Selam, ben Ahmet, Adananın bir ilçesinde yaşıyorum. Evliyim, 2 de çocuğum var. Bu anlatacağım olayın olduğu geceye kadar karımı da asla aldatmamıştım. Temmuz ayıydı. Ortanca halamlar ailesiyle birlikte bize konuk gelmişlerdi. Komşu ilçede yaşıyorlardı ve 2 gece bizde kalacaklardı. Akşam yemek, hoş beş derken saatler ilerledi. Eşim çocuklar için TV nin olduğu odayı ayırmıştı. Halamla kocası “Hava sıcak, hepimiz damda yatmak istiyoruz.” dediler. Karım da yataklarını teras benzer biçimde olan dama açtı ve “Bizde damda yatalım, çocuklar TV izlesinler, bir ihtimal geç yatarlar.” dedi. Halamın ve bizim çocuklar alt katta, bizde dam’da yatacaktık. Halamın kocası, “Ben biraz uzanacam.” dedi ve yukarı çıktı. Saat ilerlemişti, biz de yatmaya karar verdik. Halam önden gitti.

Karımla döşek odasına gittik. Karıma, “Burada işimizi görüp öyle yukarı gidelim.” dedim. Karım, “Ne işi?” dedi güldü, “Bugün kanamam var, hayatta olmaz!” dedi. Çok gıcık olmuştum. Karıma sarılıp öpmeye başladım, gerildi, “Ne yapıyorsun? Ben adetliyken mi sikeceksin? Asla olmaz!” dedi ve kapıyı açmış olduğu benzer biçimde yukarı gitti. 31 çekmeyi düşündüm, daha sonra vazgeçtim, (yukarıda dam’da karımın kalçalarının arasına boşalır yahut götten yaparım) düşüncesiyle ben de yukarı gittim. Biz genel anlamda yer yatağında yatarız. Teras dar olduğundan yataklar birbirine yakın olmuştu. Enişte beyin horlaması gecenin sessizliğini bozuyordu, şöyle bir bakıp karımın yanına uzandım.

Karım 36 yaşlarında, 60 kiloda, 1,65 uzunlukta güzel bir kadın. Karımla sevinçli bir evliliğimiz var. Karımın kalçalarını elledim, eşofmanını hafifçe sıyırır benzer biçimde yaptım. Karım kulağıma fısıldayarak, “Olmaz ya! Aybaşım var bugün dedim ya!” dedi. Ben de sessizce, “Biliyorum, kalçalarının arasına boşalırım!” dedim. Karım da, “Ahmet ne yapıyorsun, misafirler var…” diye fısıldadı. Biraz bekledim, uyku tutmuyordu. Aklım karımın götündeydi. 15 dakika sikimi ovuşturdum, sikim taş benzer biçimde olmuştu. Artık karımın, halamın ve enişte beyin horultuları birbirine karışıyordu. Yorganın altında karımın eşofmanını yavaşça dizine kadar sıyırdım. İşaret parmağımla götünün deliğini okşuyordum. Parmağımla iyice tükrükledim, kafaya takmıştım, karımın götünü sikecektim. (Karımla adetli olduğu günlerde arasıra anal cinsellik yaparız.) Sikimin başını da ıslattım ve karımın göt deliğe dayadım, yavaş yavaş bastırmaya başladım. Ucunun içerisine kaymasıyla karımın gözünü açıp kalçasını öne çekmesi ve sikime küçük bir çimdik atması bir oldu. Fısıldayarak, “Ahmet sana olmaz dedim fakat! Hem misafir var, bununla beraber bugün götten istemiyorum!” dedi, arkasını döndü ve uyumaya devam etti.

Olan uykum da kaçtı. İyice gerilmiştim. Ben de sırtımı karıma döndüm ve masturbasyona başladım. Ay yeryüzünü bayağı aydınlatıyordu. Benden başka hepimiz horlaya horlaya uyuordu. Az ileride halamla kocası yatıyordu ve sıcağın etkisiyle yorganın çoğu aleni yatıyorlardı. Biraz izledim onları. Halamın eteği dizinden 5-10 santimetre yukarı olacak kadar sıyrılmıştı. Bacakları ortadaydı. Biraz da suçluluk duygusuyla halamın bacaklarını seyrettim. Halam 49 yaşlarında, tombul sayılacak kadar kilolu ve orta boylu biriydi. Sikim aslına bakarsanız odun gibiydi, halamın bacaklarını izleyerek sikimi okşuyordum. Halam yatağın arasında sırtı bana dönük olacak halde hareket etti. Kımıldarken eteği biraz daha sıyrılmış, bacakları kilotunun ucu gözükecek kadar açılmıştı. Karım cılız sayılacak bir hanım olduğu için bazan tombul bir bayanla sex hayali kurardım ve o hanımefendi yarım metre ötemde uyuyordu. Halama bakmanın ahlaki olmadığını düşündüm, ama gözümü de alamıyordum. Şeytan dürtüklüyordu. Elimi hafif uzattım ve halamın eteğini az daha yukarı sıyırdım. Halamın külotu artık tamamen ortadaydı, kalçalarının yarısından bir çok çıplak kalmıştı. Kazaran olmuş gibi elimi halamın kalçasının üstüne koydum. Halamdan tepki yoktu, uyuyordu. Tombul kalçalar fırın şeklinde yanıyordu.

Çıldırmıştım. Bunu iyi mi yaptığıma inanamıyor, fakat öz halamın götünü kocası ile karımın arasında elliyordum. Artık raydan çıkmıştım. Halamın götünü biraz okşadıktan sonra külotu hissettirmeden aşağı sıyırmaya başladım. Biraz okşuyor, tepki gelmedikçe bir iki cm daha aşağı sıyırıyordum. Halamın külotu artık dizindeydi. Halama iyice yanaştım. Halam resmen ateş şeklinde yanıyordu. Parmağımı kalçalarının arasına yerleştirdim, hafif hafifçe oynatıyor, amının ıslaklığını hissetmeye çalışıyordum. Resmen kudurmuştum, hayatımda ilk defa karımda başka birinin am deliğini elliyordum. Halamın tombul kalçaları, ateş gibi amı beni kendimden geçirmişti. Önce orta parmağımı, sonrasında işaret parmağımla beraber ikisini birden halamın amının dudakları arasına yerleştirdim. Halamda hala bir reaksiyon yoktu. Parmaklarımı sonuna kadar soktum. Amı iki parmağımı sıcacık ve sıkıca tutuyordu. Gittikçe cesaretim artıyordu. Artık parmaklarım sırılsıklam olmuş, halamın amı içinde ileri geri yapıyordu. Zevkten bayılacaktım, yasağın bu kadar zevkli olacağını düşünemezdim. Bu arada parmaklarım halamın am deliğini iyice kıvama getirmişti.

Birden halamın kımıldadığını hissettim ve çok korktum. O anda yaptığım işin ne kadar tehlikeli bulunduğunu hissettim. Parmaklarımı halamın amından birden çıkarıp geriye çekildim. Gözlerimi kapar gibi yapmış olup, kısık gözlerle ve vehamet arasında, çaktırmadan izliyordum halamı. Halam kalçasını iyice bana doğru yanaştırdı, dizlerini hafifçe karnına çekti ve götünü am deliğini iyice ortaya çıkardı. Ben korkudan soluk zor alırken, halam korkumu anlamıştı ve birazcık daha yaklaştırdı kalçalarını, eliyle parmaklarımı tuttu ve amının deliğine dayadı. Halam resmen istiyordu! Benim daha kalacak saniyem bile kalmamıştı. Parmaklarımı sonuna kadar soktum ve ileri geri meydana getirmeye başladım. Çok geçmedi, parmaklarımın ıslaklığını sikime sürüp, sikimin başını halamın o karpuz götünün arasından amına dayadım. Dayanılmaz bir zevkin içindeydim. Kalçamı öne itince sikim hayatıma ilk defa başka bir kadının amına sonuna kadar girdi.

Böyle bir delilik yaptığıma inanamıyordum, karımı yanında öz halamla aldatıyordum. İleri geri meydana getirmeye başladım, halamın kasıklarından tutup kendime çekiyor, dibini bulunca biraz bekleyip tadını çıkarıyordum. Halamın dolgun kalçaları kasıklarımı adeta kavuruyordu. Tadına daha doyamamıştım ki, sikimin başı iyice alevlendi, sarsıla sarsıla halamın amına boşalmaya başladım. Halam ise hala kalçalarını kasıklarıma ittiriyordu. Hayatımda bu şekilde boşaldığımı hatırlamıyorum, döllerim halamın amından dışarı taşıyordu. Çok geçmedi, halam da bulutların üstünde sikimin keyfini çıkarıyordu. İkimizde rahatladıktan sonra halam hiçbirşey demeden külotunu çekti, eteğini düzeltti ve üzerini örttü. Ben de toparlanıp karıma döndüm ve karıma sarılarak, sabaha kadar deliksiz bir uyku çektim…

O günden sonrasında artık halamın peşini bırakamazdım, o tombul dolgun kalçalar vazgeçilemez bir zevk yaşatmıştı bana. Artık halamlarla daha sık görüşüyoruz ve 10 aydan bu yana her fırsatta halamla sikişiyoruz. Doyulmaz bir zevk bu…