Slm arkadaşlar. Ben Nihal, şimdiye kadar, seks hikaye sitesinin, edilgen okuyucularından birisi idim, ta ki Rabia isminde arkadaşın kayınbabası ile yaşadıklarının hikayesini okuyana kadar. Bu, benim de herkesten gizlediğim ve halen devam eden, kayınbabamla ilişkimi anlatmama vesile oldu.

Aslen Zonguldaklıyım. 22 yaşımda evlendirildim ve Almanyaya gönderildim. Benim isteğimi soran olmadı. Zonguldakta maddi durumu iyi olmayan bir ailemiz vardı. Babam da beni şu anki kocama verdi, 2 sene ilkin Zonguldakta düğün yaptık. Ben 1,69 boyunda, kumral ve fiziği muntazam bir bayanım. Aslında kötü da sayılmam, oldukça çekici göğüslerim, kalça ve dudaklarım var. Gerdek gecesine kadar hiç dostum olmadı, babam ve abim oldukça üzerime düşer ve öyleki şeylere izin vermezlerdi. Gerdek gecesi baştan sona bir travma idi. Düğün sonlanmış oldu odamıza çekildik, ne bir nazik hareket, ne bir romantik alışkanlık, kocam olacak odun resmen Tecavüz eder şeklinde sahip oldu bana. Herşey 10 dakika sürmedi. Gerdekten sonrasında da birşey değişmedi. Canı çekti mi, hiç bana istiyormuyum diye sormadan yatırır beni, tekrar 10 dakika sürmez işini bitirir, hiç benim zevkimi düşünmezdi. Bir yıl hep bu şekilde gitti. Kocam şu anda Taxi şöförü ve geceleri vardiyeye menfaat. Evde birde bizimle yaşayan Kaynanam ve Kayınbabam var. Kaynanam suratsız ve geçimsiz bir hanım, bana ve evde yaşayan herkese zulüm eder.

Kaynanam, emeklilik işlerini çözmek için Türkiyeye gitmiş, kayınbabam burda kalmıştı. Geceleri sürekli oturup söyleşi ederdik kayınbabamla. Kendisi çok yakışıkı, karizmatik ve kadın ruhundan anlayan bir insan. Yaşını hiç belli etmez, devamlı spor yapar ve kendisine oldukca iyi bakar. Yani anlayacağınız oğlu ile tam ters. Bir gece yine kocam geldi ve acil odaya çağırdı beni. İsviçreye çok paralı bir yolcusu varmış, acil gitmesi gerekiyormuş ve 3 gece kalacakmış. Benden, derhal soyunup altına yatmamı istedi. Ben de canıma tak ettiği için yapmadım. Çok sinirlendi, bana tokat attı ve anama sövgü ederek gitti. Ben ağlarken, kayınbabam, “Vay hayvan herif vay!” diyerek odama geldi ve beni teselli etmeye çalıştı. Sonra, “Kızım üzülme, kalk bu gece seninle gezmeye çıkalım, biraz ruhun açılsın, neşen yerine gelsin.” dedi. Kocam olacak odun beni daha bir gece bile eğlenceye götürmemişti, evde hapis gibiydim. Kendimi toparladım, giyindim, makyajimi yaptım ve kayınbabamla dışarı attık kendimizi. Beni Dortmund’ta Türklere ait müzikli güzel bir Gece kulübüne, doğrusu Türkü Bar benzer biçimde bir yere götürdü.

Gece kulübünün sahibi bizi kapıda karşıladı ve kayınbabamla söyleşi ettiler. Bize oturmamız için yer gösterdikten 10 dakika sonra, inanın masamızda sadece kuş sütü eksikti. Kayınbabamla sohbete başladık, o kaynanamı bense kocamı şikayet ettim. Kayınbabam Wiski içiyordu, bir duble de bana verdi. Gece ilerledikçe açıldık ve birazda olsa içkinin verdiği rahatlıkla, mevzu döndü dolaştı Seks’e geldi. Meğersem kaynanam da aynı kocam şeklinde ruhsuzun teki imiş. Slow parçalar çalmaya başlayınca, kayınbabam beni dansa kaldırdı. Biraz başım dönüyordu fakat gecenin bitmesini asla istemiyordum. Dans ederken sağ eli kalçamın birazcık üzerinde, ama vücutlarımız birbirine temas eder halde idi. Kayınbabamın parfümü bile beni etkilemiş, içimde tanımadığım duygular ortaya çıkarmıştı. Bacak aramın birazcık üstüne dokunan bir şiddet hissetmeye başladım. Gittikçe sertleşen ve büyüyen bu şey kayınbabamın yarağından başka birşey olamazdı. Ve çok büyük bir yarak olması lazımdı bu. Heyecandan bacaklarım titremeye başladı. Ben de kendimi kayınbabama bastırmaya başladım, hem göğüslerimi, hem bacak aramı. Kayınbabam da anlamış olmalı ki, kalçamın üzerinde duran sağ elinin parmakları ile kalçamı okşamaya başladı. Müthiş tahrik oluyordum.

Gece ilerlemişti iyice, son sanatçı da sahneyi terkedince, kayınbabam hesabı ödedi ve bir Taxi çağırttı. Taxide biz de arkaya oturduk. Kayınbabam elini omzuma koydu, ben de ona yaslandım, eve kadar böyle sanki rüyalar alemindeymişiz benzer biçimde gittik. Eve varınca, gerçekler sanki bizi geri uyandırdı. Nedense eve girince, evde sadece olmamıza karşın biraz çekindik birbirimizden. Birbirimize iyi geceler diledikten sonra, ben odama geçtim kayınbabam da kendi odasına.

Aradan bir saat benzer biçimde geçmişti ki, kayınbabam bana seslendi ve beni odasına çağırdı. “Kızım ben uyuyamıyorum, senin de uykun yoksa birer kahve yap getir de içelim.” dedi. Kahveyi öyleki çabuk yaptım ki anlatamam. Kayınbabam yatağında uzanarak, ben de yatağın ayakucuna oturarak kahvelerimizi içtik. Kayınbabam bir ara, “Kızım gel sen de yanıma uzan, sabaha kadar söyleşi edelim.” dedi. Üzerimde ince bir gecelik, kayınbabamın üzerinde ise kısa bir şort ve atlet vardı. Biraz çekinerek de olsa, kayınbabamın yanına uzandım. Teni ve kokusu beni resmen kudurtuyordu. Sohbet ilerledikçe, kayınbabamın göğsüne yattım. Kayınbabam konuşurken biryandan da saçlarımı okşuyordu. Ben de konuşmasını dinlerken başka başka dünyalara gidiyordum. Kayınbabamın önüne baktığımda, yarağı öyleki bir kalkmıştı ki, şortunu zorluyordu.

Dayanamadım elime aşağı doğru, şortuna uzattım. Şortunun üstünden kayınbabamın yarağını az az okşarken, kayınbabam aniden doğruldu ve beni bir çırpıda çırılçıplak soyuverdi. Beni yatağa sırtüstü yatırıp, iki bacağımın arasına yerleşti ve göğüslerimi yalayarak aşağı indi. Ve amcığımı yalamaya başladı. Kocam hiç yapmadığından oldukca şaşırdım, bir garip oldum. İki dakika yalamadan titreye titreye kayınbabamın ağzına boşaldım. Kayınbabam damla bırakmadı yuttu sularımı. Zevkten iyi mi inliyorum fakat! Yarım saate yakın daha yaladı am deliğimi. Tanrım, ne görkemli bir şeymiş adamın amının yalanması! Sonra, “Şimdi sıra sende…” dediğinde, kayınbabamın suratına saf saf baktım. Kayınbabam gülümsedi ve, “Anladım bizim oğlan da salakmış. İn, sen de benimkini yala…” diyerek, nazik fakat ne istediğini anımsar hareketlerle kafamı aşağı, sikine bastırdı. Kayınbabamın şortunu çıkarıp, sikini görür görmez ben iyice şoke oldum. Büyük olduğunu tahmin ediyordum, ama bu kadar büyük beklemiyordum. Keser sapı benzer biçimde up uzun bir yarak, üstelik çok ta kalındı. Başını ağzıma almaya çalıştım, fakat sığmadı. Dilimle sağını solunu yaladım elimden geldiği kadar.

Yarağını 10 dakika kadar yaladıktan sonra, kayınbabam gülümseyerek, “Nihal kızım gel bakalım, benim salak oğlanın kızlığını bozmasından birşey anlamamışsın, şu kızlığını erkekçe bir bozalım!” dedi. Ben yalvarmaya başladım, “Ne olur birden sokma baba!” diye. Oğlunun yaptığı gibi yapsa resmen amcığımı yırtar diye korkuyordum. “Korkma kızım, sen kendini bana bırak!” dedi. Yarağının kafasını amcığımın ağzına dayadığında korkudan nerdeyse kalbim duracaktı, fakat amımın suları da resmen akıyordu. Kayınbabam bir taraftan dudaklarımı ve dilimi öperken, diğer yandan o keser sapı şeklinde hayvansı yarağını azar azar am deliğime ittiriyordu. Başı zar zor girdi, fakat ben de o esnada duyduğum acıyla kayınbabamın sırtına tırnaklarımı geçirmiş, yırtmış, kanatmıştım. En nihayetinde köküne kadar sokunca, siki sanki mideme kadar girdi sandım…

Amım kayınbabamın yarağının çapına alışıp, duyduğum acı azaldıkça, ben de kendimden geçiyor, boşaldıkça boşalıyordum. Kayınbabam da bana kökledikçe köklüyordu. ‘Şak Şak Şak’ sesleri resmen odayı inletiyor, kayınbabam bana orgazm üzerine orgazm yaşatıyordu. İnanın bir saate yakın beni siktikten sonra, “Gelinim, ben dayanamıyorum artık, geliyorum!” demesi ile patladı. Ama ne patlama! İçim dışım döl oldu. Kayınbabamın dölleri am deliğime öyleki sıcak sıcak aktıkça, ben bir kere daha geldim. O gece kayınbabam beni sabaha kadar kaç defa sikti bilmem, fakat sabah uyandığımda döşek göle dönmüştü. Diğer iki gün de, kocam dönene kadar, evden çıkmadık ve kayınbabamla sikiştik!

Kaynanam da Türkiyeden dönünce artık kayınbabamla sikişmek için oldukça fazla fırsatımız olmuyor, oldukça nadiren sikişiyoruz. Şimdilerde kayınbabam tutturdu, “Gelinim, bir kere da götünden sikeyim!” diye yalvarıyor bana, fakat ben fazlaca korkuyorum. Kayınbabamı çok seviyorum, ve o koca yarağı olmadan yaşayamıyacağıma göre, zannedersem eninde sonucunda benim göte kayınbabamın keser sapı şeklinde siki girecek, bunun menfaat yolu yok şeklinde görünüyor…