Evlendikten sonrasında yaptırdığımız bütün testlerde kocam kısır çıktı. Kocamla cinsi yönden hiç bir sorunumuz yoktu. Çok uyumlu bir seks yaşantımız vardı. Ama, bir çocuk sahibi olma saplantımız giderek artıyor, bizi basit rahatsız ediyordu. Evlat edinmeye karar verdik. Deneyenler bilirler; bir sürü gerekli lüzumsuz formalite ve işlemler bir yana, bize, bizim istediğimiz seçtiğimiz bebeği değil de, kendilerinin bir şekilde bize münasip gördükleri yetişkince bir evladı önerdiler. Vazgeçtik. Nasıl yaparız, ne yaparız diye kocamla basit kafa yormaya başladık. Artık öyleki bir noktaya geldik ki, hemen hemen sokaktan geçen ilk erkeği çağırıp, gel beni dölle diyecektik.

Eşim, bir içki sofrası sonucunda babasıyla (yani kayınbabamla) konuştu, dertleşti. Ben yanlarından uzaklaştım. Sonra eşimle konuştuk. Babası bunun harbiden ciddi bir sorun olduğunu, aslına bakarsak saplantımız olmasa hiç de dert olmadığını, bu saplantının bir halde giderilmesi gerektiğini söylemiş. Çözümü için de kesinlikle bir yabancıyla şununla bununla değil, sorunun aile arasında duracak şekilde, dallanıp budaklanmadan halledilmesinin gerekliliğini v.S. Vurgulamış. Eşim, bunun nasıl olacağını sorunca da, kayınbabam, “Bir sürü yöntemler var, bunlardan biri de tüp bebek örneğin…” demiş ve eklemiş, “Eğer uygun bulursanız, ben yarın bir hastaneye gidip, bir sperm testi yaptırayım. Sonuca nazaran spermi ben verir, gelinim de bir güzel karnında büyütür. Hem çocuğum, hem torunum olmuş olur.” demiş.

Gerçekten de kayınbabam ertesi günü testi yaptırıyor, o kadar da olumlu çıkıyor. Ama aslolan sıkıntı da bundan sonra başlıyor. Biz kendimizi herhalde ABD’da Avrupa’da yaşıyor sandık ki, havalandık. Ama, çabuk yere indik. Bugün git yarın gel’lerden kurtulmak için, ihtiyaç duyulan para miktarını öğrenince de bu düşten de vazgeçtik. Ama, bir biçimde ben ve eşim kayınbabamın spermlerini kabullenmiş de olduğumuzdan, birbirimizden habersiz bu işlemi tüp’de değil de, gerçeğinden yapmak için düşünmeye başlamışız. Bir sevişme sonrası kocam bana, “Ne dersin, babamla bu işi bitirsek mi?” diye ağzımı yoklamaya girdi. Ben de, “Uzun zamandır bunu düşünüyorum, fakat sana ve kayınbabama nasıl derim, ne yaparız bilemiyorum…” dedim. Kocam, “Sen merak etme, ben önümüzdeki hafta beş on günlüğüne birkaç yere gitmek zorundayım, yokum. Gitmeden babamla konuşurum, bu işi bitirelim. Ben olmayınca sen daha rahat olursun.” dedi.

Nasıl heyecanlandım aniden anlatamam. Kalbim duracakmış benzer biçimde çarpmaya başladı. Nutkum kapıldı. Uzun vakit kendime gelemedim. “Tamam.” diyebildim sonunda. Kocam gitti. Kayınvalidemi de kayınbabam, uzun süreden beri istediği Turla 15 günlük bir geziye gönderdi.

Bende de yine bir heyecan bir heyecan. Kayınbabam anlayışlı bir adam, akşam beni büyük bir otelde meydana getirilen mükemmel bir eğlentiye götürdü. Farkında olmadan iki kadeh viskiyi götürmüşüm. Dans müziği başladığında kendimi kayınbabamın kollarında, pistte buldum. Omzum kayınbabamın başlangıcında, kollarım boynunda, hemen hemen olduğumuz yerde rakkas gibi sallanmaya başladık. Viskiyi saymıyorum, ortamın sıcaklığını da, kayınbabamın kokusu beni kötü halde tahrik etti. Başımı ve ağzımı boynuna daha bir gömdüm. Kayınbabam da elleri belim ve kalçama yakın yerde beni kendisine yapıştırdı. Az sonra, “Odamıza çıkalım mı güzel gelinim? Bu otelde odamız hazır.” diye sordu. “Tamam baba…” diyebildim.

Sanki rüyadaydım, odamıza uçarak çıktığımızı biliyorum. Başım iyice dönüyordu fakat uykum yoktu. Kayınbabamın kucağından yatağa indiğimde, altımdan eteğimin de büyük bir ustalıkla çıkarıldığını farkediyorum. Bu ben miyim derken, ayağımın tekini havaya kaldırıp, “Canım babam, iyi ki varsın…” dediğimi duyuyorum. Aynı anda kayınbabamın ağzını amcığıma gömüp külotumun üstünden beni yaladığını farkettiğimde, artık iyice uçuyorum. Ben titreyerek inlerken külotumun da çıkarıldığını, amımın içindeki o harika dil darbelerinden, gezintilerinden anlıyorum. Kayınbabam altta meşgulken, üstümü bir hamlede kendim çıkarıyorum. Kayınbabam azar azar göbeğime, memelerime ulaşırken, pantolonuyla beraber donunun da çıktığını farkediyor, ilk kez erkeğimin organından başka bir organı içime alacağımdan merakla kafamı kaldırıp baktığımda, “Harika!” diyorum. Kayınbabamın siki kesinlikle kocamınkinden uzun ve kalınca. Şu andaki yarı kalkmış hali bile içimi gıcıklamaya yetiyor.

Meme uçlarımı bir iyice havalandırıp dudaklarıma uzandığında, dilim çoktan kayınbabamın ağzında kıvrılmaya dans etmeye başlamıştı bile. Nasıl ve ne zaman içime girdi bilmiyorum. Bir anda taa dibimde şimşekler çakmaya, kapılarımın biri kapanıp biri açılmaya başladı. Ayaklarımla belini sarıp kendime iyice yapıştırıp, “Babam benim!” diye haykırdığımı duyduğumda içimin de o oldukca özlediğim döllerle dolduğunu hissettim. Öylece ne kadar bekledik bilmem. Hiç bırakmak istemiyordum, hep içimde kalsın istiyordum. Birbirimizin arasında olarak, yapıştık birbirimize, dalmışız.

Kendimize geldiğimizde halen birbirimize yapışık, onun organı benimkinin ağzında sanki nöbet bekler benzer biçimde, boynu bükük, beklemede. Hiç konuşmadan yine dillerimiz birbirimizin ağızlarının arasında danslarına başladılar. Altta azar azar kayınbabamın yarağı uyanmaya başladı. Küçük bir bel hareketiyle yolunu bulup o da az az keşif gezintilerine çıktı. Yatakda yatay olarak ikinci mükemmel dansımız başladı. Babam sırtüstü döndüğünde ben naturel olarak üstündeydim. Harika bir at binicisi olduğumu da o gün keşfettim.

Uçmalarıma devam ediyordum. İtiraf etmem gerekirse, kocamla asla böyle müthiş bir aşk-seks yaşamamıştım. Kayınbabamın performansına şaşmamak elde değildi. Sonradan söyledi, Viagra almış. Babamın içimdeki vuruşları giderek bombardımana dönüştü. Ben de hemen hemen gene boşaldım boşalacağım. Bu kere ben sırtüstü döndüm. Kayınbabam bacaklarımı omzuna alıp birkaç git-gelden sonrasında, “Hadi!” dedi. O anda ben de hazırdım. Sarsıla sarsıla boşaldı. Gene benim pozisyonumu bozdurmadı. Bacaklarım havada, siki içimde, benimkiyle öpüşe koklaşa bir süre bekledik. Bana banyo bile yaptırmadı. Bir öpücük kondurup, “Hadi bakalım iyi uykular!” deyip, kendisi duşunu aldı. Uyuduk.

Uyandığımda, bir an nerede olduğumu anımsayamadım. Yanımda kayınbabam sırtı dönük uyuyor. Ağzımda hafifçe burukluk. Yavaş yavaş tüm ayrıntıları hatırlıyorum. Kendime şaşarak hafiften hafiften gene kıpırtlarımın başlamakta olduğunu farkediyorum. Demek ki ben bugüne dek kendimi asla tanıyamamışım. Kayınbabam yanımda sırtüstü dönüyor. İkimizin de üstünde elbise yok. Kayınbabamın yarağı elektrik direği şeklinde. Sabah çişi var herhalde. Elimi tükürüklüyorum, amımı ıslatıyorum, o da başlamış aslına bakarsan yavaştan ıslanmaya, dönüyorum, kayınbabamın sikinin başını amıma muadil getirip başlıyorum üzerine oturmaya. Yavaş yavaş içime kaydığını duyumsadığımda artık kendimi kontrol edemiyorum, hareketlerim hızlanıyor. Uyanan kayınbabam elleriyle belimi sarıp beni iyice kendine bastırıyor, “Götünden isterim güzelim!” diyor.

“Hiç yapmadım, ama sana feda olsun!” diyorum. Vıcık vıcık amımdan çıkarıp götüme getiriyorum kayınbabamın sikinin başını. Üzerine yavaş yavaş oturmaya, içime almaya çalışıyorum. Bir anda başının içimde bulunduğunu farkediyorum. Biraz acı, oldukça zevk. Bekliyorum. Gene az az kayınbabamın yarağını götüme kendim almaya başlıyorum. Her milimini hissediyorum. Götümün her noktası ayrı gidişiyor, istiyor. Zevkten zevke uçuyorum. Tamamını aldığımda dillerimiz de yine danslarına başlıyorlar. Kendimi yukarı alıp atımın üstünde değişik hoplama zıplama numaraları yapıyorum. Kayınbabam bir anda beni altına alıp sikini götümden çıkarıyor, amıma sokmasıyla patlaması, döllerini bir yağmur benzer biçimde içime akıtması bir oluyor.

O gün kahvaltımızı da otelde yaptık. Evimize geldik. Sanki kayınbabamın yeni karısı gibiydim. Yeni evlenmiş bir gelin benzer biçimde hissediyordum kendimi. Kayınbabam da bana karşı oldukca kibar ve anlayışlı davranıyordu. Konuştuk, kocam gelene kadar, karı koca gibi her gün her akşam birlikte olacaktık. Kocam ulaştığında yine her şey eskisi gibi olacaktı. Oldu bulunmasına da, ben kayınbabamın beni götümden sikişini, daha şu demek oluyor ki, benim kayınbabama götümü verişim asla aklımdan çıkmıyordu. Ne yapıp yapıp kayınbabamla bir daha götten sikişmek istiyordum. Şimdi de takıntım bu olmuştu. Evet, hamile kaldım. Çocuğumuz olacaktı.

Kocama hiç bir halde bu takıntımdan laf etmedim tabii ki. Bir ara kayınbabamla bir tek kaldığımda söyledim. O da beni arzuladığını unutamadığını söylemiş oldu. Anlaştık, kocam işe gittiğinde, kayınbabamla götümden sikişiyoruz. Kayınvalidem hiç bir halde sıkıntı değil. Şimdi yedi kocalı Hürmüz’ü daha iyi anlıyorum. Çocuğumun babası, amcığımı götümü siken kayınbabamı ben de seviyorum.