Uzun seneler evli kalın seksin artık bir zevki kalmıyor. Seks dergileri, internet, cinsellik hikayeleri derken çeşitli fantaziler keşfettim. Sevgili karımın başka bir erkeğin altında inleyerek sikilmesi imgesel beni müthiş azdırıyordu. Yatağımız tekrar eskisi benzer biçimde canlanmıştı. Karım Ne oldu sana bu şekilde? Diye sıkıştırınca anlattım, “Seni kalınca ve uzun yarraklı bir adamın siktiğini hayal ediyorum…” dedim. Karım kıyameti koparttı, fakat sonrasında onunda bunları konuştuğumuzda amının çok sulandığını ve orgazmlarını müthiş yaşadığını farkettim. Anlamıştım, karım da büyük ve kalın yaraklı bir erkek tarafınca vurdurmak istiyordu…

Bu arada karım oldukça bakımlı, genç kızlara taş çıkartacak bir fiziğe haiz, kısa boylu, fakat tam bir çıtır, sikmeye doyamam karımı. Karım onayı verdikten sonrasında araştırmalara başladık ve sonunda güvenli birini bulduk. Selim 33 yaşında, atletik bir yapısı olan, 19 cm yarrağa haiz bıçkın bir delikanlıydı. İlk buluşmada ancak tanıştık, konuştuk, başka birşey olmadı. Karım önce burun kıvırdı, “Çirkin.” dedi, fakat sonraki günlerde istemeye başladı. Arayıp haftasonu için bir randevu daha ayarladık.

Ve o gün geldi. Bu, karımın yabancı bir adama ilk sikilişi olacaktı. İstanbul haricinde bir otelde yer ayırttık. Buluşup yola birlikte çıktık. Karımla Selim arkada yan yana oturdular. Selim yolda rahat durmuyordu, fakat karım tedirgindi ve benden çekiniyordu. Ben kafamla olur dediğimde, iş çığrından çıktı. Selim karımın göğüslerini ve amını ellemeye, mıncıklamaya başladı. Biraz sonrasında karım Selimin sikini dışarı çıkardı, ilk görmesinde, “Amannn bu ne?” dedi. Ben de aynadan baktığımda, Selimin yarrağı sanki at yarrağı gibiydi. İçimden (yandın kızım, sen bunu asla alamazsın) dedim. Ama karımın bir yarak yalaması vardı inanamadım. Hepsi ağzına sığmasa bile, başı kaybolmuştu. Ben “Acele etmeyin, aslına bakarsanız otele geldik…” dedim. Üçümüze bir Suit oda tutmuştum, odamıza çıktık. Odaya girince, ben “Hazırlanalım önce, yemek yiyelim, birazcık içelim…” dedim. Duşlarımızı aldık, giyindik, hazırlandık, fakat aklımız hep Selim’in yarrağındaydı. Yemek ve içkilerden sonra çakır keyif olduk ve odamıza çıkmaya karar verdik. Selim’le karım sanki beni unutmuşlardı, sarmaş dolaş odaya çıktık.

Odaya girince Selim karımı bir çırpıda soydu, karımın muhteşem memelerini ağzına alıp, emmeye başladı. Ben de soyundum ve onları izlemeye başladım. Karım tekrar tedirgindi, kulağına, “İsterseniz sizi ilk seferinde sadece bırakayım.” dedim. Karım, “Çok düşüncelisin kocacığım…” dedi ve ben odadan çıktım. Ama 10 dakika sonra sükunet içinde yine geldim. Selim karımı yatağa yatırmış amını o şekilde bir yalıyordu ki, karım inim inim inliyordu. Daha sonra Selim yarrağını karımın ağzına verdi. Karım o görkemli yarrağı 5 dakika emdi. Ve ilk sikiş vakti gelmişti. Karım, “Ne olur çabuk etme!” diyordu. Selim oldukca ustaydı, yavaşca yarrağını karımın amına sürtmeye başladı. Karım kendinden geçmiş, “Hadi sok artık, mutlaka!” diyordu. Selim az az o kalın yarrağını karımın amına sokmaya başladı, karım sanki bakireliği bozuluyormuş benzer biçimde çığlıklar atıyordu. Selim biraz daha bastırdı, belliki karım zorlanıyordu, fakat halen Selime, “Sok! Hepsini sok!” diyordu.

Karımı hiç bu şekilde görmemiştim, meğer ben karımı hiç sikememişim. Selim son bir hamleyle yarrağının hepsini karımın amına soktu ve öylece bekledi. Inanamıyordum karımı başka bir erkek düdüklüyordu, ama ne sikiş! Selim azar azar ileri geri yaparak, yarrağını karımın amına sokup çıkarmaya başladı. Sanki karım her sokuşta boşalıyordu, döşek sırılsıklam olmuştu. Böylece 10 dakika karımı sikti. Selim biraz hızlandığında karımın o muhteşem orgazmına tanık oldum. Tırnaklarını Selimin omuzlarına batırmış kan akıyordu, kendiside öyleki bir titriyordu ki inanın korktum. Bir insan böyle mi orgazm olurmuş diye kendi kendime hayıflandım. Bir zaman sonrasında Selimde fazlaca sert sikişlerle karımın amına boşaldı. Ama karım hareketsiz kalmıştı, sanki bayılmıştı. Karımı öyle hareketsiz görür görmez telaşlandım ve “Karıma ne oldu?” diye hemen saklandığım yerden çıktım. Selim “Korkma birşey olmadı, ilk siktiğimde kadınlar hep bu şekilde olur…” dedi.

Gece yarısına doğru karımı Selimle beraber 2 kez daha siktik, ben götünden Selim amından, karımı aramızda tost yaptık. Ve ertesi günü döndük. Üçümüz de oldukca zevk almıştık, ama karım 3 gün kendine gelemedi…

Karımın 2. Kalın Yarrak Yeme Macerası!

Karım benim yanımda ilk olarak kalın yarraklı bir adam tarafınca sikildikten sonrasında oldukça değişti, fazlaca sevinçli bir insan oldu, eviyle ve benle oldukça daha çok ilgilenir oldu. Yani kadınların sekste tam doyuma yetişmesi lazım. Karımla sevişmelerimizde günlerce Selimin onu sikişini anlatarak müthiş orgazmlar yaşadık. Ama artık başka birini bulmamızın zamanı gelmişti, tek şart bulacağımız erkeğinde yarrağı en az Seliminki kadar iri ve kalın olmalıydı…

Araştırmalar nihayetinde, benim işyerindeki Otopark görevlisi Muhittin’in yarrağının oldukca büyük olduğunu öğrendim. Muhittin’le samimiyeti ilerlettim, onu içki içmeye götürüp ağzını yokladım, uzun süredir kimselerle sikişmemişti, evi’de olmadığından Otoparkta yatıp kalkıyordu. Kendisini bizim eve çayır ettim, “Gel banyo yaparsın, yengen’de çamaşırlarını yıkar…” falan dedim. Önceleri olmaz dedi, ama daha sonraki günlerde kabul etti, en sonunda kendisini bir akşam bizim eve gitmeye ikna ettim. Karımı arayıp ‘kalınca yarrak yiyecek için’ hazır olmasını, Muhittin’i getireceğimi söyledim. Karımın sevinç içindeki çığlığını duymalıydınız. Kendi kendime (Vay Orospu vay, kalın yarrak deyince nasılda havalara uçtun!) dedim.

Muhittin’i akşam kirli çamaşırlarıyla beraber arabamla müstakil bahçeli olan 3 katlı evime götürdüm. Karım kapıyı açtığında dilim kapıldı, hiçbirşey giymeseydi bu kadar seksi olamazdı. Karımın üstünde beyaz daracık bir kıyafet vardı ve iç çamaşırı giymediği derhal belli oluyordu. Ayrıca beyaz kıyafet neredeyse saydam, memelerinin kapkara uçları dimdik olmuştu. Eminim amının suyu da bacaklarına doğru akmaya başlamıştı. Tanıştırdım Muhittinle karımı. Muhittin karımı gözleriyle sikmeye başlamıştı bile, neredeyse beni unutmuştu.

Karım yemekten ilkin Muhittin’in banyo yapmasını istedi ve banyoyu gösterdi. Muhittin banyoya girdi. Karım derhal anahtar deliğinden bakmaya başladı. Bir ara karım, “Ohaaa! Bu ne yaaa?” diyince, ben, “Ne oldu karıcığım?” dedim. Karım bana, “Hasan beni öldürsen bunu alamam!” dedi. Ben de, “Karıcığım sakin ol, istemezsen vazgeçeriz!” deyince birazcık rahatladı. Ama ben Muhittin’e karımı siktirmeden bırakırmıyım? Neyse muhittin banyodan çıktı, kendisine verdiğimiz şorttan nerede ise yarrağı dışarı fırlayacaktı, utandı garibim. Ben de, “Rahat ol, burası senin evin.” dedim.

Yemekte içkiler içildikçe ortam rahatladı, Muhittin karıma iltifatlar yağdırıyordu ve artık el temasları başlamıştı. Karım, “Hasan bir dans müziği açsana, dans edelim.” dedi. Ben de açtım ve karımı dansa kaldırdım. Neredeyse karımı ayak üstü sikecektim, ellerim kalçalarında, hatta götünün arasına elimi yerleştirip duruyordum. Karımın kulağına “Ne diyorsun yapalım mi?” dedim. Karım da, “Tamam, fakat bak söyleyeyim, canım yanarsa asla siktirmem!” dedi. Ben de, “Tamam karıcığım…” dedim. Muhittinin yanına gittim ve “Şimdi de sen dans et karımla.” dedim, onu zorla kaldırdım ve sevgili karımı kollarına bıraktım. Muhittin kendinden geçmiş, o devasa yarrağını karımın göbeğine dayamış dans ediyordu. Bir ara karım Muhittinin ellerini kalçasına doğru indirtti. Muhittin bana baktı, ben de kafamla ‘Devam!’ dedim. Muhittin bundan sonrasında hemen hemen karıma yumuldu.

Artık ok yaydan çıkmıştı. Karım Muhittin’in ellerinden tutup üst kattaki döşek odamıza götürdü, ve ben de onları seyretmeye başladım. Muhittin karımın üstündeki tek parça elbiseyi tek seferde çıkarttı. Çırılçıplak kalan karım hemen eğilip Muhittinin şortunu indirdi. Aman tanrım, o ne biçim bir yarrak o şekilde! Başı yumruk kadar, gövdesi aşağı doğru kalınlaşıyor ve minimum 25 cm var! Karım Muhittinin yarağını ağzına almaya çalıştı, ama olmadı, yanlarından diliyle yalamaya başladı. Muhittin’de elleriyle karımın memelerini mıncıklıyordu. Birden birazcık hoyrat davranmaya başladı ve karımı tutup yatağa fırlattı, “Seni orospu! Beni çıldırttın!” dedi ve karımın kız amı şeklinde tertemiz olan amını yalamaya başladı. Ama ne yalama! Adamda bir dil var, up uzun!

Karımın inlemeleri yükselerek artıyordu. On dakika yaladıktan sonra şimdi sıra o kocaman yarrağı karımın amına sokmaya gelmişti. Muhittin bu işi harbiden çok iyi biliyordu, asla çabuk etmeden yarrağının başını karımın o daracık amının üstünde daireler çizerek gezdiriyor, ara sıra yukarıdan tükürüyor ve bazende yarrağının kalın kafasını karımın amının içine hafiften itip yeniden çıkarıyordu. Bu bile karımın defalarca boşalmasına sebep olmuştu, döşek karımın am suyundan sırıl sıklam oldu. Karım “Artık sok! Hepsini istiyorum!” diye mırıldanıyordu. Muhittin artık zamanının geldiğine inanmış olsa gerek ki, yarrağını ansızın karımın amına soktu! Karımdan bir çığlık geldi ve sesi bir daha çıkmadı. Hemen karımın yanına geldim, belli gayri muayyen mırıldanıyor, “Hasan söyle çıkartsın, ölüyorum…” diyordu.

Muhittin biraz çekti öylece bekledi, ve yeniden hafiften soktu. Karımın inlemeleri yeniden başladı, sanki alışmıştı. Muhittin artık karımın amına girip çıkmaya başladı, ama yinede hepsini sokmuyordu. Bu erkek bu işin ustasıymış meğer. Böylece karımı bir ihtimal onbeş dakika sikti. Karımın inanın kaç defa boşaldığını ben sayamadım. Muhittin artık hızlanmaya başladı ve “Geliyorum!” diye böğürerek, bütün menilerini karımın amına boşalttı. Bir vakit öylece bekledi, yarrağı biraz ufalınca çıkarttı. Ama çıkartırken ‘Flop’ diye bir ses çıktı, sanki şişe tapası açıldı. Karımın amından bir sperm akıyor, resmen bir çay bardağını doldurur. Sonra öylece yan yana yattılar. Ben karıma “Nasıldı karıcığım?” dedim. Karım mutlu bir halde, “Müthişti! Sana iyi mi teşekkür etsem azdır kocacığım!” dedi.

Biraz dinlendikten sonra karım elini tekrar Muhittinin yarrağına attı ve birazcık sonrasında o yarrak eski halini aldı. Karım, “Şimdi sıra bende!” diyerek Muhittinin üzerine çıkıp, yarrağını amına hizaladı ve üzerine oturdu. Ama aniden eli boşluğa ulaşınca Muhittin’in 25 santimetre’lik yarrağı karımın amında tümden kayboldu. Ben bile şaşırdım, karım bu yarrağı nasıl aldı içerisine diye. Böylece oturup kalkarak beş dakika kendini siktirdi karım. Daha sonra Muhittin karımı domaltıp karnının altına bir yastık koydu ve arkadan karımın amına pompalamaya başladı. Karım artık hepsini içine rahatça almaya başlamıştı. Bu git geller esnasında ben de katıldım ve sikimi karımın ağzına verdim…

Birazdan Muhittin sırt üstü yattı, karım da üstüne. Muhittin karımı amından sikerken, ben de karımın güzel götüne arkadan sikimi soktum. Karım artık zevkten başını sağa sola sallıyor, Muhittinin her yerini morattarak tırnaklarını geçiriyordu. Bu sefer karıma gerçekten bir şey olacak diye korktum. Karımı Selimle bile böyle görmemiştim, bir ihtimal beş dakika titreyerek boşaldı ve Muhittinin üstüne yığılıp kaldı. Ama ben karımı götünden sikmeye devam ettim. Tam gelecekken, karımı sırt üzeri yatırdım ve bütün menilerimi yüzüne, memelerine ve göbeğine boşalttım. Bu arada Muhittin’de 31 çekerek karımın üstüne menilerini boşalttı. Mübarek sanki işiyor, bir insandan bu kadar meni geldiğini ilk defa görüyordum. Karımın vücudunu dölle sıvadıktan sonra, Muhittinle beraber banyoya geçtik.

Biz yıkandıktan sonrasında sigara içmek için salona indik. Karım kendine gelince o da banyoya gidip yıkandı. Sonra salona indi ve ikimizinde kucağına uzandı, “Erkeklerim benim, ikinize de teşekkür ederim, beni yarrağa doyurdunuz!” dedi ve Muhittin’e “Ne zaman istersen gelip beni sikebilirsin!” dedi. O günden sonrasında Muhittin karımın ikinci kocası oldu, uzun vakit karımı sikti, ben seyrettim. Bazen ben de katıldım ve üçlü sikiştik. Ama artık değişiklikler arıyoruz…