Merhabalar, adım Tayfun, 47 yaşındayım ve ikinci evliliğini yapmış, hayata hep pembe bakmış ve bakan bir erkeğim. Şimdiki eşim Burcu 26 yaşlarında, 1.77 boyunda, ela gözlü ve son derece güzel, iri götlü, ve bununla birlikte da oldukça tutucu biridir. Geçirdiğim bir hastalık sonucu malesef artık aletim eskisi benzer biçimde derhal sertleşmiyor. Dolayısıyla karımla olan sex ilişkimiz hiç de iyi gitmiyor, karım belli etmesede ben onun arzularını oldukça iyi anlıyor ve kendisine hak veriyorum. Bunu nerden ve nasıl anlıyorum, bu sebeple benimle sikişmek istediğinde ben o an için ereksiyon olamıyorum, bu da doğal karımın hoşuna gitmiyor ve bana çaktırmadan mastürbasyon yapıyor, kendi kendini doygunluk ediyordu.

Haziran ayında yaşamış olduğumuz bir olayı bu siteye yazıp yazmamaya bir türlü karar veremedim. Çünkü yaptığım bu alışkanlık, ayıp diye düşünüyorum. Şeytan her vakit olduğu gibi bu sefer de beni nefsime uydurdu. Her neyse ben vakası anlatayım. Bir gece internette iken bir seks filmi indirdim, ve herşey indirdiğim bu filmden sonra gelişti. Filmde adam karısını birisine siktiriyor ve onları seyrederek mastürbasyon yapıyor ve bundan da oldukca zevk alıyordu. Hayatımda ilk defa eşini siktiren ve bundan oldukca zevk alan birini görüyordum. Hem oldukça şaşırmış hem de oldukca heyecanlanmıştım. Saat 24:30 civarıydı ve o anda eşim uyuyordu. Zaten sex sitelerine girdiğimi falan bilmiyordu. O filmi izledikten sonrasında yarrağım anlayamadığım bir halde kalkmış ve canım asla olmadığı kadar eşimi sikmek istiyordu.

Yatakodasında uyuyan eşimin yanına gidip geceliğini yavaşça sıyırdım, külodunu indirirken uyandı ve bana, “Ne yapıyorsun?” dedi. Ben de (kendisini çok özlediğimi ve sikmek istediğimi) söyledim. Karım ise, “Ne olur uyumak istiyorum, başka zaman yaparız.” dedi. Benim yarrak kazık gibi olmuş, “Hadi lütfen canım, seni oldukca arzuluyorum.” diye ısrar edince, beni kıramadı. Eşimi yüzüstü yatırıp o görkemli götünü okşamaya başladım. Aklıma azca ilkin seyrettiğim film geldi. Kalbim süratli süratli atmaya başlamıştı. Anlayamadığım bir duygu kaplamıştı içimi. Yarrağımı eşimin amına sokup çıkarırken, eşimi hayalende olsa birine vurdurmak geldi. Aklıma o anda gelen şahıs, karısı Figen’i sikmek istediğim Alper idi. Gözlerimi kapatıp Alper’i eşim Burcu’yu sikerken hayal ettim. Eşimi 17 senedir sikmeme rağmen, ilk defa böyle zevk alıyordum. Sanki boşalmam hiç bitmeyecek gibiydi. O günden sonra eşimi sikerken, onu bir başkası sikiyormuş şeklinde hayal ederek sikiyor ve anlatılmaz bir zevk alıyordum.

Birgün internette evli çiftlerle alakalı siteleri ararken, bir sitede şöyleki bir antet okudum: Karısına kifayetsiz kalan ve karısını yeterince doygunluk edemeyen baylara yardımcı olunur. Başlık benim dikkatimi çekmişti alakalı kişiye kendisiyle müşerref olmak için derhal bir E-Mail yazdım ve gönderdim. Cevabı ancak iki gün sonrasında alabilmiştim. Kendisiyle MSN’de sohbet için, birbirimize MSN adreslerimizi verdikten sonrasında, o günün akşamında MSN’de sohbet etmeye başladık. Adı Burhan imiş, benim sorunlarımı kendisine anlattıktan sonra, eğer istersem bana bu konuda kayıtsız şartsız yardım edebileceğini söyledi. Ben de derhal bu fırsatı değerlendirmek için, “Burhan, eşimi sikermisin?” diye bir sual yönelttim. O da, “Kim istemez böyle birşeyi?” dedi. Onunla, ne olursa olsun ben istemedikçe bize ulaşamayacağı bir halde haberleşiyorduk. Onun telefon numarasını aldım ve ancak ben onu arayabiliyordum. Sonuçta Burhanla şu şekilde bir plan yaptık: Bir asker arkadaşımı ziyaret bahanesi ile, eşimle birlikte İstanbul’a gidecektik. Burhan’ı da asker arkadaşım diye tanıştıracaktım. Ve eşimi uyku hapıyla uyutup Burhan’a siktirecektim. Burhan karımı sikerken ben de onları izleyecektim.

Burhanla yaptığımız bu plandan iki gün sonra, eşime, “İstanbul’a gidelim mi? Asker arkadaşım ısrarla bizi çayır ediyor, hemde gezmiş oluruz.” dedim. Eşim de, “Çok iyi olur, çoktandır bir yere gitmemiştik.” dedi. Burhanı gizli numaradan arayıp geleceğimiz zamanı bildirdim ve buluşacağımız zeminin adresini aldım. Kararlaştırılan günde eşimle gittik İstanbul’a. Burhanla daha evvelde nasıl konuşacağımızı ve nereden iyi mi tanıştığımızı kararlaştırmıştık ki, eşim birşey çakmasın diye. Eşime karşı dikkatli davranmasını söylemiştim, bu sebeple eşim oldukça tutucudur ve erkeklere karşı son derece çekingen davranır. Burhan kararlaştırılan yere gelip bizi aldı. Birbirimizi yeni görmemize rağmen sanki gerçektende asker arkadaşıymışız şeklinde çok samimi davranıyorduk. Burhan bizlere İstanbul’u birazcık gezdirdikten sonrasında eve gittik. Gerçekten oldukça güzel hazırlamış herşeyi. Bir arkadaşı 1 aylığına memleketine gitmiş, Burhan da ondan evin anahtarlarını almış, sanki kendi eviymiş benzer biçimde davranıyordu. Eşi de güya annesi acilen çağırdı için 10 günlüğüne annesine gitmiş. Harika bir plan.

Saat 23:00 civarıydı, evde birazcık dinlenip soğuk birşeyler içtikten sonra, zaman geçsin diye Burhan bizi arabasıyla gezdirmek istedi. İstanbulun bir oldukça semtini gezdik, Beyoğlu, Üsküdar, Ümraniye vs. Artık hava kararmış, vakit te sıradan ilerlemişti. Saat 01:00’e yaklaşıyordu, karım yorulduğunu ve artık dinlenmek istediğini söylemiş oldu. Burhan da doğal diyerek hemen gidip arabayı alıp geldi ve bizi evine götürdü. Evde bize birer soğuk kola getirdi. Daha önceden anlaştığımız ggibi, karımın bardağına uyku hapı atmıştı. Herşey mükemmel gidiyordu. Saat 02:00 civarında karım dalmaya başlamıştı. Karıma, “Sen istersen git uyu, biz Burhanla birazcık daha konuşuruz.” dedim. Karım da tamam deyip, bizim için hazırlanmış odaya uyumaya gitti. Biz Burhanla salonda kaldık. Bana, “İlk kere mi karını siktiriyorsun?” dedi. “Evet, bu ilk olacak.” dedim. Biz bunları konuştukça Burhanın önü iyice kabarmış, benim yarrak ise minik minik hareketlenmeye başlamıştı. Ben de Burhan da iyice azmıştık.

Karıma bakmak için yan odaya gittim. Karım yüzüstü yatıyordu ve uyumuştu. Onu uyandırmak için “Burcu! Burcu! Karıcığım?” diye seslendim. Bir zerre hareket etmedi. İyice güvenli olmak için birazcık dürttüm, tekrar bir reaksiyon yok. Artık karımı siktirmenin tarihi gelmişti, Burhan’ı çağırdım. Önce ben soyundum sonrasında da Burhan. Çırılçıplak olduk. Burhan’ın yarrağı kazık şeklinde olmuştu, boyu nerden baksan 20 – 23 santimetre civarındaydı. Yarrağından acayip etkilenmiştim, bundan dolayı benim yarağımın boyu 14 cm. Hani biraz eziklik duymadım desem gerçek dışı olur. Neyse, karımın pijamasını yavaş yavaş çıkardım. Külodunu da sıyırdığımda karımın o görkemli götü göründü. Burhan yarrağını sıvazlayarak, “Gerçekten de çok güzel götü varmış karının.” dedi. O an yüzümün kızardığını hissettim, ama artık duramazdım, bir taraftan Burhan’ın o iri ve kalın yarağı, bir yandan da bu yarrağın karımın amına girip çıktığını takip etmek düşüncesi beni sıradan tahrik etmişti.

Kısık bir sesle, “Hadi!” diyebildim. Burhan karımın götünü okşamaya başladı, yavaşça karımın kalçasını iki yana ayırarak diliyle göt deliğini yalıyordu. Bu manzara karşısında derhal ereksiyon olmuştum ve okadar da utanmıştım, ama hiçbir şey umurumda değildi artık. Yastıklardan birini karımın dibine yerleştirip, karımı hafifçe domalma pozisyonuna getirdim. Burhan karımın amını biraz daha yaladıktan sonrasında, yarrağını arkadan karımın amına sürtmeye başladı. Sürttükçe karımın amı da, amının dudakları da ıslanıp kayganlaşıyordu. Burhan yarrağını az az karımın amına sokmayı denedi, ama olmadı. Yarrağı okadar kalındı ki, karımın amına girmekte zorlanıyordu. İçimde Burhanın yarrağına ellemek, ve yarrağını kendi ellerimle karımın amına sokma arzusu belirdi. Burhana, “Bir dakika Burhancığım fazla zorlama istersen, yoksa karım uyanır planımız boşa masraf, istersen yarrağını karımın amına ben yerleştireyim, sen de az az amının içerisine bastır.” dedim. Burhan, “Tamam.” deyince, o müthiş kalın yarrağını elime aldım ve yarrağının kafasını ağzımdan aldığım tükürük ile ıslattım, kayganlaştırdım. Sonra da yarrağının kafasını karımın amının dudakları arasına yerleştirdim ve “Hadi koçum, az az bastır şimdi!” dedim.

Burhan yarrağını azar azar karımın amına sokmaya başladı. Yarrağı karımın amına girdikçe amının deliği dev gibi açılıyordu. Burhanın yarrağından elimi ve gözlerimi alamıyordum. Yarrağı müthiş sertleşmişti ve etrafındaki damarlar patlayacak gibiydiler. Yarrağının kökü avucumun içinde olduğu için damarların zonkladığını gayet net hissedebiliyordum. Burhanın yarrağı karımın amına girip çıktıkca öteki elimle de kendi kendime 31 çekiyordum ve birden boşalmaya başladım. Hayatımda ilk kere böylesine titreyerekten boşalıyordum, bu da benim için bir ilk idi. Bu arada birden karım inlemeye başladı, uyanacak diye korktum ve Burhana birazcık yavaş sikmesini söyledim. Burhan ise yavaşlayacağı yerde daha da hızlandı ve boşalmak suretiyle olduğunu söylemiş oldu. Ben, “Sakın içerisine boşalma!” demeye kalmadan, Burhan kafasını tavana dikip sert vuruşlarla karımın amına tüm menilerini boşaltıverdi. Okadar da oldukca boşalmıştı ki, karımın amı dölle doldu ve döller taşmaya başladı. Elim dahil olmak suretiyle, karımın altındaki yastık ve çarşaf dölden sırılsıklam olmuştu.

Burhanın karımın amının içine boşalmasına bozulmuştum, bunu yapmamalıydı. Karım uyandığında amının dölle dolmuş olduğunu görür görmez önce oldukca şaşıracak, sonrada bukadar oldukca dölün bana ilişkin olmadığını derhal anlayacaktı. Ama artık olan olmuştu, olası olduğu kadar karımın amındaki dölleri sildim, ama amının içindekileri temizlemek mümkün olmadı. Bu arada karım inlemeye devam ediyor, fakat bir türlü de gözlerini açamıyordu, demekki haplar sıradan etkiliymiş. Neyse, Burhan da rahtlamış ben de rahatlamıştım. Burhana, “Nasıldı?” diye sordum. O da, İlk defa bir kocanın yanında karısını siktiğini ve müthiş zevk aldığını söyledi. Ben de bundan oldukca zevk aldığımı, eğer fırsat olursa karımı tekrar sikmek isteyip istemeyeceğini sormuş oldum. “Tabii ki sikerim, ama birdahakine karını uyurken değil de, ayıkken sikmek isterim.” diye cevapladı. Bu fikir beni daha da heyecanlandırmıştı, “Karımı ayıkken sikmeni senden oldukca ben istiyorum, eminim oldukca daha zevkli olur, ama bunu iyi mi gerçekleştirebilirim ki?” diye sordum. Burhan da, “Sende bu şekilde zevkler varken elbet bir çaresini bulursun.” dedi ve duş alıp kendi odasına yatmaya gitti. Ben de karıma sarılıp, düşüncelere daldım ve uyudum.

Ertesi gün sabah, yatakta karımın birşeyler mırıldanarak hareketlenmesiyle uyandım. Karım eliyle am deliğini kurcaladıktan sonrasında elini kokluyor, sonrasında elini tekrar amına götürüyordu. Bunu birkaç kere yapınca, kendisine şaka olsun diye, “Ne o, amın mı kaşındı kız?” dedim. Karım da, “Amımın içi dölden vıcık vıcık olmuş! Hayret bişey ya, uyurken beni mi becerdin?” diye bana çıkıştı. Ben de, “Kusura bakma karıcığım, gece seni fazlaca arzuladım, dayanamadım sikiverdim. Hem siktiysem ne olmuş şu demek oluyor ki? Kocan değilmiyim, sikemezmiyim? Sanki ilk defa mı sikiyorum seni?” deyince, karım, “Tabiiki sikersin, fakat olay o değil, tuhafıma giden şey, beni sikerken nasıl haberim olmadı. Bir de, senden hiçbir zaman bu kadar oldukça döl gelmezdi, bunda bir iş var…” dedi. Ben de, “Yok be yavrum, iki kez üst üstte boşaldım, onun için bu kadar fazla geldi sana.” dediysemde bana inanmak istemedi. “Hayır inanmıyorum, kesinlikle asılsız söylüyorsun! Bana gerçeği anlat, aslına bakarsanız şüphelendiğim başka bişey var! Anlatmazsan çok kötü olur, terk ederim seni, boşarım seni valla!” dedi.

Köşeye sıkışmıştım, asla kaçarım yoktu. Cevap vermemiyordum. Bunu iyi mi anlatabilecektim, şayet gerçekleri anlatırsam hem rezil olacaktım, hemde oldukca sevdiğim karım benden boşanacaktı. Benden cevap gelmeyince, karım, “Burhanla birlikte bir halt karıştırdınız değil mi? Zaten Burhanın bana bakışlarından anlamalıydım! Şüphelendiğim benzer biçimde değil mi? Anlat, değilse valla boşarım seni!” diye üstelemeye başladı. Çok zorlandım ama kesinlikle anlatmalıydım diye düşündüm. İçim içimi kemiriyordu adeta. Biraz yalan, birazcık da hayal gücümü kullanarak söylemeye karar verdim. “Bak karıcığım sözümü kesmeden dinlemeni istirham ediyorum. Fakat sonunda ne olursa olsun, seni fazlaca sevdiğimi bilmeni istiyorum!” deyip başladım anlatmaya:

[Hani Burhan bizi İstanbulu gezdirirken bir restoranda yemek yemiştik. Yemekten sonrasında Burhanla elimizi yıkamak için lavobaya gittiğimizde, Burhan, (Buraya kadar gelmişken bir de işeyelim hiç değilse.) demişti. Ben de iyi bir fikir olduğunu söyleyip wcye girdik, ikimiz yan yana pisuvarlara işiyorduk. Burhan kafasını tavana kaldırmış rahat huzurlu işiyordu, birden gözüm Burhanın yarrağına ilişti. Yemin ederim ömrümde bu kadar iri ve kalınca bir yarrak görmemiştim. Etrafındaki damarları ile yarrağı görkemli görünüyordu. Hemen aklıma sen geldin karıcığım, tam sana layik bir yarrak diye düşünüyordum ki, birden Burhanın sesiyle irkilip kendime geldim. (Ne o, ilk defa mı yarak görüyorsun? Bak sende de var.) diye bana takıldı. Ben de (Yanlış anlama Burhancığım, güvenilir ol hayatımda gerçekten ilk kez böylesi iri bir yarak görüyorum. Benimkine baksana ufacık.) diyince, Burhan başladı kahkahalarla gülmeye…

Birden sesli düşünüp, (Sendeki o yarrak bende olacak ki, karımı her gün siker, her seferinde zevkin doruğuna çıkartırım!) deyince, Burhan da, (Ne fark eder arkadaşım, yarrağımı okadar oldukça beğendiysen, vereyim sana, sevinçli et karını!) dedi ve yeniden gülüştük ve lavabodan ayrıldık. Fakat tüm gün onun yarrağını ve seni düşündüm. Daha yani, sen benim ufak yaraktan ziyade Burhanınki benzer biçimde iri ve kalınca bir yarrağı hakediyordun. Elimde olmadan Burhanın yarrağının senin amına girip çıktığını hayal ettim. Bunun hayalini bile oluşturmak beni tüm gün erekte etmişti. Bunu iyi mi gerçekleştirebilirim diye tüm gün düşündüm. Sonunda aklıma bir düşünce geldi ve bunu Burhana açıkladım. Burhan önce şaşırdı sonrasında da bu onun için de bir ilk olacağı için kabul etti. Akşam eve geldiğimizde senin içeceğinin içerisine uyku hapı attık. Ve sen derin uykuya dalınca da planın öteki kısmına geçtik. Yani tahmin ettiğin şeklinde, seni siken ben değil Burhan idi. Ama güvenli ol, Burhan seni sikerken, uykunda bile zevk alıyor ve inliyordun. Ben de acaip zevk aldım ve boşaldım…

Evet karıcığım, vaka aynen anlattığım şeklinde, cinsellik konusunda sana veremediğimi Burhan sayesinde vermeye çalıştım. Bunu da, senin karşı çıkacağını düşündüğümden ötürü, seni uyutarak yaptım. Özür dilerim karıcığım, harbiden bunu senin için, seni sevdiğim için yaptım.” der demez, karım anında dudaklarıma yapışarak beni öpmeye başladı. Şaşırmştım, bu şekilde bir tepki beklemiyordum kendisinden ve “Karıcığım kızmadın mı bana şimdi?” diye sordum. “Hayır kızmadım, tam aksine sen tüm bu tarz şeyleri anlatırken bile oldukça heyecanlandım ve bir an sanki Burhan beni yine sikiyormuş gibi hissettim, keşke uyanık olsaydım da zevkine varsaydım.” deyince ben daha da şaşırmış vede fazlaca rahatlamıştım. Karıma, aslen Burhanın da bunu oldukca istediğini söyledim. Karım, “Gerçekten mi?” diye sordu. Ben, “Elbette! Hem senin o muhteşem götüne bayıldı!” diyince, karım bana sarıldı, beni tekrar öpmeye, dudaklarımı emmeye, kemirmeye başladı…

İşte ilk kere böyle uyutarak siktirdim karımı.