ben ise, “Bu fırsatı iyice, hatta gittiği yere kadar değerlendirelim.” dedim. Kadınlar ellerinde içeceklerle geldiler ve “Biz banyoya, duşa giriyoruz, derhal çıkarız.” dediler.

Duştan çıplak geri döneceklerini düşünerek bizde Joachim’le üzerimizde ne kaldıysa artık soyunduk. Aradan 10 dakika geçti, kızlar halen gelmeyince, Joachim’e, “Şunlara bir bakalım.” dedim. İkimizde çırılçıplak banyonun kapısını çaldık. “Gelin içeriye, çekinmeyin!” dediler. Bizde zaten çekinme diye birşey kalmamıştı. Bir de baktık ki, Mita Katja’nın şampuanlar içindeki am deliğini yalıyor, o da inlemeye başlamıştı bile. Dördümüz birden banyoya sığmadığımızdan, ben Katja’ya, “Yıkan acele gel, seni sikmeye idame etmek istiyorum!” dedim. Katja, “Acelen ne? Rahatça yıkanıyoruz burda.” diye şikayette bulunmuş oldu. Ben de, “Oh gel keyfim gel, bizi düşündüğünüz yok ki!” dedim. Bunun üstüne Mita çıktı hemen ve benimle salona geldi. Katja’nın sırtını keseleyen Joachim onunla banyoda kaldı.

Mis şeklinde kokan Mita’yı aldım yumuldum amına hemen. Banyonun ıslaklığı ile amının ıslaklığı karıştı birbirine. İnlemeye başladı ve kafamı geri itip önümde domaldı. Sikim direk benzer biçimde olmuş inmek bilmiyor aslına bakarsan. “Amını mı, yoksa götünü mü?” diye sormuş oldum Mitaya. “Götümün kızlığını sen bozdun, erkeğim sensin, tercihi sana bırakıyorum.” dedi. Götünü hazırlamadan Mita’yı yeniden üzmek istemedim, ıslak amına soktum sikimi. Bir vakit köpekleme pozisyonunda siktikten sonra bunu kaldırdım, duvara dayadım, ayakta arkadan sikiyorum amını. Ellerim o sıkı memelerini sarmış, nefesi gitgide hızlanıyordu. Elimin biri ile amının klitoris bölgesine inip, zevk dügmesi ile oynamaya başladım. Artarak hızlanan nefesini hissediyordum. Kafasını çevirdi kulağımın memesini ısırıyordu. Bir an durdum, “Hiç kımıldama, boşalmak üzereyim, daha henüz bitsin istemiyorum!” dedim. Sikim amının içinde küçük adımlarla banyoya ilerledik.

Banyoda Joachim Katja’ya saksofon çektiriyordu. Mita’yı serbest bırakınca o da Katja’ya katılıp Joachim’in sünnetsiz sikine sarıldı. Yakın bir rafta duran krem gördüm. Uzanıp aldıktan sonra, başladım Mita’nın götüne sürmeye. Arada bir parmağımı götüne sokuyordum. Daha sonrasında iki – üç parmak, derken götünü dört parmağım ile iyice aıştırdım. Bayağı açıldı götünün deliği. “Sıkı dur Mita, kökleyeceğim!” dedim. Mita Joachim’in sikini yalamayı bıraktı ve tutunacak iyi bir yardımcı arıyordu. Küvetin kenarına tutundu. Birden soktum sikimi götüne ve tamamını yerleştirdim, öylece içinde kaldım. Zevk kıvamım tam yerinde idi. Sert sert pompalarken “Artık dayanamıyorum!” deyip götünün derinliklerine boşaldim. Sikim biraz rahatladıktan sonrasında götünden çıkarıp suyla temizledim küçük Behzat’ı.

Sonra mutfaktan kendime bir su aldım ve salona geçip koltuğun üzerine uzandım. Tabiki onların seslerinden ben huzurlu duramadım ve yeniden banyoya gittim. Bu arada Joachim Mita’nın amına sokmuş sikini ve Katja’yı yalıyor. Yalarken bir yandan da Katja’nın götünü parmaklıyor. Mita boşalmak üzereydi, bir çığlıkla boşalıp saldı kendini. Joachim yarağını Mita’nın amından çıkarır çıkarmaz Katja’nın götüne ağır ağır sokmaya çalışıyordu. “Öyle yavaş olmaz oğlum, hepsini birden sok! Katja alışmış götten vermeye zaten!” dedim. Joachim sözümü dinledi, sikinin ucunu göt deliğine dayadı ve hepsini birden soktu Katja’nın daracık götüne. İki üç git gelden sonrasında dayanamadı ve boşaldı. Hepimiz sırasıyla temizlenip salona geçtik.

Salonda Katja “Hepiniz egoist’siniz, siz zevkinizi aldınız ben daha alamadım!” deyince, Mita Katja’nın yanına gidip amına yumulmak istedi. Katja, “Hayır, siktirmek isterim ben, hemde oldukca sert bir sekilde! Hem amcığımdan hemde götümden vurdurmak istiyorum!” dedi. Bu tahrik edici sözlerden benim sikim yine uyandı. Joachim, “Benim pilim sonlandı! Biraz istirahat etsek?” dedi. Ben, “Yorulan dinlensin!” diyerekten kalktım ayağa. Katja’nın ağzına verdim sikimi, “Ben seni şimdi oldukca fena sikeceğim, bekle 2 dakika daha!” dedim. Katja sikimi çivi şeklinde yapmaya başladı bile. Kafasını ileri geri yapmış olup emmesi ile birlikte, sanki onun o dar amcığını sikiyormuşum şeklinde oluyordum. Zaten sikimin tamamını alıyordu ağzı.

Değişiklik olsun diye ayaktayken Katja’yı kucağıma aldım ve sikimin ucunu götüne soktum birazcık. Katja götten zevk almasını bilen bir hanımdı. Kucağımda yarrağım götüne kaydıkça ince ince inliyordu, ben de onun o erikten birazcık büyük memelerini ısırıyordum. Gaddarlaşmaya başladım, o da bunu hissetti ve sırtımı tırmalıyordu. Bir de baktım Mita gelmiş, alttan Katja’nın götüne giren sikimi ve taşaklarımı yalıyor. Dünyada oldukça adamın bu duyguyu tattığını zannetmiyorum. O kadar güzeldi. Yorulduğmu hissettim, Katja yine nerden baksanız 50 kilo vardı. Katja ile yatakodasına gittik ve onu yatağa sırtüstü yatırdım. Götünden sikmeyi bırakıp amına soktum ve pompalamaya başladım. Var gücümle durmadan sikiyordum amcığını. Aradan güvence 15 dakika geçti, kan ter içinde kaldık. Katja’ya, “Boşalırken birlikte boşalalım.” dedim. “Tamam!” dedi. Zaten fazla sürmeden, “Ben geliyorum!” diye inlemeye başladı. Ben daha da hızlandım. Sikimin Katja’nın amının ta altına kadar değdiğini hissediyordum. Katja tam boşalırken ben de patladım. Bu boşalma bizlere bir saat benzer biçimde geldi, zevkimiz asla bitmiyordu sanki.

Sarıldık birbirimize, yatakta uykuya dalmışız. Mita da Joachim’in kucağında uyumuş kalmış. Ertesi gün uyandığımda hemen saate baktım ve “Eyvah!” dedim. Joachim’i uyandırdım ve “Oğlum yandık, geç kaldık!” diye cümleme başlarken, Joachim sözümü keserek, “Telaşlanma, ben o işi hallettim bile!” diyerek gülümsüyordu. Fabrikada bizi bekleyene arabamızın gümrükten sonrasında arızalandığını söylemiş. Ardından işyerini arayıp oraya da aynı yalanı uydurmuş. “Ne vakit hallettin bu işi?” diye sormuş oldum. “Sen Katja’yı becerirken, bizler Mita ile bu planı yaptık ve ihtiyaç duyulan yerlere telefon açtık.” dedi. Mita’da o gün için Katja ile kendisine izin yazdırmış işyerinden. “Anlaşıldı bugünde sikimiz bayram edecek!” dedim. Katja ve Mita’yı uyandırdık. Kahvaltımız bile sikişerek geçti. Mita’nın amına bal döküp hepimiz yaladık. Katja’nın götüne salam soktuk ve Mita’ya yedirdik. Kahvaltıdan sonrasında oradaki avmsine gidip soyunma odalarında sikiştik. Cafenin tuvaletinde dörtlü sikiştik. Arabanın motor kaputu üzerinde bile sikiştik.

Diyebilirim ki, hayatımın sikişini Çek Cumhuriyetinde yaşadım. Tabiki bu olaydan Joachim ile benden başkasının haberi yok. İlk fırsatta tekrar Çek Cumhuriyeti’ne gitmeyi planlıyoruz.