Hayatımın bir döneminde geçici Öğretmenlik yaptım. Görev yaptığım okula birgün yeni kayıt bir kız geldi. Yeni kayıt dediğime bakıp ta, uslu, kadın hanımcık bir kız olarak algılamayın. 16 yaşlarında, ama tam kaşarlanmış orospu. Gözleri daha ilk günden yarak arıyordu. Geliyor yanıma, birşey sorma bahanesiyle bana yapışıyor, gözlerini sikime dikip bakıyordu. Bu olaylar epey bir müddet devam edip gitti. Bense görmezden geliyor, birşey yapmıyordum, nasılsa o bir Öğrenci, ben de geçici de olsa Öğretmendim. Yine bir gün bana birşey sormak için Öğretmenler odasına yanıma geldi ve bana götüyle o şekilde bir sürtündü ki, sikime bir anda kan saldırı etti. Dimdik olan sikimi öteki Öğretmenlere fark ettirmeden oradan çıktım. Ama artık olan olmuş, raydan çıkmıştım. Bu kadarı da fazlaydı. Bu kızı kafaya takmıştım, ne yapıp edip Onu sikmeyi kafama koymuştum. Çünkü kendisi aranmıştı orospu!

Zamanla ben de Onunla ilgileniyor ve her boş anımızda sohbet ediyorduk. Yavaş yavaş cinsi içerikli sohbetlere de başlamıştık. Bu sohbetlerden birinde, daha önce ikamet ettikleri şehirden birisnin kendisini siktiğini, sonra da bırakıp gittiğini söyledi. Kızın bekaret sorunu da kalmamıştı. Artık gece gündüz bu kızı nerede ve iyi mi sikeceğimi düşünüyordum. Bir gün yine bana sürtündüğünde artık dayanamadım ve kendisini bir şey sorma bahanesi ile okulun Laboratuvarına davet ettim. İçeriye girer girmez kapıyı kilitledim. Programa gore o saatte Laboratuvara kimse gelmeyecekti. Dayanamıyordum, sikim dimdik olmuş, pantolonumu yırtacak gibiydi. Bu arada benim kendisiyle yalnız kalmak isteğime kız şaşırmıştı. Kız her an yarak istiyordu, ama benden bu kadar süratli bir hamle beklemiyordu belli ki. Hiç birşey konuşmadan bunu Laboratuvar masasına yüz üstü yapıştırdım, eteğini yukarı kaldırdım, külotunu aşağı sıyırdım. Üfff be, kaymak şeklinde bir göt ve iki kalça önümde duruyordu. Bu arada kız biraz da korkudan çırpınmaya ve yalvarmaya başladı.

Ben bu yalvarmaları artık duymuyordum. Fermuarımı açtım, dimdik olmuş yarağımı çıkardım. Tesadüf gözlem için getirilmiş bir bardak Zeytinyağı vardı masanın üzerinde. Yarağımın üstüne döküp iyice yağladım yarağımı ve asla beklemeden, taş şeklinde olmuş yarağımı, o iki kalçanın arasındaki göte doğru bütün gücümle soktum. Ohhh be, yarağım yerini bulunca rahatlamıştı, ama kız acıdan öyle bir bağırdı ki, Eyvah yakalandık dedim. Ama gelen giden yoktu, Laboratuvar okulun çok ücra bir köşesinde idi. Kaç kere götünün o daracık deliğine girip çıktığımı bilmem, ama spermlerim götüne fışkırdığında dizlerimin bağları çözüldü, uçuyorum sandım. Sonunda kızın sürekli istediği yarağı vermiştim, hem de köküne kadar. Boşalmam bittiğinde, bir iki dakika kadar kızın üzerine yığılmış vaziyette kaldım. Sonra yavaşça kızın üstünden kalkarken, kız halen inliyordu. Ama acıdan, ama istediği siki ta dibinde hissettiğinden. Bilemiyorum. Fakat ben çok rahatlamıştım.

Birkaç gün yanıma gelmedi kız (kızlığı falan yok da işte). Sonraki hafta bigün Öğretmenler odasına geldi, “Hocam hususi konuşabilirmiyiz?” diye. “Tamam.” dedim, koridora çıktık. Kendi kendime, ‘Eyvah, boku yedim, kız arıza çıkaracak herhalde’ diye düşünürken, kız, “Yarın ailem kent dışına çıkıyor, evde bir tek olacağım. Gelsene.” demesin mi? Tam aradığım fırsattı, ama evleri okulun tam karşısında idi. Nasıl girecektim evlerine, kızın işini bitirip sonrasında iyi mi çıkacaktım evden? Ama yapmalıydım, böyle fırsat her vakit geçmezdi adamın eline. O gece gözüme uyku girmedi. Sabahın ilk ışıklarıyla yatağımdan fırladım, güzel bir banyo yaptım, tıraş oldum ve fırladım sokağa. Doğru evlerinin bulunduğu apartmana daldım. Merdivenlerden çıkarken kalp atışlarımın dışarıdan duyulduğunu hissediyordum. Biraz sonraki şöleni düşünerek sabırsızlıkla tırmandım merdivenleri. Kapıyı çalıp, içeriye girmemle, üzerimdekileri fora etmem bir oldu.

Kızın üstünde uzun bir gecelik vardı, yeni banyo yapmış, saçları daha ıslaktı. Dudaklarına yapıştığım benzer biçimde kendimizi yatakta bulduk. Geceliğini çıkardığımda ise bütün serveti ortaya döküldü. Ayaklarının ucundan başladım yalamaya ve yukarıya doğru çıktım. Küçücük amcığına geldiğimde ise şeftalisi çoktan sulanmıştı. Daracık amcığını uzun bir müddet yaladım. Saçlarımdan asılarak beni üstüne çekiyor ve “Hadi gel, içime gir!” diye yalvarıyordu. Yarağımın başını amcığından içeriye gömdüğümde, yarağım ateş gibi yanmaya başladı. Kız iyi mi azmışsa öyle, bütün vücudu alev alevdi. Yarağım köküne kadar girdiğinde oluşan muhteşem manzarayı duvardaki aynadan izledim. Bacaklarını omzuma alarak onlarca kere am deliğini pompaladım. Yarağımı öyleki bir sokuyordum ki, bana yaptığı o işvelerin, o cilvelerin acısını çıkartır gibiydim. Amcığına köklerken, hırsla, “Al!, Al!, Al!” diyordum. Kız zevkten çıldırıyordu altımda, “Ohhhh… Ohhhhh…” demekten ağzını kapatamıyordu. Kız az sonra orgazm olup, Oh’lamaları kesildi ve “Yeter, ben bittim, mahvoldum, boşal artık, dayanamıyorum!” demesiyle, benim de yarağımı amcığından çıkarıp, göbeğine Volkan gibi fışkırmam bir oldu. İkimiz de külçe şeklinde yığılmıştık yatağa. O, o anda ne düşünmüştü bilmiyorum, fakat ben tazecik bir amcık sikmenin verdiği zevkle kendimi Cenntte gibi hissettim. Hemde siktiğim kız 16 yaşlarında bir çıtırdı…

Bu olaydan kısa bir süre sonra ben tayinimi başka bir şehire istedim ve o okuldan ayrıldım. O kızla da birdaha görüşmedim, ancak arada sırada E-Mailleşiyoruz. Gittiğim okulda da, sırf sikiştik diye bir Öğretmenle evlendim. O kız bunu duyunca şok olmuş, meğer benimle evlenmeyi hayal etmiş, kendisi itiraf etti niçin sonrasında bunu. Kız da 4-5 sene sonrasında evliliğe ilk adımını attı. Yıllar sonra ben o evlendiğim Öğretmenden boşandım. Ama o kızın amının lezzetini halen unutamadım. Eğer bigün karşılaşırsak ve ortam olursa, onu yine sikmek isterdim…