Slm, ben 32, karım ise 27 yaşında. Gaziantep merkezde oturuyoruz. Son zamanlarda karımla üçlü sex yapma isteğim dayanılmaz hal almıştı, ama karıma açılamıyordum. Evlenmeden evvelde birkaç kez gay ilişkim olmuş, götümü siktirmiştim, fakat bu hakikatı karıma anlatamamıştım. Bazen sevişmelerimizde karımın iç çamaşırlarını giyiyordum ve makyaj da yaparak, daha ilkin almış olduğum belden bağlamalı vibratörü karıma bağlayıp, karımın beni sikmesini sağlayarak, kendimi öyleki doyum ediyordum. Karıma üçlü sevişmenin ne kadar güzel olabileceğini, bunu yaşamak isterse, üçlü cinsellik oluşturmaya izin verebileceğimi söylediğimde, her seferinde red cevabı alıyordum. Fakat karımın yüzündeki coşku onu ele veriyordu. Karımla sevişmelerimizde devamlı grup seksten mevzuyu açıyor, rahatlamasına, açılmasına çabalıyordum.

Benle evlenmeden önce, amcasının oğluyla aşk yaşadıklarını öğrenmiştim. Nitekim çabalarım sonuç vermişti, bir gece ateşli sevişirken amcasının oğlunun ismini söyleyerek bana o isimle hitap etmesini, o anı yaşamasını söylediğimde, karımın sevişmeleri daha alev ateş olmaya başlamıştı. Karım zamanla açıldıkça, amcasının oğluyla yaşadıklarını anlatıyordu. Bekarken amcasının oğluyla seviştiklerini, fakat sadece götten sikiştiğini söyledi. Ve benle evlendikten 2 ay sonrasında ise, bir gün amcasının oğluyla buluşup, bir defaya mahsus olmak üzere kendisini (amdan) siktirdiğini, ve sonrasında görüşmediklerini de itiraf etti. Ben bu itirafları duymanın verdiği heycanla, o gece karımı sabaha kadar azgın bir şekilde siktim, yarağa doyurdum.

Artık herşey istediğim gibiydi. Karıma amcasının oğluyla tekrar sikişmek isteyip istemediğini sorduğumda, karım dünden hazırdı. Ben derhal ertesi akşam amcasının oğlunu yemeğe çayır ettim. Planımız gereği o akşam ben bir ara sigara bahanesi ile markete gidince çılgınca sikişeceklerdi. Daha sonrasında bu sikişmelerini bana anlatacaktı. Nitekim akşam amcasının oğlu geldi. Yemekler yendi, tatlılar geldi. Gece ilerleyen bir vakitte ben markete sigara almaya diye evden çıktım. Daha kapıyı kapatır kapatmaz karımla amcasının oğlunu öpüşmeye başladılar. Kapının dışından sesleri duyuluyordu. Ben yarım saat sonrasında marketten geldiğimde, sikişleri sona ermiş, güya bana çaktırmamak için çabuk giyinmişlerdi. Hiç bir şey olmamış benzer biçimde davrandık ve geceyi sonladık.

Amcasının oğlu gittikten sonra, “Nasıldı?” diye sormuş oldum. Karım sikişmelerinin her detayını anlattı, “Herşey oldukca harikaydı, yalnızca vaktimiz çok azdı, sen geleceksin diye çabuk bitirdik.” diye yakındı. “Merak etme, birdahaki sefere kucak dolusu vakit olacak, bu sebeple benim yanımda sikişeceksiniz!” dedim. Karım, “Bilmem ki, nasıl olur, utanırım.” dedi. Ben de, “Karıcığım utanmana gerek yok, iki duble attın mı hiç birşeyin kalmaz. Amcaoğlunun sikini kendi ellerimle sana yerleştirecem.” dedim. Karımı bir başkasının sikecek olması fikriyle zevkten ve heyecandan kuduruyordum. O iştahla salonun ortasında bir kere de ben karımı domaltıp çılgın gibi siktim. Nedense bu sikişten ikimizde oldukça aşırı zevk aldık, bu düzgüsel sikişmelerimizden oldukca daha farklıydı.

Aradan yedi gün geçmeden amcasının oğlunu yine yemeğe çayır ettim. Akşam gelirken bir şişe de Rakı getirmesini istedim. Akşam yemekten sonra Rakı faslına başladık. Birkaç dubleden sonrasında karım izin istedi ve masadan kalktı, odasına gitti. Ben derhal konuya direk girdim ve “Fazla içmeyelim, bu kadar yeter. Sarhoş olursak birazdan olacakların tadını alamayız.” dedim. Karımın amcasının oğlu merakla “Birazdan ne olacak ki?” diye sordu. Ben tam yanıt verecekken, karım şeffaf geceliği ile salona girdi. Amcasının oğlunun bakışlarını görmeliydiniz, gözleri yuvalarından fırlayacaktı. Karım geceliğin dibine sütyen külot giymemiş, amı götü meydandaydı. Karım bir müzik CD’si koydu ve salonunun ortasında dans edermiş gibi hareketlerle geldi ortamıza oturdu. Amcasının oğluna “Nasıl? Sürprizimi beğendin mi? Bu gece beni dilediğince sikeceksin, hemde kocamın yanında, hemde doyana kadar.” diyerek dudaklarına yapıştı.

Amcasının oğlu afallamıştı, ne yapacağını, ne dyeceğini bilmiyordu. Birkaç saniye sonra şaşkınlığı geçince bana baktı, “Ne oluyoruz?” gibisine. Ben de, “Aynen devam.” dedim ve salondan çıktım. Yaklaşık beş dakika sonra salona geri geldiğimde, karım amcasının oğlunu çırıl çıplak soymuş, yarağını yalıyordu. Beni görünce bir kere daha afalladı, karımın iç çamaşırlarını giymiş, makyaj yapmıştım ve elimde belden bağlamalı vibratör vardı. Vibratörü kenara koyarak, ben de karımın arkasına geçtim ve amını yalamaya başladım. Karımın amı aslına bakarsan iyice sulanmıştı, ben de yalayınca tam sikilecek kıvama gelmişti. Kalktım, amcasının oğlunu elinden tutarak, domalmış karımın arkasına konuşlandırdım. Taşaklarını bir güzel okşadıktan sonra, yarağını kökünden kavradım ve karımın amına yerleştirdim ve karımın kalçalarını ayırdım. Amcasının oğlu yarağını karımın amına yavaşça itelemeye başladı. Az sonra köküne kadar yerleştirip çıkarıyordu…

Amcasının oğlu karımın amcığını sikerken, ben de yarağımı karımın ağzına verdim yalattırıyordum. Biraz sonrasında karım inlemeye ve debelenmeye başladı, orgazm oluyordu. Amcasının oğlu karımın amına, ben de ağzına, aynı anda boşaldık. Karım önce benim spermlerimi yuttu, sonra amcasının oğlunun yarağını yalayarak temizledi. Amcasının oğlu birazcık dinlenmek için koltuğa oturunca, ben belden bağlamalı vibratörü karıma bağladım ve karımın önüde domaldım. Karım vibratörü götüme sokup, ileri geri hareketlerle beni sikmeye başladı. Amcasının oğlu bir şaşkınlıktan kurtulamadan yeni bir şaşkınlık yaşıyordu. Fakat ilginçtir, karım beni sikerken amcasının oğlu sikilişimi merakla izliyordu ve siki yeniden kalkmaya başladı, 31 çeker benzer biçimde sikini okşuyordu. Ne bulunduğunu anlayamadan birden amcasının oğlunun yarağını ağzımda buldum! Zaten yarağını ilk gördüğümde içim gitmişti, hiç hayır dermiyim? Hemen sikini yalamaya, emmeye başladım. Zevke bak be, karım vibratörle götümü sikiyor, amcasının oğlu da karımın am deliğini siktiği yarağını bana yalattırıyor! Ne kadar şanslıydım. O anda dünyanın en mutlu erkeği bendim!

Amcasının oğlunun siki ağzımda iyice sertleşmişti. Karım vibratörle götümü sikerken yoruldu ve çekildi. Amcasının oğlu ile biran göz göze geldik. Yalvaran bakışlarımdan derdimi anlamış oldu ve sikini ağzımdan çekerek arkama geçti. Götümün deliğini ve yarağının başını ıslatıp, bir hamlede götüme soktu. Nihayet uzun yıllardan beri ilk kez götüme gerçek bir yarak giriyordu. Değmeyin keyfime! Hemde karımdan gizlemeden, hemde karımı siken adam tarafınca sikiliyordum! Bundan daha zevkli, daha heyecanlı ne olabilirdi ki? Sonuçta karımın amcasının oğlu beni inlete inlete götümden sikti ve götüme boşaldı. Yarağını götümden çıkardığı anda, yarağını yalamak için karımla nerdeyse yarışıyorduk.

O gece sabaha kadar çok renkli geçti. Amcasının oğlu daha sonra karımı da götten sikti. Sonra beraber karımı tost yaptık, amcasının oğlu karımın am deliğini sikerken, ben karımı götten siktim. Herşey tek kelimeyle muhteşemdi! O geceden sonrasında artık haftada bir iki kere amcasının oğlu karımı ve beni sikiyor. En güzeli de bundan sonra karımdan hiçbir şey gizlememe, saklamama gerek kalmadı. Bundan sonrasında karımı istediğim adama siktireceğim, doğal beni de sikmesi şartıyla…

“Am göt farketmez, ikisini de sikerim!” diyen bütün adamların yaraklarını öpüyoruz! Hoşçakalın!