Merhabalar ben Avusturyadan Emin, 38 yaşında ve evliyim. Maddi durumun fazlaca iyi, Linz’de kendime ilişik işyerim ve Wels’in dışında büyük bahçeli, yüzme havuzlu dublex Villam var. Karım 31 yaşlarında ve iki çocuğumuz var. Size karımı iyi mi siktirdiğimi bahsetmek isterim. Önceleri aklımda hiç karımı siktirmek falan yoktu, herşey buradaki itirafları ve hikayeleri okuduktan sonra başladı. Birgün karım ile seviştikten sonra internette dolaşırken, tesadüfen ‘Kaymak Gibi Sikilen Amlar’ sitesini bulduk ve sabahın beşine kadar karımla beraber burdaki tüm itirafları ve hikayeleri okuduk. Okurken fazlaca heycanlandığımızı farkettik, ve o heyecanla karımla o şekilde bir sikiştik ki, anlatamam! Okuduklarımız, başka insanların seks fantazileri, ikimizi de şaşırtıcı ve hayret verici tahrik ediyordu.

Artık her sevişmemizde, burdaki itiraflardan bahsediyorduk ve sex hayatımıza renk gelmişti. Fakat tekrar birgün karımla sikişirken, karım, “Ellerde ne anlayışlı kocalar var, karılarına farklı erkekler sunuyorlar, sen cok Egoist’sin!” falan demeye başladı. Belli etmesem de, karımın bu sözüne çok sinirlenmiştim. Yetmiyormuş benzer biçimde, karım, eğer bir başka adam olsa onunla yapacaklarını anlatarak, beni iyice kudurtuyordu. Fakat birşeyin daha farkına vardım, karımın anlattıkları karşısında, kıskançlık hissi ile birlikte acaip te tahrik oluyordum. Sikim anında taş benzer biçimde oluveriyordu ve karımı sikerken daha oldukça zevk alıyordum.

Birgece tekrar karımla sevişirken, karıma, “Sen de yapmak istermisin? Başka bir erkekle sikişmek istermisin?” diye sormuş oldum. Karım, “Hemde iyi mi isterim!” dedi. Aldığım cevap beni şok etti, “Ciddi yaparmısın?” diye tekrar sormuş oldum. Karım nerdeyse yalvarırcasına, cidden istediğini ve yapmamızı söyledi. Ben, “Peki kiminle olacak?” dediğimde, aldığım cevap ile birkez daha şok oldum! Karım, yanımda Garson olarak çalışan Yakup ile sevişmek istediğini ve onu fazlaca dilek ettiğini söylemiş oldu. Ben de, “Bunu nasıl yaparız? O benim yanımda çalışıyor ve hergün yüz yüze bakacağız!” dedim. Ama karım Yakupu kafasına koymuştu bir kez. Bana, Yakupla yapacaklarını anlatarak, beni iyice tahrik etti. Ve bunca yıllık evliliğimizde hiç yapmadığı birşeyi yapmış oldu, o gece bana ilk defa götten verdi! Karım beni götüyle ödüllendirip ikna etmişti!

Karımın planına gore, bir Cumartesi günü evlatları kaynanama götürdük, bizim gezip tozacağımızı ve geç geleceğimizi söyledik, çocuklarında rezil olmaması için orda kalmalarını rica ettik. Ve kaynanam da kabul etti, çocukları bıraktık. Planın bir parçası olarak ben Yakup ile beyaz perdeye gidecektim ve Yakup’a, (karımda gelmek isteyince kıramadığımı ve mecburen karımı da getirdiğimi) söyleyecektim. Akşam saat 9 da karımla beraber beyazperde önünde Yakup ile buluştuk. Durumu anlattıktan sonrasında, Yakup’un da anlayışı ile girdik sinemaya ve yerlerimize oturduk. Plan gereği karım ikimizin ortasına oturdu. Film başladığında ise, duygusal sahnelerin olduğu bölümlerde karım Yakup’a iyice yaklaşıp, o muhteşem parfümü ve cilveli hareketleri ile Yakup’u baştan çıkarmıştı bile. Ama Yakup benim bildiğimden habersiz biçimde, birazcık da rahatsız olmuştu. Karımı oldukca iyi tanırım, kafasına koymuştu bir kez, o gece ne yapmış olup edip kendini Yakup’a siktirecekti. Ve bunu da azar azar başarıyordu.

Ben filmi izliyor şeklinde yaparak, çaktırmadan yan gözle de onları izliyordum. Filmin sonlarına doğru, karım elini Yakup’un pantolonunun önüne atınca, Yakup iyice kendinden geçmişti. Karım Yakupun sikini okşayarak kazık gibi yapmış ama boşaltmadan bırakmıştı. Derken film sona erdi ve çıktık. Karım Yakupa illede hep birlikte bizim eve gidip birşeyler içmeyi önerdi. Yakup da bunu beklermiş şeklinde derhal kabul etti. Derken eve gelmiştik. Karım bizlere, “Siz bahçede havuzun yanında oturun, ben üstümü değiştirip, meşrubat getireyim.” diye derhal içeriye girdi. Aradan 10-15 dakika geçmemişti ki, karım elinde içecekler ve üstünde de oldukca seksi şort ve tişört giymiş bir halde geldi. İçeceklerimizi içmeye başladık. Aradan yarım saat, kırkbeş dakika geçtikten sonra karım bana işareti verdi ve “Haydin havuza girelim, yüzelim biraz.” dedi. Ben plan gereği, “Benim oldukca uykum geldi, içerde biraz kestireyim, sen Yakupla gir havuza.” dedim ve içeri girdim.

Işığı yakmadan havuza bakan pencereden onları rahatça görüp duyabiliyordum. Karım şortunu ve tişörtünü çıkarıp bikini ile kaldı. Yakup, “Yenge benim içimde külottan başka birşey yok.” falan dediyse de, karım, “Yabancı mı var aramızda.” diyerek, elinden tutup ayağa kaldırdı ve bir çırpıda Yakupu soydu. Yakup ancak külotla kalmıştı. Yakup, beyaz perdede karımın yaptıklarından sonrasında huzurlu davranıyordu. Karımla birlikte havuza girdiler. Karım havuzda çocuklar benzer biçimde su ve Yakup ile oynuyordu. Yakup da benim görmem korkusu ile birazda olsa çekingen, ama fırsatını buldukça da karıma sikini sürtüyordu. Derken sudan çıktılar. Havuzda oynaşmaların yerini, havuz kenarında karımın götünü Yakupun sikine sürtünerek dansı ile iyice ateşli dakikaların başlaması aldı. Yakup ben uyanır da gelirmiyim diye birazcık tedirgindi ve sürekli eve bakıyordu. Karım, “Kocamı merak etme, uyumuştur o, top patlatsalar uyanmaz, rahat ol!” diyince, artık Yakup da korkmadan karımı okşuyor, sikini iyice karımın götüne bastırarak, bir taraftan da karımın boynunu öpüp, iki eli ile de göğüslerini sıkıyordu.

Karım birden dönerek Yakup’un külodunu indirince, benim gözlerim (ve karımın gözleri) fal taşı şeklinde açıldı, nerdeyse yuvalarında fırlayacaktı. O anda bir adam olarak kendi sikimden utandım. Yakup’un siki, abartısız 24-25 cm uzunlukta ve oldukça kalın bir sikti. Karım hemen bu şoku atlatıp, “Ben bunu yalar yutarım!” diyerek ağzına aldı ve deliler benzer biçimde somurmaya başladı. Ben ise, karımı bu yarağı ağzına zor alıyor, amına iyi mi alacak diye düşünüyordum. Ama karım bunu sorun etmeden Yakupun yarağını somura somura ağzına, yüzüne boşalttı. Döllerini de güzelce yalayıp yuttuktan sonrasında, bikinisi çıkararak, Yakupa ‘Sıra sende!’ der benzer biçimde, çırılçıplak birşekilde çimlerin üzerine sırtüstü uzandı. Yakup büyük bir ustalıkla karımın am deliğini, göğüslerini ve dudaklarını parçalarcasına yalıyor, emiyordu. Çok geçmeden karım orgazm olup boşalmış ve aldığı büyük zevkle iniltilerini artırarak, “Hadi sok şu yarağını amcığıma! O kalınca sikini am deliğimin arasında hissedip, onu içimde yitirmek isterim!” diyordu. Yakup karımın yalvarmalarına hiç aldırış etmeden, dilini ve ellerini kullanmaya devam ediyordu. Karım bu sırada ikinci defa boşalmış ve iyice delirmişti, “Sik beni Yakup’um! Sik, döle doyur beni!” diyordu.

Sonunda Yakup karımın bacaklarını iyice ayırıp, az az karımın amına o koca sikini sokmaya başladığında, karımın yüz ifadesi birden değişmişti. Karım galiba alacağı zevki düşünerek olsa gerek, o acıya katlanıyordu. Yakup artık iyice karımın amında o kalın siki ile gidip gelmelere başlamış, temposunu gittikçe artırarak, karımı gözümün önünde sikiyordu. Yakup yaklaşık yarım saat kadar karımı sikti ve sonunda koca yarağını karımın amından çıkarıp, göbeğine ve göğüslerine boşaldı. Bu müddette tahminimce karım minimum 3-4 kez daha orgazm olmuştu. Yakup dinlene dinlene, 3 saate yakın sikti karımı. Bu 3 saate denemedikleri, yapmadıkları pozisyon kalmamıştı. Karım birtek götünden sikmesine müsade etmedi, galiba çok korkmuştu. Zaten o kalınca yarağı ne olursa olsun götüne alamazdı.

Sonra havuzun kenarındaki duşun altında yıkandılar ve giyindiler ve beni (sözde) uyandırmaya geldiler. Onlara, ben uyurken iyi vakit geçirip geçirmediklerini sorduğumda, Yakup birazcık mahçup bir biçimde, “Yengemle yüzdük biraz, sonra oturduk söyleşi ettik.” dedi. Tabii karımı deliler gibi siktiğini bildiğimi ve gördüğümü bilmiyordu. Yakup, “Ben gideyim artık…” diye müsade istedi. “Bu saate nereye gideceksin, evlatların odasında yat.” dediysek te, ısrarla, “Yok yok ben gideyim!” dedi. Galiba benden çekiniyordu. Nitekim ona karımın arabasını verdik ve gitti…

Yakup gittikten sonra karım boynuma sarıldı, teşekkür etti ve öpüştük. Karım çok mutlu fakat bir okadar da bitkin bir haldeydi. Eee, 3 saat devam eden yakıcı sikişmelerden sonrasında normal bir konum. Ama ben de enaz karım kadar bitkindim, o gece ancak karım sikilirken 5-6 defa orgazm olmadı, ben de onları izlerken 31 çektim ve 4 kere boşaldım. Çok yorgun ve yorgun bulunmasına rağmen, yatakodamıza gidince, karım mutluluktan sikimi taşaklarımı yaladı, ne yapıp etti sikimi kaldırdı ve bana yeniden götünü vererek, beni fazlası ile ödüllendirdi. Alan memnun, veren memnun, ben memnundum…

O günden sonra, derhal hemen her ay enaz 3-4 defa, çocukların okulda olduğu saatlerde, Yakup’u bir bahane ile eve gönderip, saatlerce karımı sikmesini sağlıyorum. Tabi ben de bunun karşılığını akşam evde karımdan fazlası ile alıyorum. Evet, Kaymak Gibi Sikilen Amların değerli itirafçı ve okuyucu dostları, bu yazıyı karımla birlikte yazıp sizlerle paylaştık. Tüm karısını siktiren ve başkasının karısını siken tüm sikici erkeklere Avusturyadan merhabalar!