Merhaba azgın arkadaşlar, İstanbul’dan yazıyorum. O zaman 19 yaşında, 1.80 boyunda, yakışıklı olmayan biriydim. Ergenlikten sonrasında cinselliği 19 yaşıma kadar su ve sabunla geçiştirdim. 19 yaşımda Üniversite için İstanbul’a geldim. Yurtlar doluydu, akrabalarda da bir iki gün yönetim ediyorsun, huzurlu edemiyorsun. Neticede okuldan arkadaşlarla bir ev tuttuk. Evi tuttuktan bir süre sonra onlar da vaz geçtiler, kaldım sap gibi ortada. Neyse yerleştim eve, tek başımayım, kirayı iyi mi ödeyeceğimi düşünüyorum. Kapı komşum Özlem vardı, 24-25 yaşlarında bir kadın. Evlendikten 6 ay sonra kocası Almanya’ya para kazanmaya gitmiş, senede 2-3 kez geliyormuş. Kocası oturumunu alınca, Özlem’i de yanına alıp tamamen yerleşeceklermiş oraya. Kadına asla yanlış gözle bakmıyordum, “Abla.” diyordum hep. Kadın ikide bir yemek falan getiriyor, hal hatır soruyor. Ama ne hikmetse, her sabah çıkarken ve akşam dönüşte kapıda karşılaşıyoruz. Sürekli süsleniyor falan. Birgün muhabbet ederken laf nereden açıldı hatırlamıyorum, kozmetikten ve kozmetiğe bulanmış bayanlardan hoşlanmadığımı söyledim. O günden sonrasında tekrar hiç makyaj yapmadı.

Bir akşam ben hastalandım, evde yatak yatak yatıyorum. Ertesi sabah 11’e doğru kapım çalındı. Açtım, Özlem. Beni alışık olduğu vakitlerde göremeyince merak etmiş. Halimi görür görmez bir şefkat, bir merhamet, bir ilgi alaka. Eve girdi, evi temizledi, yemek yapmış oldu ve kendi elleriyle yedirdi. Bu arada da sürekli kendini sergiliyor. Ben çoktan çaktım köfteyi, fakat kaç gündür anlamazlıktan geliyorum. İstiyorum ki birazcık çabalasın, sonra sürüne sürüne gelip kendi yatsın altıma. O gün birşey olmadı. Ben basit iyileştim, ama ertesi gün de kalkmadım, biliyordum geleceğini. Bu geldi yine, yanında da 2 yaşındaki çocuğu. Ben yataktayım. Sadece altımda şort var, üstümde de Nevresim var, boğazıma kadar çekmişim. Yine çorbam geldi. Çorbayı içirirken Nevresimi birazcık açtı. Üst kısmımı çıplak görünce heyecanlanmaya başladı. Kollarıma göğsüme dokunup, “Çok kaslısın!” demeler, göğüs kıllarımı çekiştirmeler falan. (Aslında asla kaslı değilim!). Bu arada benimki de ayaklandı. Nevresimden belli oluyor. Bu Nevresimi iyice açtı, “Beni yanlış anlama, bana anlayış göster, ne olur beni reddetme!” demeye başladı. Ben, “Olmaz, ayıp günah, kocanı aldatma! Edebiyatları yapıyorum. “Cinsellik benim de ihtiyacım, ben kocamdan para pul istemedim ki, bir hanım bu yaşta yalnız bırakılır mı? Ne olur beni reddetme!” demeye başladı. Sesimi çıkarmayınca şortumu indirmeye başladı, benim canavarı görür görmez derin bir “Ohhhh!” çekti. Ben o anda içimden, ‘birde siki amına sokunca iyi mi inler acaba?’ diye düşünmeye başladım.

Kadın direk sikime yumulup somurmaya başladı. Öyle bir somuruyor ki, yarak ağzında eridi resmen. Bir yalıyor! Bir emiyor! Sikimin başına diliyle masaj yapıyor, hafif ısırıyor, sonra damağında eziyor! Nasıl yapıyor bilmem ama, damağında ezerken hiç dişi değmiyor. Ben ağzına boşaldım, fakat hanım bırakmıyor, tekrar canavar kalkana kadar emmeye devam etti. Sıra bana gelmişti artık. Bu arada da evladı içerde kilitli, mızırdayıp duruyor. Ben bunun ilk bulunduğunu, daha ilkin asla sikişmediğimi söyleyince, “İşi doğasına bırak, gerisi kendiliğinden gelir!” dedi. Sonrası öpüşmeler, yalamalar, emmeler. Amını öyleki yaladım ki, bitti resmen. Hızlı hızlı dilleyerek, dilimi zaman zaman oval, zaman zaman düz kullanarak, arada bızırını emip somurarak, bazen dilimi amının içerisine sokarak, dakikalarca yaladım am deliğini. Bu arada sikimi ağzına istiyor, yalvarıyor, fakat vermiyordum. Bu birkaç kere Orgazm olduktan sonra, “Ne olur sok artık, sik artık!” diye yalvarmaya başladı. Bacaklarını omzuma aldım, ellerinden tuttum, kuvvetli bir halde aniden bir yüklendim ki, o anda çıkan ses ‘Ahhh’ mı yoksa ‘Ohhh’ muydu halen çözemedim. Bir taraftan erişebildiğim kadarıyla memelerini emmeye çalışıyorum, bir tarafdan ben yüklenince bacakları iyice karnına çekildiği için tabak benzer biçimde açılan amına köklüyorum. O da durmadan inliyor, sırtımı sıvazlayıp tırnaklıyordu. Hayatımda ilk defa boşalıyormuşum benzer biçimde bir hisse kapılarak amının içine boşaldım!

O gün akşama kadar dinlenip dinlenip siktim hanımı. Akşama tatlılarla, fındık fıstıklarla gelip, tekrar kendi eliyle besledi beni. Ertesi gün de elinde vazelinle geldi, götünü sikmemi istedi. Öpüşüp oynaşmalardan sonrasında götüne yöneldim. Bunun karnının dibine yastıkları yığıp, domalttım. Ellerini arkaya kıvırarak bağladım. Sikimin başını ve götünün deliğini güzelce vazelinleyip, yarağın kafasını sokunca, bağırmamak için kendini öyleki kastı ki, yarak kısıldı kaldı içerde. Ne ileri gidebiliyorum, ne de geri çıkarabiliyorum. Sonra inlemeye ve küçük küçük feryat atmaya başladı. Bu arada ben de gidip gelmeye başladım. 2-3 dakika sonrasında tamamen içindeydim. Dakikalarca siktikten sonrasında götünün derinliklerine boşaldım. Sonraki bir hafta kadın götünün acısı geçsin diye bekledi. Ondan sonra her pozisyonda sikip sikip rahatladım ve hanımı rahatlattım. İnanın 3 ayda 10 kg zayıfladım. Karı beni resmen tamamlamış oldu!

Ben evden taşınmayım, veya kimseyi yanıma almayım diye, 2 yıl süresince tüm kiralarımı, kocasının Almanya’dan gönderdiği parayla o ödedi. Sonra kocasıyla yurt dışına gitti. Ama kiramı göndermeye devam etti. Türkiye’ye her ulaştığında bir fırsatnı oluşturup altıma yatıyor. Eee olacak okadar, kocasının yarağı ufacık ve inceymiş. Benimki hem büyük, bununla birlikte bilek benzer biçimde kalın, kadını kocasınınki kesmiyor artık. Şu anda ben de evliyim, ama halen o vardığında buluşup sikiyorum. Dijital Camera getirmiş, her sikişimizi kaydediyor, sonra sadece kalın izleyip izleyip kendini tatmin ediyormuş!

Herkese iyi sikişmeler!