Merhaba sex öykü sitesinin sex sevenleri. Ben Banu. İzmirliyim. 38 yaşında, sigortacı bir bayanım. 16 yaşlarında Liseye giden çok hoş, fazlaca tatlı bir kızımla, benden 15 yaş büyük, Banka Müdürü bir kocam var. Kusura bakmasın fakat, muhtelif kereler kocamı aldattım. Sebebine ulaşınca, kocam sekse pek düşkün olmayan, ayda bir siki kalkınca üstüme çıkıp, 2 dakikada boşalan, bitik bir adam. Oysa ben sikilmeye doymayan, döle, sperme aç, hoyratça siktirmek, siktirmek isteyen bir kadınım. İzmirde en fazlaca Sigorta Poliçesini ben pazarlar, hep ödüller alırım. Çünkü bir fazlaca malı, mülkü, yatı, arabası olan olgun adamların, zevk için çoook fahişeliğini yapmışımdır. Ama fantazilerimde hep, ilk ergenliğe geçen bir delikanlıya kendimi çatır çatır vurdurmak istemiş, fakat bunu uygulamaya cesaret edememişimdir.

Bundan 6 ay öncesinden, öğlen saatlerinde, unuttuğum bir evrakı almaya eve gittiğimde, evden gelen kızımın feryat sesleriyle karşılaştım. Paniklemiştim, kızım o saatte okulda olmalıydı! Tam o sırada kızımın odasından, “Ohh aşşkıım, ohh…” diye inlemeleri geliyor, birkaç saniye sonrada yeniden çığlık seslerine karışıyordu. Usulca kızımın odasına doğru gittim. Anahtar deliğinden baktığımda, daha önce evimize defalarca ders çalışmaya gelen, Canan hanımın oğlu Alper, kızımın götünü sikmeye çalışıyordu! Alper kızıma yalvarıyordu, “Aşkım tamam, ilk olduğu için birazcık acıyacak, fakat bakiresin diye amcığını da sikemiyorum, 31 çekmekten bıktım valla! Nolur katlan biraz da, sikeyim şu götünü!” diyordu. Kızımı o şekilde görür görmez kendi gençliğim aklıma geldi, ben de Kız iken ilk götten vermiştim. Halen o ilk götten yediğim sikin hazzı götümün en derinlerinde tatlı bir sızı olarak kalmıştır. Kızım da bu götten yediği yarağı, bu sızıyı hiç unutmayacaktır. Bir vakit daha izlediğimde, Alper sikini nihayetinde kızımın götüne sokmayı başardığını, fakat tecrübesizliğinden dolayı kızımın götünü iyi sikemediğini farkettim. Zaten fazla da dayanamadı, 5 dakika sonrasında, taze döllerini kızımın ilk kez sikilen götünün derinliklerine boşalttı. Sikini çıkardığında, kızımın götünden sızan hafif kan sikine bulaşmıştı…

Korkunç tahrik olmuştum, o anda içeriye dalıp, Alperin sikini yiyip bitirebilirdim, okadar şu demek oluyor ki. Bunu yaparsam en büyük fantazim gerçekleşebilir, yada elimden yitik gidebilirdi. Derhal karar verip odaya daldım. İkisi de ürkü halinde yorganın altına saklanmaya çalıştılar. Yorganı üstlerinden birazcık çekip, “Kızım nedir bu yaptığın?” diye sordum. Kızım, “Anne ne olur kızma, okulun tek bakire kızı benim, fakat canım fazlaca sevişmek istiyordu. Alper okulun en yakışıklı talebesi, daha önce birkaç kez ağzıma verdi, ama şayet götümü sikmezse benden ayrılmakla tehdit etti!” dedi. Kızıma, “Götün nasıl?” diye sormuş oldum, “Biraz canım yandı ve kanadı, o denli.” dedi. Kızıma, “Giyin ve evden çık, ben çağırıncaya kadar da gelme, Alperle konuşacaklarım var!” dedim. Kızım apar topar üstünü başını giydi ve çıktı.

Kızım gidince Alpere, “Utanmıyormusun kızımı seni bırakırım diye tehditle götünü sikmeye! Seni annene babana söyleyeceğim!” diye fırça attım. “Banu abla inan kızınızı fazlaca seviyorum, fakat 31 çekmekten bıktım, bütün arkadaşlarım bir kızla sikişti, sikişmeyen bir ben kaldım, benle dalga geçiyorlar!” dedi. Yüzü kıpkırmızıydı. “Ne olur anneme babama birşey söyleme, ne istersen yaparım!” dedi. Alperin artık hiç kaçarı yoktu, ne istesem sike sike yapacaktı. Ogün de tesadüfen herzamankinden daha dekolte giyinmiştim. Dudaklarımı hafif ıslatarak, mini eteğimle frikik verip, Alperle gözgöze geldim. Alpere şuh bir sesle, “Günde kaç defa 31 çekiyorsun?” diye sormuş oldum. Alper sorduğum soruya iyice şaşırmıştı, gözü bacak arama, mini eteğimden görünen küloduma takılmıştı. Gülümseyerek, “Hayrola Alper, 31 çekmeye malzeme mi topluyorsun?” dedim. Alpere iyice cesaret gelmişti, “Banu abla aslına bakarsanız seni az düşünüp 31 çekmedim, çarşaflara, banyonun fayanslarına azca attırmadım.” dedi…

Ben Alpere daha da cesaret vermek için, “Yaa, o şekilde mi? Peki en oldukca neremi sikmeyi hayal ettin? Amımı mı, götümü mü?” diyerek, bacaklarımı birazcık daha ayırdım. Alper yutkunarak bakışlarını küloduma kenetlemişti. Alper yanıt veremeyince, elimi yorganın dibine sokarak sikini yokladım. Siki kalkmıştı. Sikini biraz okşadım ve yine sordum, “Haa? Amımı mı sikmek isterdin, götümü mü?” dedim. Alper tüm cesaretini topladı ve “İkisini de, hem amınızı hem götünüzü sikmek isterdim!” dedi. “Sik ozaman, daha ne duruyorsun!” dedim. “Ama kızınıza söylemeyeceksiniz, değil mi? Kızınızı harbiden fazlaca seviyorum! Kızınızı amından da sikmeme izin verecekmisiniz?” dedi. “Bak Alpercim, tamam kızımı sikmene izin veriyorum, ama amından sikince içerisine mutlaka boşalım, tamam mı? Onun haricinde izin var!” dedim. Fırlama derhal, “Banu abla tamam da, senin içine boşalmaya izin var mı?” dedi. “Var var, hadi gel seni 31 çekmekten kurtarayım!” diyerek dudaklarına yapıştım. Alper acemice öpüyor, boynumu göğüslerimi okşuyor, arada da bacaklarımı, amcığımı külodumun üstünden avuçluyor, mıncıklıyordu. O kadar toy ve tecrübesizdi ki, tarafındaki herşeye hazır karıyı doğru dürüst sikemeycek kadar acemice davranıyordu.

Fazla uzatmadan yorganı üzerinden tamamen çektim, kasıkları ve taşakları yeni kıllanmaya başlamış dipdiri sikini ağzıma aldım. Siki tazecikti, taşaklarını ısırıyor, Alpere saksonun her türlüsünü çalıyordum. Alper 2-3 dakika sonra heyecandan titreyerek, mis şeklinde spermlerini gırtlağımın duvarına fışkırtarak ağzıma boşaldı. Ben yarağını emmeye devam ettim, yarağını yiyecekmişim gibi hırsla emiyordum. Alper nerdeyse zevkten bayılıyordu. Menilerini son damlasına kadar emdim. Boşalmış, fakat siki inmemişti, yarağını yeniden ağzıma sokmaya çalışıyordu. “Şşşt… Acele etme!” diyerek dudaklarından öptüm ve derhal soyundum. Alpere ilkin arkamı döndüm götümü gösterdim, sonra yeniden yüzümü dönüp, bir ayağımı yatağa koyarak, parmaklarımla amcığımın dudaklarını ayırdım ve “Göt mü? Am mı? Önce hangisini sikmek istersin?” dedim. Artık iyice kendine güveni gelmiş, bana ismimle hitap ediyor, gol atmanın rahatlığıyla, “Banu üstüme çık, amınla sikime otur ve zıpla!” diyordu. Dediğini yaptım. İnanın tam 15 dakika am deliğimi o pozisyonda sikti. Elleriyle götümü avuçlayarak, beni kucağında hoplata hoplata, yaşam dolu döllerini am deliğimin içine fışkırttı! Bu sefer de ben zevkten bayılıyordum, üstüne yığılıp kaldım…

Alperin tazecik dudaklarını ve dilini öpe öpe, yalaya yalaya doyamıyordum. “Artık ulusal de oldun…” diye birazcık şakalaştıktan ve dinlendikten sonra, yarağına elimi attım, tazecik yarağı yine canlanmıştı. Eee olacak okadar, 17 yaşında gencecik genç adam, onun yarağı günde 5-6 sefer kalkmayacak da, erkeğimin yarağı mi kalkacak. Alper kalktı ve hemen arkama geçti. Beni yatakta domalttı. Artık sıra götüme gelmişti. Abaza soytarı (sanki bana ‘Götünde gösteri yapacam, kızından daha oldukça inletecem!’ der gibi), bu güne kadar onlarca siki rahatlatmış götüme hırsla soktu taze sikini. 2 saat ilkin kızımın götünü delen çivi gibi sik, şimdi benim götümü çatır çatır düdüklüyordu. Alper, “Banu, bundan sonra hep, hem seni sikecem, hem kızını! Artık ikiniz de benimsiniz!” diyerek, işini sağlama almak için de, biryandan Cep telefonuna beni götten siktiğini çekiyordu. Aklınca ben yokuş yaparsam beni onla tehdit edecekti. Beni hep sikmek istemesi hoşuma gitmişti, kameraya, “Canım Alperim, erkeğim benim, hem kızımı hem beni hep sik, asla bırakma beni, sikini esirgeme benden ne olur!” diye cilveler yapıyordum. İyice kuduran Alper götümün içine son 20 yılımın en körpe spermlerini akıttı.

“Canım benim, götümün deliğini döllerinle yıkadın, sağol erkeğim!” diye götümden çıkardığı sikini öpmeye, yalamaya, emmeye doyamadım. Fakat çalan telefonumun sesiyle kendime geldim. Arayan kızımdı, “Anne yaa, ne konuşuyorsunuz iki saatir? Geleyim mi?” diye sordu. Kızıma, “Tamam kızım konuşmamız bitti, otuz dakika sonrasında gel!” deyip kapattım. İkimiz de acele giyindik. Bir süre birbirimize sarıldık, öpüştük. Alper, “Banu seni sikmeye doyamadım, ne olur bana hep ver!” dedi. “Tamam aşkım sana hep verecem, fakat kızımın bundan haberi olmayacak!” dedim. “Ayıpsın Banu, ben çocukmuyum, elbette söylemem!” diye söz verdi. Ve sözünü de tuttu, ben de tuttum doğal olarak.

17 yaşındaki fırlama, 6 aydan beri kızımın haberi olmaksızın, hem beni hem kızımı sikiyor! Kızım bu arada kızlığını yitirdi ve mutluluktan uçuyor, amdan sikişmesine izin verdim diye. Kızıma, “Alper içine boşalıyor mu?” diye sormuş oldum. “Asla boşalmıyor anne, hemde o denli, boşal içime aşkım söylediğim halde yinede yapmıyor. Ama götümü affetmiyor, en az 2 posta götümü suluyor dölleriyle!” dedi.

Benim benzer biçimde yaşamı dolu dolu yaşayan bütün olgun bayanlar, etrafınızdaki Alper gibi gençleri kaçırmayın! İnanın tonlarca para verdiğiniz güzellik kremleri vitaminleri yerine, ergen gençlerin spermlerini yalayın, yutun, yüzünüze sürün, amınızı götünüzü fışkırta fışkırta siktirin, bakın nasıl dirileşiyorsunuz!

Tüm gençlerin tazecik yaraklarından öpüyorum! Hoşçakalın!