Selamlar ben Kayseri’den yazıyorum. Adım Semra, 25 yaşındayım ve evli biriyim. Eşimle aslen gayet düzgün bir yaşamımız var. Bugüne kadar hiç bi eksiklik hissetmedim yaşantımızda, seks de dahil buna.

Eşimin babasının (kısaca kayınpederim) hareketlerinden bana karşı boş olmadığını algılamak zor değildi. Canım, cicim şekerimle başlayıp, hayatım, güzelim, birtanemle sonlanmış konuşmalardan tutun da, en minik bir sorunumda gerçekten koşuşturması, benimle ilgilenmesi, her bir hususi günlerimde bir elma gönül alma misali, bana hediyeler alması, her gün, her sabah (özellikle eşim işe gittikten sonrasında) telefonla arayıp hatırımı sorması, bende de bilincinde olmadan bir huy yarattı. Kayınpederim bir sabah aramasa, sormasa, derhal ben arar sorar oluyordum. Açıkcası, kayınpederimin ilgisinin hep üzerimde olmasını istiyordum ve ne gerçek dışı söyleyeyim, bu durumdan da büyük bir haz alıyordum. Fakat bana olan bu ilgisinin cinsi yönden olabileceğini, beni cinsi yönden arzuladığını asla aklıma getirmemiştim, ne de olsa oğlunun karısıydım.

Bir gün eşim işe gittikten iki saat sonrasında kapı çaldı. Açtım, kayınpederim gelmişti, şaşırdım, gündüz vakti ne işi var diye. “Pazara gidiyordum, biraz soluklanayım, oldukca yorgunum.” dedi, “Tabi buyur.” dedim. Geçti içeriye. Televizyon açıktı, dizi izliyordum. Kayınpederime yiyecek meşrubat birşeyler hazırlamak istedim ve mutfağa geçtim. Televizyonun sesi kesildi içerden. Neden kapattı ki diye düşündüğüm anda, kayınpederimin nefesini ensemde hissettim. “Ne o baba…?” dememe kalmadı, ellerini eteğimin kenarından bacaklarıma uzattı ve “Artık dayanamıyorum.” deyip beni öpmeye başladı. Yanaklarımı, boynumu, dudaklarımı öpmeye çalışıyordu. Kendimi çekemiyordum, kuvvetliydi. Çok şaşırmıştım. “Sen benim babamsın, sonrasında oğlunun yüzüne iyi mi bakacaksın?” deyip itmeye çalışıyordum, fakat gücüm yetmiyordu.

Kayınpederim, “Her şeyi göze aldım, ne pahasına olursa olsun, seni istiyorum. Seninle bir kez birlikte olayım, sonrasında gidip kendimi Erciyes’in tepesinden atayım. Bu iyi mi bir tutkudur, nasıl bir istektir ben de bilmem, bildiğim tek şey, seni ölesiye sevmek, istemek…” diye hem inliyor, hemde elleri eteğimin altından bacaklarımı sıkıştırıyor, okşuyordu. Bense çaresizce direnmeye devam ediyordum. O sırada eli bacaklarımdan yukarı çıkıp amcığımı avuçladığı an, hiç beklemediğim bir şekilde zangır zangır titreyerek orgazm oldum ve eline avucuna boşaldım. Noluyordu bana? Hiç bu şekilde bir orgazm yaşamamıştım. Evlendiğimizden beri kesinlikle kocamla böyle bir şey olmamıştı.

Bu arada gömleğim de iyice sıyrılmış, yakası açılmış, ev hali, rahat olmak için sütyen takmadığım göğüslerim ortaya çıkmıştı. Hemen yapıştı uçlarına, emmeye ısırmaya başladı. Artık direnmiyordum, aksine azmaya başlamıştım. Kayınpederim bir hayvan şeklinde soluyordu, nefesi göğüslerimi, meme uçlarımı yakıyordu. Ateşim çıkmaya başlamıştı. “Hayır.” diyordum fakat hoşuma da gitmeye başlamıştı. Bir anda istem dışı olarak elimi pantolonunun önüne attım, kazık şeklinde olmuş siki elime geldi. Göz göze geldik, kayınpederime, “Hadi çabuk ol o zaman.” dedim. Kendime inanamıyordum, ben napıyordum, erkeğimin babasını ben de bir hayvan şeklinde arzuluyor, zaman geçirmeden altına yatmak istiyordum. İlk kez kocamdan başkasıyla beraber olacaktım, ilk kez bu kadar yaşımdan büyük birini istiyordum ve bu insan da kocamın babasıydı, şu demek oluyor ki benim de babam sayılırdı.

Öpüşmeye başladık olduğumuz yerde. Kayınpederim, “Kızım, canım, gelinim, Semra’m, sevgilim, kadınım benim…” diye inliyordu. Elleriyle eteğimi belime toplamış, külotumun üstünden am deliğimi parmaklıyordu. Zaten vıcık vıcık olan amım iyice ıslanmaya başlamıştı. Eteğimi ve külotumu sıyırıp ayaklarımdan çıkardıktan sonrasında, kafasını amıma gömdü. Dillemeye başladı kıllı am deliğimi, çevresini, dışını yalıyordu. Amımın kıllarını ağzına alıyor çekiştiriyordu. Ağzıyla am deliğime icra ettikleri fazlaca hoşuma gidiyordu. “İçine…” diyebildim inleyerek. Dilini amımın içine soktu, sağa sola oynatıyordu dilini, delirmek üzereydim. İçimde en derine sokup çekiyordu dilini (Kocam pek sevmez bunu yapmayı). Yaptığıma inanamıyordum, kocamın babasıyla neler yapıyordum. Boşalmama oldukça az kalmıştı, dayanamadım ve “Yala!” diyordum… “Daha hızlı yala, em, dişle… Bitir beni!” diye diye kayınpederimin ağzına boşaldım.

Ben (ikinciye) boşalmıştım, şimdi sıra kayınpederimde idi. Hem Onu kazık şeklinde bir sikle ortada bırakamazdım, hemde yarağını içimde duymak istiyordum. Pantolonunu ve külotunu çıkardım, sandalyeye oturttum kendisini. Aleti çokta büyük değildi fakat ateşimi söndürmeye yeterdi. Sikini elime alıp sıvazladım aşağıdan yukarı. Damlalar geliyordu ucundan. Bir hamlede ağzıma götürüp sert sert emmeye başladım. Damlalarını emip yutuyordum, harbiden fazlaca azmıştım. Dilimle sikinin başının ucunda daireler çizip, kayınpederimi delirtiyordum. “Ohhh, kızım, gelinim devam et, seni deli benzer biçimde istiyorum…” diye inliyordu. Daşşaklarını tek tek ağzıma alıp çekiştirerek emiyordum. Ona tüm hünerlerimi göstermeye kararlıydım. Siki inanılmaz sertleşmişti ve zonkluyordu.

Mutfak masasına sırtüstü yattım, bacaklarımı ayırdım ve “Gel babacığım, sik gelinini. Babam benim, gel sok, sik kızının am deliğini!” dedim. Kayınpederim amımın dudaklarını ayırıp, yarağını sırılsıklam am deliğime yerleştirdi ve girip çıkmaya başladı. Önce yavaş yavaş, sonra bütün kuvvetiyle, süratli süratli, sert sert girip çıkıyordu amcığıma. Daşşakları amcığımın dudaklarına çarptıkça şap şap sesler çıkıyor, bu beni de kayınpederimi de daha da azdırıyordu. Kesinlikle kocamla böyle bir sex yaşamamıştım. Çok daha heyecanlı ve zevkliydi, adeta bitmesini istemiyordum. Oğluyla evliydim, ama sikişmenin güzelliğini ve orgazmın ne olduğunu şimdi kayınpederimle yaşıyordum. Üzerime eğilip göğüs uçlarımı şapırtılarla çekiştirerek emmeye başladı. Azgın bir boğa gibiydi, hoşuma giden de buydu esasen. Kayınpederimin altında kendimi tam bir dişi hissediyordum, kendimi Ona tamamen teslim etmeye hazırdım.

Kayınpederim pozisyon değiştirmek istedi ve beni ayağa kaldırıp, yüzümü masaya döndürüp ayakta domalttı. Amım ateş gibi yanıyordu. Kazık benzer biçimde sikini arkadan amcığıma yerleştirip, sert sert sokmaya başladı tekrar. Amıma her sokuşunda göt yanaklarımın iyi mi dalgalandığını bile hissedebiliyordum. Amımı sikerken göt yanaklarımı avuçluyor, okşuyor, mıncıklıyor, üfeliyor ve ayırıp birleştiriyordu. Arada bir tokat atıyordu onlara. Bir anda yarağını amımdan çıkarıp, diz çöktü, götümü yalamaya, emmeye ve parmaklamaya başladı. Anlamıştım ne yapmak istediğini. Daha ilkin hiç götten sikişmediğim için biraz korku vardı içimde. Titrek bir sesle, “Babacığım…” dediğimde, kayınpederim sanki bu korkumu sezinlemiş gibi, güzel sözlerle beni teskin etmeye çalışıyordu. “Canım gelinim, güzel kızım benim, sevgilim, birtanem… Kızlığını oğluma verdin, götten de benim karım olacaksın. Dünya güzeli gelinim benim… Canım kızım benim, senin o daracık göt deliğine kurban olurum!” deyip parmaklarıyla götümü açmaya genişletmeye başladı.

Kayınpederim mutfak tezgahında duran zeytinyağı şişesine uzanıp aldı, götüme ve yarağına bolca sürmeye başladı. Evet, az sonrasında kayınpederime götümün bekaretini vercektim (kısaca götten karısı olacaktım). Bu fikir bana tarifi imkansız bir heyecan ve haz veriyordu. Götten sikilecek olmanın sırf düşüncesiyle bile amım sırılsıklam olmuş, nerdeyse boşalacak gibiydim. Göt deliğime sikinin başı değdiği an kasılmalarım, büzüğümün açılıp kapanmaları başlamıştı bile. Kendime inanamıyordum, resmen götüm yarak istiyordu! Büzüğümün açılıp kapanma periyotlarından birinde, zamanlamasını oldukça iyi ayarlayan kayınpederim sikinin başını aniden götüme sokuvermişti. “Baba birazcık dur…” dedim. Acımıştı. Heyecandan nefesim kesilmişti, biz de kısa bir müddet hareketsiz durup, soluklandık. Ardından kayınpederimin siki az az, milim milim içime kayıyordu. Sikinin her miliminin götüme girişini hissediyordum. Acıyla birlikte mükemmel, nefis bir şeydi, bu şekilde birşey nasıl anlatılır bilemiyorum, bu duygu sadece yaşanır…

Kayınpederim’in daşşakları amıma değdiği an, sikinin tamamının götüme girdiğini anladım. Siki alevden bir kor benzer biçimde götümü dağladı. İnanılmazdı. O doluluk, o yoğunluk, o ateş götümden taşıp, vücudumun her noktasını etkiliyordu, taa beynime kadar. İstemim dışı, götümü bir değirmen taşı benzer biçimde döndürmeye başladım, ileri geri, sağa sola. Artık kayınpederim de bir sanatkar titizliği ile yarağını götüme yerleştirip çıkarıyor, pompalamalarının şiddetini arttırdıkça arttırıyordu. Siki götüme her girişinde daşşakları da amıma çarpıyor, am deliğimi kudurtuyordu. Bir süre sonrasında, “Canım Babammm…” dediğimi hatırlıyorum, evet, boşalıyordum. Boşalma ne demek, sanki işiyordum. Dur durak bilmiyordum. Tam geçti derken bir yeni dalga beni alıp açıklara atıyordu.

Kayınpederim sikini götümden çıkarıp amıma soktu ve am deliğimi sikmeye başladı. Zevkten bayılmak üzereydim, “Boşal…” diyebildim inlemelerim arasında. Kayınpederim içime püskürüyordu. O sıcak dölleri beni kendime getirdi. Çivi çiviyi söküyordu, bir ateşi bir başka ateş söndürüyordu. Kayınpederim birden yarağını amımdan çıkardığında, göt yanaklarımda da döllerinin sıcaklığını hissettim. Kayınpederim halen yoğun birşekilde boşalıyordu, bitmiyordu dölleri. Sanki genç olan kocam değil babasıydı. Boşalması bittikten sonra döllerini sikinin başıyla iyice yaydı belime ve kasıklarıma kadar. Çok zevkliydi…

Bir iki dakika dinlendikten sonra temizlendik ve toparlanmaya başladık. Giyinirken, “Babacığım, bu ilk ve son kez oldu. Birdaha asla olamayacak!” dedim. Kayınpederim de, “Tamam kızım, laf birdaha olmayacak!” dedi. Sözünü de tuttu, birdaha sikişmek için talepte bulunmadı. Fakat havlu atan ben oldum, sikişme talebi bir hafta sonrasında benden geldi. Tam 2,5 yıldır da kayınpederimle her fırsatta sikişiyoruz. Birtürlü yeter diyemiyorum. İki gün geçti mi, koşuyorum dibine yatıyorum. Kayınpederimi fazlaca ama oldukca seviyorum. O beni götümden ilk siken erkek, götümün sahibi, götsever Kayınpederim…