Merhaba. Ben İzmir’den Handan. 41 yaşımdayım ve dulum. 1.72 uzunlukta, 59 kg ağırlığımdayım. Şık giyinmeyi severim. Sürekli makyajlıyımdır. Anlatacaklarım bundan 4 sene evvelinde, erkeğimin ölümüyle başladı. Kocam vefat edince, ben kızımla (kızım ozaman 16 yaşlarında) sadece kalmıştım. Kocamın ölümünden sonrasında 6 ay hiçbir erkeği gözüm görmemişti. Ta ki elektrikli süpürgem bozulana kadar.

Ben evin hem erkeği hem hanımı olduğumdan tüm işlerle ilgileniyordum. Birgün temizlik yaparken elektrikli süpürge arıza yaptı. Ben de servisi aradım. Adresi alıp erkek yollaycaklarını söyleyip kapattılar. Aradan 2-3 saat geçmiş olmasına rağmen gelen giden olmadı. Bir kere daha aradım. Telefonu açan hafif şiveli genç sesli adam bana: “Ablacım şu an bütün takım serviste, anca yarın gelebilirler. Ama siz getirebilirseniz yardımcı oluruz.” dedi. Ben de kadın başıma kaptım süpürgeyi, asabi asabi götürdüm servise. İçeri girdim. Üzerimde kırmızı ip askılı, göğüs dekolteli body, altımda dar paça düşük bel kot pantalon, ayaklarımda yüksek topuk kırmızı mütevazı rugan ayakkabı vardı. Beni, sesinden anladığım gibi genç ve yakışıklı tahminen 30-35 yaşlarında bir adam, ayağa kalkarak karşıladı. “Az ilkin telefonla aramıştım. Süpürgeyi getirdim.” dedim. “Size zahmet oldu, ama görüyorsunuz yalnızım. Yoksa sizin benzer biçimde zarif bir bayana süpürge taşıtmayı hiç istemezdim…” dedi.

Neyse aldı süpürgeyi arka tarafa geçtik. Ben adamı görünce değişik hislere kapılmaya başlamıştım. Kocam öldüğünden beri ilk kez bir erkeği arzulamıştım. Adını sormuş oldum. Ali’ymiş adı. İkimizde arkaya geçtiğimizden dükkanın kapısını kapatıp geldi. Ben tezgahın tam karşısındaki sandalyeye oturdum ve izlemeye başladım. Adamla devamlı söyleşi ediyor işini yavaşlatmaya çalışıyordum. Sürekli bana bakıyordu. “Evlimisin?” diye sorduğumda birden elindeki tornavidayı düşürdü. Tornavida yuvarlandı, yuvarlandı benim ayak ucuma geldi. Ben de bütün göğüslerimi sergilercesine eğilip tornavidayı yerden aldım. Yavaşça ayağa kalkıp yanına sokuldum ve elini tutarak tornavidayı avcuna koydum. Kafama koymuştum. Ona kendimi siktircektim. Sonra öteki elini tutup “Sadece bozuk süpürgeleri mi onarım ediyorsun?” dedim. Adam bu lafımdan sonra elini belime doladı ve beni bir hareketle kendine yapıştırdı. Birden dudaklarımız buluştu deli gibi yiyişmeye başladık. Ben delirmiştim resmen…

Hemen eğildim pantolonunun kemerini çözüp yarrağını görmeyi istedim. Külodunu da sıyırınca karşımda dev gibi ihtişamlı devasa yarrağı ile kala kalmıştı. Resmen harika bir görüntüydü. 37 yaşlarında dul kalmış, cinselliğinin en olgun dönemini yaşayan bir kadın olarak, bu devasa yarrağı yiyecek benim hakkımdı. Hemen ağzıma aldım. Deliler benzer biçimde yalamaya başladım. Ağzım yıllardır kuruydu. Doldurmalıydı ağzımı o kutsal sıvısıyla. İnanılmaz dil darbelerimle, 1 dakika bile dayanamadan o mükemmel sıvıyı ağzıma doldurdu. Bir damlasını bile zebil etmeden hepsini yuttum. “Ya sen nasıl bir kadınsın? Harika. Harika. Harika.” diye inliyordu. Hemen kaldırdı beni ve bir hışımda çırılçıplak soydu. Belimden kavradı ve tezgahın üstüne yatırdı. Başladı tertemiz tüysüz am deliğimi yalamaya. O da bir harikaydı. Amımın suları şelale benzer biçimde akıyordu. Artık 10 dakika geçtiğinde ben, “Yalvarırım sok artık, sok Ali’m. Sooook!” diye inliyordum.

O da daha çok kayıtsız kalamadı bu inlemelerime ve beni kendine doğru çekerek bacaklarımı omzuna aldı, ardından o muhteşem yarrağını alev alev yanan am deliğime doğru bir yolculuğa çıkardı. Yavaş yavaş sokuyordu ki, tam kafası girdiğinde birden kökledi dibime kadar. O an amım parçalandı zannettim, bir feryat attım. Gözlerimden yaşlar süzülmeye başladı. Yavaş yavaş gidip gelmeye başladıkça, acı yerini tarif edilemez bir zevke bıraktı. Tam 45-50 dakika durmaksızın sikti beni. Ben o arada onlarca defa boşaldım. Siki amının tüm duvarlarına i·lişki ediyordu. Sonunda O da “Boşalıyorum, çıkacam…” dedi. Sikini am deliğimden çıkardı ve derhal ağzıma uzattı. Tüm zevk suyunu bir kere daha ağzımın içine boşalttıktan sonra iyice yalayarak sikini temizledim. Ardından giyindik. Birbirimizden bahsederken, O da elektrik süpürgesini tamir etti. Ardından beni otomobiliyle evime kadar bıraktı. O günden sonrasında 3,5 yıl deliler benzer biçimde sikiştim Aliyle. Ta ki 6 ay öncesine kadar. Ali burda işleri kötüleştiği için dükkanı kapatıp memleketine taşındı. Başka kimseyle birlikte olmadım o 6 ay zarfında.

Geçenlerde kızımın odasını temizliyordum. Süpürge tutarken yatağın altına eğildim. 3-4 tane prezervatif. Bir tanede kırmızı G-String külot buldum. Dünya başıma yıkılmıştı. Demek kızım sikişiyordu. Ve bu tahmine gore kızım bakire değildi. Hemen bir plan yaptım. Kızım akşam eve geldiğinde kendi cep telefonumdan gizli saklı numarayla evi aradım. Koştum ben açtım. Bir akrabamız arıyomuş benzer biçimde yaptım. Çok üzüldüğümü falan söyledim. Asu da merak etti tabi, “Ne oldu anne? Kimdi o? Birşey mi olmuş?” dedi. Ben de Manisa’daki halamın kızının kaza yaptığını ve hemen gitmem gerektiğini söyledim. Hazırlandım, telaşla çıkıyomuş benzer biçimde yaptım. Tam çıkarken telefonla odasından birini aradığını anladım. Paralel lambası yanıyordu. “Kızım ben çıkıyorum. Kapıları kilitle, öyle yat.” dedim. O da asla yanıma bile gelmeden, odasından, “Tamam annecim.” diye bağırdı. Anlamıştım hemen, sikiştiği evladı eve çağırıp, evde sabaha kadar sikişeceklerdi. Evden çıktım, 2 saate yakın dolaştım. Sonra tekrar eve geldim.

Sessizce kapıyı açtım. Kızımın odasına doğru yöneldim. Düşündüğüm şeklinde içerden garip sesler geliyordu. Eğildim anahtar deliğinden izlemeye başladım. Neredeyse yere kapaklancaktım. İnanamıyordum. Kızım genç ve yakışıklı bir delikanlının kucağına oturmuş zıplıyordu. Oturup kalktıkça delikanlının sikinde prezervatif takılı olduğunu görmüştüm. Bir an içeri girip kızımı dövmek, çocuğu da evden kovmak istedim, ama mani oldum kendime. Ve anahtar deliğinden birazcık daha izledim. Sonra birden istemdışı amcığımın sulandığını farkettim. Evet kızım erkek arkadaşıyla sikişirken ben onları anahtar deliğinden izliyordum ve fazlaca tahrik olmuştum. Amımdan süzülen sular külotumu ıslatmıştı ve dayanamaz hale gelmiştim. O anda karar verdim, ben de onlara katılacaktım. Kapıyı açtım ve içeri girdim. Kızım beni görür görmez yıkım şaşırdı. Hemen çocuğun yarrağından kalkmak istedi ve “Anne?!? Açıklayabilir…” derken, kızımı tutup çocuğun yarrağının üstünde kalmasını sağladım. Çocuğun da korkudan ödü bokuna karışmış, heykel gibi hareketsiz kalmıştı yatakta. “Devam edin! Herşey açık seçik ortada aslına bakarsanız! Mahsuru yoksa ben de size katılmak isterim çocuklar!” diyerek emri-vaki yaptım ve cevap vermelerini beklemeden soyunmaya başladım…

Kızım da, çocuk ta şoktaydılar ve hiç konuşmadan benim soyunmamı izlediler. En son sütyenimi ve külodumu çıkarıp yatağa, onların yanına oturdum ve “Sikişmenize devam etsenize…” dedim. Kızım utana sıkıla çocuğun yarağı üzerinde oturup kalkmaya başladı, fakat çocuğun siki korkudan inmişti. Ben durumu farkedince, “Kızım öyle olmaz, in bakalım çocuğun üstünden.” diyerek indirdim kızımı. Çocuk, küçülmüş sikinden ötürü mahçup bir haldeydi. Çocuğa, “Ben şimdi kaldırırım sikini, sen prezervatifi çıkar bakayım sikinden…” dedim. Çıkardı. Çocuğun taşaklarını elimle kavrayıp birazcık okşadıktan sonrasında, kızımın meraklı bakışları eşliğinde, eğildim ve çocuğun yarağını ağzıma aldım, emmeye başladım. Çocuğun yarağı ağzımda gittikçe büyüyordu. İyice büyüyüp sertleşti ve kalınlaştı. Az önce taşaklarına kadar ağzıma sığan siki, artık yarısına kadar alabiliyordum ağzıma. Çocuğun yarağını biraz daha emip yaladıktan sonrasında, yeni bir prezervatif taktım ve kızımı çağırdım, “Gel otur üzerine yavaşça…” diyerek. Kızım çocuğun üstünde yerini aldı ve yavaşça yarrağına oturdu. Yarrak kızımın amında kaybolunca, oturup kalkmaya ve sonunda tempolu bir şekilde zıplamaya başladı. Ben de bir elimle çocuğun taşaklarını avuçlayıp okşuyordum. Çok geçmeden ikisi de aynı anda inleyerek boşaldılar…

İkisi de mutluluktan dört köşeydiler ve soluk nefse kalmışlardı. Nefes alışları normalleşince, kızım çocuğun üstünde indi ve yatağa zor attı kendini. Ben de çocuğun prezervatifini çıkarıp, süzülen spermlerini yaladım, yuttum ve temizledim. Bu sırada çocuk ta boş durmuyor, iyice sulanmış amımı okşuyordu. Çocuğun sikini yalayarak, amım çocuğun ağzına gelecek şekilde, yani 69 olacak halde, çocuğun üstünde pozisyon aldım ve amımı çocuğun suratına bastırdım. Çocuk birazcık toy birine benzese de, ne yapacağını biliyordu, derhal başladı dilini amcığıma sokmaya ve amımı yalamaya. Ben de ayrıca çocuğun yeniden canlanmaya başlayan yarağını emiyordum. Çocuk amcığımı yalarken arada bir de götüme parmağını sokuyordu. O esnada ben titreyerek, sarsıla sarsıla çocuğun ağzına boşaldım. Çocuk ise götüme parmağını sokup çıkarmayı hızlandırmıştı. Çocuğa, “Götümü mü sikmek istiyorsun?” diye sormuş oldum. Çocuk utangaçlığından olsa gerek cevap vermedi, ama götümü parmaklamaya devam etti. “Söyle! Götümü sikmek istiyormusun?” diye yine sordum. Ağzından belli belirsiz bir, “Hı, Hı…” çıktı. Çocuğa, “Götünü sikmek istiyorum, de!” dedim. Çocuk ilk defa suskunluğunu bozdu ve “Evet, senin götünü sikmek isterim, hemde oldukca!” dedi.

“Ha şöyleki!” deyip, hemen pozisyon alıp domaldım ve “Hadi göster marifetini, sik götümü!” dedim. Çocuk çevik bir hareketle kalktı ve arkamda yerini aldı. Elime birazcık tükürüp götümün deliğini ıslattım. Çocuk ta aynı halde tükürükle sikini ıslatıp yarrağını dayadı götümün deliğine. Sokmakta zorlanınca, ensemden bastırarak götümü iyice kaldırdı. Çocuk yarrağını götüme birden kökleyince, acıdan nerdeyse bağıracaktım. Çocuk yarrağını öyleki bir sokuyordu ki götüme, sanki taşaklarını da sokmak talep eder gibiydi. O kadar seri yerleştirip çıkarıyordu ki, sanki o mahcup çocuk gitmiş, yerine bir pornoyıldızı gelmişti. Götten sikilirken am deliğimden orgazm olmak üzereydim, çocuğa, “Amımı elle! Amımı parmakla!” diye bağırdım. Çocuk amcığıma elini atınca yeniden titreme başladım…

Çok geçmeden orgazm oldum. Fakat çocukta en ufacık bir boşalım belirtisi yoktu daha, nasıl düdüklüyordu götümü o şekilde. Artık ben de götümü ileri geri hareket ettirmeye başlayınca, çocuk daha da hızlandı. Gelemek üzereydi galiba. Boşalacağını anlayınca, “Sakın götüme deşarj, ağzımda isterim tüm döllerini!” dedim ve kalkıp önünde doğruldum. Eliyle sıvazladığı yarrağından kaşıma, gözüme, kısacası tüm yüzüme ve ağzımın içine, bağırarak boşalttı tüm spermlerini. Ben yalayabildiklerimi yaladım, peşinden kızım suratımdaki öteki dölleri temizledi.

Uzunca bir süre hep beraber dinlenip kendimize geldik. Sonra delikanlının yarağını ağzıma tekrar aldım, bir 15-20 dakika kadar uğraştım, sonucunda yine kaldırdım yarrağını ve kalkıp yatağın karşısındaki koltuğa oturdum, “Hadi bakalım ergenler, ben yoruldum, birazcık siz devam edin de, ben de seyredeyim!” dedim. Karşımda körpecik kızım sevgilisiyle sikişirken, ben de elimi amıma atmış onların deli gibi sikişmelerini izleyip, amcığımı okşuyordum…

Şimdi o delikanlı tam 3 aydır hem kızımı, hem beni sikiyor. Okulları bu yıl sonlanıyor. Kızımla düğünlerini ben yapcam. Ama damadımın 2 karısı olacak…