Merhaba. sex öykü sitesindeki hikayelere bayılıyorum. Hergün kesinlikle birkaçını okur ve 31 çekerim. Herkesin başından geçen gizli bir aşk serüveni ne olursa olsun vardır. İşte ben de katkıda bulunayım diye yaşadığım birçok cinsellik serüvenlerimden en sonuncusunu size itiraf etmek istedim. Bu anlattığım tamamen yeni bir olaydır. Bizim binada eski kapıcıyı çıkardıktan sonrasında, bu yaz tatilinde yeni bir kapıcı taşındı. Karı koca genç idiler. Kapıcının Karısı Zeynep, 26 yaşında ve bir evladı var. Kocası da 29 yaşlarında hem fabrikada çalışıyor, hemde karısıyla beraber bizim apartman temizliği ve bakımına mukabil kapıcı dairesinde oturmak suretiyle anlaştık.

Neyse yazın başlarında taşındılar. İş dönüşünde ayaküstü bir, “Hoşgeldin.” dedim. Kapıcının karısı Zeynep tam bir afet. Çok sıcak karşıladı ve derhal gözlerim o güzel portakal gibi memelerine takıldı. Çok güzel duruyordu, adeta ‘gel beni ye’ diyordu. Neyse her iş dönüşünde kapı açık ise hemen slm verip geçiyordum. Derken birkaç gün içinde sıradan samimi olduk. Kocası yedi gün gündüz, bir hafta da gece işe gidiyordu. Birgün, “Kocan gece işe gidince bir tek kalmaktan korkmuyormusun?” diye sordum. Kapıcının karısı da, “Korksam ne çare, mecburum buna…” diyordu. Ben de, “Eğer korkacak şeklinde olursan bizim zili çal, sana yardımcı oluruz…” falan şeklinde sözlerle ağzını arıyordum.

Birgün iş dönüşünde kapıcının karısı merdivenleri siliyordu. Bir tayt giymiş, asla benden haberi yok, fakat ben onu arkadan götünü izliyordum. Göt hatları tamamen dışarı çıkmış, her şeyiyle ortadaydı. Sonra geldiğimi görünce birazcık lafladık, kendisine birazcık alkışlar ettim, “Yaa senin benzer biçimde güzel ve çekici bir kadının temizlikçi olması reva’mıdır?” dedim. O da, “Kader işte, ne deneyelim, senin şeklinde zengin bir kocamız olmadı…” diye yanıt verdi. Neyse birazcık muhabbetten sonrasında ben eve çıktım. Ağustosun sonunda eşimi ve iki çocuğumu memlekete, okullar açılıncaya kadar, tatile gönderdim. Maksadım bir tek kalıp kapıcının karısını tavlamaktı. Karımın gittiği akşam Zeynep’in kocasının işe gittiğini görür görmez aklıma bir düşünce geldi. Bu gece birşeyler yapabilirim düşüncesiyle, evindeki buzdolabında bozulacak meyve, sebze, peynir şeklinde ne var ise aldım ve aşağıya kapıcı dairesine indim.

Kapıyı çaldım Zeynep çıktı. Elimdekileri görür görmez şaşırdı, “Hayrola bize mi taşınıyorsun?” diye latife etti. Ben de, “Evde kimse yok. 20 gün yalnızım. Çocuklar izine gitti. Bunlarda bozulmasın diye size getireyim hiç olmazsa…” dedim. Memnun oldu, elimdekilerini aldı ve beni içeriye buyur etti. Fırsat bu fırsat içeri girdim. Kahve yapmış oldu, birlikte içtikten sonra sohbete koyulduk. Sonra, “Müsade edersen kalkayım…” dedim. Kapıcının Karısı da, “Kocam işe gitti, sizde de kimse yok, otur biraz muhabbet ederiz, eve sonrasında çıkarsın…” dedi. Bunu memnuniyetle kabul ettim. Ve koyu bir muhabbete daldık. Kapıcının Karısı karşıma geçti oturdu, başladık havadan sudan konuşmaya. Derken konu döndü dolaştı ve seks’e geldi. Üstünde ince bir bady, altında da ince bir etek var. Eteği biraz yana açılmış ve ben külodunu görüyordum. Sikim kazık benzer biçimde olmuş, fakat Kapıcının Karısıyla henüz birbirimize tam yaklaşamamıştık.

Bir ara Kapıcının Karısına kocasıyla arasındaki seks ilişkisini sormuş oldum. “Kocam beni çok sever, ama sevgi yetmiyor, biraz da aşk lazım. Beni doyuramıyor, erkekliği birazcık minik. Çok fazla sevinçli olamıyorum.” deyince ben anlamıştım ki bu iş olacaktı. Ateş bacayı sarmıştı, mesele anlaşılmıştı. Sonra kalktım yanına oturdum. Harika dudakları ve müthiş sexi bir bakışı vardı. Çocuğunu yatırmıştı. Birden elim eline gitti. Elini tuttum ve “Seni sevinçli etmek isterim, şayet izin verirsen tabii…” demeye kalmadan, birden dudaklarımız birleşti. Zeynep öylesine dudağımı somuruyordu ki, adeta nefesim kesilir benzer biçimde oluyordum. Elimi külotunun arasından amına atınca, amının fırın gibi yandığını ve zevk sularının aktığını hissettim. Dudak, meme… derken, biz de farkına varmadan birbirimizin elbiselerini çıkararak çırıl çıplak soyunmuştuk.

Birden bacaklarını araladım ve amını delice yalamaya başladım. İniltisi kapıcı dairesini sarmıştı. Kimsecikler duymasın diye de pencereleri kapadım. Zeynep sikimi görür görmez birden afalladı, “Aaa bu ne Hamit! Beni öldürürsün valla…” diye şaka yapmış oldu. Sonra sikimi ağzına verdim. Nasıl somuruyor bir görseniz. Bir müddet benim 22 santim olan sikimi iştahla yaladı. Sonra, amına elimle birazcık ayar çekerek, sikimi nişan aldım o muhteşem deliğe. Yavaşça başını soktum. Sikim amında biraz ilerleyince çok zorlandı. Amı sanki daha bakireymiş şeklinde duruyordu. Kocasının yarağı ancak 10-12 cm. Imiş. Neyse biraz zorlandıktan sonrasında sikimin hepsini amına geçirdim. Yavaş yavaş git-gel den sonrasında alıştı ve zevkten uçuyorduk. Zeynebi pozisyon değiştirerek 15-20 dakika siktikten sonrasında boşalmak üzereydim, “Geliyorum…” dedim. “İçime boşalabilirsin, iki aylık hamileyim…” dedi. Buna daha fazlaca sevindim. Çoktandır am içine boşalmamıştım, Karım korunmadığı için asla içerisine akıtamıyordum. Bu bana büyük bir haz verdi. Birden bütün döllerimi Zeynebin içine bir musluk gibi boşalttım ve üzerine yığıldım kaldım.

Zeynep bu esnada onlarca kere kere boşalmıştı ve mahvomuştu. Fazla da zorlamak istememiştim. Biraz dinlendikten sonra, “Devam edelim mi?” diye sordum. Baktım fazlaca sevinçli bir biçimde kafasını salladı, bu kere domalttım ve göt deliğini yalamaya başladım. Geçen gün merdiven silerken götünü görmüştüm ve çıldırmıştım. İşte o göt bütüm ihtişamıyla karşımdaydı. Ben götünü yaladıkça o çıldırıyordu. Götünü güzelce kıvama getirdikten sonra, sikimi ağzına verdim, bir güzel yaladı ve yine domaldı. “Yavaş sok, Günah diye kocam beni hiç arkadan sikmedi.” dedi. Ben de yavasça göt deliğine sikimin başını soktum. Çok zorlanınca, “İstersen yapmayalım?” dedim. O’da, “Hayır dayanırım. Sok erkeğim. Sikmeyenin karısını sikerler!” deyince birden kökledim. Biraz ağladı fakat ben bir müddet yavaş yavaş git-gel yaptıktan sonrasında zevk inlemelerine dönüştü bu ağlayış. Tam otuz dakika ve farklı pozisyonlarda, kapıcının karısının o görkemli götünü siktim ve içine bir volkan gibi boşaldım. Ne bende, ne de onda hal kalmamıştı. Birbirimize sarılarak bir müddet seviştikten sonra ben eve çıktım. “Daha önünüzde oldukca gün ve geceler var, bu fırsatları değerlendirelim!” diyerek ayrıldık.

O günden sonra eşim gelinceye kadar, ortalama 20 gün, kapıcının karısıyla her gece, kocası gündüz işe gittiğinde de gündüzleri heba etmeden defalarca sikiştik. İkimizde çok memnunduk, mutluluktan uçuyorduk. Hamile olması ikimizinde oldukca işine yaradı, doğum yapıncaya kadar onlarca defa kimsenin ruhu duymadan sikiştik. Hele o Göt deliği sikilmekten oldukca mükemmel olmuştu, her seferinde en az iki üç posta içine boşalırdım. Kapıcının karısını götten her siktiğimde, “Meğer götten siktirmek ne güzelmiş. O ahmak kocam bana bunu hiç tattırmadı…” diyerek mutluluğunu anlatım ediyordu. Kapıcının karısıyla sikiş serüvenimiz bu şekilde başladı ve devam ediyor. Kocası işte iken ben sabah çıkışta bir posta atıp o şekilde çalışmaya gidiyordum. Şimdi doğum yapmış oldu, birazcık iyileşmesini umuyorum. Yine sikişmelerimiz devam edecek. Bu aralar en oldukca ta götünü sikmeyi özledim. Ama kırkının çıkmasına az kaldı, sonra Kapıcının karısıyla sikişlere devam…

Kapıcı karısı deyip geçmeyin, onlar keşfedilmediş mücevheratlardır.