Telefonumun çalmasıyla uyandım, telefonumu el yordamıyla koyduğum yerden aldım, arayanın kim olduğuna baktım, arayan karımdı. Bir an şaşırdım, dün gece karım yanımdaydı. Ne oldu diye kafamı kaldırıp odanın içine baktım ki, karım ve Buse ayakta yakıcı bir halde sevişiyorlar. Karım beni uyandırmaya fırsatı olmadığını, onları izlemem için telefonu çaldırmak zorunda kaldığını söyleyince, “İyi yaptın aşkım!” dedim. Buse de, “Engin kusura bakma lütfen, senin bu Kaltak karını sabah uyandığımda yanımda çıplak yatıyor görür görmez benimki ayaklandı, dayanamadım. Seni rahatsız etmemek için de yataktan kaldırdım ve burda başladık. Karın seni uyandırmak istedi, fakat sikimi o kadar güzel yalıyor ki bu Kaltak, ‘Bırakma yala Kaltak, o kadar uyandırmak istiyorsan telefon et!’ dedim. O da seni aradı.” dedi. “Tamam Busecim sorun yok, harikasınız, devam edin!” deyip, yastıkları reform ve seyretmeye başladım.

Gerçekten karım Busenin sikini o kadar güzel yalıyordu ki, büyük bir keyifle seyrediyordum. Bir ara saate baktım, saat 12:30 olmuş, “Yavrum saat 12:30, siz birşey yediniz mi?” diye sormuş oldum. Karım Busenin yarağını ağzından çıkartıp, “Canım telefonla birşeyler söyle, odaya getirsinler!” dedi. Buse de, “Sen kahvaltını yapıyorsun ya Fahişe, devam et!” deyip karımın kafasını yarağına yapıştırdı. Ben Resepsiyonu arayıp odaya yemek bişeyler istedim. Anladım ki, bu gün de buradayız, birkaç telefon görüşmesi yaparak işlerimi organize ettim, karım aslına bakarsanız haftasonları çalışmıyordu. Onları izlerken sikim taş şeklinde olmuştu. Buse yanıma uzandı elini sikime atıp, “Harika olmuş bu Engin!” deyip ağzına aldı. O kadar güzel yalıyordu ki, derin bir, “Ohhhhhh!” çekip, yatağa iyice yayıldım. Buse sikimi yalarken bir yandan da taşşaklarımla oynuyor, elini bacaklarımda, vucudumda gezdiriyordu.

Kapı çaldı. Karım, “Siz keyfinize bakın, ben bakarım!” deyip bornozu giydi ve kapıyı açtı, gelen yemekleri alıp teşekkür etti. Sonra elindekileri masaya koyup hazırladı ve “Hadi erkeklerim yiyecek hazır!” dedi. Buse sikimi ağzından çıkarıp kalktı. Benim de kalkmama yardım edip, kalçamı avuçladı ve “Harika kalçaların var Engin!” dedi. Yemeğe oturduk, söyleşi ederek, oynaşarak, keyifle yemeğimizi yiyorduk. Karım bitirip kalktı ve yatağa uzanıp Portakal suyunu içerken, biz de masayı toplayıp kalktık. Karım bütün çıplaklığı ve tüm rahatlığıyla yatakta yatıyor, keyifle sigarasını içiyordu. Buseyle ben de yatağın kenarına oturup, birer sigara yakıp içmeye başladık. Karım sigarasından son bir fırt çekip söndürdü ve “Hadi sıra bende, ikinizin de sikleri yalandı, yalayın beni, sikin beni!” dedi. Buse, “Hadi Engin yala şu kaltağı, ben de ağzını sikeyim!” diyerek elimdeki sigarayı aldı.

Karımın amına kafamı gömdüm ve yalamaya başladım. Buse de karımın yanına yatıp yarağını ağzına verdi. Keyifle sigarasını içerken, karıma, “Siktiğimin Fahişesi, azgın Orospu bitirdin beni!” dedikçe, karımın amı sulanıyordu. Karım bir taraftan Busenin yarrağını yalıyor, bir taraftan da eliyle başımı amına bastırıyordu. Karım almış olduğu zevke fazla dayanamayıp titreyerek ağzıma boşalmaya başladı. Boşalmak ne kelime, sanki ağzıma işiyordu. Sonra beni kenara itip, “Hadi Buse, erkeğimin sana hazırladığı amcığımı sik artık!” dedi. Buse karımın bacak arasına girip karımın sırılsıklam am deliğini sikmeye başladı, sikerken de karıma küfretmeye başladı. Karım da Busenin beline bacaklarını dolamış ve yakaladıkları ritimle zevkin doruklarına çıkıyorlardı…

Buse karımı bir süre siktikten sonra, “Geliyorum lan Orospu!” deyince, karım Busenin beline doladığı bacaklarını iyice sıkıp Busenin döllerini amının derinliklerine kadar fışkırtmasını istiyordu. Buse karımın amına boşalırken karım da derin bir “Ohhhh!” çekip, “Harikasın Buse, beni bitirdin!” deyip sevişmeye başladılar. Birbirlerini öpmüyor, yiyorlardı. Buse karımın üstünden kalkıp bana, “Hadi Engin, şimdi bu Orospuyu sikme sırası sende!” diyerek, eliyle sikimi karımın içini döllerle doldurmuş olduğu ıslak amına sokup seyretmeye başladı. Karımın içi döl dolu amına girip çıktıkça, çıkan sesler beni uçuruyordu. Bu esnada Buse de kalçalarımı okşuyordu. Karım beni sırt üzeri yatırıp üstüme oturdu. Otururken amından sikime, oradan da götüme doğru döllerin aktığını hissettim. Karım üstüme oturunca taşşaklarımla oynamaya başladı. Sonra ters dönerek taşşaklarımdan götüme doğru akan dölleri göt deliğime sürmeye ve deliğimle oynamaya başladı. Acayip keyif almış, uçuyorum sanmıştım.

Buse banyoya duş almaya gidince, karım üstümden kalkıp göt deliğimi yalamaya başladı. O kadar hoşuma gitmişti ki anlatamam, tüm kaslarım gevşemişti. Yüzüstü dönerek daha huzurlu yalamasını sağladım. Karım bir müddet yaladıktan sonra, “Kocacğım, kalçaların Busenin fazlaca hoşuna gidiyor, galiba seni sikmek istiyor!” dedi. “Kes sesini Kaltak, yalamaya devam et!” dedim. Karım dilini göt deliğime sokmaya başlamıştı. Anlatılmaz bir keyif alıp inlemeye başlamıştım, elimle karımın kafasını götüme bastırarak, dilini daha derine sokmasını istiyordum. Karıma Buseyi çağırmasın söyledim. Buse geldi ve “Oo harika bir manzara, ben ne yapmalıyım şimdi?” dedi. Ben de, “Gel yarağını ağzıma ver!” dedim. Buse sikini ağzıma verince dayanılmaz bir arzuyla emmeye başladım. Karım da götümü yalamayı bırakıp, parmağını, zevkten açılıp kapanan götüme sokmaya ve bir yandan da taşşaklarımla oynamaya başlamıştı…

Busenin siki kalkmıyordu, tamamını ağzıma almış yalıyor, yiyordum. Karım elini götümden çekip, “Ben 5 dakika bir yere gidip geliyorum!” dedi ve üstünü giymeye başladı. Ne bulunduğunu anlamamıştım, karım giyinip çıktı. Ben Busenin yarağını yalamaya devam ettim. Sikim direk gibiydi. Buse, “Engin seni sikmek isterim, tabi sen de izin verirsen?” deyince, sesimi çıkarmayıp sikini yalamaya devam ettim. Buse de benim kalçalarımı göt deliğimi okşamaya başladı. Busenin yarağı ağzımda büyümeye başlamıştı, anladım ki beni sikme arzusu onu heyecanlandırmıştı. Kalkıp arkama geçti, sikini deliğime sürtmeye başladı. “Harikasın Engin, sen de kendi göt deliğinin pembeliğini görsen, sen de bu götü sikmek istersin!” diyince, kendimi Buseye siktirmeye karar verdim. Fakat karımı da merak etmeye başlamıştım. Buseden izin isteyip banyoya gittim, ona da dinlenmesi için fısat verdim. Duşa girince kafam karışmıştı, allak bulaktım. Bu şekilde duşumu alıp çıktım…

Bu arada karım gelmiş, tekrar soyunmuş ve bira içiyordu, “Aşkım sıhatler olsun, ben yokken neler yaptınız yaramazlar?” deyip gülüyordu. Buse de karıma, “Ben kocanı sikmek isterim, ne dersin?” diye sordu. Karım da, “Sik doğal olarak, ama sikmeden şunları için!” dedi ve bize birer tane Via.. Hapı verdi, içtik. Sohbet ederken karım benim kucağıma yattı, bir taraftan sikimi yalıyor, bir yandan göt deliğimle oynuyordu. Parmağı götüme girip çıktıkça, gevşemiş olan götüme ikinci, ondan sonra üçüncü parmağını sokmaya başladı. Götüm artık sikilmeye hazırdı, “Hadi aşkım domal!” dedi. Ben hiç itiraz etmeden domaldım. Karım götüme krem sürüp, Buseye de, “Gel, kocamın götünü sana hazırladım, tam sikilmelik oldu!” dedi. Buse yarağını önce karımın ağzına verdi, biraz yalatıp sonra iyice sertleşmiş olan sikini göt deliğime sürtmeye başladı. Tam kıvamında olan götüm o yarrağı almaya hazırdı…

Buse azar azar yüklenmeye başladı, kafasının girdiğini hissetim. Canım yanmıştı, ama sesimi çıkarmamıştım. Buse birazcık bekleyip, azar azar yarağını götüme sokmaya başlamıştı. Her santimini hissediyor, canım yanıyordu. Karım da sırıtarak, “Vaay, benim ibne kocam götünü de siktirirmiş, sen artık ibne oldun!” diyordu. Buse kasıklarını kalçalarıma dayamış bekliyordu ve yavaş yavaş girip çıkmaya başladı. Bir vakit girip çıktıkça acı yerine zevk almaya başlamıştım. Artık acıdan değil zevkten inliyordum. Buse götümü ne kadar sikti bilmiyorum, artık bir piston benzer biçimde girip çıkıyordu. Boşalmak üzereydi, “Geliyorum!” deyip, son darbeyi yapmış oldu ve kasıklarını yapıştırıp, içimde döllerinin sıcaklığını hissetmemi sağladı. Sanki hortumdan su akıyordu, çok hoşuma gitmişti. Siki inene kadar içimde kaldı, inince yana düşüp dudaklarımı öptü ve “Teşekkür ederim Engin, harika bir götün var, ben bu götü de, karının am deliğini da, ağzınızı da sikmeye doyamam!” dedi.

Karım beni sırtüstü çevirip, götüm sikilirken inmiş olan sikimi ağzına aldı ve yalamaya başladı. Götümdeki o tatlı acıyla birlikte sikim ayağa kalktı. “Hadi ibne kocam, sen de beni sik ve rahatla! Bu gün daha yeni başlıyor, seni seviyorum!” deyip domaldı. Karımın sırılsıklam olmuş amına girip, karımı sikmeye başladım. Bu sırada götümden akan dölleri de hissediyordum, o heyecanla karımın içerisine boşalıp, üzerine yattım. O şekilde biraz dinlendik ve hep birlikte duşa girdik. Evet, karımın söylediği şeklinde, gün daha yeni başlıyordu!