Merhaba, ben Recep. İşyerindeki Hülya ile önceleri normal arkadaştık. Bu arada Hülya evli, 28 yaşlarında, bir çocuk anası, çekici bir kadın. Ben onu fazlaca arzuluyordum, bir gün ona karşı hissetiklerimi açtım, “Senden hoşlanıyorum, seninle beraber olmak istiyorum.” dedim. Hülya önceleri karşı çıktı, “Olmaz!” dedi, fakat uzun uğraşlar kararı ikna ettim kendisini. Tabi ilk başlangıçta öpüşmekten ileri gidemiyordum, izin vermiyordu. “Kocamdan başkasına vermem!” diyor, başka birşey demiyordu. Birgün işyerinde Hülyayla gece mesaisine kaldık. Kafama koydum Hülyayı sikecektim. Gece çalışırken Hülyayla öpüşmeye başladık. Her geçen saat dahada azıyordum. Hülya o gece yine siktirmedi kendini, ama sikimi harika yaladı.

Aradan biraz vakit geçti kendisini bir Cumartesi günü evime çayır ettim. “Yok olmaz!” dedi, ama yinede geldi. Eve vardığında ben yeni banyodan çıkmıştım, bornozum üzerimde idi. Hülyayı içeri aldıktan sonra bornozumu çıkardım, koridorda karşısında çırılçıplak kalmıştım. Hülya beni o şekilde çırılçıplak görür görmez oldukça şaşırdı. Bakışlarını kalkık yarağımdan alamıyordu. Bu şaşkınlığı geçmeden hemen dudaklarına yapıştım. Deliler şeklinde öpüşüyorduk. Sonra Hülyayı da çırılçıplak soydum ve göğüslerinden başladım yalamaya. Oradan yalayarak az az amına indim. Hülya altımda kıvranıyordu. Sonra Hülya da benim yarrağımı ağzına aldı ve harika bir sakso çekti.

Hülyayı döşek odasına götürdüm ve derhal yatağa domalttım. Arkasına geçip am deliğini yaladıktan sonra, arkadan amına taş şeklinde olan yarrağımı soktum. Hülyanın mükemmel amcığını delirmiş bir halde sikiyordum. Hülya da bende zevkten inliyorduk. Sonra pozisyon değistirdik, Hülyayı sırtüstü yatırıp am deliğini sikmeye devam ettim. Amını yaklaşık 20 dakika kadar siktikten sonrasında, sikimi amından çektim ve göbeğine boşaldım. Ogün “Kocamdan başkasına vermem!” diyen Hülyayı akşama kadar saatlerce siktim. Hülya ile bu ilişkimiz tam 3 ay sürdü, Hülyayı tam 3 ay inlete inlete siktim. Şimdi ayrıyız.