Selamlar, ben İngiltere’den Erol. Ben de sizlerle hayatımın en muhteşem hatırası olan, bundan yıllar ilkin kardeşimin bakıcılığını meydana getiren Aliye ile münasebetimi paylaşmak istiyorum.

Ozamanlar, 18 yaşında, 1.82 uzunluğunda, 76 kilo, adeleli, sarışın, tenis ve yelkenden yanmış tenim ve mavi gözlerimle çok yakışıklı bir delikanlı idim. Elde edemeyeceğim kız derhal derhal yok gibiydi. O yaz, annem babam adada 3 yatakodalı bir yazlık kiralamışlardı. Büyük yatakodasını kendilerine, odalarına yapışık ve en minik yatakodasını 6 yaşındaki küçük kardeşime ayarlamışlardı. Bana da evin diğer ucunda orta boy bir yatakodası verilmişti. Odama girebilmek için bir ara odadan geçmem gerekliydi, bu oda ise yaztatili için bize çalışmaya gelmiş olan 16 yaşındaki Aliye’ye ayrılmıştı. Aliye ev işlerinde anneme yardım edecek ve kardeşimle meşgul olacaktı. Böylelikle annem ve babam birazcık daha serbest kalıp hısım akraba ve arkadaşlarla görüşebileceklerdi.

Daha ilk gün yan odadan, annemle babamın şu konuşmalarına tanık oldum,

Annem: “Bilmem ki… Ateşle barut yan yana… Doğru olur mu?”
Babam: “Hadisene, kız daha 16 yaşlarında, hemen hemen fazlaca genç.”
Annem: “Hayatım, vücudu 20 yaşlarında bir kıza benziyor ve basit dişi bir vücudu var. Bence oğlanın bu kadar yakınında ve evin diğer ucunda yatırmak hata…”
Babam: “Ne diyorsun, oğlumuz kıza musallat mı olacak yani?”

Nihayet yer kıtlığından ötürü Aliyenin ara odada yatmasına karar verildi.

Günler geçtikçe Aliye ile samimiyetimiz ve arkadaşlığımız iyice ilerliyordu. Takriben hergün Aliye, ben ve kardeşim plaja giderdik. Plajda Aliyenin o şahane göğüslerini ve mayosunun örtemediği o muhteşem götünü görüp görüp içimi çekerdim. Birgün denizden çıkmış olduğu aniden, ıslak mayosunun amının şişkin dudakları içine girdiğini gördüm. Elimde olmaksızın sikim birden kalktı. Hem o şekilde bir kalktı ki, önümü havlu ile kapatmak zorunda kaldım. Aliye’nin güneşten yanmış kahverengi teni, ela gözleri, siyah saçları, 1.53 santimetre boyu, o göt, o memeler, birde amının içerisine girmiş mayosu, amının henüz yeni çıkan kılları, beni fena çıldırtmaya başlamışlardı. Her denize girip çıktığında o mayo amının dudakları arasına giriyor, Aliye ise düzeltmek için hiçbir harekette bulunmuyordu. Benim de yarrağım hep kalkık bir biçimde, önümde havlu ile plajdan dönüyordum.

Ertesi hafta minik kardeşimin ateşi yükselince, annemler kardeşimi doktora götürmek için kasabaya gittiler ve ancak öğleden sonrasında gelebileceklerini bildirdiler. Giderken de Aliye ile bana “Eve dikkat edin, yaramazlık ta yapmayın!” diye de tembihlediler.

Annemler gider gitmez ben, “Hadi Aliye, gel seni yelkenli ile gezdireyim, sana yelken kullanmasını öğreteyim.” dedim. Aliye dünden razı, küçük yelkenlimi aldık ve körfezde dolaşmaya başladık. Aliye’ye yelkenlinin iskotasını verdim ve yanına gidip nasıl çekeceğini veya salacağını gösterirken, bacaklarımız birbirine değdi. O çıplak teni bacaklarımda sezmek oldukca hoşuma gitmişti. Hafif bacaklarını ve baldırlarını okşadım, hiçbir itirazda bulunmadı ve “Hiç körfezden dışarı çıkmazmısın?” diye sordu. “Karşıda Hayırsız ada var, seni oraya götüreyim mi? Yarım saat süre gelir, vaktimiz bolca.” dedim.

Onu Hayırsız adaya götürmek istememin sebebi, o adanın tenha olması ve tekneden başka bir araç ile gidilmesi olası olmayan bir yerdi. Adanın sahiline geldik ve hemen o türkuaz sulara daldık. Çıktığımızda tekrar mayosu amının yarığına girmiş, hemen hemen terleyen amcık kılları gözümün önüne serilmişti. Benim yarrak yeniden derhal dikildi. Bu sefer sikimin kafası mayonun üst tarafınca görülebiliyor bir de taşşağımın biri dışarıda kalmıştı. Aliye gözlerini yarrağıma ve taşşağıma dikmiş merakla bakıyordu. Parmağı ile sikimi göstererek “Erol abi, önün şişmiş tekrar, geçen plajda da şişmişti, niçin oluyor?” diye sordu. Ben sinirlenir gibi oldum, “Töbe töbe! Kızım sen dalga mı geçiyorsun, ciddi mi soruyorsun?” dedim. “Erol abi valla ciddi soruyorum, gerçekten önünün neden şiştiğini bilmem.” dedi. “Aliye, bak yavrum, senin şu amcık dudaklarının içine giren mayon, memelerin, götün beni bu hale getiriyor, dayanamıyorum!” dedim. Aliye suçluluk duygusuyla, “Ne yapabilirim ki Erol abi?” diye sordu.

Ben de “Biraz göğüslerini elleyebilirmiyim?” dedim. Aliye “Bunun faydası olur mu ki Erol abi?” dedi. “Eder Aliye, ben göğüslerini ellerken sen de önümü okşa biraz istersen.” dedim ve havluları kuma serip mayolarımızla, doğrusu tamamen çıplaklığa en yakın giyimle yan yana uzandık. Yavaş yavaş Aliyenin boynundan öpmeye başladım, sonra yanağına doğru geçtim, derken dudaklarına yapıştım. Önce dudaklarını hafifçe bir yaladım, azar azar dilimi ağzına sokmaya ve dilini bulmaya çalıştım. Dilini verdi ve dudaklarımı emmeye başladı. Tüyleri diken diken olmuş, nefesi sıklaşmaya başlamıştı. Elimi yeni yeni çıkan göğüslerine attım ve memeuçlarını iki parmağım içinde ovuşturmaya başladım. Hemen taş gibi olmuş sikimi mayodan dışarı aldım ve Aliyenin eline verdim, “Al yavrum, az az şöyleki okşa…” diyerek 31 çektirmeye başlattım. Aliye hem merakla dikilmiş yarrağıma bakıyor, bununla birlikte okşuyordu.

“Aliye sen sırtüstu yat yavrum, şu bacaklarını aç, yarrağımı da eline al, ben üzerine geleceğim.” diyince, Aliye masum bir biçimde “Erol abi beni sikmeyeceksin değil mi?” diye sordu. “Hayır Aliye, korkmana gerek yok, bak senin mayonun altını çıkartmıyorum bile hayatım, sen sikimi gösterdiğim gibi okşa, ben seni öpüp göğüslerini yalıyacağım sadece.” dedim. Üstüne çıktım ve yarrağımı o şişkin am dudaklarının üzerine hızaladım, minnacık eliyle yarrağımın dibini okşarken, ben mayosunun üzerinden amına sürtünmeye başladım. Bir taraftan onu öpüyor ve ellerimle göğüslerini elliyordum. Aliyenin mayosu kaymış, sikim amının dudaklarına değmeye başlamıştı. Birkaç gidiş gelişten sonra boşalmak üzere olduğumu anladım, “Oooohhh, Aliye okşa yarrağımı hayatım, geliyorum bebeğim, al yavrum, bu yarrağımın sütü sana bebeğim!” diye diye, ahlaya ohlaya öyleki bir geldim ki, sanki yarrağım patlıyordu, Aliyenin tüm karnı, bikinisi döllerimle ıslanmıştı. “Bak sikime, şimdi indi. Bu yaptıklarımızı hiç kimseye anlatmayacaksın, tamam mı?” dedim. Aliye “Anlatmam tabi, ben çocuk değilim!” dedi. Aliyeyi birkaç defa daha öptükten sonrasında üstümüzü temizlemek için suya girdik. Ardından yelkenliye atlayıp pupa yelken eve döndük. İleriki günlerde bu hadiseyi hiç bir zaman konuşmadık birdaha.

Birkaç hafta sonrasında, sıcak bir yaz gecesi, sabahın üçünde diskodan eve döndüm. Şahane zaman geçirmiş, deliler şeklinde dans etmiştim. Diskoda gözüme kestirdiğim esmer bir kızı birtürlü ayarlayamamıştım. Annem, babam ve kardeşimi uyandırmamak için sessizce eve girdim. Ayak uçlarımda yayan döşek odama gidiyordum, birden Aliyenin yarı çıplak görüntüsü ile karşılaştım. Aliye yatakta sere serpe yatmış, çarşaf ile üstünü kısmen örtmüş, ve üstünde külottan başka bir şey yok. Birden sikim kalktı. Yahu bu kız bunu mahsus mu yapıyordu? Etli am dudakları arasına sıkışmış külodu beni kötü biçimde tahrik ediyordu. O anda Aliyeyi sikmekten başka hiç birşey düşünemiyordum. O şişkin am dudaklarını yalamak, dilimi amına sokmak ve devamlı sikmek geliyordu içimden. Yanına yaklaştım, fısıldayarak birkaç defa “Aliye!!!” diye seslendim. Cevap yok. Herhalde derin bir uykuda olmalıydı. Sikim havan topu gibi dikilmiş bir biçimde odama gittim ve uyumaya çalıştım fakat katiyen…

Tekrar Aliyenin yanına gidip yatağının kenarında dizlerimin üstüne çöküp, “Aliye!!!” diye seslendim, hiç bir yanıt yok. Koluna yavaşca dürtünce hafifçe döndü ve o portakal büyüklüğünde memeleri hepten ortaya çıktılar. Dayanamayıp çarşafı üstünden tehlike, o küçük amı da önüme seriliverdi. Külodu amının şişkin dudakları arasına girmiş, sanki benim öpmemi bekliyordu. O anda Aliyenin amının henüz terleyen kıllarını traş ettiğinin farkına vardım. Kaymak benzer biçimde taptaze amı gözümün önünde, bana “Gel beni iğfal et!” diyordu sanki. Sikim taş şeklinde olmuş artık ağrı vermeye başlamıştı. Hafif hafifçe memelerini, derken meme uçlarını okşamaya başladım. Parmaklarımı ıslatıp o sipsivri memeuçlarını hafifçe hafif sıkmaya başladım. Eğildim ve birini ağzıma aldım, dilimi meme ucunda dolaştırmaya ve hafif hafifçe ısırmaya çalıştım. Meme uçları fındık gibi olmaya başlamışlardı.

Aliye hafif bir, “Aaahh, mmmmhhhh!” diye ses çıkartarak, pozisyon değiştirdi ve memelerini bana yaklaştırdığı gibi bacaklarını da iyice araladı. Hakikatten uyuyormuydu, yoksa beni işletiyormuydu? Amcığını yalamaya karar verdim. Gayet hafif hareketlerle külodunu kenara çekerek kaymak şeklinde amcığını açtım. Orospu sanki parfümlemişti am deliğini, mis benzer biçimde kokuyordu amı. Önce o minnacık am dudaklarını yalamaya başladım, bacaklarını biraz daha araladı. Ben de cesaret alarak dilimi bızırının üzerinde birazcık dolaştırdım. Aliyeden, inlemeyle karışık, “Oooohh… Ihhhhhh…” diye bir ses çıktı, ve teni tavuk derisi benzer biçimde kabardı. Ya uyuyor ve bir cinsellik rüyası görüyor, yada uyumuyordu ve zevk almaya başlamıştı. Tekrar seslendim, “Aliye!!!” diye, yeniden hiç ses seda yok. Am suları hafif hafifçe gelmeye başlamışlardı. Bir elimle memelerini okşarken, diger elimle sikime otuzbir çekiyor ve dilimi amından ayırmıyordum. Vücudu gitgide kasılmış, tüyleri diken diken olmuştu. Birden hepten kasıldı ve inleyerek orgazm oldu. Yatağı amının sularından sırılsıklam olmuştu. Artık benimde belim gelmeye başlamıştı, otuzbir çekerek, memelerine, karnına, göbeğine, her tarafına boşaldım. Sonra banyodan bir havlu getirip, döllerimi sildim ve yatmaya gittim.

Ertesi sabah Aliyeyi görür görmez, “Günaydın Aliye, dün gece iyi uydun mu?” diye sordum. “Çok iyi uyudum Erol abi, sağol. Çok ta güzel bir rüya gördüm. Eve kaçta geldin, hiç duymamışım?” dedi. Bu kız dün gece ya cidden uyuyordu, yada benimle dalga geçiyor, hiç birşey olmamış şeklinde davranıyordu. İlerleyen gecelerde bu ve benzeri hadiseler birkaç defa tekrar etti. Aslında asla birşey olmamış gibi davranmak ikimizin de işinegeliyordu.

Diğer bir gece yine diskodan döndüğümde, tekrar aynı durumda üstü başı açık saçık yatıyordu. Artık bu oyundan bıkmıştım ve artık otuzbir çekmek, amcığını yalamak kesmiyordu. Amını sikmekten başka birşey düşünemiyordum. Odama gidip soyundum ve çırılçıplak Aliyenin yanına geldim. Tam ellemeye başladığımda, yatağın taa öbür kenarına gitti. Sofa yatak iki kişilik olduğu için, bu durumda onu elleyebilmek için yatağa oturmam gerekliydi. Birden bende jeton düştü, ya bu bir davetse? Sessizce yatağına girdim. Elimi amına attığımda farkına vardım ki, külot giymemiş. Sikim anında kazık gibi oldu. Aliyeyi amından sikecektim, ama biryandan bakire idi ve biryandan onu hamile brakmaktan ödüm patlıyordu. Kendi kendime bir ihtimal götünden sikerim dedim ve götüne ellemeye başladım. Aliye birden döndü ve “Erol abi, artık dayanamıyorum, ne olur beni sik!” dedi ve dudaklarıma yumuldu.

Aliyeyi kollarıma aldım, sikimi amının üzerine dayadım ve “Aliye ne vakit aybaşı oldun hayatım?” diye sordum. Aliye de “Biteli tam bir hafta oldu Erol abi.” dedi. Hay canına yandığımın şansı! Aliye vurdurmak istiyor, fakat bende prezervatif bile yok, tam hamile kalabileceği günler. Ne şans be! “Aliye seni bugün sikemem hayatım, hamile kalırsın!” dedim. Aliye birden dudaklarıma yapıştı ve karnını bana dayadı, am deliğini sikime sürtüyordu. Kız habire, “Erol abi sik beni, fakat dışarı akıt, olmaz mı? Ne olur abi, canım oldukça istiyor. Sok yarağını içime abicim.” diye yalvarıyordu. Sikimi bızırının üstünde dolaştırmaya başladım, amı sırıl sıklam olmuş, suları dışarı akıyordu. Son anda korku ağır bastı ve vaz geçtim, “Birkaç gün daha geçsin ozaman sikeyim, söz!” dedim. “Ozaman amcığımı yala Erol abi, dilinle sik, nolursun!” dedi. Bacaklarını omuzlarıma kaldırdım, eğilip amcığını deliler gibi yalamaya başladım, dilimi amına soktum ve meme uçlarını da okşamaya, sıkmaya başladım. Birden vücudu yay benzer biçimde gerildi, “Ohhh, Abicim! Canım abicim…” diyerek orgazm oldu.

Aliye zevkini almıştı, ben ise sikim havada kalmıştım ve çıldırıyordum. Sikim öyleki bir kalkmıştı ki ağrı veriyordu. Durumu anlamış oldu ve “Abi sen gelmedin mi? Ne yapabilirim abicim?” diye sordu. “Aliye taşaklarım ağrıyor, götünden sikeyim mi seni hayatım?” dedim. “Nasıl olacak o abi?” dedi. “Domal şu şekilde! Merak etme hayatım, al şu yastıkları karnının altına, domal dizlerinin üzerine ve kaldır götünü birazcık daha yavrum!” dedim ve banyoya gidip Vazelin getirdim. İyi bir tutam Vazelini götüne sürdüm ve göt deliğine yedirmeye başladım. Arada birde bir parmağımı göt deliğine sokmaya çalışıyordum. Aliye “Erol abi napıyorsun?” diye sordu. “Göt deliğine masaj yapıyorum hayatım!” dedim. “Erol abi masaj yap, fakat parmağını sokma, acıyor!” dedi. “Merak etme, şimdi alışırsın!” dedim ve götüne iki parmak atarken, öteki elimle amcığını kurcalamaya başladım. Bızırına el atınca birden kedini arkaya verdi ve parmaklarım hemen götüne giriverdi. “Erol abi canım yandı!!!” dedi ve tam bağırmaya başlayacakken son anda elimle ağzını kapattım, susturdum.

Parmaklarımı götünden çıkarıp, sikimin kafasını götünün deliğine yerleştirdim ve bastırmaya başladım. Girmiyordu birtürlü! Kafamdan, bu yarrak bu göte girerse ben anırırm diye fikirler geçmeye başladı. “Götünü geri ver kız, girmiyor, amma dar göt deliğin varmış!” dedim. Bunu söyleyince hepten kasıldı. “Kasılma, gevşek dur, amına koduğumun orospusu!” diyince, “Niye kızıyorsun ki Erol abi?” dedi ve götünü geri itti. Ben de bastırınca, kafasını sokabildim. Neredeyse gelmek üzereydim, ama sikimin yarısından fazlası hemen hemen daha dışarıdaydı. Birden deliliğim tuttu ve tüm gücümle bastırdım. Benim Vazelinle yağlanmış yarrak Aliyenin daracık götüne kaymaya başladı. Fakat Aliye bağırmaya çalışıyordu. “Sus amına koduğumun zillisi, bizimkileri uyandıracaksın şimdi!” deyip ağzını daha sıkı kapattım ve yüklendim götüne. Yarrağım Aliyenin o tazecik götüne birazcık daha girdi ki, ben ağzını kapattığım elimi birazcık serbest bıraktım, kız soluk alsın diye. Aliye derin bir soluk aldı ve “Erol abi fazlaca acıyor, yapma nolur!” diyebildi.

“Orospu, demin sikilmek istiyordun ya, al sana yarrak, ye bakalım!” dedim ve bu sefer hepten kökledim o küçük götüne. Birkaç kez çekip soktuğumda, götünün deliği esnemeye ve sikimin kalınlığına alışmaya başlamıştı. Artık huzurlu rahat hepsini sokup çıkarabiliyordum. Hızlanmaya başladım, taşşaklarım o tazecik amcığına vurmaya başlamışlardı. Göt deliği azca daha alışsın diye bir ara durdum, nasılsa henüz sikilmemiş bir bakire götü sikiyordum. Ben duraksayınca sikimin sıkıştığını hissettim. Aliye götünü kasmaya başlamıştı. Elimi bızırına attım ve yağlı parmaklarımla bızırını sıvazlamaya başladım. Tam beklediğim oldu ve götünü geri itti, ben de fırsattan istifade tekrar kökledim. Aliye titremeye başladı, belkide zevk almaya başlamıştı, fakat benim halim tamamdı. Elimle sulanmaya başlayan amcığını kurcalamaya devam ediyordum. Aliye orgazm olurken götünü birkez daha arkaya verince, ben de son bir defa yüklendim ve götünün içerisine patladım.

Götü o kadar dardı ki, döllerimin gidecek yeri olmadığından, döllerimi sikimin üzerinde hissediyordum. Döllerim aktıkça delik daha da ıslak oluyordu. Boşalmama karşın sikim inmemişti, sikimi götünden çıkarmadan pompalıyordum. En az bir 15-20 dakika daha pompaladım ve ikinciye boşaldım. Sikimi götünden çıkarırken Aliyenin vücudu spazmlar içinde, abuk sabuk birşeyler söylemiş oldu, tekrar kasıldı ve yığıldı kaldı. “Erol abi çıkarma, içimde kal.” diyince, yine götüne soktum ve arkadan sarılarak uzun bir süre öylece kaldık.

O geceden sonrasında artık aklım başımdan gitmişti, Aliyeyi her gece iki üç kez götünden sikiyordum. Artık tenis oynamak yada yelken yarışlarına girmek aklıma bile gelmiyordu. Yine bir gece, “Aliye, gel sana 69 pozisyonunu öğreteyim.” dedim. “Nedir o Abi?” dedi. “Üst üste ters yatacağız, sen sikimi yalarken ben senin amcığını yalıyacam ve yarrağımı ağzına pompalıyacam.” dedim. Ters döndük, ben daha amına varmadan Aliye derhal yarağımı ağzına aldı. 16 yaşlarında fakat 30’luk gibi iştahlı ve sekse doymaz bir bayan şeklinde olmaya başlamıştı. Onu sikecek adamların ne kadar şanslı olacaklarını hayal edemiyordum bile. Ama o gencecik vücudu, taptaze amı ve götü ilk siken her vakit ben olarak kalacaktım. Dilimi bızırının üstünde gezdirmeye başlamıştım ve arada bir dilimi yuvarlayıp amına küçük bir sik gibi sokup çıkarırken götüne parmak atmayı unutmuyordum. Dilim her amına girdiğinde refleks olarak kendini aşağı itiyor, parmağım götüne girdiğinde götünü arkaya veriyordu. İki sikim olsa, iki deliğini de birden sikebilirdim. Aliye sanki bu tip sikişi yaşamı boyunca yapmış bir hanım şeklinde hareket ediyordu.

Baktım Aliye gelmek suretiyle, tüm hareketlerimi durdurdum ve sikimi de ağzından çektim. “Abi niçin yaptın bunu, tam geliyordum?” dedi. “Biliyorum canım, hemen hemen başladık, bu şekilde acele gelmeni istemiyorum. Bu gece sana öyle bir zevk verecem ki, yaşamın süresince hatırlayacaksın. Bu gece amcığını delecem Aliye. Söyle bana, seni sikmemi istiyormusun?” dedim. “Sik beni Erol abi ne olursun, tam geliyordum abicim, sikini ver bana amıma sürteyim.” deyip sikimi eline aldı ve kedi benzer biçimde amına sürtmeye başladı. “Dur kız, şu yastıkları götünün dibine koy bakayım.” diyerek 3 yastığı götünün dibine sürdüm, amı yukarı kalkmıştı. Bacaklarını omuzlarıma alarak am deliğini tabak gibi açtım ve am deliğini yalamaya başladım. “Mmmmmm… Şu am dudaklarına bak, iyi mi şişmişler, yarrağımı içlerine almak için yalvarıyorlar.” dedim. Aliye ise “Yalaaaaa abiiiii, yala abicim, yala amımı, Oooohhh, Aiysssshhhhh…” diye inliyordu. Yahu kız gene gelmek üzereydi. Götü yüksekte olmasına karşın kıçını, kalçalarını kaldırıp yüzüme ağzıma sokmak istiyordu. Gene durdum. Çıldıracaktı. “Abi ne olur durma, bırak geleyim, sonrasında ne istersen yap.” dedi. “Hayır Aliye, seni sikerken gelmeni istiyorum.” dedim. “Ayyyyy kötü oluyorum abi, sik beni, sik artık ölecem!” dedi.

Yarrağımdan dumanlar çıkıyordu sanki. Doğruldum, ayak bileklerindan tutup bacaklarını kaldırdım, sikimi amının dudaklarına dayadım ve bızırının üstünde ileri geri kaydırmaya başladım. “Hoşuna gidiyor mu?” diye sordum. “Abi azca biraz soksana amcığıma…” dedi. İki kere söyletmeden sikimin kafasını o şişmiş am dudakları arasına yerleştirdim, hafifçe içeri dışarı pompalamaya başladım. Aliyeden “Ayyy… Ayyyyhhh!!!” diye sesler gelmeye başladı. “Nasıl, bu daha zevkli degil mi?” diye sordum. “Ay Abi az biraz daha soksana, fazlaca zevkli bu!” dedi. Biraz daha sokunca zarına değdi sikim, hafifçe bastırdım ama geçmiyordu. Farkına varmış olmalı ki, “Kızlık zarıma mı değdin Erol abi?” diye sordu. “Evet yavrum, he dersen parçalarım zarını, bozarım bakireliğini.” dedim. “Yapma abi, kızlığımı bozmadan siksen olmaz mı?” dedi. Gidip gelmeye devam ettim, fakat belim gelmek üzereydi, kendimi zor tutuyordum. İşte o anda ne olduysa Aliye birden “Aaayyyyhhhshshsh, ohhhh geliyorum, Sik beni abi, del zarımı, ne olacaksa olsun!” dedi.

“Bacaklarını omuzlarıma daya yavrum!” dedim. Aliye bacaklarını omuzlarıma yerleştirdi, enseme ayak bileklerini kenetledi. Benim artık dayanacak halim kalmamıştı, ellerimle götünün iki yanağını yakaladım ve bütün kuvvetimle Aliyenin vücudunu kendime doğru çekerken, amına sikimi bastırdım. Ve Aliyenin o körpe bakire hazır sulanmış amına sikim taşşaklarıma kadar kayarak girdi. Aynı anda Aliye “Aaaaayhhhh, Acıyor Abi, çek! Çeeekkkkkk!” diye bağırdı. Amı o denli dar ve kısa idi ki, sikim ta dibine değmiş, o küçücük amında hava için bile yer kalmamıştı. Aliye ağlamaya başladı birden, “Ayyyy anneciğim, oldukça acıyor, çıkar Erol abiiii! Çek abi oldukça acıyor!” diye. Sikim arasında hiç kıpırdamıyordum, bekliyordum ki birazcık am duvarları yarrağıma alışsın diye. Aliye hem ağlıyor, bununla birlikte iç adeleleri ile sikimi kasıyordu. Korkumdan orgazm olacak bir halim kalmamıştı ve neredeyse sikim yumuşamaya yüz tutmuştu. Herhalde bu konum Aliyenin korksunu gidermeye başlamıştı ki, hafifçe kalçalarını kımıldattı ve “Yavaş yavaş sik Erol abi, parmağını da götüme sok!” dedi. Ben de ufak ufak pompalamaya başladım, kalça-göt temposunu benim pompalama temposuna uydurmuş, benim yarrak amına girdikçe daha fazla almak için kıçını kaldırıyor, ben çekildikce o da kalçalarını aşağı çekiyor, bu sefer baş parmağımı götüne alıyordu. Aliye ilk kez sikim amında orgazm oluyordu…

Artık deliler şeklinde pompalıyordum Aliyenin amına. Amcığı o kadar dardı ki, yeminle bir tüy bile girmezdi artık. Her soktuğumda altına dayanıyordum, Aliye de zevkten ve acıdan deliler benzer biçimde bağırıyordu. Sırtını gerdi, kalçalarını kaldırdı, görseniz nasıl inliyordu, “Sok abiciğim, sok!” diye. Ben artık bitmiştim, “Aııııaaaaggggghhhhh Aliyeeeeee! Geliyorum yavrum, minik orospum benim!” diye inleyerek Aliyenin amına boşaldım. Aliye am duvarlarını öyle bir kastı ki, belimin gelmesi duracak sandım. Sikimin ucu amının dibine dayanmış, menilerin gidecek yeri kalmamıştı. Belim geldikce am duvarlarına çarpıyor, menilerimi sikimin üzerinde hissediyordum, döllerimin bir kısmı da amından dışarı akmaya başlamıştı. Böylece orada yığıldık kaldık, sikim amında, birbirimize sarılmış vaziyette. Yastığın üstünde meni lekeleriyle kan izleri vardı, kızlık zarını yırttığımın kanıtı olarak. Aliye o gece bana kızlığını teslim etmiş ve inanırım hayatının en unutulmaz sikişini yaşamıştı.

Yazın bitmesine iki ay daha kalmıştı, bizler her gece en az bir kere, zaman zaman 3-4 kere sikişiyorduk. Anne babamın bu durumdan haberleri olup olmadığını hiçbir vakit anlayamadım. Yaz sona erdi, Aliye köyüne döndü. Onu tekrar asla görmedim ve duymadım, fakat hiçbir vakit böyle yoğun bir seks yaşamı da daha yaşamadım.

Seni unutamıyorum Aliye!