Slm. Ben Selma, 24 yaşında, bakımlı, fazlaca güzel sayılan, evli bir kadınım. Türkiyede kocamla görücü usulu ile evlendik ve Almanyaya gelin geldim. Şu anda 2 yaşlarında bir çocuğumuz var. Kocam 35 yaşında ve kendine ilişik işyeri var, kardeşiyle beraber çalışıyorlar. Önceleri kocamla cinsellik yaşamımız muhteşemdi. Söylemesi ayıp, her akşam yatmadan önce sikişirdik ve sabah kalktığımızda sikişmeden işine gitmezdi. O beni, ben onu doyururdum. Son bir senedir kocam bana karşı fazlaca soğuk davranmaya başladı, artık benden zevk almıyor şeklinde geliyordu bana. Ne vakit sikişmek istesem, şuram ağrıyor, buram ağrıyor şeklinde bir bahane uyduruyor, beni ihmal ediyordu. Çoğu zaman kendi kendimi doygunluk ediyordum, ama bu bana yetmiyordu. İçimde erkeğimin yarağını hissetmeye alışmıştım.

Son bir senedir, işlerinden ötürü sürekli seyhat etmeye başlamıştı kocam. En azından ben öyleki zannediyordum. Taki yanında çalışan, bebek yüzlü, taş gibi yazman kızı görünceye kadar. Kocam beni sekreteriyle aldatıyor diye şüphelenmeye başladım. Fakat yüzde yüz emin değildim, işin gerçeğini kocamın kardeşinden, kısaca kaynımdan öğrenmeye karar verdim. Kaynım daha bekar, 18 yaşlarında ve harbiden yakışıklı bir genç adam. Yine haftasonu, yine kocam evde yok, tabiki işi gereği seyahatte. Sekreteriyle kimbilir iyi mi sikişiyorlardır şimdi, iyi mi yalıyordur bebek benzer biçimde sekreterinin taze amcığını. “Oğlum ateşlendi, doktora götürelim.” diye kaynıma telefon ettim ve gelmesini söyledim. Kaynım da “Hemen geliyorum yenge.” deyip kapadı telefonu.

Kayınım 5 dakika geçmeden geldi, fakat içkili idi. “Ne oldu yenge?” diyince “Çocuğun ateşi vardı, korktum doktora gideriz diye aradım.” dedim. “Tamam yenge, hemen.” dedi. O sırada oğlum uyuyordu, ateşine baktım, “Uyumuş, birazcık bekleyelim, ateşi de hafifçe düşmüş gibi.” dedim. “Tamam yenge.” dedi geçti koltuğa oturdu. Konuşmaya başlamıştık, ben direk mevzuya girdim, “Abin beni aldatıyor!” dedim. Kaynım “Olur mu yenge, hayır yok öyleki birşey.” falan dediyse de, ben zarf attım, her şeyi bildiğimi söyledim. Biraz daha üsteleyince kayınım ağzından baklayı çıkardı, “Valla anlamıyorum abimi yenge, evde mis gibi karısı varken, yapmaması lazım fakat yapıyor işte…” dedi. “Ne zamandır aldatıyor abin beni?” dedim, “O kızı yazman olarak işe aldığından beri…” dedi.

“Peki ben ne olacam? Ben de kadınım, benim de isteklerim var. Valla birini bulup, ben de abini aldatacam.” dedim. Kayınım şok olmuştu, “Sen ne diyorsun yenge? Kendinde misin?” diyince, ben de, “Evet, oldukça kendimdeyim. Benim neyim noksan? Abin sekreteriyle gününü gün ederken, ben nolucam? Biliyormusun, abin bana yaklaşmayalı dört ay oldu. Yani tam dört aydır sikmedi beni!” dedim. Kayınım ben öyleki aleni konuşunca birazcık utandı ve başını önüne eğdi, “Yenge valla kafam almıyor, mükemmel bir kadınsın, hiçbir erkek sana hayır diyemez, neden abim bu şekilde ben de bilmem.” dedi. Ben ağlamaya başladım. Kayınım yanıma geldi oturdu, “Yenge ağlama.” deyip başımı omzuna dayadı, saçlarımı okşamaya başladı. Vücudunun sıcaklığını almıştım, mis benzer biçimde parfüm ve erkek kokusu beni delirtiyodu.

Bir an gözüm kaynımın pantolonuna takıldı, yarağı kalkıyordu. Dayanılmaz bi şekilde tahrik olmuştum, amcığımın suyu nerdeyse dışarı akcaktı. Kaynımla birden göz göze geldik ve ardından dudaklarına yapıştım. Kaynıma, “Beni eller sikeceğine senin sikmeni istiyorum!” dedim. Kaynım titriyor, kekeleyerek, “Yenge… Abime karşı ayıp olur…” diyordu sadece. Kayınımın konuşmasına fırsat vermeden, “Sus ne olur, amcığım yanıyor aslına bakarsanız. Hadi yengenin ateşini söndür!” diyerekten deli gibi öpüyordum kaynımı. Kayınım iyice mayışmıştı. Elimi fermuarına atıp pantolonundan yarağını çıkardım ve derhal ağzıma aldım. Kaynımın siki yaladıkça büyüyordu. Deli benzer biçimde yalıyordum. Kaynım artık bırakmıştı kendini, elini memelerime attı ve “Biliyormusun yenge, seni sikmeyi nezamandan beri istiyordum, gözüm hep sende olurdu. Abim seni nasıl sikiyor diye düşünürdüm hep.” dedi. Ben de, “Yengen kurban olsun sana, al işte düşünme, sik beni, seninim, koçum benim…” diye kaynımı kendime çektim.

Kaynım eşofmanımı yırtarcasına çıkardı. Külodum amımın sularından iyice ıslanmıştı. Külodumu da çıkardı ve dilini gömdü alev şeklinde yanan amıma. Delice yalıyordu am deliğimi. Ben de kayınımın saçlarını okşuyordum. Kayınım diliyle harikalar yaratıyor, inletiyordu beni. Çocuk inlemelerimi duyabilir ve uyanabilirdi. Kaynımın dilini amcığımdan zor ayırabildim, bırakmak istemiyordu yalamayı. “Hadi canım, yatak odasına geçelim.” dedim. Beni kucakladığı gibi yatak odasına götürdü. Yatağa uzatmıştı beni ve kendisi soyunuyordu karşımda. Güçlü omuzları, atletik yapısı vardı kaynımın. Soyunup yanıma gelince, ben derhal yarağını kaptığım şeklinde emmeye, yalamaya başladım. Kayınım iyice kendinden geçmiş, gözlerini kapatarak, “Yenge sen bir harikasın… Yengem benim, seni seviyorum. Ohhhhh…” diye sesler çıkarıyordu.

Kaynımın siki iyice kıvama gelince önüne domaldım. Ben gözlerim kapalı, kaynım yarağını sokacak am deliğime diye beklerken, kaynım yine ağzını gömmüştü am deliğime. Harika birşeydi bu, ama daha fazla dayanamıyordum, “Sok canım, lütfen yarağını sok artık, yengen yanıyor, sokta bitsin bu işkence!” dedim. Kaynım arkamda yerini aldı, yarağını am deliğime yavaşca itekledi. Sikinin başı amcığıma girince, elimde olmadan, “Ohhhh…” demişim. Sikilmeyi özlemişti amcığım. Çok mutluydum. Kaynım yüklenmeye başlayınca iyice çıldırıyordum artık. Kaynım çılgın şeklinde sikiyordu beni. Kaynım amımı siktikçe, benim inlemelerim ve kalçama değen taşşak sesleri yatak odasında yankılanıyordu. Amımın suları akıyor, art arda orgazm oluyordum. Kaynım iyice hızlanmıştı, “Yenge geliyorum…” deyince, “Boşal koçum, sırtıma boşal!” dedim. Kaynım yarağını amcığımdan çıkarmasıyla, kalçama, belime ve sırtıma fışkırttırması bir oldu. Bacakları titriyodu, boşalması bir iki dakika kadar sürdü.

Ben derhal duşa koştum, temizlenip geldim, kayınımın yanına uzandım. Kaynım sigara yakmıştı, sigarası elinde, tavana bakıyordu. Kaynımı dudaklarından öptüm ve “Hoşuna gitti mi? Beğendin mi?” dedim. “Beğenmek ne kelime yenge, bayıldım. Çok tatlı amcığın var, yalamaya doyamadım yenge.” diyerek öpüyordu beni. Sigarası bittikten sonra kaynımın baş ucuna geçtim, yüzüne çömelerek am ve göt ağzına gelecek biçimde verdim. Kaynım deliriyor, amcığımı ve göt deliğimi kemiriyordu. O gece sabaha kadar deli şeklinde sikiştik kaynımla.

Artık kocam beni aldatıyor diye hiç üzülmüyorum. Kocam nezaman sekreteriyle seyhate gitse, hemen kaynımı çağırıyorum ve sabahlara kadar çılgınlar benzer biçimde sikişiyorum. Kocam da sekreteriyle ne hali varsa görsün, genç kaynımla sikişmek fazlasıyla yetiyor bana.