Mrb, ben Yaşar, sağlık sektöründeyim. Çalıştığım hastanenin antak kalma yaptığı alışveriş merkezlerinin birinin revirinde görevlendirildim. Sabah ondan akşam ona kadar çalışıyordum ve doğal olarak ilk günler fazlaca sıkılmıştım. Sonra birgün diş apsesi yüzünden iğne yaptırmaya 18 yaşlarında bir kız geldi, oldukça güzeldi. Sedyeye uzanıp kalçasını açtığında gözlerime inanamadım, okadar beyaz ve sıkı bir kalçası vardı ki, bir an atlamak geldi içimden, kendimi zor tutmuştum ona saldırmamak için. Neyse iğneyi yaptım, ama bundan sonraki iğneye ulaştığında iğne yerlerine masaj yapılması icap ettiğini söyledim, O da olur dedi.

Artık her iğneden sonra kalçalarına masaj yapıyordum böylece. Tabi masaj yaparken, elimde olmadan sikim kalkıyordu ve boşalıyordum. Bir gün yeniden kalçalarına masaj yaparken onun benimkini dikizlediğini ayrım ettim. Dikizlediğini çakmamış şeklinde yapıp, aralıklarla sikimi okşuyordum ve boşaldığımda beyaz formamdan ıslaklık belli olmuştu. Sonraki günlerde de devam ettim kalçalarına masaj meydana getirmeye ve sikimle oynayıp boşalmaya. Artık son iğnesini yaptığımda onun artık o güzel kalçalarına dokunamayacağım diye moralım fazlaca bozuktu ve iğneyi yapıp geri çekilmiştim ki, ‘Çok acıdığını, masaj yapmamı’ söylemiş oldu. Ben de moralım bozuk bir halde önemsiz bir halde masaj meydana getirmeye başladım. Bana dönerek, “Her vakit daha iyi masaj yapardın, bugün ne oldu?” dedi.

Ben de, “Bu senin son iğnen. Seni birdaha göremeyeceğimden ve birdaha dokunamayacağımdan dolayıdır.” dedim. “Nasıl yani?” dedi. Derin bir iç çekerek, “Kalçaların fazlaca güzel, onlara sahip olmak için neler vermezdim.” dedim. O da, “Belliydi onları istediğin, her masajda nasıl boşaldığını gördüm.” diyince, dayanamayıp dudaklarına yapışıverdim ve öpmeye başladım. Beni bir an geri itekledi ve “Ben daha bakireyim, öpüşebiliriz ve sevişebiliriz, ama içime giremezsin, kızlığıma dokundurmam.” dedi. “Tamam, kızlığına ellemem.” dedim. “İyi ohalde, akşam çıkışta gelirim.” dedi ve öpüp çıktı.

Tabii gittikten sonra saatler geçmek bilmedi benim için. Sonunda vakit gelmişti, revire geldi. Evdekilerden, bu gece bir kızarkadaşında kalacğını söyleyerek izin almış. Saat on buçuk olmuştu, emniyet heryeri kontrol edip kalanları çıkartmaktaydı. Hemen kapıyı kilitleyip ışıkları sondürdüm. Saat onbir gibi avmsinin kapıları kilitlenmiş, içerde bir tek ikimiz kalmıştık. Hemen yapıştım dudaklarına. Çok korkmuş olduğu belliydi, titriyordu. Aralıklarla, “İçime girmeden tecrübe edelim.” deyip duruyordu. Göğüslerini yalamaya başladığımda inanılmaz derecede inliyordu. Küçücük ve o şekilde sert göğüslerı vardı ki, ısırmaya çalıştığımda bile diş geçmek bilmiyordu.

Göğüslerinden aşağıya doğru yalamaya başladım. Tam küloduna geldiğimde kafamdan tutup, “Ne olur içime girme, kızlığım giderse akrabalarım beni öldürür.” diye yalvarıyordu. Ben de, “Tamam, sen merak etme.” dedim ve yalamaya devam ettim. Amcığının üzerini kapatan o beyaz külodunu sıyırdığımda gözlerime inanamamıştım. Kaymak gibi, asla mi ama asla tüy yoktu ve amcığı küçücüktü. Gerçi daha 18 yaşlarında olan bakire bir kız için doğaldı, fakat yinede böylesine taze bir amcığı yalayıp içerisine girmemek olmazdı. Amcığını iyice yaladıktan sonrasında, elimle amcığının dudaklarını araladığımda ses çıkarmadığını ayrım ettim. Hemen sikimi çıkarıp kızın üstüne atladım. Sikimi amcığının üstünde sürtmeye başlamıştım ki, bana, “Sikini görmek isterim.” dedi.

Biraz doğrulup sikimi gösterdiğimde, “O ne öyleee?” diye çığlık attı. Hemen elimle ağzını kapadım ve “Ne oldu?” dedim. “Bu benim izlediğim zenci filimlerindeki kadar büyük. Eğer birgün evlenirsem, gerdekte kızlığımı böyle birşeyin bozması için dua ederim.” dedi. Ben de, “Bunun şimdi olmasını istermisin?” diye sordum. “Asla, babam öldürür beni.” dedi. Aslen Karadenizlilermiş, “Bizde kızlık çok mühim.” dedi. Ben de, “Tamam, o biçimde arkanı dön, götten sikecem seni.” dedim. “Ordan hiç yaptırmadım daha, hem iyi mi alacam bunu arkama, fazlaca büyük, olmaz.” dedi. İyice kudurmuştum artık, “Ya kızlığını, veya arka deliğini bozmak isterim.” dedim. “Hayır, olmaz.” deyip geri çekildi ve üzerini giyinmeye çalıştı.

Giyinip gitmesine izin vermedim, ellerinden tutup, “Ya kızlığını verirsin, yahut arkana sokarım. Eğer kabul etmezsen olanları ailene anlatırım.” dedim. Çok korktu, sesini çıkartamıyordu, “Sadece ağzıma alayım ne olur?” dedi. “İyi, al bakalım ağzına, sonrasını düşünürüz.” dedim ve sikimi o minicik ağzına verdim. İlk başta sadece sikimin kafasını öpüp yalıyordu, “Aç ağzını, iyice al ağzına.” deyip ağzını açtırdım ve ağzına yerleştirip çıkarmaya başladım. Ara sıra fazla itekliyor, gırtlağına kadar sokuyordum. Nefes almakta zorlanıyor, gözlerinden yaşlar geliyordu. İyice azmıştım, ne olursa olsun amını yahut götünü sikmek istiyordum. Bunu hemen ters çevirip domalttım, sikimin kafasını tükürükleyip dayadım götünün deliğine. Fakat ne kadar uğraşsamda götüne girmedi, kafasını dahi alamıyordu…

Delirmiştim iyice, bunu sırtüstü yatırıp, “Kısmet amına girmekmiş.” dedim. Beni iteklemeye, bana mani olmaya çalışıyordu. Ellerini tutup üzerine çıktım ve sikimi dayadım amına. Sikimi her itişimde bağırıyordu, yalvarıyordu, “Çok canım acıdı, bırak gideyim.” deyip duruyordu. Bense artık patlamak üzereydim. İlk hamleyi yaptığımda amının biraz açıldığını hissettim ve bütün gücümle sikimi içine ittim. Amı öyle dardı ki, sikim bile acıdı. Tamamen içerisine girdiğimde, kız birkez daha acıyla bağırdı ve sesi kesildi. Bayıldığını farkettim. Kızı ayıltmadan, tam 15 dakika kadar siktim ve amına boşaldım. Sikimi amından çıkardığımda, sikimin her tarafınca ve kızın amından bacaklarına doğru, kanla karışık spermler süzülüyordu.

Kağıt havlu ile sikimi ve onun amını temizledim. Sonra alkollü petlerle onu ayıltığımda, şaşkın bir şekilde bana bakarak, “Ne oldu?” dedi. Ben de, “Kızlığın gitti, artık benim oldun.” dedim. Bana sarılıp ağlamaya başladı. Onu biraz teselli ettikten sonrasında, tekrar yiyişmeye ve öpüşmeye başladık. Sikimi amına dayayıp içine girmek istediğimde, amı yeniden oldukca dardı ve halen oldukça acı çekıyordu. O gece sabaha kadar, kızın am deliğini doyasıya siktim. Sabah yanımdan ayrılırken, “Artık bundan sonrasında seni hayatta bırakmam.” dedi ve gitti. O günden sonrasında her buluştğumuzda, ilk kuytu yerde kesinlikle sikiyorum. Tam iki aydır da hergün 5 – 10 dakikalığına da olsa revire geliyor ve derhal tuvalette amcığını sikip gönderiyorum.

Amını hergün siksemde aklımda sürekli arkadaki küçük deliği vardı. Nekadar uğraştıysam da götten vermiyordu orospu. Mutlaka o daracık götünü sikmek istiyordum ve fırsat bekliyordum. Derken birgün onun çalmış olduğu katta işyeri olan bir arkadaşımdan, bizim kızın patronuyla sikiştiğini, götten verdiğini öğrendim. Gerçekten de patronuyla araları bozuktu, oysa şimdi maaşına zam bile almıştı, şayet patronuyla sikişmiyorsa patronu durup dururken niçin zam versin ki? O gün tekrar yanıma geldiğinde, yeniden sikişmek için tuvalete girdik. Tuvalette bunu amından sikerken, patronuyla götten sikiştiğini öğrendiğimi söylediğimde, bana, “Kızma ne olur, zorunlu kaldım, götten vermesem beni işten atacaktı pezevenk. Hatta sikişmemek için ona (bakireyim) diye gerçek dışı bile söyledim. O da ilk başta benim kızlığımı bozmaktan korkuyor, sadece amıma sürtünüp boşalıyordu, ama sonradan götümü sikmeye başladı ve götümü her sikmesinin karşılığında da bana yarım maaş veriyor. Bilse benim bakire olmadığımı, o da am deliğimi sikmek isterdi.” dedi.

İşte beklediğim fırsat elime geçmişti, buna, “Orospu, bana siktirmediğin götünü demek patronuna siktiriyorsun, ha? Bundan sonrasında o götünü ben de sikecem.” dedim. Bana, “Yaa, patronumun yarağı küçücük, onunkini huzurlu alabiliyorum, senin kocaman yarrağını iyi mi alırım götüme?” dedi. “Alırsın, alırsın merak etme.” deyip bunu ters çevirdim, yüzü klozete gelecek şekilde domalttım. Yarrağımı götünün deliğine dayayıp azar azar itekledim. Sonunda kafası girince bu öyle bir bağırdı ki, o anda tuvalette gelen birisi, “Ne oluyor orda?” dedi. Bizden ses çıkmayınca, bizim kabinin kapısını yumruklayıp, “Kapıyı hemen açmazsanız güvenliğe haber vereceğim.” diye tehdit etti. Mecbur açmak zorundaydım, değilse olay dallanıp budaklanacak, her insana rezil olacaktık, olay oldukça farklı bölgelere gelecekti. Kapıyı açtığımda bu bireyin bizim temizlikçi Osman abi olduğunu gördüm.

“Aman Osman abi, kulun kölen olayım hiç kimseye anlatma.” diye yalvarmaya başladım. Osman abi, “Merak etmeyin, hiç kimseye söylemem.” deyip, hemen sikini çıkardı ve kızın ağzına uzattı. Ben de kız da çaresizdik, kız zorunlu Osman abinin yarağını ağzına aldı. Osman abi bana, “Hadi sen de o yarım kalan işini bitir.” dedi. Ben derhal kızın gerisinde yerimi alıp, tekrar götüne sokma girişimlerine başladım. Kızın götünü biran ilkin sikip o ortamdan kurtulmak istiyordum. Yarrağımı bütün gücümle kızın götüne geçirdiğimde, Osman abi bağırarak kıza bir tokat patlattı. Osman abi kızın ağzından çekti ve sikine bakmaya başladı. Ben götüne geçirince, kız acıdan onun sikini ısırmıştı. Ben o saniye kızın götüne boşaldım ve sikimi çekip giyinmeye başladım. Osman abinin yarağı kanıyordu ve o sinirle, “Amına koyduğumun orospusu, sikimi ısırırsın ha?” deyip kızın arkasına geçti ve arkadan amına soktu ve bir iki kere gidip geldikten sonra boşaldı.

Hiç oyalanmadan derhal toparlandık, kız da saçını başını düzelttikten sonra, tuvaletten ayrı ayrı çıktık. Kız gittikten sonrasında bizler Osman abiyle kafeteryada birazcık oturup birşeyler içtik. Osman abi bana, “Bundan sonrasında sikeceğin zaman kızı benim temizlik deposuna getir, orası uygun, gelen giden olmaz.” dedi. Artık o günden sonra hep Osman abinin deposunda sikişiyoruz, Osman abi de her seferinde yanımızda kalıp benim kocaman yarrağımı ve kızı sikişimi seyrediyor…