Slm arkadaşlar. Ben de seks öykü sitesindeki birçok hanım şeklinde, kocasını aldatanlardan biri oldum. Adım Müge, 30 yaşında, 1 çocuk annesi, balık etli, seksi oldukca seven biriyim. Anlatacağım mevzu 4 ay ilkin başımdan geçti. Şimdiki kocamla evlenmeden ilkin aşık olduğum, ama hiç açılmadığım Murat diye biri vardı. Murat yakışıklı sayılmazdı, ama konuşmaları ve bana olan ilgisi beni kendine aşık ettirmişti. Aslında O’da bana aşıktı, ama hiçbir zaman ne o, ne de ben, bir türlü birbirimize açılamadık. Bir gün Muratın düğün davetiyesini aldığımda oldukca fena olmuştum, ama yapabilecek hiçbir şey yoktu, görücü usulüyle ailesinin uygun görmüş olduğu bir kızla evlendi. Ben de tamemen umudu kestim ondan ve birdaha hiç görüşmedim. Sonra şimdiki kocamla tanıştım ve kısa bir müddet sonra ben de evlendim.

Kocam ve ben bir birimizi sevmemize karşın, bazı problemler yaşıyorduk. Kocam fazlaca iyi, şefkatli bir insan, ama sinirlendiği zaman iyiliğinden sevgisinden zerre kalmaz, oldukça ciddi şiddet uygulamaları olur. Buna karşın hiç kocamdan ayrılmak gibi bir düşüncem olmadı. Bir evladımız olduktan sonrasında kocamın bana olan ilgisinin azaldığını hissediyordum. Hem çocuğun sorumlulukları, hemde erkeğimin ilgisizliği beni bunalıma sürüklüyordu. Bir gün telefonum çaldı, arayan kişi platonik aşkım Murattı, oldukça sevinmiştim. Evlendiğinden beri hiç görüşmemiştim kendisiyle. Telefonda konuştuk dertleştik biraz. Ve o günden sonra hergün telefonda konuşmaya başladık. Daha sonrasında MSN adresimi verdim ve daha da sık konuşmaya başladık, ama hiçbir zaman birbirimize olan duygularımızı açıklamadık. Sadece birbirimize alkışlar ediyorduk MSN’den yada telefondan.

Kocam iyi mi olduysa benden şüphelenip MSN’imi kayıt altına almış. Düşünüyorum da, iyi ki birbirimize aşkımızı duyuru etmemiştik, birbirimize ancak ‘Canım’ diye hitap ediyorduk. Kocam akşam gelip MSN’imi açıp bakmış, yanıma gelip, “Bugün kimseyle görüştün mü?” dedi, ben de, “Hayır.” dedim. Elinde bir kağıt vardı, iletileri yazıcıya dökmüş, bana bir tokat yapıştırdı, “Peki bu ne?” dedi. Aldım okudum, dona kaldım, ne diyeceğimi şaşırdım. “Kim bu?” dedi. Ben de, “Eski bir dostum, çoktan görüşmemiştim, aramızda bir şey yok…” falan dedim, yeminler ettim. Ama eşim o olayı burnumdan getirdi, uzun bir müddet bunun mücadelesini verdim. O günden sonrasında Muratla görüşmelerimi tümden kestim, taki 2 sene sonra erkeğimin yurdışı seminerine katılması gerektiği güne kadar.

Kocam 3 ay yurtdışında kalacaktı, gitmesine oldukca üzülmüştüm, fakat kariyeri ve geleceğimiz için oldukca önemliydi ve gitti. 3 hafta geçmişti, devamlı nette takılıp pornovideoları seyrederek kendimi rahatlatıyordum, fakat yetmiyordu. Aklıma Murat geldi, aradım konuştum, ama ancak aktüel konulardan konuştuk. Aradığıma fazlaca sevinmişti. O günden sonra hergün konuştuk. Resmen kur yapıyordum, artık niyetimi bilmesini istiyordum. Ve beklediğim öneri erken geldi, Murat resmen benimle beraber olmak istediğini söyledi. Ben buna asla red cevabı veremezdim, hemen kabul ettim, ertesi güne randevulaştık. Ama benim kız 4 yaşlarında ve bırakacak kimse olmadığı için yanımda götürmek zorunda kalacaktım.

Ertesi gün Murat otomobiliyle gelip beni aldı. Orman benzer biçimde bir yere gittik, arabayı sakin bir yere çekti. Arabada yan yana oturup lafladık. Bacaklarımız birbirine yapışık oturmuştuk, ammım sırılsıklam oldu. Kalp çarpıntılarım gittikçe hızlanıyordu. Onun da heyecanı yüzünden okunuyordu, ama çocuktan dolayı bir şey yapamıyorduk. Murat, “Bu bu şekilde olmayacak…” dedi, arabadan indik, evladı biraz uzaklaştırıp, “Sen burda oyna…” diyerek, eline oyalayacak birşeyler verdi ve hızla geri geldi yanıma. Elimden tutup, beni yaslandığımız ağacın arkasına götürüp, derhal dudağıma yapıştı. Benim heyecandan dizlerimin bağı çözülmüştü, nefesim kesiliyordu, kalp atışlarım kudurmuş benzer biçimde hızla çarpıyordu. Murat boynumu, kulak memelerimi, yüzümü ve yanaklarımı asla durmadan öpüp emiyordu. Okadar kendimden geçmiştim ki, kulağına fısıldayarak, “Beni eritiyorsun!” diyebildim. O da, “Sen de beni eritiyorsun, öldürüyorsun! Seni sikmek isterim!” dedi. Kaç dakika öpüştük bilmiyorum, ama kızımın uzaktan, “Anneeeee!” diye seslenmesiyle irkildik. Hemen toparlanıp, kızımın bizi görmesini engellemek için hızla yanına gittim. Daha fazla birşey yapamazdık, mecburen ancak oturup söyleşi ettik ve vakit geç olduğundan döndük.

Murat kızımla beni eve bırakıp gittikten sonrasında, her 10 dakikada bir arıyor, beni nekadar oldukça arzuladığını, aklından çıkaramadığını, bir an önce yalnız görüşmemiz icap ettiğini, benimle sikişmek istediğini söylüyordu. Ben de tamam dedim ve estesi güne yeniden randevulaştık. En seksi kıyafetlerimi giydim, makyajımı yaptım, en güzel kokumu sürdüm. Kızımı yan komşuma bıraktım, doktora gitmem icap ettiğini söyleyerek, birkaç saat bakması için rica ettim, derhal evden çıktım. Murat çoktan gelmişti. Arabasına atladım ve hızla şehirden uzaklaştık. Yine çok tenha bir yere gittik. Arabayı durdurdu ve derhal dudaklarıma yapıştı. Resmen birbirimizin dudadığını somuruyorduk. Arka koltuğa geçtik. Murat hemen pantolonunu çıkardı, ben de hızla üstümü çıkardım. Biran önce onun olmak istiyordum. Murat hemen memelerime yumuldu, deli gibi emiyordu göğüslerimi. Ben de saçlarından tutmuş, kafasını memelerime daha fazlaca bastırıyordum.

Muratın yarrağı demir şeklinde sert olmuştu. Gerçi kocamınki kadar büyük değildi, fakat olsun, o bile bana yeterdi. Amım vıcık vıcık olmuştu, bir an ilkin siktirmek istiyordum. Yarağını önce ağzıma aldım, birazcık emdim. Murat kendinden geçmiş bir şekilde hırıltılar halinde tüm döllerini ağzımın içerisine fışkırttı. Kafamı yarağına bastırıp, döllerinin tümünü ağzıma boşalttı ve bana hepsini yutturdu. Ağzımı sildim ve yarağını yeniden emmeye başladım. Çok geçmeden yarağı yeniden kazık gibi oldu. Artık yarağını içime istiyordum ve üstüne çıktım. Amım sırılsıklam olduğu için, hiç ıslatmadan içime aldım. Yarağı köküne kadar amcığıma girince derin bir, “Oohhhh…” çektim. 1 aya yakındır sikilmediğim için resmen yarağa özlem kalmıştım. Deli şeklinde üstünde zıplıyordum. 2 kere orgazma ulaştım. Murat da daha fazla dayanamayıp, “Geliyorumm…” diyerek am deliğimin içine fışkırdı. Muratın siki amcığımda küçülünceye kadar üstünde kaldım.

10-15 dakika sohbetten sonrasında arbadan indik. Az ilerde bir kayalık vardı, oraya gittik. Çok tenha bir yer olduğu için çok rahattık. Murat beni kayalıklara yaslayıp, boynumdan, kulağımdan ve dudağımdan öpüp, elini amcığımın üstünde gezdiriyordu. Bu arada benimde elim boş durmuyor, Muratın yarrağını pantolonu üzerinden ovalayıp, az az sertleştiğini hissediyordum. Murat devamlı, “Yıllardır bu anı hayal ediyordum, seni doya doya, inlete inlete sikmek istiyordum, hergece seni hayal edip boşalıyordum!” diyordu. Bu sözler beni tekrar oldukca tahrik etmişti. Pantolonunu indirip, yarağını elime aldım. “Ben de yıllardır bu yarrağın hayaline dalıyordum!” dedim. Murat hızla çevirip beni domalttı ve arkadan hızla yarrağını amıma geçirdi. “Böyle mi hayal ediyordun? Söylesene fahişem!” diye belimden tutup, hızla amıma pompalıyordu. Ben de, “Evet sevgilim, bu şekilde düşünüp hayal kuruyordum! Sik beni! Doyur beni yarrağına!” diye yalvarıyordum.

Ben 2 kere daha orgazma ulaşmıştım, fakat Murat bir türlü boşalmıyordu. Yarrağını amcığımdan çıkardı, elimden tutarak beni arabanın yanına götürdü. Beni arabanın motorkaputuna çıkarıp, bacaklarımı açtı. Taş şeklinde yarrağını amıma yeniden koydu, “Senin amını dağıtacam sevgilim, seni yarrağa, döle boğacam!” diyordu. Amıma her koyduğunda, köklediğinde derin bir, “Ooohhhhh!” çekiyordum. “Sik beni aşkım! Bu am yarrağına kurban olsun!” diye inleyerek bir kere daha boşaldım. Artık dayanacak gücüm kalmamıştı, Murata boşalması için yalvardım. Murat dahada hızlandı, deli benzer biçimde pompalıyordu am deliğime. Ve sonucunda, “Geliyoruumm Aşkımm…” diye bağırarak, amcığımın içine tüm döllerini boşalttı.

O gün orada birazcık daha oyalandıktan sonrasında beni eve bıraktı. Ama sonraki günlerde, kocam yurtdışından gelinceye kadar, Muratla her fırsatta buluşup sikiştik. Şimdi kocam geldi, Muratla görüşmüyorum artık. Sadece kocamla sikişiyorum. Kocamın hakkını yememek lazım, birazcık odundur, ayıdır, magandadır, ama iyi sikiyor. Ve büyük yarrağın yerini asla birşey tutmuyor, kocamın yarrağı fazlaca büyük ve ben büyük yarak yemeye alışmışım. Muratın minik siki beni kesmiyor artık…