Anadolunun küçük bir ilinde işgören olarak çalışıyorum. Evleneli hemen hemen üç ay olmuştu. Eşim ile aramda 8 yaş ayrım vardı, benden 8 yaş küçüktü, doğrusu taptaze bir çıtır ile evlenmiştim. Kaynanam eşim gibi fazlaca minik yaşta evlendiği için Kaynanam da genç sayılırdı, benden 7 yaş büyüktü. Çalıştığım iş yeri Kaynanamlara çok yakındı. Bir gün akşam iş çıkışı eve gideceğim sırada kaynanamların evinin önüde minik baldızım çağırdı, “Enişte, ablam bizde.” diye. Ben de kaynanamlara girdim.

Eşim mutfakta yiyecek yapıyordu. Kaynanam ise oturma odasında kanepeye uzanmış dinleniyordu. Benim geldiğimi görünce kaynanam bana eşimi yakınma etmeye başladı, “Bugün karın yüzünden oldukça yoruldum, yürüyerek oldukca gezdik, ayaklarım ağrıyor, ayaklarıma kara sular indi…” diye. Ben de ayaklarına masaj yapabileceğimi, eşime kızmamasını söyledim. Ayaklarının yanına halıya yere oturdum ve kaynanamın ayaklarına masaj oluşturmaya başladım. Kaynanam, baldırlarının daha oldukca ağrıdığını söylüyordu. Bu sırada mutfakta yiyecek meydana getiren eşim yanımıza geldi. Kaynanamın üstünde geniş bir etek bulunduğundan kaynanamın üzerine battaniye örttü ve “Masajını daha rahata yaparsın…” diyerek yeniden mutfağa gitti.

Ben battaniyenin altından kaynanamın baldırlarına masaj yaparak yukarılara doğru çıkıyordum. Ben yukarıya çıktıkça kaynanamın gözlerini kapattığını ve hafifçe dudağını ısırdığını gördüm. Kaynanam yaptığım masajdan zevk alıyordu. Bunu görünce masaja devam ederek dahada yukarıya çıkmaya başladım. Kaynanamın eteğinin altında uzun paçalı ve paçaları lastikli don vardı. Ellerimi paça lastiklerinden içeriye soktum ve yukarıya çıkmaya devam ettim. Ben yukarıya çıktıkça kaynanamdan hafifçe inleme sesi gelmeye başladı. Parmaklarımı kaynanamın kilotunun üzerine kadar getirdim ve kilotunun üzerinden amcığını okşamaya başladım. Kaynanam birden gözlerini açtı, bana gülümseyerek baktı ve bacaklarını iyice ayırdı. Ben de bundan cesaret alarak parmağımla kilodunu kenara çekerek kaynanamın amını okşamaya başladım.

Tabi bu olanları battaniye altından yaptığım için eşim yanımıza gelsede sorun olmazdı, bu sebeple ne yaptığımı göremezdi. Bu sırada ben kaynanımın amını parmağımla okşadıkça kaynanam iyice inlemeye, başını sağa sola çevirmeye başladı. Kaynanamın amcığı sulanmaya başladı. Orta parmağımı amcığının deliğine sokmaya başladım, içerisi çok sıcak ve kaygandı. Kaynanamın amı vıcık vıcık olmuştu. Parmağım huzurlu bir şekilde sonuna kadar girdi. Parmağımı hafif hafifçe kaynanamın amına sokup çıkarmaya başladım. Kaynanam iyice kendini koyvermişti. Ben yinede yakalanma ihtimaline karşı eşimi test etmek için kaynanamın yanından kalktım, “Hemen dönecem…” diyerek dudağına bir öpücük kondurdum ve mutfağa eşimin yanına su içmeye gittim. Eşim pantolonumun ütüsünün bozulmamasını altımda eşofman varsa diğer odada pantolonumu çıkarmamı söyledi. Mutfakta suyumu içtim ve diğer odada pantolonumu çıkardım. Eşofmanla kaynanamın yanına geri gittim.

Kaynanam diğer kanepeye geçmiş, aynı şekilde yatıyordu. Battaniyeyi yine üzerine çekmişti. Niye oraya yattığını sorduğumda, kaynanam o kanepenin kapıdan girince tam görünmediğini söyledi. Ben tekrar yere oturarak elimi battaniyenin altından kaynanamın eteğinin içine soktuğumda, altında başka birşey olmadığını, paçalı donu ve kilotunu çıkardığını, kaynanamın bacaklarına temas ettiğim anda hissettim. Kaynanamın gözlerinin içine ‘Hayırdır?’ manasında baktığımda, Kaynanam, “Daha huzurlu masaj yaparsın, mani olmasınlar diye çıkardım…” dedi. Ben de elimi direk olarak kaynanamın amcığına attım ve amını avuçlayarak okşamaya başladım. Bu sırada eşim kapıya kadar gelerek, arka bahçeden yeşillik toplayacağını söyledi ve gitti. Karım bulunduğumuz odanın penceresinin önünden geçtiği için ben hemen kaynanamın dudaklarına uzandım ve öpmeye başladım.

Kaynanam dudaklarımı öpmüyor adeta somuruyordu. Tabi öpüşürken biryandan da yan gözle pencereye bakarak, eşimin geçmesini test ediyordu. Kaynanam birden elini benim eşofmanın ve kilotumun içine sokarak benim kazık şeklinde olmuş yarrağımı avuçlayıp sıkmaya başladı. Öpüşmeye devam ederken, ben aşağıda bulunan elimin iki parmağını yeniden amcığının içerisine sokmuştum bile. Kaynanamın amcığını parmaklarımla sanki sikiyordum. Boşta kalan baş parmağımla da klitorisini okşuyordum. Diğer elimi de penyesinin altından kaynanamın dolgun göğüslerine attım ve sütyeninin altından göğsünü avuçluyordum. Ben kaynanamın amına parmaklarımı yerleştirip çıkardıkça, kaynanam da benim yarrağımı daha fazlaca sıkıyor ve acıtıyordu. Birkaç saniye geçmeden kaynanam büyük bir titreme ile boşaldı.

O sırada birden arka bahçenin tahta kapısının çarparak kapanma sesini duyunca, ben eski yerime geçtim ve görünür biçimde kaynanamın ayaklarına ve ayak parmaklarına masaj meydana getirmeye başladım. Eşim pencerenin önünden geçerek, elinde yeşilliklerle içeriye girdi ve “Nasıl gidiyor Anne?” diye sordu. Kaynanam da oldukça sevinçli bir biçimde, “Damadımın ellerine sağlık, valla oldukça marifetli elleri varmış, artık benden kurtuluşu yok, herzaman bu şekilde masaj istiyorum…” dedi. Eşim de, “İyi, iyi… Yapar doğal, Annesi sayılırsın! Bu arada yemek 5 dakikaya hazır, yavaş yavaş masajı bitirin de mutfağa gelin…” diyerek mutfağa gitti. Kaynanam boşalmış rahatlamıştı, ama benim yarrak halen kazık gibi duruyordu ve taşaklarıma ağrı girmişti, acil boşalmam lazımdı. Ne olacaksa olsun deyip, hemen ayağa kalktım, yarrağımı çıkarıp, kaynanamın ağzına verdim ve ağzını siker gibi, ağzında ileri geri hareket ettirdim, 3-4 saniye sonra da kaynanamın ağzına boşaldım. Kaynanam sanki pekmez yermiş şeklinde, tüm döllerimi yaladı yuttu.

Mutfağa gitmek için toparlanırken de bana, “Bunu devamına erdirelim Damat!” dedi. Ben de, “Tabi Valide, o mevzuda hiç şüphen olmasın!” diye cevapladım ve kaynanamı son bir kere dudaklarından öpüp, mutfağa geçtik…

Akşam yemeğine başladığımız sırada kaynanama, kayınbabamı ve küçük baldızla, kayınçoyu sordum. Kayınbabamın ablasının işleri bulunduğunu ve köye gittiğini, minik baldızın ve en küçükleri olan kayınçomun arka bahçede evi olan babaannenin yanında olduklarını ve orada yatacaklarını söyledi. Akşam yemeğinden sonrasında çay ve meyve faslından sonrasında eve gitmek için hazırlandığımız sırada, ortanca baldızım, “Enişte gitmeyin, babam da yok, hepimiz korkarız, burada yatın.” dedi. Kaynanam da ısrar edince, eşim kardeşini ve annesini kırmamak için, “Tamam.” diyerek kabul etti.

Ancak kış günü olduğu için sadece bir odada soba yanıyordu. Hepimiz orada yatacaktık. Kaynanam ve baldızım bir kanepede, eşim ve ben diğer kanepede yatacaktık. Daha önceleri de kaynanamda yatılı kaldığımızdan, orda eşimin ve benim birer eşofman veya pijamamız sürekli bulunurdu. Eşim öteki odada üzerini değiştirdi pijamalarını giydi geldi ve yattı. Kaynanam da öteki odada üzerini değiştirdi geldi, diğer kanepeye yattı. Baldızım annesinin yanına, ben de eşimin yanına yatarak ışıklar sönük vaziyette TV izlemeye devam ediyorduk. Eşim ve kaynanam gündüzden yürüyerek çok gezdikleri için yorulmuş olduklarından derhal uyudular. Yaklaşık otuz dakika kadar sonra ben baldıza seslenerek, “Baldız TV’yi kapatayım mı?” diye sordum. Ses yok, baldız kaynanamın arka tarafında yattığından göremiyordum. Kanepeden kalkıp baktığımda baldızım da çoktan uyumuştu.

TV’yi kapattım, karanlıkta kaynanamın yattığı kanepenin yanına yere oturdum. Ellerimi yorganın altına soktum ve kaynanamın bacaklarını okşamaya başladım. Geceliğinin altından bacaklarını okşayarak yukarıya çıktığımda, kaynanamın altında yine kilot olmadığını hissettim. Kaynanamın etli ve dolgun dudakları olan amını avuçlayarak okşamaya başladım. Tabi benim yarrak eşofmanın altında tekrar kazık gibi olmuş, çadırı kurmuştu. Kaynanamın amının okşanmaktan sulandığını, sularının da bacak arasına sızdığını hissedebiliyordum. İki parmağımı amının sıvısı ile ıslatarak amcığına sokmaya çalıştım. Tabi kaynanam pozisyon itibariyle yan yattığından, pekte başarılı olamamış, parmaklarımın sadece ucunu sokabilmiştim. Bu sırada kaynanam uyandı ve hemen elini eşofmanımın içine sokarak kazık benzer biçimde olmuş yarrağımı okşamaya ve sıkmaya başladı. Diğer eliyle de beni kendisine çekerek dudaklarımı öpmeye, somurmaya başladı.

Kaynanam dudaklarımı adeta aç kurtlar şeklinde yiyordu. Bir müddet ateşli yiyişmeye devam ettikten sonrasında, benimkini dışarı çıkararak yalamaya başladı. Yaptığımız işi karanlıkta yapıyor olsak dahi, eşime veya baldızıma yakalanma riski vardı. Kaynanam yarrağımı bir müddet daha yalayıp somurduktan sonra, benimkini eşofmanımın içine koyarak ayağa kalktım ve kaynanama ‘Mutfağa gelmesini’ söyledim. Işıkları yakmadan mutfağa gittim. Yaşadığımız olayın heyecanından boğazım kurumuştu, bir bardak su içtim. Bu sırada kaynanam ancak koridorun ışığını yakarak mutfağa yanıma geldi. Hemen ayakta birbirimize sarılarak alev ateş öpüşmemize devam ettik. Elimi geceliğinin üstünden kaynanamın amcığına atmış okşuyordum. Bu sırada geceliğinin önündeki, göbeğine kadar olan düğmeleri çözerek, geceliğinin önünü açtım. Kaynanamın içinde ancak fazla seksi olmayan sütyeni vardı. Sütyeninin üstünden memelerini avuçlayıp okşadım…

Sonra südyenini yukarı kaldırarak kaynanamin memelerini serbest bıraktım. Serbest kalan memelerini bir süre sıkarak okşadıktan sonra, uçlarını dudaklarımın arasına alarak somurmaya başladım. Arada bir somurmayı bırakıp dilimle sadece memeuçlarını yalayarak kaynanamı kendinden geçiriyordum. Tabi bu arada diger elimle geceliğinin altından amını okşamaya ve yoğurmaya devam ediyordum. Kaynanamın sırtını mutfak tezgahına dayayarak bacaklarının arasına yere diz çöktüm ve geceliğini yukarı kaldırarak amını ortaya çıkardım. Kaynanamın amcığı koridordan hafif sızan ışığın etkisiyle görkemli bir sanat eseri benzer biçimde görünüyordu. Kaynanamın amı kılsız, kaymak gibi tertemizdi. Hemen bacaklarının arasına kafamı sokarak am deliğini yalamaya başladım. Ben yaladıkça kaynanam kıvranıyor, ellerini saçlarımın arasına geçirerek kafamı amcığına daha da fazlaca bastırıyordu. Bu biçimde ne kadar yaladığımı bilmem, fakat yalamaktan çeneme ağrı girmeye başladı. Kaynanam ise peşi sıra titreyerek boşalıyordu. O boşaldıkça da ben sıvısını daha çok emerek amını daha bir iştahlı yalıyordum. Bu arada kaynanam amcığını yalamam sırasında en az 3-4 kere boşalmıştı.

Kaynanam beni ayağa kaldırarak yeniden dudaklarıma yumuldu. Bir yandan öpüyor bir taraftan da fısıldayarak ‘Nasıl yaladığımı hep merak ettiğini, eşimle nişanlılık döneminde yaptığımız kaçamak yalaşmaların çoğunu gizlice seyrettiğini, fakat müdahale etmediğini’ söylüyordu. Bu sefer yer değiştirerek, kaynanam beni tezgaha dayadı. Önüme diz çökerek eşofmanımı ve kilotumu dizlerime kadar indirerek, yarrağımı özgür bıraktı ve taşşaklarımdan başlayarak müthiş bir halde yalamaya başladı. Anladığım kadarı ile kaynanam yalama işinde fazlaca tecrübeliydi. Kaynanama ‘Müthiş yaladığını’ söylediğimde, kaynanam ‘Kendisinin eskiden kayınbabamın yarağını yalamaktan fazlaca zevk aldığını, ancak kayınbabamın bir kez dahi kendisinin amını yalamadığını, bu gece amcığının ilk defa yalandığını’ söylüyordu. (Bu arada artık kayınbabamın sikinin kalkmadığını ve benim sikimin kayınbabamın yarağına oranla daha kalınca ve biraz uzun olduğunu da söyledi.) Kaynanamı ayağa kaldırdım, çünkü yarrağımı yalamaya birazcık daha devam etse ağzına boşalacaktım. Ama ben kaynanamın ağzına boşalmak değil, amcığını sikmek ve boşalmak istiyordum…

Kaynanamı ters çevirdim, ellerini mutfak tezgâhına dayayarak domalttım. Kaynanamın amcığı alttan mükemmel görünüyordu. Yarağımın kafasını amcığına birkaç defa fırça çektikten sonra, amının deliğine dayadım ve girmeye başladım. Amcığının içi fırın gibi alev alev yanıyordu. Yavaş yavaş sonuna kadar girdikten sonra, ritmik bir halde girip çıkmaya başladım. Kaynanam arada bir ben içindeyken doğruluyor, kafasını çevirerek yiyişmeye devam ediyor, dudaklarımı somuruyor, sonrasında kalçalarını kıvırarak daha derine girmemi sağlıyordu. Artık daha fazla dayanamayacağımı anlar anlamaz, kaynanama ‘Boşalmamın yakın bulunduğunu’ söyledim. Kaynanam da, ‘Rahatlıkla içine boşalabileceğimi, kayınçonun doğumundan sonrasında ameliyatla kordonlarını bağlattığını’ söyledi. Ben de birkaç kere daha gidip geldikten sonra sarsılarak müthiş bir halde kaynanamın amcığının içine boşaldım. Ama ne deşarj! Sanki işiyordum, o derecede döl geliyordu sikimden. Hayatımda asla bu halde boşalmamıştım.

Boşalmam bittikten sonrasında kaynanam ‘İçinden çıkarmamamı, kendisinin de boşalmasının yakın olduğunu, sertliğimi kaybetmeden içinde gidip gelmeye devam etmemi’ söylemiş oldu. Bunun üstüne amcığının arasında gidip gelmeye devam ettim. Az sonrasında kaynanam da titreyerek boşaldı. Kaynanam boşalırken amını sıkıp bırakıyor, benimkini içeriden kenetliyordu. İçinden çıktıktan sonra, kaynanam önüme diz çökerek yarağımın üzerinde kalan döllerimi ve kendi sıvısını yalayıp somurarak temizledi. Yarağımı somurdukça içimde kalan tüm damlaları vakumlayıp içerisine çekiyordu. Temizleme işini bitirdikten sonra yarağımı peçete ile kuruladı. Kendiside amcığından taşan dölleri temizledikten sonra, üstüne hırkasını giydi. ‘Kendisini beklememi, (arka bahçede bulunan) tuvalete gideceğini, tuvaletten ulaşınca eşimin ve baldızımın uyku durumlarına gore devam edebileceğimizi söylemiş oldu ve dışarıya tuvalete çıktı…

Tuvaletten ulaştıktan sonra baktık ki karım ve baldızım mışıl mışıl uyuyorlar, tekrar mutfağa geçtik. Kaynanam beni mutfakta yere halının üzerine yatırdı, başladı yarağımı yalamaya. Nasıl yalıyor fakat, aç kurtlar benzer biçimde! Ben de kaynanamın amını yalamak istediğimden, üzerime doğru çektim ve 69 pozisyonunda ben de kaynanamın am deliğini yalamaya başladım. Arada kafamı kaldırıp götünün deliğine de dil atıyordum. Ben yaladıkça kaynanam daha oldukça iştahlanıyor, yarağımı gırtlağına kadar sokuyor, vakumlayıp geri çekiyordu. Ben bu arada iki parmağımı amcığının içerisine sokarak amını keşfe devam ediyordum. Parmaklarım kaynanamın amcığına girip çıkarken, Klitorisini dudaklarımın arasına alıp somuruyordum. Kaynanam bu hareketim karşısında yumurtalarımı teker teker ağzına alıp somuruyordu. Elimin üçüncü parmağını arada bir yalayarak, yumuşattığım ve kayganlaştırdığım götünün deliğine sokarak, her üç parmağımı aynı anda yerleştirip çıkarmaya başladım. Dudaklarım ve dilim yalama ve somurma işine devam ediyorlardı. Kaynanam fazla dayanamadan titreyerek boşaldı.

Ağzıma boşalan kaynanamın bütün zevk sularını içtikten sonrasında kalkmak istedim. Kaynanam kalkmama izin vermeden üzerimden kalktı, yüzü bana dönük biçimde, yarağımı okşayarak amcığına soktu ve birden üstüme oturdu. Tabi kaynanamdan bu şekilde ani bir hareket beklemediğim için yarağımda birden bir ağrı hissettim. Kaynanama beklemesini söyleyerek, amcığının içinde ağrının biraz hafiflemesini bekledim. Yarağımdaki ağrı hafifledikten sonrasında, kalçalarımı oynatarak, kaynanamın amı arasında yarağımı hareket ettirmeye başladım. Kaynanam kalçalarını yukarı aşağı oynatarak kontrolü ele aldı. Bazen aşırı hızlanıyor, bir makine benzer biçimde hareket ediyor, ara sıra de oldukça yavaş bir biçimde hareket ediyor, kalçalarını dairesel hareket ettirerek beni çıldırtıyordu. Ben arada bir doğrulup kaynanamın memelerini yalayıp somurarak ısırıyordum. Kaynanam da dudaklarıma yapışıyor, nefessiz kalana kadar öpüşüyorduk.

Bu halde kaynanamla bayağı uzun bir sikişten sonrasında ben geleceğimi hissettim ve “Valide boşalacağım!” dedim. Kaynanam da, “Boşal aslanım! Boşal koçum! Sula azdırdığın kaynananın amcığını!” dedi. Bu sözleri üstüne sarsılarak kaynanamın amına boşaldım. Ben boşaldıkça, kaynanam da hareketlerini hızlandırdı ve yarağım küçülüp içinden çıkmadan o da boşaldı. Artık ikimizin de dermanı kesilmişti. Üstümüzü başımızı düzeltip yatmaya gittiğimizde saat gece 03:30’u gösteriyordu. Kaynanamla yaklaşık 3 saat kadar sikişmiştik. Karıma arkadan sarılarak, sikişmenin verdiği rehavet ve yorgunlukla derhal uyumuşum.