Selamlar, ben Almanya Karlsruhe’den Behzat. 37 yaşındayım ve evli biriyim. Seks konusunda çılgınca fantazilerim var. Bu fantazilerimden birini geçenlerde karımla gerçekleştirdim.

O gece tanıdıklardan (okey partisinden) geç gelmiştik eve. Karımla birlikte yatağımıza girdiğimizde uyuyamamıştım. Okey rollendirirken arkadaşımın karısına bakıp iyice azmıştım esasen. Yani arkadaşımın karısı da öyleki bir giyiniyor ki, azmamak elde değil. Okey partisi boyunca sikim kalkmıştı. Aklıma geldikçe uyuyamıyordum bir türlü. Sikim yeniden öyleki bir sertleşti ki, tam demir gibi oldu. Karımın arkasından sarıldım ve sikimi götüne sürtüyordum. Karım da uyuyamamış ve yüzünü bana doğru döndü. O da zaten hazırmış ve sikişmek istiyormuş. Hemen karımın bacaklarını ayırdım ve amını yalamaya başladım.

Karım hep sürpriz yapar bana, arada sırada amının kıllarını traş eder, kaymak benzer biçimde yapar amcığını. Bu gece de öyleydi. Karımın amcığını öyle iştahlı bir şekilde yalıyordum, karım zevkten çıldırıyor ve inliyordu. Çocuklar uyanır ve yatak odamıza dalarlar diye korktum, kalktım hemen kapıyı kilitledim. Geldim ve kaldığım yerden yalamaya devam ediyordum. Dudaklarımla karımın amının dilini yakalamıştım. İçimden (Artık kurtuluşun yok!) dedim ve daha şiddetli bir halde somuruyordum am dilini. Karımın amı sırılsıklam ıslanmıştı, fazla dayanamadı, boynuma sarılıp kendine doğru çekti ve “Hadi sik beni kocacığım, deliler gibi sik beni!” dedi.

Karıma, bu sefer onun hem amcığını bununla beraber götünü sikmek istediğimi söyledim. “Önce amımı sonrasında götümü sik. Götümü sikerken acıtma bir tek.” dedi. “İkisini birden aynı anda sikmek istiyorum!” dedim. “Nasıl olacakmış o?” dedi. “Bekle.” dedim, sessiz bir şekilde kapıyı açtım ve mutfağa gittim. Pazardan taze alınmış havuçların en irisini kaptım. Yatak odasına geldiğimde karım amcığını okşuyordu, doymamıştı halen. Elimde havucu görür görmez, “Sen azca değilsin.” dedi ve gülümsedi. “Domal karıcığım.” dedim. Karım arkasını döndü ve domaldı. Yavaşca demir gibi sikimi amına yerleştirdim ve ağır ağır sikmeye başladım amını. “Daha süratli sik.” diye inledi. Tempoyu hızlandırdım. Bu arada karımın da am kaslarını iyice sıktığını hissediyordum.

Bir ara durdum ve “Hani iki deliğini de sikecektim karıcığım?” dedim. “Sik, ne yaparsan yap ama durma, am deliğimi sikmeye devam et!” diye yalvarıyordu bana. Havucun ucuna birazcık bebe kreminden sürdüm. Sikim bu arada halen karımın amında, havucu yavaşca götüne sokuyordum. “Acırsa söyle birtanem.” dedim. Karım da, “Devam et, bir tek yavaş yavaş sok havucu.” dedi. Sikimi amında kımıldatmadan tututyordum, kendimi havuca konsantre etmiştim, tüm bunlar girsin diye uğraşıyordum. Nihayet havucun tamamını sokmuştum karımın götüne, ancak ucundan tutacak kadarı kalmıştı dışarda.

Karımın amında sikimi ileri geri oynattığımda, karımın amı okadar darlaşmıştı ki, sanki götten bile dar olmuştu. Sikimi karımın amına zorla yerleştirip çıkarabiliyordum. Fazla da dayanamadım aslına bakarsan, bir iki ileri geri yapınca, karıma, “Ben boşalacağım.” dedim. Karım da, “Bekle beni, birlikte boşalalım.” dedi. “Tamam karıcığım, hazır olunca söyle.” dedim. Birkaç saniye sonrasında karım, “Evet, geliyorum…” diye inleyip boşalmaya başlayınca, ben de karımla aynı anda boşaldım. Okadar güzeldi ki daracık amcık sikmek. Karım, “Bunu hep tekrarlayalım kocacığım.” dedi, demek ki benim olduğu kadar karımın da oldukça hoşuna gitmişti bu halde sikişmek.

Biraz dinlenip kendimize geldikten sonra, havuç sokma fantazimi daha da genişletmek istedim, fakat karım benden önce davrandı ve tersini, doğrusu ‘havucu amına ve sikimi götüne’ sokmamı istediğini söylemiş oldu. “Ayrıca neden havuç sokuyorsun, benim amcığıma salatalık bile girer.” deyince biz de güldük. Sonra birbirimize sarılıp uyumuşuz.

Sabah olduğunda, “Günaydın aşkım.” deyip öperek uyandırdı beni. Yüzünde munzur bir gülümseme, elinde de kocaman bir salatalık vardı…

Hoşçakalın,